Úvodná strana Krása a osobná hygiena Ústna hygiena Zubné kefky Klasické kefky

Klasické zubné kefky

Ste ešte stále priaznivcami klasických kefiek a na nejakú elektrickú sa práve necítite? Potom vás prevedieme výberom novej kefky od začiatku až do konca!

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Klasické zubné kefky - detailný popis

Na výber máte z troch kategórií kefiek: tvrdé, stredne tvrdé alebo mäkké.

Stomatológovia sa zhodujú na tom, že siahať by ste mali skôr po tých mäkkých, pokiaľ ale nebojujete s citlivými zubami, je výber len a len na vás. Mäkké kefky sa hodia práve pre citlivé zuby a odhalené krčky, tvrdé vám pomôžu s nečistotami a nevzhľadnými škvrnami. Stredné sú potom akýmsi kompromisom.

Kefky v tejto kategórii môžete zaobstarať samostatne, len a len pre seba, alebo vo výhodnejšom rodinnom balení, ktoré ponúka najmä značka Curaprox. Trojku kefiek s vláknom z Curenu tak zaobstaráte v neónových alebo sýtych farbách, z ktorých si tú svoju obľúbi každý člen rodiny.

Hľadáte špeciálnu starostlivosť?

Pokiaľ od svojej zubnej kefky čakáte niečo viac než len úplne obyčajné vyčistenie zubov, predstavujeme vám nasledujúcich pomocníkov:

  • Kefka Swissdent má svoje vlákna špeciálne zastrihnuté - presnejšie tak, že pripomínajú tvar lyžice. V tomto tvare môžu presne kopírovať zub, nadviazať so zubom úplný kontakt a spojenie a vyčistiť ho do snehobiela. Bude ideálnym kamarátom, ak potrebujete zuby o niečo belšie.
  • Trpíte paradentózou alebo zubnými kazmi? Zaútočiť na ne môžete aj kefkou! Taký SilverCare H2O si s nimi ľahko poradí vďaka striebornej (antibakteriálnej) hlavici. Striebro zabraňuje jednak množeniu baktérií medzi štetinkami kefky, jednak zaistí odstránenie všetkých mikroorganizmov z úst. V balení sa nachádza aj vymeniteľná hlavica.
  • Ak sa trápite so žltými zubami, MegaSmile pre vás má riešenie! Revolučná uhlíková kefka je síce čierna ako uhoľ, výsledky má ale bieloskvúce. Jeho uhlíkové vlákna zosvetlia a vybielia zuby, špeciálne tvarovaná rukoväť vám zabráni zuby príliš drhnúť. Kefka je navyše stopercentne recyklovateľná!
Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika