Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Pochutiny » Žuvačky, pastilky

Žuvačky, pastilky

Nech už je vašou obľúbenou značkou Orbit alebo nejaká iná, žuvačku je dobré mať po ruke kdekoľvek. Moderné žuvačky sú bez cukru, takže o nejakom tlstnutí nemôže byť reč. Ako alternatíva cukru sa do žuvačiek a pastiliek často pridává xylitol, náhradné sladidlo, ktoré je vyrobené výhradne z ovocia a zeleniny. A tak nevadí diabetikom.

Žuvačka kefku nenahradí, ale...

O žuvačkách je známe, že prospievajú ľudskému chrupu. Vedeli ste, že stačí 15 minút žuvania po jedle, aby z vašich zubov zmizli kúsky obeda? To síce zubnú kefku nenahradí, iste to však prospeje vášmu úsmevu. Žuvačky a pastilky osviežia váš dych. Tie klasické sú mentolové, ale môžete vyskúšať i iné, menej obvyklé príchute, napríklad ovocné alebo škoricové. S vaším dychom urobia zázraky z rána i po náročnej noci.

Chcete prestať s fajčením?

U nás nájdete žuvačky a pastilky, ktoré by vám mohol doporučiť i lekár. Skúste žuvačky pre odvykanie fajčenia, napríklad Nicorette.

Ďalšie prospešné žuvačky

 • Zubní lekári zase doporučujú dentálne žuvačky s fluoridom, ktoré zvyšujú odolnosť proti zubnému kazu, napríklad obľúbené žuvačky Oralflux s príchuťou mentolu.
 • Žuvanie vám môže pomôcť i pri liečbe problémov vyplývajúcich z nežiadúceho pôsobenia žalúdočných šťiav, ako je napríklad pálenie záhy alebo reflux (vyskúšajte Rennie).
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Dietorelle Strawberry gum 70g

  Dietorelle Strawberry gum 70g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Gumové bonbóny se sladidly s příchutí jahod, obohacené vitamínem C. Neškodí zubím, nepřidávají naváže ajsou vhodné i pro diabetiky. Užívání výrobku není žádným způsobem limitováno. Užívá se dle potřeby. U citlivých jedinců může nadměrná konzumace vyvolat projímavé účinky.

  1,29 €

 • WRIGLEYS Airwaves drg.žuvačky 10ks

  WRIGLEYS Airwaves drg.žuvačky 10ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Originálne silná chuť na unikátnu Airwaves čerstvosti.

  0,57 € -5% 0,60 €

 • ŽUVAČKY AIRWAVES BLACK MINT DRAŽÉ 10 KS

  ŽUVAČKY AIRWAVES BLACK MINT DRAŽÉ 10 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Zmírňuje bolest v krku. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty. Žvýkačka s příchuti mentolu a černého rybízu. Složení: náhradní sladidla - isomalt, sorbitol, mentol, aspartam. Fakta Orbit chrání před zubním kazem, bylinky pečují o vaše dásně. Měkkost a jemnost žvýkačky je způsobena použitými surovinami. Žvýkačka se totiž skládá především z pryskyřicového základu. Dříve se používaly různé druhy přírodní pryskyřice, dnes je to především pryskyřice umělá ve směsí s vybranými přírodními pryskyřicemi ze speciálních borovic, které rostou v jižních částech USA. Součástí žvýkačky jsou i náhradní sladidla, která nepoškozují zuby, a také změkčovadla, které zajišťují, že všechny suroviny jsou náležitě promíchané a že žvýkačka zůstává měkká a pružná.

  0,57 €

 • ŽUVAČKY ORBIT JUNIOR CLASSIC PLÁTKY 5 KS

  ŽUVAČKY ORBIT JUNIOR CLASSIC PLÁTKY 5 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Žuvačka pre deti s príchuťou ovocia. Balenie obsahuje 5ks plátkov. Orbit Junior pre deti

  0,41 €

 • ORBIT Apple žvýkačky dražé 10 ks

  ORBIT Apple žvýkačky dražé 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Žvýkačky bez cukru, které pomáhají chránit zuby tím, že přispívají k udržování rovnováhy pH v ústech. Žvýkáním podpoříte tvorbu slin, které mají v boji proti vzniku zubního kazu své nezastupitelné místo. Proč? Voda v podobě slin zuby omývá a podporuje tvorbu minerálů v zubní sklovině. Slinami jsou také odváděny choroboplodné zárodky, čímž je zabráněno vzniku infekce v dutině ústní. Sliny se z 99 % skládají z vody. Obsahují ale také enzymy a elektrolyty (soli). Enzymy štěpí škroby a přispívají k hygieně ústní dutiny tím, že rozkládají zbytky potravy. Elektrolyty (soli) slouží k remineralizaci zubní skloviny. Žvýkačky Orbit patří mezi doplňky dentální hygieny. Žvýkáním neutralizujete kyselé prostředí v ústech a všemi produkty značky Orbit chráníte své zuby proti zubnímu kazu. Balení obsahuje 10 ks draží

  0,53 €

 • XEROSTOM žvýkačky 10 ks

  XEROSTOM žvýkačky 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  2,21 €

 • ŽUVAČKY ORBIT SPEARMINT 10 DRAŽÉ

  ŽUVAČKY ORBIT SPEARMINT 10 DRAŽÉ

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Orbit Spearmint Klinicky preukázané, že žuvačka Orbit pomáha znižovať riziko vzniku zubného kazu. Odporúčame žuť po akomkoľvek jedle. Žuvaním po jedle, okrem osvieženie dychu, znížite hodnotu kyslého prostredia v ústach a tým aj riziko vzniku zubného kazu. Ak nemáte možnosť si vyčistiť zuby po jedle v priebehu dňa, zubári odporúčam použiť žuvačku bez cukru. Klinicky dokázané, že žuvačka Orbit pomáha znižovať riziko vzniku zubného kazu až o 40%. Prečo je žuvanie dôležité pre zdravé zuby. Žuvaním podporíte tvorbu slín, ktoré majú v boji proti vzniku zubného kazu svoje nezastupiteľné miesto. Prečo? Voda v podobe slín zuby obmýva a podporuje tvorbu minerálov v zubnej sklovine. Slinami sú tiež odvádzané choroboplodné zárodky, čím je zabránené vzniku infekcie v dutine ústnej.Sliny sa z 99% skladajú z vody. Obsahujú ale tiež enzýmy a elektrolyty (soli). Enzýmy štiepia škroby a prispievajú k hygiene ústnej dutiny tým, že rozkladajú zvyšky potravy. Elektrolyty (soli) slúžia k remineralizáciu zubnej skloviny. Žuvačky Orbit patria medzi doplnky dentálnej hygieny. Žuvaním neutralizuje kyslé prostredie v ústach a všetkými produkty značky Orbit chránite svoje zuby proti zubnému kazu.

  0,60 €

 • ŽUVAČKY ORBIT PEPERMINT 10DRAŽÉ 14G

  ŽUVAČKY ORBIT PEPERMINT 10DRAŽÉ 14G

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Orbit po akomkoľvek jedle a pití Žuvačky bez cukru, ktoré pomáhajú chrániť zuby tým, že prispievajú k udržiavaniu rovnováhy pH v ústach. Balenie obsahuje 10ks dražé.

  0,60 €

 • ORBIT DRAŽÉ SPEARMINT DÓZA 70G

  ORBIT DRAŽÉ SPEARMINT DÓZA 70G

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  ORBIT Spearmint žvýkačka pomáhá snižovat riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Klinicky prokázáno. Žvýkejte proto Orbit po jakémkoliv jídle. V balíčku Orbit je 10 kusů dražé a máte na výběr z mnoha příchutí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Žvýkejte po jídle, pití min. po dobu 20 minut. Orbit v dóze ideální balení do auta, do kanceláře i na takové to domácí žvýkaní. dražé žvýkačky ve čtyřech oblíbených příchutích Pepermint, Spearmint, Watermelon a Blueberry máte vždy po ruce. Náhradní pytel pro jednoduché přesypání a doplnění Orbit dózy také ve čtyřech oblíbených příchutích. Žvýkáním podpoříte tvorbu slin, které mají v boji proti vzniku zubního kazu své nezastupitelné místo. Proč? Voda v podobě slin zuby omývá a podporuje tvorbu minerálů v zubní sklovině. Slinami jsou také odváděny choroboplodné zárodky, čímž je zabráněno vzniku infekce v dutině ústní. Sliny se z 99 % skládají z vody. Obsahují ale také enzymy a elektrolyty (soli). Enzymy štěpí škroby a přispívají k hygieně ústní dutiny tím, že rozkládají zbytky potravy. Elektrolyty (soli) slouží k remineralizaci zubní skloviny. Žvýkačky Orbit patří mezi doplňky dentální hygieny. Žvýkáním neutralizujete kyselé prostředí v ústech a všemi produkty značky Orbit chráníte své zuby proti zubnímu kazu. Balení obsahuje 46 kusů draží 64 g

  2,23 € -3% 2,30 €

 • ORBIT DRAŽÉ PEPPERMINT DÓZA 64G

  ORBIT DRAŽÉ PEPPERMINT DÓZA 64G

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Náhradné vrece pre jednoduché premiestňovaní kôrovcov a doplnenie Orbit dózy tiež v štyroch obľúbených príchutiach. Orbit má pre Vás širokú ponuku žuvačiek a cukríkov, ktoré sú príjemnou starostlivosťou o Vaše zuby. Vyberte si z niekoľkých produktových poriadok, veľkostí balenia a mnohých mintových a ovocných príchutí. Orbit dražé Žuvačka Orbit pomáha znižovať riziko vzniku zubného kazu až o 40%. Klinicky preukázané. Žujte preto Orbit po akomkoľvek jedle. V balíčku Orbit je 10 kusov dražé a máte na výber z mnohých mintových a ovocných príchutí. Orbit dražé Žuvačka Orbit pomáha znižovať riziko vzniku zubného kazu až o 40%. Klinicky preukázané.Žujte preto Orbit po akomkoľvek jedle. V balíčku Orbit je 10 kusov dražé a máte na výber z mnohých mintových a ovocných príchutí. Orbit Clean veľká žuvačka novej generácie s tekutou náplňou vo vnútri. Čistí vaše zuby aj na ťažko dostupných miestach a zanecháva pocit naozaj čistých zubov. V balení je 9 veľkých dražé s tekutou náplňou. Orbit Junior pre deti Žuvačka bez cukru, ktorá chráni detské zuby. Orbit pre deti obsahuje kalcium a pomáha chrániť proti zubnému kazu. V balení je 5 plátkov žuvačky bez cukru. Zdravá alternatíva sladkosti pre zdravé zuby vašich detí. Viac informácií o starostlivosti o detské zuby nájdete na www.zdravezuby.cz Orbit Junior pre deti Žuvačka bez cukru, ktorá chráni detské zuby. Orbit pre deti obsahuje kalcium a pomáha chrániť proti zubnému kazu. V balení je 5 plátkov žuvačky bez cukru. Zdravá alternatíva sladkosti pre zdravé zuby vašich detí.Viac informácií o starostlivosti o detské zuby nájdete na www.zdravezuby.cz Orbit Drops Orbit drops sú cukríky, ktoré neškodia vašim zubov. Objavte skvelú chuť pre zdravé zuby v rôznych ovocných a mentolových variantoch. Orbit drops majú praktické balenie so 14 cukríky. Orbit Complete Orbit Complete v praktickom a elegantnom balení ako doplnok, ktorý padne do každej kabelky. Balenie obsahuje 14 hygienicky balených plátkov, ktoré môžete jednoducho ponúknuť. Orbit Complete. Bude vám slušať.

  2,23 €

 • Winterfresh FRESH ICE 10 dražé

  Winterfresh FRESH ICE 10 dražé

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Žvýkačky Winterfresh Fresh Ice s osvěžující příchutí pro svěží dech. Bez cukru. Žvýkačky v kombinaci s pravidelnou zubní hygienou a návštěvami u zubního lékaře alespoň dvakrát za rok pomůže ochránit zuby před zubním kazem. Žvýkačky neobsahují cukr. Doporučeno užívat po každém jídle, nejlépe 3x denně. Žvýkačka pomáhá čistit zuby a neutralizovat kyseliny zubního plaku. Proč je žvýkání důležité pro zdravé zuby? Žvýkáním podpoříte tvorbu slin, které mají v bojí proti vzniku zubního kazu své nezastupitelné místo. Proč? Voda v podobě slin zuby omývá a podporuje tvorbu minerálů v zubní sklovině. Slinami jsou také odváděny choroboplodné zárodky, čímž je zabráněno vzniku infekce v dutině ústní. Sliny se z 99 % skládají z vody. Obsahují ale také enzymy a elektrolyty (soli). Enzymy štěpí škroby a přispívají k hygieně ústní dutiny tím, že rozkládají zbytky potravy. Elektrolyty (soli) slouží k remineralizaci zubní skloviny.

  0,53 €

 • Mentos GUM PURE FRESH Lime Mint 60 g drg. 40

  Mentos GUM PURE FRESH Lime Mint 60 g drg. 40

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  2,09 €

 • Mentos GUM PURE FRESH Mint 60 g drg. 40

  Mentos GUM PURE FRESH Mint 60 g drg. 40

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  2,09 €

 • Citronové dropsy RAPUNZEL 50g- BIO

  Citronové dropsy RAPUNZEL 50g- BIO

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  BIO, VEGAN, BEZLEPKOVÁ POTRAVINA Osvěžující cucavé bonbónky s chutí máty peprné bez syntetických aromat a barviv. Vhodné k osvěžení dechu, nebo při ranní nevolnosti. Cukrovou třtinu, ze které pochází přírodní třtinový cukr použitý při výrobě těchto dropsů, pěstují rodinné firmy zapojené do FAIR TRADE projektu HAND IN HAND. Dropsy jsou baleny v hezké potištěné plechové krabičce. ZEMĚ PŮVODU: USA SLOŽENÍ: přírodní třtinový cukr, sušený glukózový sirup, koncentrovaná citrónová šťáva, výtažek z citrónu a z máty peprné

  2,26 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam