Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Starostlivosť o zúbky » Pomôcky k zubným strojčekom

Pomôcky k zubným strojčekom

Krabičky pre strojčeky na zuby predstavujú absolútnu nevyhnutnosť v prípade, že nosíte vyberateľný strojček. Vďaka puzdru sa váš strojček nezničí a nepoškodí. Malé puzdro so strojčekom sa vojde takmer kamkoľvek, preto nebudete musieť riešiť problém s úschovou krehkého a ľahko zničiteľného strojčeka na zuby.

Pomôcky k zubným strojčekom - detailný popis

Vyberte si puzdro pre strojčeky v obľúbenej farbe

Pokiaľ máte strojček na krivé zuby, potom sa bez puzdra nezaobídete. Puzdra pre strojčeky na zuby ponúkame pre deti i dospelých. Vaše deti si môžu vybrať z veselej a vtipnej potlače a pre dospelých ponúkame puzdra pre strojčeky v konzervatívnom štýle. Náš sortiment obsahuje puzdra všetkých farieb, môžete si tak vybrať svoju obľúbenú.

Veľkou výhodou puzdier pre strojčeky je ich nízka hmotnosť a malé rozmery, takže sa vojdú naozaj všade. Uplatnia sa aj pri cestovaní, kedy môžete puzdro so strojčekom dať do kabelky a nemusíte sa báť, že by sa zničilo alebo poškodilo.

Výhody puzdier pre strojčeky na zuby

Puzdro predstavuje prvotriednu ochranu vášho vyberateľného strojčeka, nakoľko je vytvorené z veľmi odolného materiálu a nerozbije sa ani pri páde na tvrdú zem. Vďaka nemu už nebudete musieť váš strojček stále hľadať, budete už totiž presne vedieť, kam ste si ho dali.

Puzdro zaujme aj deti, nakoľko je perfektne dizajnovo spracované a funguje aj ako príjemný módny doplnok.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam