Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » L » LISTERINE

LISTERINE

Ústna voda Listerine ničí baktérie aj na miestach, kam sa pri čistení zubov bežná zubná kefka nedostane. Váš chrup tak získa ochranu pred zubným kazom a paradentózou .

Zubné kefky zbavia chrup zubného plaku, nečistôt a baktérií iba na ľahko dostupných miestach. Najviac škodlivých elementov sa však zachytáva na horšie prístupných miestach medzi jednotlivými zubami. Štandardné čistenie zubov je tak vhodné doplniť o používanie ústnej vody Listerine, ktorá vďaka svojmu antiseptickému zloženiu všetky tieto škodlivé prvky bezpečne a rýchlo zahubí. Ich odstránenie zároveň pôsobí preventívne proti vzniku zubného kazu a paradentózy, ktoré v mnohých prípadoch začínajú práve v medzizubných priestoroch.

Ústna voda Listerine je pre vás pripravená vo viacerých druhoch. Napríklad voda Stay White vďaka pridanému chloridu okrem opísaných účinkov udržuje zuby i prirodzene biele. Na koniec už len vymenujme ďalšie obľúbené druhy tejto ústnej vody ako Coolmint, Total Care alebo Enamel Guard. Tieto vody u nás zakúpite v balení v objeme 250 ml, 500 ml alebo 1 liter. Pre naozaj komplexnú starostlivosť o váš chrup vyvinul Listerine i rad zubných kefiek Reach.

Viac informácií

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam