Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky » Detské plienky 1 (2 - 5 kg)

Detské plienky 1 (2 - 5 kg)

Vaše bábätko, ktoré ste pred nedávnom ešte držala v náruči ako nové, podivne pohyblivé a hlučné v tichom prostredí nemocnice, celkom určite teraz rastie ako z vody – a samozrejme, aj teraz máte pravdepodobne úplne iné starosti, než si spomenúť na zmenu plienok.

Vo chvíli, kedy vaše bábätko prekročí hranicu 2,5 kg (čo môže byť samozrejme ešte v pôrodnici) už pre neho nie sú vhodné plienky pre tých najmenších. Pre človiečika, ktorý už na svete nejakú chvíľu je, pije, plače a pripomína viac malého človeka než roztomilý uzlík, už sa hodia i plienky v tej „prvej“ detskej veľkosti.

Pokiaľ na prvom mieste na pomyselnom zozname priorít prechovávate pohodlie a zdravie dieťatka, výber plienok by sa rozhodne nemal podceniť. Viacmenej jednorázové plienky sú akousi nešťastnou záležitosťou – jedna vydrží pár hodín, takže čo chvíľa beháte pre nové. Pri takých položkách jednoducho chtiac nechtiac človek pozerá i na cenu, i keď šetriť na dieťati si dovolí len málokto…

U nás nájdete najmä značku Pampers, často vylepšenú najrôznejšími zľavovými akciami a odskúšanú mnohými mamičkami i ich malými zlatíčkami. Nohavičkové plienky neobsahujú latex ani iné dráždivé látky a sú vhodne tvarované. A my ich pre vás udržiavame najlacnejšie na trhu, aby sa už nemuseli robiť žiadne otravné kompromisy.

A i keď váš chrobáčik je ešte veľmi malý na to, aby naraz otvoril oči a poďakoval vám za to, ako dobre ste mu vybrala plienky, vôbec to nevadí. Stačí predsa dobrý pocit zo správnej voľby a to, že netrávite čas v čakárňach u doktorov.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

 • HAPPY NEW BORN PLIENKY 2-5KG 42KS 502

  skladom do 24 hodín

  Plienky sú priedušné a zaisťujú tak stály prísun vzduchu k jemnej detskej pokožke. Mäkká vnútorná vrstva Premium Dry vďaka svojej stavbe umožňuje absorbovať moč a riedke stolice, ktoré môžu pokožku dráždiť. Tá zostáva suchá, zdravá a bez odrenín. Elastické manžety umiestnené po oboch stranách plienky, udržujú "obsah" na správnom mieste a tým zvyšujú komfort používania plienky. Správne a pevné zapínanie uľahčujú suché zipsy, ktoré možno niekoľkokrát opakovane odepínat a zapínať. Prebaľovanie uľahčujú obrázky, ktoré sú symetricky umiestnené po oboch stranách loga Happy. Balenie obsahuje 42 ks plienok. O výrobci Naším poslaním je poskytovať vysoko kvalitné produkty šité na mieru potrebám našich klientov. Byť aktívny účastník v zdravotníckom trhu, prispievame k štandardy lekárskej starostlivosti. Naším cieľom je dostupnosť našich produktov na všetkých kontinentoch sveta. Pri plánovaní rozvoja, inovačné pamätať uspokojovanie potrieb našich zákazníkov, a bez ohľadu na to, čo krajina, kde žijú, my im zaručili spravodlivé ceny za najvyššiu kvalitu. Základom našej organizačnej kultúry sú inovácie, zodpovednosť a profesionalita. Kto sme? J e je popredným európskym výrobcom a dodávateľom zdravotníckych produktov, osobnej hygieny a kozmetické výrobky na svetovom trhu. Máme dlhoročné skúsenosti a moderné technológie výroby, tak, že dodávame výrobky najvyššej kvality. Vieme, a pochopiť potreby našich zákazníkov a predvídať vývoj ich potrieb. Naše výrobky sú v predstihu. Čo vyrábame Hygienické výrobky pre ženy, Bella, Bella Perfecta, Tampa Bella, Bella Lady Bella Medica Nohavičky, obrúsky a toaletné potreby pre dojčatá a deti, Happy Baby Bella, Bella Baby Delfi, Panda Lekárske obväzy MATOPAT

  8,97 €

 • PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN 2-5 kg 88 kusov

  skladom do 24 hodín

  PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN plienky sú určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 2 - 5 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Balenie V balení nájdete 88 kusov plienok, označenie newborn je určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 2 - 5 kg.

  15,78 €

 • PAMPERS Premium Care 2 MINI 3-6 kg 80 kusov

  skladom do 24 hodín

  PAMPERS Premium Care 2 MINI plienky sú určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 3 - 6 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku. Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Balenie V balení nájdete 80 kusov plienok, označenie mini je určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 3 - 6 kg.

  15,78 € -9% 17,38 €

 • Bambo Nature New Born plenkové kalhotky 2 - 4 kg 28 ks

  skladom do 24 hodín

  Bambo Nature plenkové kalhotky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití,ale mají mnohem menší ekologickou stopu.Jsou velmi tenké a ultra-absorpční s jedinečnou vrstvou,která odvádí vlhkost od pokožky dítěte,udržuje ho v suchu i při opakovaném namočení.

  5,77 €

 • PAMPERS New Baby-Dry 1 NEWBORN 2-5 kg 43 kusov

  PAMPERS New Baby-Dry 1 NEWBORN 2-5 kg 43 kusov

  Akcia

  3 dni

  Pampers unikátne plienky New Baby zaisťujú neprekonateľnú suchosť pokožky, sú priedušné a na ich vnútornej strane je použitá technológia ukľudňujúceho pleťového mlieka. Technológia Complete Care, ktorá nikdy nesklame. Plienky PAMPERS New Baby sú vybavené technológiou Complete Care. Vďaka tejto technologii má unikátna vrchná vrstva plienky väčšie otvory, ktoré absorbujú nielen moč, ale aj tekutú stolicu, a to lepšie než akékoľvek iné plienky. Špeciálna štruktúra vnútornej povrchovej vrstvy urýchľuje presun vlhkosti smerom od pokožky dieťata do ultrasavého jadra, ktoré premieňa tekutinu na gél s cieľom zabrániť presiaknutiu vlhkosti späť na pokožku dieťata. Výhody PAMPERS New Baby Newborn Pre ochranu pokožky po dobu až 12 hodín, pružné zapínacie pásiky po stranách pomáhajú predchádzať pretečeniu, neprekonateľná ochrana pred podráždením, jemné ako bavlna, anatomicky tvarované, neobsahujú prírodný latex. Balenie: Ekonomicky zvýhodnené balenie obsahuje 43 kusov plienok, určených pre dieťa s váhou 2 - 5 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktorú sú určené. Pre vašu ľahšiu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku. Veľkostní tabuľka Váha dieťaťa Veľkost 2: Mini 3 - 6 kg Veľkost 3: Midi 4 - 9 kg Veľkost 4: Maxi 7 - 14 kg Veľkost 5: Junior 11 - 18 kg

  7,84 € -9% 8,63 €

 • PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN 2-5 kg 22 kusov

  3 dni

  PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN plienky sú určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 2 - 5 kg. Zabezpečujú pre dieťa maximálnu starostlivosť. Zloženie unikátny povrch flexibilné zapínacie pásky detský balzam a priedušný materiál majú špeciálnu dvojitú absorbčnú vrstvu, ktorá odvádza vlhkosť a tekutú stolicu od pokožky vášho dieťaťa a uzatvára ju vnútri plienky Dokonalé vlastnosti plienok Plienka PAMPERS Premium Care s jadrom DryMax ™ uzavrie moč vo forme malých gélových guličiek, čím pomáha zabrániť prenikaniu vlhkosti späť k pokožke dieťaťa, a to aj pri vyvinutí väčšieho tlaku Inovatívny dizajn je výsledkom viac než desiatich rokov práce na výskume a vývoji. Vďaka anatomickému tvaru sa môže bábätko voľne pohybovať. Elastické manžety pomáhajú predchádzať pretečeniu. Plienky sú hebké ako bavlna a priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Široké suché zipsy a široký pružný pás na zapínanie, ktorý sa naťahuje a zmršťuje až o 5 cm, sa skvele prispôsobí každému bábätku. Doteraz najlepšie a najjemnejšie plienky radu Pampers, majú na povrchu päť prúžkov so špeciálnym detským pleťovým mliekom, obsahujúcim aloe vera, ktoré napomáha predchádzať podráždeniu pokožky. Balenie V balení nájdete 22 kusov plienok, označenie newborn je určené pre novorodencov a dojčatá s váhovou kategóriou 2 - 5 kg.

  3,92 €

 • PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN 88 kusů + Premium Care 2 MINI 80 kusů

  3 dni

  Premium Care 1 NEWBORN plenky jsou určeny pro novorozence a kojence s váhovou kategorií 2 až 5 kg.  Premium Care 2 MINI plenky jsou určeny pro novorozence a kojence s váhovou kategorií 3 až 6 kg. Vlastnosti ve zkratce unikátní povrch flexibilní zapínací pásky obsahují dětský balzám vyrobeny z prodyšného materiálu mají speciální dvojitá absorpční vrstva, která odvádí vlhkost a tekutou stolici od pokožky vašeho dítěte a uzavírá ji uvnitř plenky Dokonalé vlastnosti plenek Plenka Pampers Premium Care s jádrem DryMax™ uzavře moč ve formě malých gelových kuliček, čímž pomáhá zabránit pronikání vlhkosti zpět k pokožce dítěte, a to i při vyvinutí většího tlaku.  Inovativní design je výsledkem více než deseti let práce na výzkumu a vývoji. Díky anatomickému tvaru se může miminko volně pohybovat. Elastické manžety pomáhají předcházet protečení.Plenky jsou hebké jako bavlna a prodyšný materiál umožňuje pokožce dýchat.Široké suché zipy a široký pružný pás na zapínání, který se natahuje a smršťuje až o 5 cm, se skvěle přizpůsobí každému miminku. Doposud nejlepší a nejjemnější plenky řady Pampers, mají na povrchu pět proužků se speciálním dětským pleťovým mlékem, obsahujícím aloe vera, které napomáhá předcházet podráždění pokožky.

  31,62 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam