MojaLekáreň.sk

Detské plienky na plávanie

Veľký deň je konečne tu – vaše bábätko už nebude obyčajný suchozemec, ale zavíta tiež do vody! Pravdepodobne pôjde najprv o malý bazénik, ale to neznamená, že môže ísť do vody len tak v hocijakej plienke... Kdeže, na kúpanie jedine kúpacie plienky.

HUGGIES PLIENKY NA PLÁVANIE M 7-15 KG 12 KS

Huggies Little Swimmers Medium kalh.do vody 11ks Jednorázové…

Skladom

8,50 € 7,69 € -10 %

7,69

HUGGIES Plienky na plávanie 3-8 kg 12 kusov

Plavky a plienky v jednom. Deti, ktoré ešte nevedia spoľahlivo…

Skladom

8,10 € 7,69 € -5 %

7,69

PAMPERS Splashers veľ. 3-4 Plienkové nohavičky do vody 12 ks

Jednorázové plienkové nohavičky do vody Pampers Splashers sú…

Skladom zajtra

8,59 €

8,59

HUGGIES Little Swimmers Medium nohavičky do vody vel.5-6 / 12…

Jednorazové plienky do vody a plavky v jednom sú určené pre deti už…

Skladom zajtra

6,99 €

6,99

Detské plienky na plávanie - detailný popis

Prateľné alebo jednorazové?

Tak, ako je to možné u ostatných plienok, i tu môžete vyberať z tých, čo je možné použiť viackrát a z tých jednorazových:

Plavkové prateľné plienky totiž obsahujú nepriepustnú vrstvu (PUL) a vnútornú sieťku. Nehody či iné nepríjemnosti vo vode sa tak nijak neprejavia a nenechajú viditeľné následky. Plavôčky sú vybavené patentkovým systémom, ktorý zaistí to, že padnú bezchybne, je potrebné ich však vyberať podľa veľkosti (klasická škála od veľkosti XS). Plavôčky potešia i zrak, pretože môžete vyberať z niekoľkých najrôznejších designov a farieb. V bazéniku tak budete za hviezdu!

Čo sa týka jednorazových plavôčok, tie sú vyrobené na hranie si blízko vody, rovnako ako na kúpanie. Sú na jedno použitie, po kúpaní ich zahodíte a s nádielkou vo vnútri si nemusíte robiť vôbec žiadne starosti. Boky majú elastické, nie patentkové, ale i tak zaistia pomerne pohodlné obliekanie. A aby sa nezabudlo na dizajn – i tieto kúpite v najrôznejších veselých pastelových farbách a s potiskom Disneyho postavičiek. Ani „jednorazovky“ teda nevyvolajú žiadnu hanbu!

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac