Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Pochutiny Lízanky

Lízatká

Lízanka je cukrovinkou, ktorú pozná naše ľudstvo už niekoľko desiatok rokov. Od tej doby mnohokrát zmenilo svoju príchuť, vzhľad, farbu, ale tiež funkciu. Zatiaľčo v skorších dobách slúžili lízanky iba k maškrteniu a radili sa medzi klasické cukrárske výrobky, dnes môžu pomôcť pri nevoľnostiach dodať dostatočné množstvo vitamínov alebo ukľudniť podráždený krk pri nachladení. Prezrite si širokú ponuku produktov na MojaLekáreň.sk a vyberte si ten druh lízanky, ktorý práve potrebujete.

Lízatká - detailný popis

Lízanky, ktoré skvelo chutia a pritom sa starajú o vaše zdravie

Sme internetový obchod, ktorý sa stará o zdravie svojich zákazníkov, preto nie je zvláštnosťou, že ponúkame lízanky plné vitamínov, hroznového cukru alebo ďalších prísad, ktoré môžu napomôcť zmierniť nevoľnosť.

Pretože naša ponuka je rozmanitá, dovoľte nám predstaviť vám niekoľko produktov, ktoré je možné u nás zakúpiť.

  • Dr. Soldan - lízatká s príchuťou divokej čerešne, obohatené o vitamíny B5, B6, B12, vitamín C a kyselinu listovú,
  • lízanky lekárenské, hroznový cukor - sú zdravou cukrovinkou, ktorá okamžite dodá telu potrebnú energiu. Hroznový cukor je totiž jednoduchý na strávenie a poskytuje rapídny vzostup energie.
  • lízanky VitaHarmony VitaPop - ponúkajú celú škálu účinkov. V našej ponuke nájdete lízatká vhodné pri nachladení, pri cestovnej nevoľnosti alebo nevoľnosti v tehotenstve.
  • Lolly lízanka bubble - klasická pochutina pre vaše mlsné jazýčky.

Nech už si vybierete lízatká lekárenské, s vitamínmi alebo klasické, majte na pamäti, že i toto malé hriešne mlsanie je prospešné pre telo. Cukor totiž v dostatočných dávkach telo skutečne potrebuje. Výrazne je využívaný napr. pre mozog a červené krvinky. 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika