Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Starostlivosť o zúbky » Detské zubné kefky

Detské zubné kefky

Vyberajte z najrôznejších druhov detských zubných kefiek, ktoré spoľahlivo a šetrne odstránia zubný plak a sú úplne prispôsobené malým detským ústočkám. Nezabúdajte, že s čistením je vhodné začať už v momente, kedy sa začnú prerezávať prvé mliečne zúbky. Vo fáze prerezávania je vhodné používať špeciálnu silikónovú kefku, ktorá sa nasadí na prst a následne s ňou jemne masírovať podráždené detské ďasná. Akonáhle zúbky vyrastú, môžete už zvoliť klasickú alebo elektrickú zubnú kefku s jemnými štetinkami.

3 základné druhy detských zubných kefiek

 • silikónová kefka na prst - k navykaniu dieťaťa na pravidelné čistenie, kefka Farlin šetrne čistí prvé zúbky a jemne masíruje podráždené ďasná.
  TIP! Na ukľudnenie podráždených ďasien dajte bábätku na hranie špeciálne chladivé hryzátka.
 • klasická kefka s jemnými štetinkami - jednou z najobľúbenejších je mäkká zubná kefka Spokar s rovným zástrihom, ďalej môžete vyskúšať kefku Mam s masážnou hlavou na konci rukoväte, ktorá je vhodná i k čisteniu jazyka.
 • elektrická zubná kefka pre deti - elektrická kefka simuluje šetrné krúživé pohyby, ktoré malé deti bez asistencie rodičov mnohokrát ešte nedokážu previesť, doporučujeme kefku Spinbrush Kids – My Way v modrej variante pre chlapčekov a v ružovej pre dievčatká, súčasťou balenia je i 14 vodeodolných samolepiek


DOPORUČENIE! Zubné kefky doporučujeme meniť minimálne každé 3 mesiace alebo pri opotrebení štetiniek. Pri čistení nikdy nepoužívajte horizontálne pohyby zo strany na stranu, ale drobné krúživé pohyby.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • TEPE Zubná kefka Select Compact Kid ZOO x - soft 3+1 ZADARMO: Výprodej

  TEPE Zubná kefka Select Compact Kid ZOO x - soft 3+1 ZADARMO: Výprodej

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Na trhu je nový rad zubných kefiek určený na starostlivosť o detské zúbky - TePe zubná kefka Select Compact (Kid) ZOO, x-soft. Veselé zubné kefky s motívmi zvieratiek zo Zoo deťom spríjemnia inak nudné čistenie zúbkov. Malá hlavica jednoducho dosiahne i na ťažko dostupné plochy a extra mäkké vlákna sú veľmi šetrné k ďasnám. Kefka má malú, trojuholníkovú hlavicu, 2760 extra mäkkých vlákien, lekármi doporučovaný rovný zástrih a ploché držadlo. TePe kefky si môžete perfektne prispôsobiť na čistenie. Stačí pod horúcou vodou ohnúť krčok do požadovanej polohy. Motívy zvieratiek deťom spríjemnia čistenie zúbkov malá hlavica jednoducho dosiahne i na ťažko dostupné plochy extra mäkké vlákna sú veľmi šetrné k ďasnám prispôsobiteľný krčok Obľúbená zubná kefka TEPE Select Compact Kid ZOO x-soft je určená NIELEN pre deti, ale i pre dospelých. Doporučené použitie Čistenie zubnou kefkou dvakrát denne minimálne po dobu dvoch minút. Balenie obsahuje celkom 4 ks kefiek. Akcia 3+1 zadarmo. Informácie o výrobcovi Spoločnosť TePe bola založená v roku 1965. V jej sortimente nájdeme zubné kefky všetkých typov - od extra mäkkých až po tvrdé, medzizubné kefky, zubné kefky pre deti, dospelých, zubné nite, ale tiež napríklad Antibakteriálny TePe Gingival gél, ktorý napomáha k obmedzeniu tvorby zubného plaku, napomáha chrániť pred vznikom zápalu ďasien a mineralizuje zubnú sklovinu, zároveň pôsobí preventívne proti vzniku zubného kazu.

  6,19 € -17% 7,42 €

 • CURAPROX Detská zubná kefka Curakid 4260 ultra soft

  CURAPROX Detská zubná kefka Curakid 4260 ultra soft

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Inovovaný Curakid 4260 detská kefka s prehnutým držadlom pre lepšie čistenie zubov detí. Menšia kompaktná hlavička kefky umožňuje vyčistenie aj menej prístupných miest v ústnej dutine dieťaťa. Povrch z jemnej gumy ponúka maximálnu ochranu. Kefka dokáže stáť a padne každému dieťaťu do ruky. Vďaka ergonomickému tvaru kefka ideálne padne do ruky dieťaťa aj rodiča. Vhodná už od prvých zúbkov. Detskí lekári odporúčajú používanie kefky Curakid ihneď po prerezaní prvého zúbka niektorým z rodičov a neskôr samotným dieťaťom až do veku 4 rokov. Curakid šetrí detské ďasná a vojde sa aj do najmenších detských úst. Jemné štetinky a pogumovaný povrch kefky ochráni jemné ústne tkanivo dieťaťa pred poranením.                . Výhody zubnej kefky Curakid: Dieťa je od začiatku zvyknuté používať mäkkú zubnú kefku a v budúcnosti neprejde na tvrdú - raz "mäkká" - navždy "mäkká". Ultrajemné štetinky CUREN dodávajú hlavici tejto zubnej kefky jemnosť a čistiacu silu, ktorá je tvorená viac ako 4260 štetinkami. Zuby sú po vyčistení čisté bez poškodenia ďasien. Vďaka viac ako 4000 individuálnym štetinám a malej hlavici kefky môže byť zubný povlak opatrne odstránený. Zuby sú čisté a ďasná zostávajú zdravé. CURAPROX Curakid CK4260 supersoft KID sa vyrába vo viacerých farbách a pri objednávke bude zaslaná tá farba, ktorú aktuálne výrobca dodáva na slovenský trh.                   INFORMÁCIE O VÝROBCOVICuraden International AG je priekopníkom a expertom na zdravie ústnej dutiny. Sídlo firmy je v Kriens neďaleko Luzernu a jej história siaha do roku 1972.Spoločnosť má neprekonateľné znalosti v oblasti zubnej starostlivosti. Spolu s odborníkmi vyrába po celom svete veľmi známe a obľúbené dentálne pomôcky, ktoré majú za cieľ slúžiť jedinému účelu: udržať zuby zdravé po celý život.

  3,17 € -21% 4,00 €

 • Curaprox Sensitive Young Soft 1ks (Detská zubná kefka)

  skladom do 24 hodín

  Deti a čistenie zubov Zoznámte deti s kefkou už od malička, aby ju považovali za neoddeliteľnú súčasť hygieny. Aby si dieťa na čistenie zubov ľahšie zvyklo, skúste chutnú detskú pastu a veselú kefku s obrázkami, ktoré si potomok sám vyberie. Svojmu dieťaťu choďte príkladom a ukážte mu, že si tiež pravidelne čistíte zuby. Zubná kefka Curaprox 2640 Sensitive Young je vhodná pre deti od 4 do 8 rokov. Vďaka malej hlavičke vyčistí aj inak ťažko dostupné miesta v ústach. Špeciálny tvar a materiál rukoväte z jemnej gumy je uspôsobený úchopu detskej ruky. Nový farebný dizajn kefky je špeciálne vytvorený na mieru tejto vekovej skupiny. Zubný povlak Ako si zuby čistiť sa učíme už v detstve od svojich rodičov. Väčšina ľudí ale robí pri dentálnej hygiene veľa chýb, ktoré môžu mať za následok oslabenie zubnej skloviny, ochorenie ďasien, nadmerné usadzovanie zubného kameňa a v neposlednom rade aj vznik zubného kazu. Spoločným nepriateľom zubov a ďasien je zubný plak. Plak je lepivá vrstva baktérií, ktorá môže byť príčinou zubného kazu. Plak ohrozuje tiež ďasná, dochádza k zápalu ďasien, ktorý môže viesť až k parodontitíde alebo strate zuba. Čistenie zubov kefkou odstraňuje zubný povlak, zvyšky potravy z vonkajších, vnútorných a žuvacích plôšok zubov. Čistenie zubov Priložte vlákna v uhle 45 stupňov na okraj ďasna. Čistite zuby veľmi malými krúživými pohybmi tak, aby konce čistiacich vlákien zostali viac-menej na jednom mieste. To umožní dlhším vonkajším vláknam kefky odstrániť povlak pod okrajom ďasien a v medzizubných priestoroch. Čistite každý zub asi 10 sekúnd. Znovu malými krúživými pohybmi odstraňujte postupne plak zo všetkých vonkajších plôšok dolných aj horných zubov. Dlhšie vlákna dosiahnu až do medzizubných priestorov. Rovnakým spôsobom postupne vyčistite aj vnútorné plôšky horných a dolných zubov. Kefka je dostupná v rôznych farbách.

  3,17 € -2% 3,25 €

 • SilverCare Dětský zubní kartáček 6 - 36 měsíců měkký 1 ks

  skladom > 5 ks

  První dětský zubní kartáček od 6 do 36 měsíců se bude vašim miláčkům líbit, protože je celý krásně barevný včetně štětin. Je měkký a můžete s ním čistit už první zoubky jemně a naučit tak hravě vaše dětičky pravidelnému návyku na zubní hygienu. Dětský zubní kartáček Silver bere ohledy na dětské zoubky Má velmi jemné zaoblené štětiny, které lehce masírují dětské dásně a zoubky a zvykají tak vaše děťátko na každodenní zubní hygienu bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Speciální tvar rukojeti usnadňuje držení kartáčku především rodičům, kteří svého potomka zvykají na čištění zoubků. Kartáček má neodnímatelnou antibakteriální hlavu a je zabalen v hygienickém průhledném obalu. Velikost a tvar kartáčku je přizpůsoben věku dítěte a potřebám dětských dásní a zubů. Recenze zákazníka Koupila jsem kartáček na doporučení kamarádky a můj malý ho moc dobře snáší v pusince a líbí se mu. Nechává si s ním rejdit v puse a jsem ráda, že si tak zvyká na čištění zoubků. Čištění máme absolutně bez problémů. O produktech SilverCare SilverCare je italský výrobce zubních kartáčku a dalších výrobku v péči o ústní dutinu. Všechny výrobky této firmy procházejí přísným schvalovacím procesem v Zubním lékařství fakulty na univerzitě v Miláně.

  2,71 €

 • SilverCare Dětský zubní kartáček 7 - 12 let střední 1 ks

  skladom 3 - 5 ks

  V době výměny mléčných zubů za stálé je pro vaše děti důležité pravidelné čištění zubů vhodným a kvalitním zubním kartáčkem. Kartáček SilverCare Medium má odpovídající velikost i tvrdost štětin tak, aby kartáček nepoškozoval dásně, ale současně účinně odstraňoval zbytky jídla a zubní plak. Co kartáček SilverCare pro školáky dokáže Tvar hlavy i délka štětin umožňují snadné čištění i méně přístupných zubů. Rukojeť dětského zubního kartáčku se skvěle drží a tak se s ním snadno pohybuje i v malé dětské puse. Veselé barvy a motivy děti baví a zpříjemňují čištění zubů. Kartáček má oválnou hlavu, která se snadno dostane i ke stoličkám, které je často těžké pro děti pečlivě vyčistit. Střední štětiny mají zakulacené špičky a neporaní tak dásně ani nepoškodí zuby. Rukojeť kartáčku je tvarovaná na dětskou ruku a tak i malý školák dokáže bez problémů vyčistit i méně přístupné zuby a může kartáček v puse snadno směřovat.  Jak čistit dětské zuby I ti malí školáci už často vědí, že zuby se čistí nejméně 2x denně. Vtomto věku ovšem rostou druhé zuby, a tak je dětská zubní hygiena zvlášť důležitá, aby jim zuby vydržely celý život. Ideální je dětem ukázat, že se čistí vnitřní strany zubů pohybem zleva doprava a pak zuby zepředu pohybem ze shora dolů, aby se "vymetly" všechny nečistoty. Kartáček má neodnímatelnou antibakteriální hlavu a je zabalen v hygienickém průhledném obalu. Věk: vhodné pro děti od 7 do 12 let. Recenze zákazníka „Dobrý kartáček pro mého malého i toho většího školáka. Oba dva synové kartáček používají a nemůžou si vynachválit jeho vzhled i to, že dásně při čištění prý vůbec nebolí“.  O produktech Silvercare SilverCare je italský výrobce zubních kartáčku a dalších výrobku v péči o ústní dutinu. Všechny výrobky této firmy procházejí schvalovacím procesem v Zubním lékařství fakulty na univerzitě v Miláně.

  2,49 €

 • LACALUT Zubná kefka detská 0-4 rokov

  skladom do 24 hodín

  Detská zubná kefka zodpovedá súčasným požiadavkám v starostlivosti o detské zuby. Malá čistiaca hlavica ľahko dosiahne do všetkých častí ústnej dutiny. Extra jemné zaoblené štetiny dôkladne a šetrne čistia mliečne zuby a citlivé detské ďasná. Čistiaca hlavica kefky je prispôsobená veku dieťaťa, kefka má extra jemné zašpicatené štetiny a protišmykovú operu na palec. Aplikácia Čistiť zuby po každom jedle, minimálne 2x denne 2-3 minúty. Zubný kaz Zubný kaz je infekčným ochorením dutiny ústnej, na ktorého vzniku sa podieľa viac faktorov. Pre vznik zubného kazu je potrebná predovšetkým prítomnosť vnímavého povrchu zuba, mikrobiálneho povlaku (obsahuje baktérie) a častý prívod cukrov. Zubný kaz začína demineralizáciou zubnej skloviny v povrchových vrstvách. Baktérie, ktoré sú prítomné v zubnom plaku (biofilme) metabolizujú cukry a produkujú veľké množstvo kyselín, ktoré zahajujú tvorbu zubného kazu. Pri vyšetrení potom nachádzame kriedovobiele škvrny na povrchu zuba. V počiatočnom štádiu demineralizácie, je možné za určitých podmienok, tento proces zastaviť a sklovinu opäť remineralizovať. Pokiaľ nepriaznivé podmienky aj naďalej trvajú, postupuje kaz do hlbších vrstiev a postihuje ďalšie časti zuba - zubovinu (dentín) a následne zubnú dreň. Účinný boj proti zubnému kazu zahŕňa rozrušovanie a mechanické odstraňovanie zubného povlaku pomocou zubnej kefky obmedzený prísun cukrov aplikácie látok s dezinfekčným účinkom, ktoré fyzicky likvidujú baktérie plaku (účinok zubných pást a ústnych vôd je pomocný, pomáha zvýšiť efektivitu mechanickej očisty zubnou kefkou)  

  2,56 €

 • TEPE SELECT COMPACT X-SOFT ZUBNÁ KEFKA

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku TePe Select extra soft zubná kefka zubná kefka s jemnými štetinami s rovným zástrihom a plochým držadlom. zápalu ďasien, paradentózy a medzizubných kazov. Pravidelné absolvovaní ošetrenia zubná hygieničkou pomôže predísť mnohým závažným zdravotným komplikáciám. Ani tá najlepšie vykonávaná domáce zubná hygiena nemôže zabrániť postupnej tvorbe zubného kameňa a usadiť plaku na zuboch. Zubný kameň, plak, ruka v ruke s baktériami sú začiatkom procesu, na ktorého konci je nielen zubný kaz, ale aj vážna parodontická postihnutia. Preto je nevyhnutná pravidelná profesionálna hygienická starostlivosť o chrup. Celkový stav chrupu závisí nielen na technike a pravidelnosti domáce dentálnej hygieny, ale aj na zloženie konzumovaných potravín a nápojov. A v neposlednom rade na celkovom zdravotnom stave pacienta. Sú ľudia, ktorí aj napriek bezchybnú domácu starostlivosť o chrup potrebujú návštevu u dentálnej hygieničky každé 3 mesiace, ale sú ľudia, ktorí aj po 6 mesiacoch majú veľmi dobrý stav chrupu. Preto univerzálne odporúčanie na frekvenciu návštev u dentálnej hygieničky neexistuje.Za minimálne vhodné považujeme vykonanie profesionálnej dentálnej hygieny každých 6 mesiacov, ale sú pacienti, ktorí potrebujú ošetrenie 3x - 4x do roka. U parodontologických pacientov alebo u pacientov so zubnými implantátmi odporúča ošetrenie

  1,81 € -7% 1,95 €

 • ELMEX DETSKÁ ZUBNÁ KEFKA -VÝUČBOVÁ 0-3 ROKY

  skladom do 24 hodín

  Balíček obsahuje Zubná kefka detská cvičná 0 - 3 roky Zubnú pastu Elmex so zníženým obsahom fluoridu (500 ppm) 9,4 ml Zubná kefka detská cvičná Cvičná zubná kefka Elmex bola vyvinutý najmä pre jemné čistenie prvých zubov. Vedecky testovaná ergonomická rukoväť bola vyvinutá najmä pre detskú ruku (uchopenie do dlane) a pomocné vedenie rodičom. Ďalšie výhody cvičnej zubnej kefky Elmex Malá čistiaca hlava s mäkkým povrchom je pre veľmi malé deti obzvlášť vhodná. Mäkké, zaoblené vlákna chránia ďasná a čistia dôkladne, pritom však jemne. Pole žltých vlákien uľahčuje dávkovanie odporúčaného množstva zubnej pasty pre deti, zhruba veľkosti hrášku. Zubná pasta Elmex Mliečne zuby si zaslúžia tú najlepšiu ochranu a starostlivosť. Detská zubná pasta Elmex obsahuje unikátne aminfluoridy s trojitým ochranným účinkom Vytvára na sklovine vrstvu fluoridu vápenatého. Posilňuje zuby pred stratou minerálov, ktorá sprevádza zubný kaz. Napomáha opätovnému začleneniu kazom rozpustených minerálov. Výhody detskej zubnej pasty Ochrana mliečnych zubov pred zubným kazom. Znížený obsah fluoridu. Deťom príjemná chuť bez ovocných príchutí, ktorá nepodporuje prehĺtanie pasty. Návod ako detskú zubnú pastu používať Od prerezania prvých mliečnych zubov do druhých narodenín by mali byť mliečne zuby čistené raz denne detskou zubnou pastou Elmex. Potom by už mali byť čistené dvakrát denne. Malé deti používajú na čistenie svojich zubov špeciálnu cvičnú zubnú kefku. Mali by používať množstvo zubnej pasty o veľkosti hrášku.

  3,33 €

 • TEPE SELECT COMPACT SOFT ZUBNÁ KEFKA

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku TePe Select soft zubná kefka Zubná kefka s jemnými štetinami s rovným zástrihom a plochým držadlom. Pravidelné absolvovaní ošetrenia zubná hygieničkou pomôže predísť mnohým závažným zdravotným komplikáciám. Ani tá najlepšie vykonávaná domáce zubná hygiena nemôže zabrániť postupnej tvorbe zubného kameňa a usadiť plaku na zuboch. Zubný kameň, plak, ruka v ruke s baktériami sú začiatkom procesu, na ktorého konci je nielen zubný kaz, ale aj vážna parodontická postihnutia. Preto je nevyhnutná pravidelná profesionálna hygienická starostlivosť o chrup. Celkový stav chrupu závisí nielen na technike a pravidelnosti domáce dentálnej hygieny, ale aj na zloženie konzumovaných potravín a nápojov. A v neposlednom rade na celkovom zdravotnom stave pacienta. Sú ľudia, ktorí aj napriek bezchybnú domácu starostlivosť o chrup potrebujú návštevu u dentálnej hygieničky každé 3 mesiace, ale sú ľudia, ktorí aj po 6 mesiacoch majú veľmi dobrý stav chrupu. Preto univerzálne odporúčanie na frekvenciu návštev u dentálnej hygieničky neexistuje.Za minimálne vhodné považujeme vykonanie profesionálnej dentálnej hygieny každých 6 mesiacov, ale sú pacienti, ktorí potrebujú ošetrenie 3x - 4x do roka. U parodontologických pacientov alebo u pacientov so zubnými implantátmi odporúča ošetrenie

  1,84 € -8% 2,00 €

 • Zubní kartáček Spokar dětský 3432 měkký

  2 dni

  Měkká vlákna, rovný zástřih.

  0,72 €

 • Spokar zubní kartáček Junior 3433 měkký

  skladom do 24 hodín

  Zakulacené konce vláken nepoškozují dásně, ale masírují. Technika čištění zubů Zvolená technika čištění zubů by měla odpovídat věku člověka a stavu jeho chrupu. Pro malé děti a mládež doporučujeme jednoduchou stírací techniku čištění zubů. Ta se - podle pohybu štětin od dásně směrem ke korunce zubu - nazývá také "od červeného k bílému". Dospělým, kteří mívají volnější mezizubní prostory, můstky apod., doporučujeme o něco náročnější metody čištění zubů, které umožňují pronikání štětin i do prostor mezi jednotlivými zuby nebo do skulinek u zubních korunek a můstků. Těmto metodám říkáme podle pohybu kartáčku vibrační kombinované. To proto, že čistí nejenom povrch zubů, ale také masírují dásně. Obecně platí, že detailní nácvik všech metod či technik čištění zubů tak, aby byly prováděny skutečně správně, je třeba provést v ordinaci zubního lékaře, nejlépe vždy s vlastním zubním kartáčkem. Pravidla čištění zubů Jedno z obecných pravidel čištění zubů říká, že žádná technika čištění zubů by neměla bolet. Pozorujeme-li při čištění (kartáčkem, vláknem, párátkem) bolest, bývá to známkou buď nesprávné techniky či používání nevhodných prostředků k čištění zubů, anebo zubního kazu či onemocnění dásně. Jiné důležité pravidlo říká, že čištění zubů kartáčkem je třeba kombinovat s dalším prostředkem k čištění chrupu. U dětí a mládeže především se zubním vláknem. Domníváme se, že dvanáctileté děti by po nácviku v zubní ordinaci měly vlákno umět používat. U dospělých je velmi vhodné kombinovat používání klasických kartáčků s mezizubním kartáčkem. Na mezizubní kartáček není nutné nanášet zubní pastu. Za normálních okolností je zapotřebí čistit zuby alespoň 3 minuty. U těch, kdo však mají například nepravidelně postavené zuby (tzv. ortodontické vady) nebo mají pevné aparátky na rovnání zubů či zubní můstky nebo u těch, kdo jsou léčeni pro zánět dásní a parodontitidu (lidově paradentózu) platí, že doba potřebná k správnému vyčištění chrupu je delší. Zuby je vhodné čistit alespoň dvakrát denně, nejlépe však po každém jídle.

  1,55 €

 • Farlin Kartáček na zuby BF-117

  skladom do 24 hodín

  Užití Zubní kartáček. Vhodný pro čištění prvních zoubků a jemnou masáž dásní. Jemné a hravé navykání dítěte na pravidelnou ústní hygienu již od nejútlejšího věku. Dávkování Dle potřeby, 2x denně. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou nzámy.

  3,14 €

 • ELMEX Junior zubná kefka 6-12 rokov

  skladom do 24 hodín

  Pre jednoduchšie čistenie zubov v období výmeny chrupu bola vyvinutá zubná kefka Elmex Junior so špeciálnymi predĺženými X vláknami, navrhnutými tak, aby prenikli hlboko do medzizubných priestorov a účinnejšie odstránili plak. Výhody výrobku mäkké, zaoblené vlákna čistia zuby dôkladne a jemne predĺžené X vlákna prenikajú hlboko do medzizubných priestorov malá čistiaca hlava kefky uľahčuje čistenie ťažko dosiahnuteľných nových stoličiek ergonomicky tvarovaná, nekĺzavá rukoväť so zarážkou pre palec zaisťuje kontrolovanú a stabilnú manipuláciu Informácie o dodanej farbe Zubná kefka Elmex Junior je k dispozícii v zelenej, oranžovej a modrej farbe. Tovar je dodávaný podľa skladových zásob. Nie sme schopní ovplyvniť farbu dodaného tovaru.  

  2,90 €

 • LACALUT ZUBNÁ KEFKA 4-8 1KS

  skladom do 24 hodín

  Užití Malá čistící hlavice snadno dosáhne do všech části ústní dutiny. Extra jemné zašpičatěné štětiny důkladně a šetrně čistí mléčné zuby a citlivé dětské dásně. Barevná část štětin usnadní přesné dávkování dětské zubní pasty. Čistit zuby po každém jídle, minimálně 2x denně 2 až 3 minuty. Zubní kaz Zubní kaz je infekčním onemocněním dutiny ústní, na jehož vzniku se podílí více faktorů. Pro vznik zubního kazu je zapotřebí především přítomnost vnímavého povrchu zubu, mikrobiálního povlaku (obsahuje bakterie) a častý přívod cukrů. Zubní kaz začíná demineralizací zubní skloviny v povrchových vrstvách. Bakterie, které jsou přítomny v zubním plaku (biofilmu) metabolizují cukry a produkují velké množství kyselin, které zahajují tvorbu zubního kazu. Při vyšetření pak nacházíme křídově bílé skvrny na povrchu zubu. V počátečním stádiu demineralizace, je možno za určitých podmínek, tento proces zastavit a sklovinu opět remineralizovat. Pokud nepříznivé podmínky i nadále trvají, postupuje kaz do hlubších vrstev a postihuje další části zubu - zubovinu (dentin) a posléze zubní dřeň. Účinný boj proti zubnímu kazu zahrnuje rozrušování a mechanické odstraňování zubního povlaku pomocí zubního kartáčku omezený přísun cukrů aplikace látek s desinfekčním účinkem, které fyzicky likvidují bakterie plaku (účinek zubních past a ústních vod je pomocný, pomáhá zvýšit efektivitu mechanické očisty zubním kartáčkem)

  3,31 €

 • Hello Kitty blikající zubní kartáček 1min časovač

  skladom do 24 hodín

  Skvělá péče o dětský chrup s lepší technologií LED diody, která v časovém intervalu 1 minuty bliká. Děti si mohou čistit jak horní, tak i spodní patro po jedné minutě. Blikající zubní kartáček s časovačem 1 minuty: štětinky značky DuPont, časovač 1 minuta pro dokonalejší a přesnější čištění dětských zoubů, po tom co kartáček přestane blikat musímí dojít k výměně kartáčku.

  3,07 €

 • SPOKAR Dětský extra měkký zubní kartáček

  2 dni

  Pro osazení tohoto dětského kartáčku jsou užívána výhradně extra měkká vlákna Hexagonal, zaručující šetrné čištění a ochranu citlivých dětských dásní. Kartáček pro účinné a bezpečné čištění dětského chrupu od prvních zoubku do věku 7 let.

  0,97 €

 • MAM kartáček Training Brush

  skladom do 24 hodín

  Design MAM se stará o zdravé zoubky. Aby bylo čištění zoubků příjemným zážitkem s perfektními výsledky již od počátku navrhl výrobce mam zubní kartáček, který má zaoblené štětiny jenž odstraňují plak a bakterie. Masážní hlava na spodním konci masíruje citlivé dásně, je také ideální k čištění jazyka. Perfektní vlastnosti zubního kartáčku SNADNÉ POUŽITÍ - měkké, zaoblené štětiny čistí první zoubky a odstraňují plak a bakterie. Zaoblená hlava kartáčku je perfektní pro malá dětská ústa. FUNKČNÍ TVAR -  Masážní hlava na spodním konci nejen masíruje citlivé dásně, aleje také ideální k čištění jazyka. INOVACE - Designéři MAM vytvořili rukojeť kartáčku Training Brush dlouhou a ergonomicky tvarovanou, aby ji rodiče mohli držet společně s dítětem. Rodiče tak mohou dětem ukázat, jak správně nato. VĚDECKY PROKÁZÁNO - Výrobky MAM byly vyvinuty ve spolupráci s experty ICMRS a jinými odborníky. Důležitá upozornění Kartáček na zuby není hračka - používat jen pod dozorem dospělé osoby. Zubní kartáčky je doporučeno měnit každé tři měsíce, nebo při prvním projevu opotřebení štětin.

  3,37 €

 • SPOKAR 3434 Tommy měkký zubní kartáček

  2 dni

  Měkká vlákna, rovný zástřih, pro děti, které si už umí čistit zuby.

  0,94 €

 • MAM kartáček First Brush 6+ měsíců

  skladom do 24 hodín

  Masážní hlava na spodním konci rukojeti pro masáž dásní i čištění jazyka. Design MAM se stará o zdravé zoubky. Aby bylo čištění zoubků příjemným zážitkem s perfektními výsledky již od počátku. Snadné použití Měkké, zaoblené štětiny čistí první zoubky a odstraňují plak a bakterie. Zaoblená hlava kartáčku je perfektní pro malá dětská ústa. Funkční tvar Masážní hlava na spodním konci nejen masíruje nejen citlivé dásně, ale je také ideální k čištění jazyka. Rukojeť je krátká a kompaktní a proto je ideální k napodobování pohybů při čištění zubů dospělých. Děti se tak od počátku správně učí samostatnému čištění zubů. Informace o dodávané barvě a další upozornění Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele. Zubní kartáčeky je doporučeno měnit každé tři měsíce, nebo při prvním projevu opotřebení štětin.

  3,08 €

 • TEPE Select compact zoo x-soft zubná kefka

  skladom do 24 hodín

  TePe Použitie Obľúbené veselé zubné kefky s motívmi zvieratiek zo Zoo sú určené nielen pre deti. Malá hlavica ľahko dosiahne do všetkých ťažko dostupných plôch a extra mäkké vlákna sú veľmi šetrné k ďasnám. Kefka má malú, trojuholníkovú hlavicu, 2760 extra mäkkých vlákien, lekári odporúčaný rovný zástrih a ploché držadlo. V ponuke je široká škála.

  2,53 €

 • Hello Kitty sada zubnej hygieny pre deti

  skladom do 24 hodín

   Sada zubnej hygieny pre deti obsahuje: zubná kefka so štetinkami DuPont, zubná pasta s fluoridmi a jahodouvou príchuťou, ktorá sa stará o detské zúbky, taška s potlačou Hello Kitty dentálne páratka.

  4,92 €

 • TePe zubní kartáček Select Compact ZOO soft bli 339610

  skladom do 24 hodín

  Oblíbené veselé zubní kartáčky s motivy zvířátek ze Zoo jsou určeny nejen pro děti. Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných ploch a extra měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Kartáček má malou, trojúhelníkovou hlavici, 2760 extra měkkých vláken, lékaři doporučovaný rovný zástřih a ploché držátko. V nabídce je široká škála barev a potisků. Způsob použití Zubni kartáček je doporučeno používat minimálně 2x denně. Při prvních náznacích opotřebování štětin zahoďte a nahraďte novým.

  2,53 € -3% 2,60 €

 • SPOKAR Plus zubní kartáček 3428 měkký

  2 dni

  Tuhé prohnuté držadlo umožňuje snadné a příjemné držení ve všech polohách. Dlouhý prohnutý krček kartáčku zajišťuje snadný dosah na všechny partie chrupu, zejména pak na zadní zuby. Malé rozměry hlavy kartáčku umožňují precizní čištění všech partií chrupu. K účinnému odstraňování plaku přispívá především vysoká hustota vláken. Té je dosaženo jednak maximálním možným počtem svazků vláken uspořádaných střídavě v pěti řadách, jednak použitím speciálních vláken Hexagonal.

  1,41 €

 • NUK ZUBNA KEFKA + MASAZNA KEFKA 2KS

  skladom do 24 hodín

  Pre deti na učenie čistenia zubov a masáž ďasien. S ochranným krúžkom, ktorý slúži aj ako podstavec. Ergonomické protišmykové držadlá. Používať iba za asistencie dospelej osoby.

  4,73 € -12% 5,40 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam