Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky » Detské jednorázové plienky

Detské jednorázové plienky

Detské plienky sú dôležitou súčasťou výbavičky pre bábätko. Jednorázové plienky vám naviac ušetria mnoho drahocenného času.

Detské jednorázové plienky sa tešia u mamičiek veľkej obľube. A to hneď z niekoľkých dôvodov:

 • Sú vyrábané v rôznych veľkostiach, takže ich môže nosiť novorodenec i väčšie dieťatko. Najmenšie plienky sú tie pre novorodencov, označované tiež ako newborn. Nasledujú ďalšie veľkosti plienok podľa váhy dieťaťa: mini, midi,maxi a junior.
 • Plienky na jedno použitie môžete po ich znečištení jednoducho vyhodiť do koša, nemusíte sa zaoberať ich praním a žehlením.
 • Plienky sú vyrábané z materiálov, ktoré zaručujú dieťaťu pohodlie a zadoček v suchu. Sú priedušné a jemné k citlivej detskej pokožke.
 • Jednorázové plienky sú ideálne na cesty a prechádzky, keď potrebujete dieťa ľahko a rýchle prebaliť.

Mamičky novorodencov spoliehajú na plienky Pampers Premium Care. Vo veľkosti mini vyskúšajte napr. plienky Happy Mimi. Pre deti s váhou 5-9 kg sú určené plienky midi. V tejto veľkosti sú napr. BAMBO Nature plienky. Pre aktívne a hravé deti sú prispôsobené plienky vo veľkosti maxi Pappers Active Baby.

Pre staršie deti majúce problémy s nočným pomočovaním sú určené plienky junior, ktoré sa spravidla dávajú deťom na noc pod pyžamo, napr. pre dievčatá vo veku 4-7 rokov sú naťahovacie nohavičky Huggies Dry Nites.

Pozrite sa na našu pestrú ponuku plienok. Nakúpite tu rôzne lacné plienky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Detská plienka separačná prírodná PUERO 150 ks

  skladom do 24 hodín

  Separačné plienky Puero zabraňujú znečisteniu klasickej bavlnenej plienky, znižujú pracnosť prania a predlžujú životnosť jednorazových plienkových nohavičiek. Sú vyrobené z vysoko kvalitného, zdravotne nezávadného materiálu. Vhodné aj ako čistiace obrúsky.

  4,75 €

 • PAMPERS Active Baby-Dry 3 MIDI 4-9 kg 112 kusov

  skladom do 24 hodín

  PAMPERS Active baby 3 MIDI plienky sú určené pre deti s váhovou kategóriou 4 - 9 kg. Pomáhajú vášmu dieťatku voľne sa pohybovať a chránia pokožku systémom dvojitej ochrany. Rýchlo absorbujú vlhkosť a účinne ju oddeľujú od pokožky bábätka. Bezpečne ju uzamknú vo vnútri super-absorpčného jadra. Dokonalé vlastnosti plienok Poskytujú pocit sucha po dobu až 12 hodín. Neprekonateľná ochrana pred podráždením. Vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu. Absorpčné jadro pohlcuje moč a uzatvára ju vo forme malých gélových guličiek. Vlhkosť nepreniká späť k pokožke dieťaťa, a to ani pri väčšom tlaku. Vonkajšia vrstva plienky je vyrobená z jemného a priedušného materiálu, podobného bavlne, ktorý umožňuje prenikanie vzduchu k pokožke dieťaťa. Anatomicky tvarované. Upínanie pomocou suchých zipsov, ktoré môžete použiť opakovane sa spolu s elastickým chrbátikom naťahujú a zmršťujú až o 10 centimetrov, aby sa mohla plienka prispôsobiť aj tým najzamestnanejším bruškám a ochránila ich pred pretečením. Balenie V tomto balení nájdete 112 kusov plienok, označenie Midi je určené pre deti s váhovou kategóriou 4 - 9 kg.

  24,73 €

 • Baby lindo pleny sz (10) maxi plus, junior

  skladom do 24 hodín

  Dětské pleny pro děti Lepící pásek lze opakovaně přilepit,při kontrole pleny . Dopřejte Vašim dětem komfort v podobě jednorázových dětských plen

  1,89 €

 • HAPPY Junior dětské pleny 58 ks

  HAPPY Junior dětské pleny 58 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  V této vývojové fázi by plenka měla dítěti zajišťovat maximální volnost pohybu. Proto jsou plenky ve velikosti Junior vybaveny novým speciálním systémem 360° Comfort System – jedná se o systém pružných prvků v kombinaci s anatomickým absorpčním jádrem, díky němuž je plenka pohodlná, netlačí a perfektně přiléhá k tělu děťátka, a přitom si zachovává savost a jemnost. Vlastnosti plenek Happy Junior: anatomické absorpční jádro - díky němuž se plenka ideálně přizpůsobí tělíčku v oblasti rozkroku a nezpůsobuje nepohodlí při pohybu,  technologie Air Flow - zaručuje plnou prodyšnost plenky, zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce děťátka a tím ji chrání před opruzením a podrážděním, netkaná textilie Quick Dry - maximálně urychluje pohlcování obsahu plenky po celé její délce a díky tomu je vlhkost velmi rychle izolována od pokožky děťátka, pružný systém Flexi Fit – široké stahování v pase a široké pružné zapínání na suché zipy – zajišťuje plné přizpůsobení plenky tělíčku, výjimečnou volnost pohybu a netlačí na bříško.

  14,36 €

 • PAMPERS Premium Care 0 MEWBORN do 2,5 kg 30 kusov

  PAMPERS Premium Care 0 MEWBORN do 2,5 kg 30 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  PAMPERS Premium Care 0 NEWBORN plienky sú určené pre novorodencov s váhovou kategóriou do 2,5 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Balenie: V balení nájdete 30 kusov plienok, označenie newborn je určené pre novorodencov s váhovou kategóriou do 2,5 kg.

  5,71 € -18% 7,00 €

 • HUGGIES Ultra Comfort veľ. 3 58 ks

  skladom do 24 hodín

  Plienky pre deti vážiace 5-8 kg Vlastnosti Rýchla absorpcia vlhkosti - Plienky dokonale a veľmi rýchlo absorbujú vlhkosť, ktorú uzamknú vo vnútri plienky. Jedinečný pohodlný tvar - Tvar plienok je navrhnutý tak, aby sa dieťa mohlo slobodne a pohodlne pohybovať a plienka zostala na svojom mieste. Elastický pás a pružné ušká - Zabezpečia, že plienka prilieha k telu, jemne ho obopína a všetko zostane tam, kde má. Priedušný materiál - Plienky dýchajú, preto je detská pokožka v suchom a prirodzenom prostredí. Registrované obrázky v plienkach - Design obrázkov na plienkach vyvinutý cielene pre plienky HUGGIES Ultra Comfort.

  12,81 € -8% 13,90 €

 • HUGGIES Ultra Comfort veľ. 4+ 50 ks

  skladom do 24 hodín

  Plienky HUGGIES pre deti vážiace od 10 do 16 kg. Hlavné prednosti plienok HUGGIES Rýchla absorpcia vlhkosti - Plienky dokonale a veľmi rýchlo absorbujú vlhkosť, ktorú uzamknú vo vnútri plienky. Jedinečný pohodlný tvar - Tvar plienok je navrhnutý tak, aby sa dieťa mohlo slobodne a pohodlne pohybovať a plienka zostala na svojom mieste. Elastický pás a pružné ušká zabezpečia, že plienka prilieha k telíčku, jemne ho obopína a všetko zostane tam, kde má. Priedušný materiál - Plienky dýchajú, preto je detská pokožka v suchom a prirodzenom prostredí. Registrované obrázky v plienkach - dizajn obrázkov na plienkach vyvinutý cielene pre plienky HURRIES Ultra Comfort.

  12,81 € -8% 13,90 €

 • HUGGIES Ultra Comfort veľ. 5 46 ks

  skladom do 24 hodín

  Plienky HUGGIES sú určené deťom vážiacim 16-25 kg. Hlavné prednosti plienok Rýchla absorpcia vlhkosti - plienky HUGGIES dokonale a veľmi rýchlo absorbujú vlhkosť, ktorú uzamknú vnútri plienky Jedinečný pohodlný tvar - tvar plienok je navrhnutý tak, aby sa dieťa mohlo slobodne a pohodlne pohybovať a plienka zostala na svojom mieste. Elastický pás - pružné ušká a dokonalý tvar plienky zabezpečia, že plienka prilieha k telu, jemne ho obopína a všetko zostane tam, kde má. Priedušný materiál - plienky dýchajú, preto je detská pokožka v suchom a prirodzenom prostredí. Registrované obrázky v plienkach - dizajn obrázkov na plienkach vyvinutý cielene pre plienky HUGGIES Ultra Comfort.

  12,81 € -8% 13,90 €

 • HAPPY Maxi detské plienky 8-18 kg 66 ks

  3 dni

  V tejto vývojovej fáze by plienka mala dieťaťu zaisťovať maximálnu voľnosť pohybu. Preto sú plienky vo veľkosti Maxi vybavené novým špeciálnym systémom 360° Comfort System – systém pružných prvkov v kombinácii s anatomickým absorpčným jadrom, vďaka ktorému je plienka pohodlná, netlačí a perfektne prilieha k telu dieťaťa, a pritom si zachováva savosť a jemnosť. Vlastnosti plienok Happy Maxi anatomické absorpčné jadro -  vďaka nemu sa plienka ideálne prispôsobí telíčku v oblasti rozkroku a nespôsobuje nepohodlie pri pohybe, technológia Air Flow - zaručuje plnú priedušnosť plienky, zaisťuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke dieťatka a tým ju chráni pred podráždením, netkaná textília Quick Dry -  maximálne urýchľuje pohlcovanie obsahu plienky po celej jej dĺžke a vďaka tomu je vlhkosť veľmi rýchlo izolovaná od pokožky dieťaťa, pružný systém Flexi Fit – široké sťahovanie v páse a široké pružné zapínanie na suché zipsy – zaisťuje plné prispôsobenie plienky telu, výnimočnú voľnosť pohybu a netlačí na bruško.

  14,54 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam