Úvodná strana Deti a mamičky Detské plienky Plienky 3 (4 - 10 kg)

Detské plienky 3 (4 - 10 kg)

Pribúdajúce kilá a stále vyššie čísla na váhe. Pojem, ktorý muži slávia prvýkrát v posiľňovni a ženy u ich bábätiek. U detí to ale znamená i ďalšiu vec – je možné, že ich skoro začne plienka škrtiť alebo nebude perfektne držať. Takže nadišiel čas na nové plienky!

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Detské plienky 3 (4 - 10 kg) - detailný popis

Veľkosť 3, či tiež veľkosť „midi“ (spomeňte si na význam toho zvláštneho slova, poznáte ho z dĺžok sukní) sú určené pre trošku povyrastené bábätká – môžete s nimi začať už od štyroch kilogramov a používať ich až do desiatich (samozrejme sa stále bavíme o váhe).

Jednorazové plienky značky Pampers vám vo svojom popisku prezradia, že sa zameriavajú na jemnosť, komfort a pohodlie dieťatka. Čo to vlastne znamená? Ich dizajn je navrhnutý tak, aby sa bábätko mohlo pohybovať podľa ľúbosti a nebolo nijako obmedzované a samozrejme, aby plienka nijako neškrtila.

Samozrejmosťou je i to, že plienka nebude pretekať. Na to sa výrobcovia zamerali tiež – plienky s jadrom absorbujú vlhkosť, nech už uzavretím do gélových guličiek alebo nasatím do jadra a tým pádom sa ani kvapka nedostane vonku. Vy nebudete musieť prať haldy bodýčiek a bábätko si uchová svoj komfort.

Ak chcete ísť v komfortných zónach ešte ďalej, môžete zvoliť plienky, ktorých povrch je napustený výživným telovým mliekom a zabraňuje tak vzniku zaparenín či ďalších nepríjemných kožných problémov na koži vašeho malého zlatíčka.

Na pripevňovaní plienok sa nedá pokaziť snáď vôbec nič – najčastejšie je plienka vybavená suchým zipsom, vďaka ktorému ju ľahko upevníte, vyzlečiete alebo upravíte, pokiaľ by to snáď nevyšlo úplne prvýkrát. Naviac vďaka nim plienka zostane na svojom mieste i počas spánku, ktorý by sa dal mierou pohybu porovnávať s nácvikom malého bojovníka sumo.

Na MojaLekáreň.sk máme mamičky s deťmi radi, preto pre vás často pripravujeme zaujímavé akcie a udržiavame pre vás plienky najlacnejšie na trhu!

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika