Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky

Detské plienky

Pojem, v ktorom sa schováva veľa definícii, to je slovné spojenie detské plienky. A teraz si z toľkých možností vyberte. Dobré je vypočuť a premyslieť si rady ostatných, ale tiež je dobré vyskúšať si rôzne druhy prebaľovania a potom sa až rozhodnúť. Poznáte to… Každému vyhovuje niečo iné. A u plienok to platí dvojnásobne, pretože musia vyhovovať hlavne vášmu bábätku.

Pokiaľ sa rozhodnete pre nákup plienok cez internet, poradíme vám a prevedieme vás jednotlivými možnosťami, aby ste sa do plienok úplne nezamotala.

Plienky vyberajte podľa nasledujúcich kritérií

 • Veľkosť: Po chvíľke pátrania ich väčšinou nájdete prepočítané na kilá alebo na mesiace života. A za chvíľku už sa vám výber podľa tohoto údaju zjednoduší.
 • Materiál:

Klasické jednorazové – zloženie býva rôzne, rovnaké sú ale v tom, že po použití ich jednoducho vyhodíte. Máte s nimi najmenej práce, pretože sa ich zbavíte najrýchlejšie. Najznámejšie a obecne najobľúbenejšie sú plienky Pampers.

Bavlnené plienky – Pamätáte si ešte tie klasické biele látkové plienky? Tak tie ešte nevymreli! Základné rozmery je veľkosť 70 x 70 cm. Ich o niečo sajúcejší variant (a tiež roztomilejší) pochádza z flanelu. Máte možnosť navýšiť ich savosť a predĺžiť tak ich životnosť použitím vkládacích plienok. Plienky sú univerzálne, využijete ich napríklad i namiesto obrúskov či utierok, na zatienenie cez strechu kočiarika, tak aby vaše bábätko neobťažovali slnečné lúče a hmyz.

Nohavičkové látkové plienky – najpraktickejšie plienky, ktoré sú u nás v ponuke, sú plienky systému AIO ( = All In One aleboli všetko v jednom). Majú na sebe neprípustnú vrstvu a majú čo najviac pripomínať jednorazové plienky, len s tým rozdielom, že ich po použití vyperiete. Krásne veselé vzory nohavičkových plienok vyrába česká firma T-tomi.

Bambusové pleny – základní princíp fungovania je rovnaký, ako u plienky textilnej. Materiál je ale podľa výrobcu mnohonásobne citlivejší, mäkší, lepšie saje a je pohodlnejší. Tiež je prirodzene antibakteriálny. Ale je s ním spojená istá drobná nevýhoda – žiadajú si citlivú starostlivosť, tak aby netvrdli a nezrážali sa.

A čo ďalej?

S prebaľovaním bábätiek je tiež spojené ďalšie príslušenstvo: napríklad podložky na prebaľovanie, jednorazové hygienické obrúsky, masť na zapareniny, separačné plienky apod. Neviete, čo to separačné plienky sú? Jedná sa o tenký útržok materiálu, ktorý má zabrániť veľkému znečisteniu látkovej plienky a separovať detskú pokožku od mokrej vrstvy látky. Pokiaľ sú vyrobené čisto z prírodného materiálu, sú tiež biologicky odbúrateľné.

A pokiaľ už ste si kúpou plienok radosť urobili a máte okolo seba niekoho ďalšieho, kto čaká bábätko, obdarujte ho praktickým a originálnym darčekom: plienková torta iste nájde v detskej výbavičke svoje uplatnenie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • T-TOMI Dětský šátek 5 v 1 - medvídci + NIVEA dětská kosmetika ZDARMA

  T-TOMI Dětský šátek 5 v 1 - medvídci + NIVEA dětská kosmetika ZDARMA

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Dětský šátek 5 v 1 je vyroben ze 100% bavlny. Šátek má mnohostranné využití. Je možné ho použít jako šátek na krk, dětskou kravatu, šátek do vlasů, bryndák či jako stuhu do vlasů nebo čelenku. Šátek má rozměr 65x45 cm.

  4,27 €

 • Kalhotková plena AIO + 2 bambusové vkládací pleny, modrá - sova + NIVEA…

  Kalhotková plena AIO + 2 bambusové vkládací pleny, modrá - sova + NIVEA dětská kosmetika ZDARMA

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Kalhotková plena All in One je navržena tak, aby byla nejjednodušší kalhotkovou plenou na trhu. Plena je jednovelikostní, padne jak novorozencům tak batolatům a to díky chytrému systému patentek, pro děti od 3 - 15 kg. Součástí pleny jsou 2 vysoce savé vkládací bambusové pleny. Kalhotky mají nepropustnou vrstvu, která zabraňuje protečení.

  15,32 €

 • PAMPERS Active Baby-Dry 6 EXTRA LARGE 15+ kg 42 kusov

  PAMPERS Active Baby-Dry 6 EXTRA LARGE 15+ kg 42 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  PAMPERS Active baby 6 EXTRA LARGE plienky sú určené pre deti s váhovou kategóriou nad 15 kg. Pomáhajú vášmu dieťatku voľne sa pohybovať a chránia pokožku systémom dvojitej ochrany. Rýchlo absorbujú vlhkosť a účinne ju oddeľujú od pokožky bábätka. Bezpečne ju uzamknú vo vnútri super-absorpčného jadra. Dokonalé vlastnosti plienok Poskytujú pocit sucha po dobu až 12 hodín. Neprekonateľná ochrana pred podráždením. Vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu. Absorpčné jadro pohlcuje moč a uzatvára ju vo forme malých gélových guličiek. Vlhkosť nepreniká späť k pokožke dieťaťa, a to ani pri väčšom tlaku. Vonkajšia vrstva plienky vyrobená z jemného a priedušného materiálu, podobného bavlne, ktorý umožňuje prenikanie vzduchu k pokožke dieťaťa. Anatomicky tvarované. Upínanie pomocou suchých zipsov, ktoré môžete použiť opakovane, sa spolu s elastickým chrbátikom naťahujú a zmršťujú až o 10 centimetrov, aby sa mohla plienka prispôsobiť aj tým najzamestnanejším bruškám a ochránila ich pred pretečením. Balenie: V tomto balení nájdete 44 kusov plienok, označenie extra large je určené pre deti s váhovou kategóriou nad 15 kg.

  17,14 €

 • Huggies Pull Ups BOYS Tréninkové kalhotky pro chlapce vel S 8-15 kg 16 ks

  Huggies Pull Ups BOYS Tréninkové kalhotky pro chlapce vel S 8-15 kg 16 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Zlije Vás studený pot při pomyšlení, že budete Vaše dítě učit chodit na nočník, anebo to berete s nadhledem? Experti na tuto výchovu, Huggies®, vědí, že klíčovým faktorem je pomoci Vašim dětem porozumět rozdílu mezi pocitem sucha a mokra. Proto jsou na cvičných plenkových kalhotkách Pull-Ups® obrázky, které se ve vlhku ztratí. Batolata rychle pochopí, že aby se obrázky neztrácely, musí používat nočník - to je síla skrytá ve vizuálním učení! Pull-Ups® - pomáhají Vašim maličkým vyrůst a stát se velkými dětmi:BIG KID®. Zvláštní obrázky, které se ztrácí, dívčí i chlapecké motivy. Oblékají a svlékají se jako opravdové spodní prádlo. Přiléhavý střih se snadným otevřením po stranách umožní jednoduché přebalení. Absorpční ochrana před malými nehodami

  6,83 €

 • T-TOMI Dětský šátek 5 v 1 květiny

  7 dní

  Dětský šátek 5 v 1 je vyroben ze 100% bavlny. Šátek má mnohostranné využití. Je možné ho použít jako šátek na krk, dětskou kravatu, šátek do vlasů, bryndák či jako stuhu do vlasů nebo čelenku. Šátek má rozměr 65x45 cm.

  4,19 €

 • PAMPERS Premium Care 4 MAXI 7-14 kg 52 kusov

  PAMPERS Premium Care 4 MAXI 7-14 kg 52 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Plienky Pampers Premium Care majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky od Pampers majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Technológia plienok Pampers Premium Care Jadro DryMax™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku. Inovatívny dizajn dovoľuje bábätku sa vďaka anatomickému tvaru voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Ako vybrať správnu veľkosť plienok V tomto balení nájdete 52 kusov plienok, označenie maxi je určené pre deti s váhovou kategóriou 7 - 14 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktoré sú určené. Pre vašu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku. Veľkostná tabuľka Váha dieťaťa Veľkosť 2: Mini 3 - 6 kg Veľkosť 3: Midi 4 - 9 kg Veľkosť 4: Maxi 7 - 14 kg Veľkosť 5: Junior 11 - 18 kg   Video k produktu

  15,78 € -13% 18,20 €

 • PAMPERS Premium Care 3 MIDI 4-9 kg 60 kusov

  PAMPERS Premium Care 3 MIDI 4-9 kg 60 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  PAMPERS Premium Care 3 MIDI plienky sú určené pre dojčatá s váhovou kategóriou 4 - 9 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku. Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Ako vybrať správnu veľkosť plienok V balení nájdete 60 kusov plienok, označenie midi je určené pre dojčatá s váhovou kategóriou 4 - 9 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktoré sú určené. Pre vašu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku. Veľkostná tabuľka Váha dieťaťa Veľkosť 2: Mini 3 - 6 kg Veľkosť 3: Midi 4 - 9 kg Veľkosť 4: Maxi 7 - 14 kg Veľkosť 5: Junior 11 - 18 kg  

  15,78 € -3% 16,22 €

 • PAMPERS Active Baby-Dry 4 MAXI 7-14 kg 76 kusov

  PAMPERS Active Baby-Dry 4 MAXI 7-14 kg 76 kusov

  Výpredaj Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Plienky Pampers pomáhajú vášmu dieťatku voľne sa pohybovať a chránia pokožku systémom dvojitej ochrany. Absorbujú vlhkosť rýchlo a účinne ju oddeľujú od pokožky bábätka. Bezpečne ju uzamknú vo vnútri super-absorpčného jadra. Navyše vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu. Ďalšie neprekonateľné klady plienok Pampers Active Poskytujú pocit sucha po dobu až 12 hodín. Neprekonateľná ochrana pred podráždením. Hebké ako bavlna, anatomicky tvarované. Technológia plienok Pampers Active Absorpčné jadro pohlcuje moč a uzatvára ju vo forme malých gélových guličiek. Vlhkosť nepreniká späť k pokožke dieťaťa, a to ani pri väčšom tlaku. Vonkajšia vrstva plienky vyrobená z jemného a priedušného materiálu, podobného bavlne, ktorý umožňuje prenikanie vzduchu k pokožke dieťaťa. Upínanie pomocou suchých zipsov, ktoré môžete použiť opakovane sa spolu s elastickým chrbátikom naťahujú a zmršťujú až o 10 centimetrov, aby sa mohla plienka prispôsobiť aj tým najzamestnanejším bruškám a ochránila ich pred pretečením. Ako vybrať správnu veľkosť plienok V tomto balení nájdete 76 kusov plienok, označenie Maxi je určené pre deti s váhovou kategóriou 7 - 14 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktoré sú určené. Pre vašu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku. Veľkosť 1: Newborn 2 - 5 kgVeľkosť 2: Mini 3 - 6 kgVeľkosť 3: Midi 4 - 9 kgVeľkosť 4: Maxi 7 - 14 kgVeľkosť 4+: Maxi Plus 9 - 16 kgVeľkosť 5: Junior 11 - 18 kg

  14,00 € -34% 21,27 €

 • PAMPERS Active baby 3 midi 4 - 9 kg 90 kusov

  PAMPERS Active baby 3 midi 4 - 9 kg 90 kusov

  Výpredaj Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Plienky Pampers pomáhajú vášmu dieťatku voľne sa pohybovať a chránia pokožku systémom dvojitej ochrany. Absorbujú vlhkosť rýchlo a účinne ju oddeľujú od pokožky bábätka. Bezpečne ju uzavrú vnútri super-absorpčného jadra. Naviac vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu. Neprekonateľné klady výrobku Poskytujú pocit sucha po dobu až 12 hodín. Vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú předchádzať pretečeniu. Neprekonateľná ochrana pred podráždením. Hebké ako bavlna, anatomicky tvarované. Absorpčné jadro pohlcuje moč a uchováva ho vo forme malých gélových guľôčok. Keď sa moč premení na gél, žiadna vlhkosť už nemôže prenikať spät k pokožke dieťaťa, a to ani pri väčšom tlaku. Vonkajšia vrstva plienky je vyrobená z jemného a priedušného materiálu, podobného bavlne, ktorý umožňuje prenikanie vzduchu k pokožke dieťaťa. Naviac je potlačená veselými vzormi. Zapínanie pomocou suchých zipsov, ktoré môžete použiť opakovane, sa spolu s elastickým chrbtom naťahujú a sťahujú až o 10 centimetrov, aby sa plienka mohla prispôsobiť aj tým najzamestnanejším bruškám a ochránila ich pred pretečením. Balenie V balení nájdete 96 kusov plienok, označenie Midi je určené pre deti s váhovou kategóriou 4 - 9 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktorú sú určené. Pre vašu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku Veľkosť uvedená na obalu: označenie váha dieťaťa Veľkosť 1: Newborn 2 - 5 kg Veľkosť 2: Mini 3 - 6 kg Veľkosť 3: Midi 4 - 9 kg Veľkosť 4: Maxi 7 - 14 kg Veľkosť 4+: Maxi Plus  9 - 16 kg Veľkosť 5: Junior 11 - 18 kg Pozrite si video k plienkam Pampers Active Baby s ochranou sladkých snov a extra dlhou absorpčnou vrstvou, ktorá pomáha udržať vlhkosť ďaleko od pokožky dieťaťa až po dvanásťhodinový osvedčený pocit sucha.

  14,00 € -34% 21,22 €

 • PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN 2-5 kg 88 kusov

  PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN 2-5 kg 88 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN plienky sú určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 2 - 5 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Balenie V balení nájdete 88 kusov plienok, označenie newborn je určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 2 - 5 kg.

  15,78 €

 • Detská plienka separačná prírodná PUERO 150 ks

  Detská plienka separačná prírodná PUERO 150 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Separačné plienky Puero zabraňujú znečisteniu klasickej bavlnenej plienky, znižujú pracnosť prania a predlžujú životnosť jednorazových plienkových nohavičiek. Sú vyrobené z vysoko kvalitného, zdravotne nezávadného materiálu. Vhodné aj ako čistiace obrúsky.

  4,75 €

 • PAMPERS Premium Care 5 JUNIOR 11-25 kg 44 kusov

  PAMPERS Premium Care 5 JUNIOR 11-25 kg 44 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Plienky Pampers Premium Care majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky od Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúce aloe, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Technológia plienok Pampers Premium Care Jadro DryMax™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku. Inovatívny dizajn dovoľuje bábätku sa vďaka anatomickému tvaru voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Ako vybrať správnu veľkosť plienok V tomto balení nájdete 44 kusov plienok, označenie junior je určené pre deti s váhovou kategóriou 11 - 18 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktoré sú určené. Pre vašu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku. Veľkostná tabulka Váha dieťaťa Veľkosť 2: Mini 3 - 6 kg Veľkosť 3: Midi 4 - 9 kg Veľkosť 4: Maxi 7 - 14 kg Veľkosť 5: Junior 11 - 18 kg

  15,78 €

 • PAMPERS Premium Care 2 MINI 3-6 kg 80 kusov

  PAMPERS Premium Care 2 MINI 3-6 kg 80 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  PAMPERS Premium Care 2 MINI plienky sú určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 3 - 6 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku. Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Balenie V balení nájdete 80 kusov plienok, označenie mini je určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 3 - 6 kg.

  15,78 € -9% 17,38 €

 • HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 8-15 let L/boys/25 - 57 kg/9 ks Registrovaný liečivy prípravok

  HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 8-15 let L/boys/25 - 57 kg/9 ks

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  PoužitieDetské naťahovacie plienkové nohavičky na noc Dry Nites Pyjama Pants od Huggies. Obliekajú sa ako naozajstná spodná bielizeň, ich používanie je veľmi diskrétne, takže Vaše dieťa sa môže cítiť sebaisto a nie je zahanbene používaním plienok, ktoré sú "pre malé deti". To je dôležité najmä keď je dieťa v spoločnosti svojich kamarátov, napríklad na školskom výlete. Dry Nites Pyjama Pants od Huggies pomôžu udržať pyžamko aj postieľku suchú, a Vám tak ušetria prácu. Naťahovacie plienkové nohavičky nie bežne dostupné v obchodoch, ale môžete si ich zakúpiť v lekárňach alebo výdajniach zdravotníckych potrieb.

  6,66 € -23% 8,64 €

 • T-TOMI Látkové Tetra plienky 10 kusov

  T-TOMI Látkové Tetra plienky 10 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Aj pri každodennom používaní si naše plienky stále zachovávajú svoj tvar a to vďaka vysokej kvalite spracovania. Vlastnosti látkové plienky T-tomi s vysokou gramážou bavlny 155g/m2 vysoká kvalita spracovania - 2 pevne vytkávané strany + 2 zašité okraje materiál 100% bavlna dvojvrstvové tkanie veľký rozmer 80 x 70 cm balenie obsahuje 10 kusov plienok plienky je možné sterilizovať vyváraním na 90 °C plienky sú antialergické Plienky spĺňajú požiadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.

  14,24 € -8% 15,56 €

 • BAMBO Nature Maxi plienkové nohavičky 7-18kg 60ks

  BAMBO Nature Maxi plienkové nohavičky 7-18kg 60ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detské univerzálne plienkové nohavičky pre dievčatká aj chlapcov s priedušným povrchom a so suchým zapínaním. Vlastnosti detských ekoplienok Bambo NatureZapínanie na suché zipsyDvojité bariéry proti úniku tekutiny z plienkySuper-absorpčné jadro s unikátnou vrstvou, ktorá odčerpáva vlhkosť z detskej pokožky, udržuje ju tak suchú aj pri opakovanom močeníNové flexibilnejšie bočnice pre väčšie pohodlie a ľahší a voľnejší pohyb Vášho bábätkaPriedušná vonkajšia vrstva umožňujúca prístup vzduchu k detskej pokožke, znižuje vlhkosť a minimalizuje riziko podráždenia pokožky Vášho dieťaťa.Zapínanie na suchý zips umožňuje otváranie a uzatváranie plienky tak často, ako je potrebné.Vďaka pružným bočniciam s elastínom sa mnohonásobne zvyšuje pohodlie a voľnosť pohybu bábätkaEfektívne bariéry proti úniku močuSuper savé jadro zaistí vysokú absorpčnú kapacitu a suchý povrch plienky

  15,09 € -4% 15,75 €

 • Bambusová detská osuška, biela, 1ks

  Bambusová detská osuška, biela, 1ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Bambusová detská osuška je vďaka spojeniu bambusovej viskózy a čistej bavlny niekoľkokrát savejšia a mäkkšia než bežná bavlnená osuška. Bambusový materiál nespôsobuje alergické reakcie a je antibakteriálny. Osuška je vyrobená z 3-vrstvého materiálu a vďaka tomu je veľmi mäkká a vysoko savá. Materiál po vypraní získáva na objeme. Osušky sú vhodné aj pre novorodencov a batoľatá. Veľkosť: 80x100 cm

  7,91 €

 • Bambusové vkladacie plienky 2ks

  Bambusové vkladacie plienky 2ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Bambusové vkladacie plienky sú vyrobené z vysoko savého a jemného bambusového froté, ktoré je antibakteriálne a je veľmi príjemné k detskej pokožke. Vkladacie plienky majú vysoko savé jadro, sú 4-vrstvé. Sú skvelým doplnkom k našim nohavičkovým plienkam. Sada obsahuje 2 kusy.

  7,42 € -1% 7,46 €

 • HUGGIES Little Swimmers Medium kalhotky do vody vel.5-6 / 12-18kg 11 ks

  HUGGIES Little Swimmers Medium kalhotky do vody vel.5-6 / 12-18kg 11 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Plavky a plenky v jednom Děti, které ještě neumějí spolehlivě používat nočník, potřebují plenku, i když si hrají u vody nebo plavou. Proto jsou tu plenky Huggies® Little Swimmers®. Ve vodě nenasáknou, dobře chrání, a navíc vypadají jako moc pěkné plavky. Dětské plavečky pro holčičky a chlapečky v různých veselých barvách Elastické boky pro pohodlné oblékání Dobře absorbují, nepropustí tekutinu Nezvětšují objem jako obyčejné plenky a stále plní svou funkci Koupíte v různých veselých barvách s Disney® motivy Velikost plenek Huggies® Little Swimmers® medium je pro děti od 11 do 15 kg. Balení obsahuje 11 kusů.

  6,21 €

 • Bambusové plienky, sada 3 kusov, biela

  Bambusové plienky, sada 3 kusov, biela

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Bambusový materiál nespôsobuje alergické reakcie a je antibakteriálny. Plienka je vyrobená z 2-vrstvového materiálu a vďaka tomu je veľmi mäkká a vysoko savá. Plienky majú kvalitne zašité okraje zo všetkých 4 strán. Materiál po vypraní získava na objeme. Plienky sú vhodné aj pre novorodencov. Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť výrobku. Veľkosť plien je 70x70 cm.

  11,10 €

 • T-tomi Látkové plienky sada 4 kusov žlté žirafy

  T-tomi Látkové plienky sada 4 kusov žlté žirafy

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Kvalitné látkové plienky s veselou potlačou sú určené nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočiarikov a postielok, na prebaľovaciu podložku a iné všestranné využitie. Veľkou výhodou je ich využitie aj ako detská osuška na cestách a výletoch. Použitý materiál je veľmi príjemný k detskej pokožke, mäkký, savý a nielen deti ocenia modernú a zaujímavú potlač týchto plien. - látkové plienky T-tomi s vysokou gramážou bavlny - 167g/m2 - materiál - 100% bavlna - povrchová úprava - jemný flanel - štvorcový rozmer - 76 x 76 cm - balenie obsahuje - 4 kusy plien - vysoká savosť materiálu - moderná farebná potlač Plienky spĺňajú požiadavky stanovené vyhláškou MZČR č. 84/2001 Sb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.

  10,53 € -3% 10,90 €

 • HAPPY MINI PLIENKY 3-6 KG 38 KS-5024

  HAPPY MINI PLIENKY 3-6 KG 38 KS-5024

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Použitie Detské plienky Bella Baby Happy predstavujú moderné hygienické výrobky pre novorodenca a deti. Špeciálny priedušný materiál pokrývajúci vonkajšiu časť plienky znižuje riziko vzniku podráždenia. Komfortné suché zipsy a elastické gumičky v páse zaručujú, že sa plienka perfektne prispôsobí telu dieťaťa a neobmedzuje jeho pohyb. Jemná priedušná vláknina umožňuje pokožke dýchať a farebné obrázky na prednej strane plienky rozvíjajú fantáziu dieťaťa. Dostupné vo veľkostiach Before new born, New born, Mini, Midi, Maxi a Junior v klasickom balení alebo v balení Big pack (okrem plienok Before new born, New born a Mini). Plienku vhodne umiestnite na telo dieťaťa a zaistite suchými zipsami. Po použití odhoďte do odpadkového koša. O výrobci Naším poslaním je poskytovať vysoko kvalitné produkty šité na mieru potrebám našich klientov. Byť aktívny účastník v zdravotníckom trhu, prispievame k štandardy lekárskej starostlivosti. Naším cieľom je dostupnosť našich produktov na všetkých kontinentoch sveta. Pri plánovaní rozvoja, inovačné pamätať uspokojovanie potrieb našich zákazníkov, a bez ohľadu na to, čo krajina, kde žijú, my im zaručili spravodlivé ceny za najvyššiu kvalitu. Základom našej organizačnej kultúry sú inovácie, zodpovednosť a profesionalita. Kto sme? J e je popredným európskym výrobcom a dodávateľom zdravotníckych produktov, osobnej hygieny a kozmetické výrobky na svetovom trhu. Máme dlhoročné skúsenosti a moderné technológie výroby, tak, že dodávame výrobky najvyššej kvality. Vieme, a pochopiť potreby našich zákazníkov a predvídať vývoj ich potrieb. Naše výrobky sú v predstihu. Čo vyrábame Hygienické výrobky pre ženy, Bella, Bella Perfecta, Tampa Bella, Bella Lady Bella Medica Nohavičky, obrúsky a toaletné potreby pre dojčatá a deti, Happy Baby Bella, Bella Baby Delfi, Panda Lekárske obväzy MATOPAT

  10,01 € -4% 10,47 €

 • Kalhotky ortopedické kojenecké vel.č.2 suchý zip

  Kalhotky ortopedické kojenecké vel.č.2 suchý zip

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Popis: Ortopedické kalhotky ze 100% bavlny, mají bílou barvu, zapínání na suchý zip. Velikost: 2 ( 1 – 4 měsíce ) Splňují požadavky stanovené vyhláškou ministerstva zdravotnictví České republiky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Výrobek vlastní atesty.

  2,82 €

 • BAMBO Nature XL plienkové nohavičky 16 - 30 kg 44 kusov

  BAMBO Nature XL plienkové nohavičky 16 - 30 kg 44 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Výhody:- TOP DRY - vonkajší povrch zaisťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečia.Dvojité jadro sa superabsorbentom mení okamžite tekutinu na gél.- Priedušný a mäkký povrch - pre maximálnu ochranu detskej pokožky.- Odpružené bočnice a mäkké okraje zaisťujú dokonalé priľnutie plienky k telu a umožňujú dieťaťu voľnosť pohybu.- Hypoalergénne - dermatologicky testované Vlastnosti: Zapínanie na suché zipsy Dvojité bariéry proti úniku tekutiny z plienky Super-absorpčné jadro s unikátnou vrstvou, ktorá odčerpáva vlhkosť preč od detskej pokožky, udržuje ju tak suchú aj pri opakovanom močení Nové flexibilnejšie bočnice pre väčšie pohodlie a ľahší a voľnejší pohyb Vášho bábätka Priedušná vonkajšia vrstva umožňujúca prístup vzduchu k detskej pokožke, znižuje vlhkosť a minimalizuje riziko podráždenia pokožky Vášho dieťaťa. Zapínanie na suchý zips umožňuje otváranie a uzatváranie plienky tak často, ako je potrebné. Vďaka pružným bočniciam s elastínom sa mnohonásobne zvyšuje pohodlie a voľnosť pohybu bábätka Efektívna bariéra proti úniku moču Super savé jadro zaistí vysokú absorpčnú kapacitu a suchý povrch plienky

  14,08 € -0% 14,11 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam