Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky » Plienky 1 (2 - 5 kg)

Detské plienky 1 (2 - 5 kg)

Vaše bábätko, ktoré ste pred nedávnom ešte držala v náruči ako nové, podivne pohyblivé a hlučné v tichom prostredí nemocnice, celkom určite teraz rastie ako z vody – a samozrejme, aj teraz máte pravdepodobne úplne iné starosti, než si spomenúť na zmenu plienok.

Detské plienky 1 (2 - 5 kg) - detailný popis

Vo chvíli, kedy vaše bábätko prekročí hranicu 2,5 kg (čo môže byť samozrejme ešte v pôrodnici) už pre neho nie sú vhodné plienky pre tých najmenších. Pre človiečika, ktorý už na svete nejakú chvíľu je, pije, plače a pripomína viac malého človeka než roztomilý uzlík, už sa hodia i plienky v tej „prvej“ detskej veľkosti.

Pokiaľ na prvom mieste na pomyselnom zozname priorít prechovávate pohodlie a zdravie dieťatka, výber plienok by sa rozhodne nemal podceniť. Viacmenej jednorázové plienky sú akousi nešťastnou záležitosťou – jedna vydrží pár hodín, takže čo chvíľa beháte pre nové. Pri takých položkách jednoducho chtiac nechtiac človek pozerá i na cenu, i keď šetriť na dieťati si dovolí len málokto…

U nás nájdete najmä značku Pampers, často vylepšenú najrôznejšími zľavovými akciami a odskúšanú mnohými mamičkami i ich malými zlatíčkami. Nohavičkové plienky neobsahujú latex ani iné dráždivé látky a sú vhodne tvarované. A my ich pre vás udržiavame najlacnejšie na trhu, aby sa už nemuseli robiť žiadne otravné kompromisy.

A i keď váš chrobáčik je ešte veľmi malý na to, aby naraz otvoril oči a poďakoval vám za to, ako dobre ste mu vybrala plienky, vôbec to nevadí. Stačí predsa dobrý pocit zo správnej voľby a to, že netrávite čas v čakárňach u doktorov.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam