Úvodná strana Krása a osobná hygiena Ústna hygiena Ústne gély

Ústne gély

Ústne gély sú špecifickým pomocníkom v oblasti ústnej hygieny. Podľa problémov so zubami si vyberiete gély na zmiernenie citlivosti zubov, gély na zmiernenie krvácania ďasien alebo gély na zvlhčenie ústnej dutiny. Výhodou ústnych gélov je špecifikácia ich použitia priamo na konkrétny problém so zubami, a preto tiež riešia váš problém rýchlejšie ako zubné pasty.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Ústne gély - detailný popis

Zubné gély sú určené na riešenie akútnych problémov ústnej dutiny. Podľa problémov vyberte gél pre citlivé zuby, zmiernenie krvácania ďasien alebo zvlhčenie úst.

MojaLekáreň.sk ponúka ústne gély

Na MojaLekáreň.sk vyberajte:

  • ústne gély antibakteriálne - sú vhodné na každodenné použitie pri miernych problémoch s ďasnami a dutinou úst.
  • bylinné ústne gély - sú zdraviu prospešné ako bylinkový čaj a nežné k vašej citlivej sliznici, hojivé pre vaše ďasná a skvele čistiace pre vaše zuby.

Doplnkový tovar

Základom, bez ktorého sa nezaobídete, je zubná kefka. Vybrať si môžete klasickú i elektrickú, kefku vhodnej tvrdosti aj špeciálnu zubnú kefku pre ľudí so špeciálnymi potrebami starostlivosti o chrup. Tam kam sa s kefkou nedostanete, použite dentálne nite alebo medzizubné kefky. Ako spoľahlivú prvú pomoc majte pri sebe žuvačky alebo pastilky, ktoré vám pomôžu vrátiť svieži dych, kedykoľvek si nemôžete vyčistiť zuby.

TIP! Škrabku na jazyk oceníte v rámci každodennej ústnej hygieny.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika