Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Medzizubné kefky

Medzizubné kefky

Zubná kefka môže výborne vyčistiť povrch vašich zubov. Sú ale miesta, kam sa vzhľadom k svojej robustnosti nemá šancu dostať. Konkrétne ide o medzizubné priestory, ku ktorých čisteniu sa odporúča použitie medzizubnej kefky. Správna dentálna hygiena obsahujúca aj starostlivosť o priestory medzi zubami vás môže uchrániť pred vznikom zubného kazu aj paradentózy.

Kefky na čistenie medzizubného priestoru využíva čoraz väčšie množstvo populácie. Stojí za tým naliehanie zubných lekárov, ktorí svojim pacientom túto starostlivosť odporúčajú ako prevenciu vzniku zubného kazu. Práve v priestoroch medzi zubami sa totiž nachádza najväčšie množstvo nečistôt, ktoré sú za vznik zubného kazu zodpovedné. Je vhodné, aby vám správny typ kefky vybral sám zubár alebo dentálna hygienička. Veľkosť týchto priestorov je u každého človeka rôzna a použitím nesprávnej kefky by mohlo dôjsť k poškodeniu zubov a ďasien.

Čistenie je naozaj jednoduché a stačí ho robiť raz denne. Postačí iba jedným ťahom prečistiť každú medzeru medzi zubami. Zaradenie tohto úkonu medzi každodenné ranné návyky v kúpeľni vám tak skutočne zaberie minimum času. Ak sa pri prvom čistení týchto miest objaví vo vašich ústach krv, zostaňte pokojní. Je signálom nečistôt prítomných medzi zubami a dokáže vám, že čistenie bolo naozaj treba. Krvácanie sa za niekoľko dní úplne vytratí.

A nezabudnite. Len bielenie zubov vám dokonalý úsmev neprinesie. Kvalitná zubná pasta a vhodne zvolená kefka toho mnohokrát zvládnu oveľa viac a lacnejšie, ako finančne náročné bielenie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • TEPE Medzizubné kefky červené 0,5 mm 8 ks: Výprodej

  TEPE Medzizubné kefky červené 0,5 mm 8 ks: Výprodej

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka jednoduchej manipulácii a vysokému účinku sú ideálne pre pravidelnú medzizubnú hygienu. Skvelé vlastnosti kefky Štetiny sú usadené v špirálovom drôte, ktorý je potiahnutý slabým plastom, aby chránil zubný krčok a nedochádzalo ku galvanickému efektu pri dotyku k amalgámovej výplne a bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomia! Jednoduché zavádzanie do medzizubných priestorov, vyššia ohybnosť a predĺžená životnosť. Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačené medzi jednotlivé zuby. Používajte denne.

  3,73 € -32% 5,47 €

 • TEPE Medzizubné kefky modré 0,6 mm 8 ks: Výprodej

  TEPE Medzizubné kefky modré 0,6 mm 8 ks: Výprodej

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka jednoduchej manipulácii a vysokému účinku sú ideálne pre pravidelnú medzizubnú hygienu. Skvelé vlastnosti kefky Štetiny sú usadené v špirálovitom drôtiku, ktorý je potiahnutý slabým plastom, aby chránil zubný krčok a nedochádzalo ku galvanickému efektu pri dotyku k amalgámové výplni a bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomia! Jednoduché zavádzanie do medzizubných priestorov, vyššia ohybnosť a predĺžená životnosť. Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby. Používajte denne.

  3,73 € -30% 5,30 €

 • TEPE Mezizubné kefky oranžové 0,45 mm 8 ks: Výprodej

  TEPE Mezizubné kefky oranžové 0,45 mm 8 ks: Výprodej

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka jednoduchej manipulácii a vysokému účinku sú ideálne pre pravidelnú medzizubnú hygienu. Skvelé vlastnosti kefky: Štetiny sú usadené v špirálovitom drôtiku, ktorý je potiahnutý slabým plastom, aby chránil zubný krčok a nedochádzalo ku galvanickému efektu pri dotyku k amalgámové výplni a bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomia! Jednoché zavádzanie do medzizubných priestorov, vyššia ohybnosť a predĺžená životnosť. Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby. Používajte denne.

  3,73 € -34% 5,66 €

 • TEPE Medzizubné kefky EXTRA SOFT 0,6 mm 8 ks

  skladom > 5 ks

  Medzizubné kefky sa zavádzajú jemne medzi zuby. Čistí sa pohybom dopredu a dozadu, neotáča sa ním. Maximálna životnosť výrobku sú 2 týždne. Použitie: 1x denne Príznaky Zápal ďasien, krvácanie ďasien, zubný kaz, zápach z úst.

  3,96 € -34% 6,00 €

 • TEPE Medzizubné kefky zelené 0,8 mm 8 ks: Výprodej

  TEPE Medzizubné kefky zelené 0,8 mm 8 ks: Výprodej

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Medzizubné kefky TePe boli vytvorené na základe úzkej spolupráce s poprednými švédskymi zubnými odborníkmi. Všetky veľkosti majú drôtik potiahnutý umelou hmotou, aby bola zabezpečená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto jemné kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomí! Priemer drôtika 0,8 8 ks + krytka balené v sáčku. Výhody Ideálne pre pravidelnú medzizubné hygienu sú medzizubné (Interdentálne) kefky, vďaka jednoduchej manipulácii a vysokému účinku. Štetiny sú usadené v špirálovitom drôtiku, ktorý je potiahnutý slabým plastom, aby chránil zubný krček a nedochádzalo ku galvanickému efektu pri dotyku k amalgámové výplni Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby. Používajte denne. Starostlivosť o zuby Zdravé zuby a ďasná nie sú stále samozrejmosťou.Každý stomatológ Vám iste potvrdia, že nie je jednoduché správne starať o zuby. Po ukončení pravidelnej školskej dochádzky mnohí zanedbávajú pravidelné preventívne prehliadky a hlavne pravidelnú starostlivosť. Vďaka tomu sa zvyšuje počet kazov. A nielen to. Zrazu Vám pozvoľna začínajú krvácať ďasná, čo môže viesť až ku vzniku ochorenia parodontu čiže paradentózy. Zubný plak Zubný plak, je neviditeľný film baktérií, ktorý sa tvorí na povrchu našich zubov. Bežnou kefkou ho odstránite z veľkých plôch zubov, ale v mezizubí sa drží stále. Ak sa tieto baktérie premnožia, vylučujú veľké množstvo toxických látok a kyselín, ktoré odvápňujú sklovinu (vznik zubného kazu) a dráždia ďasná. Imunitná reakcia ďasien sa prejavia prekrvením a zväčšenou citlivosťou. Dlhodobým chronickým dráždením dochádza k akútnym zápalom ďasien a ku vzniku parodontálnych chobotov = paradentózy. Všetko končí uvoľnenými zubami a zubnými náhradami.      

  3,73 € -34% 5,63 €

 • TEPE Medzizubné kefky EXTRA SOFT 0,7 mm 8 ks

  skladom > 5 ks

  Medzizubná kefka sa zavádza jemne medzi zuby. Čistí sa pohybom dopredu a dozadu, neotáča sa ňou. Maximálna životnosť sú 2 týždne. Použitie: Kefka sa používa 1x denne na odstránenie zubného plaku medzi zubami. Príznaky Zápal ďasien, krvácanie ďasien, zubný kaz, zápach z úst.

  3,96 € -34% 6,00 €

 • TEPE Medzizubné kefky EXTRA SOFT 0,5 mm 8 ks

  skladom > 5 ks

  Medzizubné kefky sa zasúvajú jemne medzi zuby. Čistí sa pohybom dopredu a dozadu, neotáča sa ním. Maximálna životnosť výrobku sú 2 týždne. Použitie:  1x denne Príznaky Zápal ďasien, krvácanie ďasien, zubný kaz, zápach z úst.

  3,96 € -34% 6,00 €

 • TEPE Mezizubní kartáčky EXTRA SOFT 0,8 mm 8 ks

  skladom > 5 ks

  Mezizubní kartáček se zavádí jemně mezi zuby. Čistí se pohybem dopředu a dozadu, neotáčí se jím. Maximální životnost výrobku jsou 2 týdny.Použití: 1x denně Příznaky Zánět dásní, krvácení dásní, zubní kaz, zápach z úst.

  3,96 € -34% 6,00 €

 • TEPE Medzizubné kefky štartovacie sada 8 ks

  TEPE Medzizubné kefky štartovacie sada 8 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka jednoduchej manipulácii a vysokému účinku sú ideálne pre pravidelnú medzizubnú hygienu. Skvelé vlastnosti kefke Štetiny sú usadené v špirálovitom drôtiku, ktorý je potiahnutý slabým plastom, aby chránil zubný krčok a nedochádzalo ku galvanickému efektu pri dotyku k amalgámové výplni a bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomí! Jednoduché zavádzanie do medzizubných priestorov, vyššiu ohybnosť a predĺžená životnosť. Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby. Používajte denne. Balenie obsahuje 8 veľkostí + krytku.

  3,73 € -34% 5,63 €

 • TEPE Medzizubné kefky fialové 1,1 mm 8 ks

  TEPE Medzizubné kefky fialové 1,1 mm 8 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka jednoduchej manipulácii a vysokému účinku sú ideálne pre pravidelnú medzizubnú hygienu. Skvelé vlastnosti kefky Štetiny sú usadené v špirálovitom drôtiku, ktorý je potiahnutý slabým plastom, aby chránil zubný krčok a nedochádzalo ku galvanickému efektu pri dotyku k amalgámové výplni a bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomia! Jednoché zavádzanie do medzizubných priestorov, vyššia ohybnosť a predĺžená životnosť. Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby. Používajte denne.

  3,73 € -35% 5,73 €

 • TEPE Medzizubné kefky ANGLE 0,5 mm 6 ks

  skladom > 5 ks

  Štíhla čistiaca hlava je zahnutá do pravého uhla pre jednoduché dosiahnutie hlavne zadných medzizubných priestorov zo strany poschodia i jazyka. Tepe Angle je jednoduchý na použitie, dlhá, plochá rukoväť umožňuje prirodzený, ergonomický úchop, podporujúci kontrolované a isté pohyby. Plastom obalený drôtik pre jemné čistenie, rukoväť vyrobená z recyklovateľného polypropylénu.

  4,13 € -17% 5,00 €

 • TEPE mezizubní kartáčky ExtraSoft 0.45mm 8 ks 122225

  skladom > 5 ks

  Speciálně vybraná vlákna zajišťují efektivní čištění. Průměr drátku 0,45 mm, světle oranžový odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku. Mezizubní kartáčky TePe byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními odborníky. Všechny velikosti mají drátek potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní a zubů. Jedinečné držátko a speciálně vybraná vlákna zajišťují efektivní čištění a trvanlivost kartáčku. Tyto jemné, kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí. Průměr drátku 0,45 mm, světle oranžový odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby. Mezizubní kartáček používejte dle potřeby, nejlépe vždy po čištění klasickým kartáčkem, pro dokonalou ústní hygienu. Na citlivé zuby, záněty dásní, impantáty, korunky, zubní náhrady.

  3,96 € -34% 6,00 €

 • TEPE Medzizubná kefka ANGLE 0,6 mm 6 ks

  skladom > 5 ks

  Štíhla čistiaca hlava je zahnutá do pravého uhla pre jednoduché dosiahnutie hlavne zadných medzizubných priestorov zo strany poschodia i jazyka. Tepe Angle je jednoduchý na použitie, dlhá, plochá rukoväť umožňuje prirodzený, ergonomický úchop, podporujúci kontrolované a isté pohyby.

  4,13 € -17% 5,00 €

 • TEPE Mezizubní kartáčky ANGLE 0,7 mm 6 ks

  skladom > 5 ks

  Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. TepeAngle je jednoduchý na použití, dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby. Všechny velikosti mají plastem obalený drátek pro jemné čištění. Průměr drátku 0,7 mm, žlutý odstín, 6 ks + krytka v balení, baleno v blistru. Rukojeť je vyrobena z recyklovatelného polypropylenu.

  4,13 € -17% 5,00 €

 • TEPE Mezizubní kartáčky ANGLE 0,45 mm 6 ks

  skladom > 5 ks

  Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. Tepe Angle je jednoduchý na použití, dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby. Plastem obalený drátek pro jemné čištění rukojeť vyrobena z recyklovatelného polypropylenu.

  4,13 € -17% 5,00 €

 • TEPE Mezizubní kartáčky EXTRA SOFT 1,1 mm 8 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Mezizubní kartáček se zavádí jemně mezi zuby. Čistí se pohybem dopředu a dozadu, neotáčí se jím. Maximální životnost výrobku jsou 2 týdny.Použití:  1x denně Příznaky Zánět dásní, krvácení dásní, zubní kaz, zápach z úst.

  3,96 € -34% 6,00 €

 • TEPE Medzizubné kefky šedé 1,3 mm 8 ks

  TEPE Medzizubné kefky šedé 1,3 mm 8 ks

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Medzizubné kefky TePe boli vytvorené na základe úzkej spolupráce s poprednými švédskymi zubnými odborníkmi.  Radíme Vám Je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú veľkosť medzizubnej kefky. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby.  

  3,73 € -31% 5,40 €

 • MEDZIZUBNÉ KEFKY SOFT DENT PRIAMA 0,6MM 6KS

  skladom 1 - 2 ks

  Moderný dizajn, vysoká kvalita, skvelá cena, prenosné uzatvárateľné balenie, potiahnutý nelámavá drôtik s jemnými štetinami a ďalšie výhody. To je nová rada prípravkov ústnej hygieny SOFT DENT. Čo je vlastne zubný kaz? Odborne povedané ide o ochorenie, ktoré sa vyznačuje úbytkom minerálnych látok (hlavne fosfátu a vápnika) zo skloviny a zuboviny. Tieto inak superpevné materiály sa potom rozpadajú ako droliaci sa skaly a vzniká kaziace sa dutina. No, možno by sme sa aj s väčšou jaskýň v zube zmierili, ale zubný kaz bohužiaľ dovedie taky poriadne bolieť. Už v samom začiatku môžeme porušenie skloviny vnímať nepríjemne, treba pri pití studených nápojov (ako je taká ľadovo vychladená minerálka, hmmmm), alebo nás môže zub pobolievať ako reakcia na niečo sladké alebo slaného (takže vlastne skoro na všetko). Keď si povieme, že to ešte nie je také zlé a návštevu u zubára odkladáme, kaz sa šíri pozdĺž hranice skloviny a zuboviny a do hĺbky smerom k zubnej dreni. Skazená dutina sa postupne zväčšuje a môže dôjsť až k úplnému zničeniu zubnej korunky. Potom už nestačí jednoduché zaplombovanie zuba, ale treba väčší zákrok, niekedy aj odstránenie zuba. Navyše, zápal a bakteriálne infekcie v okolí mliečneho zuba môžu poškodiť aj vývoj stáleho zuba, ktorý vyrastie na jeho mieste. Preto je lepšie v prípade ťažkostí návštevu zubára neodkladať, aby nám do dospelosti v ústach ešte niečo zostalo. Čo je na zubnom plaku tak zlého? Zubný plak je tvorený z mikroskopických zvyškov potravy. Hromadia sa, uskladňuje na zuboch, ďasnách i jazyku. To sa veľmi páči baktériám, ktoré sa takými zvyšky našej potravy živí. Zabýva sa v ústach, množia sa a podieľajú sa na vzniku zubného kazu a zápalov ďasien. Na baktérie ale vyzreje, ak plak pravidelne odstraňujeme. Potom sa nemajú čím živiť a ako by držali hladovku, radšej naše ústa rýchlo opustí. My potom nemáme kazy a zuby ani ďasná nás nebolí. Je jasné, že keď si na svoje zuby spomenieme asi tak raz za týždeň, tak im to moc nepomôže. Naše zuby by nám boli najvďačnejšie, keby sme si ich čistili po každom jedle, ale kto by na to mal cez deň čas (no, my asi nie). Preto bude úplne super, keď sa budete zubom venovať pravidelne 2x denne. Raz ráno, kedy je dobré zuby čistiť až po raňajkách (ak ju teda nie ste zvyknutí ukusovať v pokluse za ujíždějícím autobusom). Večer je dobré postarať sa tiež o medzizubné priestory - okrem kefky budete potrebovať aj medzizubnú kefku, ktorý sa dostane do všetkých škár.

  3,56 €

 • TEPE Mezizubní kartáčky ANGLE 0,8 mm 6 ks

  skladom > 5 ks

  Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. TepeAngle je jednoduchý na použití, dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby. Všechny velikosti mají plastem obalený drátek pro jemné čištění.

  4,13 € -17% 5,00 €

 • CURAPROX mezizubní kartáček CPS 11 regular 5 kusů

  skladom > 5 ks

  Mezizubní kartáčky řady regular jsou doporučovány hlavně k sekundární prevenci otevřených mezizubních prostorů - pro zubní výplně, korunky, můstky a tam, kde je usazen tvrdý plak. Výhody mezizubních kartáčků Curaprox Regular Kartáčky CPS "regular" mají pevnější vlákna a silnější drátěné jádro než kartáčky CPS "prime", díky tomu si udržují tvar i při velmi častém používání. Proto se řada "regular" doporučuje především pro sekundární prevenci při otevřených mezizubních prostorech, zvláště u výplní, korunek, můstků a obzvláště úporném plaku. Kombinace s držátkem Mezizubní kartáčky CURAPROX CPS lze libovolně kombinovat s jakýmkoli držákem UHS díky patentovanému "click" systému.

  5,10 €

 • SilverCare Medzizubná niť antibakteriálna s fluoridom a striebrom 50 m

  SilverCare Medzizubná niť antibakteriálna s fluoridom a striebrom 50 m

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Fluorid posilňuje sklovinu a neutralizuje kyseliny produkovanej baktériami dentálneho plaku, ktoré spôsobujú zubný kaz. Dusičnan strieborný má antibakteriálne účinky - znižuje množstvo nebezpečných baktérií v ústnej dutine. Vďaka svojmu tvaru a aktívnym zložkám táto dentálna niť dokonale čistí medzizubné priestory, do ktorých sa zubná kefka nedostane, čím napomáha chrániť vaše zuby pred vznikom medzizubnej kazu a tvorbou zubného kameňa. Odstraňuje dentálnej plak, ktorý obsahuje baktérie spôsobujúce zápal ďasien a v pokročilom štádiu tiež paradentózu. Návod na použitie Používajte po každom jedle alebo aspoň 2x denne Veľkosť balenia 1 balenie nite – 50m

  2,52 € -42% 4,35 €

 • SOFTDENT Medzizubné kefka zahnutý 0,4 mm 6 ks

  skladom do 24 hodín

  Moderný dizajn, vysoká kvalita, skvelá cena, prenosné uzatvárateľné balenie, potiahnutý nelámavá drôtik s jemnými štetinami a ďalšie výhody. To je nová rada prípravkov ústnej hygieny SOFT DENT. Čo je vlastne zubný kaz? Odborne povedané ide o ochorenie, ktoré sa vyznačuje úbytkom minerálnych látok (hlavne fosfátu a vápnika) zo skloviny a zuboviny. Tieto inak superpevné materiály sa potom rozpadajú ako droliaci sa skaly a vzniká kaziace sa dutina. No, možno by sme sa aj s väčšou jaskýň v zube zmierili, ale zubný kaz bohužiaľ dovedie taky poriadne bolieť. Už v samom začiatku môžeme porušenie skloviny vnímať nepríjemne, treba pri pití studených nápojov (ako je taká ľadovo vychladená minerálka, hmmmm), alebo nás môže zub pobolievať ako reakcia na niečo sladké alebo slaného (takže vlastne skoro na všetko). Keď si povieme, že to ešte nie je také zlé a návštevu u zubára odkladáme, kaz sa šíri pozdĺž hranice skloviny a zuboviny a do hĺbky smerom k zubnej dreni. Skazená dutina sa postupne zväčšuje a môže dôjsť až k úplnému zničeniu zubnej korunky. Potom už nestačí jednoduché zaplombovanie zuba, ale treba väčší zákrok, niekedy aj odstránenie zuba. Navyše, zápal a bakteriálne infekcie v okolí mliečneho zuba môžu poškodiť aj vývoj stáleho zuba, ktorý vyrastie na jeho mieste. Preto je lepšie v prípade ťažkostí návštevu zubára neodkladať, aby nám do dospelosti v ústach ešte niečo zostalo. Čo je na zubnom plaku tak zlého? Zubný plak je tvorený z mikroskopických zvyškov potravy. Hromadia sa, uskladňuje na zuboch, ďasnách i jazyku. To sa veľmi páči baktériám, ktoré sa takými zvyšky našej potravy živí. Zabýva sa v ústach, množia sa a podieľajú sa na vzniku zubného kazu a zápalov ďasien. Na baktérie ale vyzreje, ak plak pravidelne odstraňujeme. Potom sa nemajú čím živiť a ako by držali hladovku, radšej naše ústa rýchlo opustí. My potom nemáme kazy a zuby ani ďasná nás nebolí. Je jasné, že keď si na svoje zuby spomenieme asi tak raz za týždeň, tak im to moc nepomôže. Naše zuby by nám boli najvďačnejšie, keby sme si ich čistili po každom jedle, ale kto by na to mal cez deň čas (no, my asi nie). Preto bude úplne super, keď sa budete zubom venovať pravidelne 2x denne. Raz ráno, kedy je dobré zuby čistiť až po raňajkách (ak ju teda nie ste zvyknutí ukusovať v pokluse za ujíždějícím autobusom). Večer je dobré postarať sa tiež o medzizubné priestory - okrem kefky budete potrebovať aj medzizubnú kefku, ktorý sa dostane do všetkých škár.

  3,56 € -12% 4,06 €

 • SilverCare Kefka s gélom na čistenie jazyka 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Tyto jemné štětiny kartáčku umožňují dokonalé čištění i jemných rýh na povrchu jazyka, aniž by poškozovaly jeho jemnou sliznici. Stříbro na povrchu kartáčku má antibakteriální účinky. Jedinečné složení gelu na jazyk účinně pomáhá odstraňovat bakterie, které způsobují nepříjemný zápach z úst. Použití antibakteriálního kartáčku na jazyk a speciálního gelu zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Návod k použití Kartáčkem čistěte jazyk po každém jídle nebo alespoň 2x denně. Velikost balení 1 kartáček + 1 gel 25 ml

  6,24 €

 • TEPE 0,45MM INTERDENTAL ORANŽOVÉ 8KS

  skladom do 24 hodín

  Medzizubné kefky s fixným držadlom, 8 ks v sáčku. Sú vhodné pre citlivé a traumatizované ďasná.

  5,46 € -9% 6,00 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam