Úvodná strana Deti a mamičky Detské plienky Plienky 4 (7 - 18 kg)

Detské plienky 4 (7 - 18 kg)

Vaše bábätko už určite zase povyrástlo, začína objavovať svet vrátane častí, ktoré by mu mali zostať utajené (hlavne nezabudnite zakrytovať zásuvky a schovať káble!) a strká všetko do pusinky. Na vás teraz leží nová úloha: zvýšiť úroveň ochrany – v tomto prípade plienok – prispôsobiť ich aktuálnej váhe a zase sa raz postarať o komfort bábätka. „Máte“ už medzi 7 a 14 kilogramami? Potom sa správne nachádzate v kategórii Plienky – Maxi!

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Detské plienky 4 (7 - 18 kg) - detailný popis

Chcete si byť istá, že to je naozaj a stopercentne v suchu? Potom neoľutujete nákup plienok Pampers, ktoré vám poskytnú kľud a pohodu nielen doma a počas noci, ale i pri cestovaní; nebudete sa totiž musieť obávať prezliekania postele alebo rovno autosedačky.

Najdôležitejšie je ale v otázke plienok samozrejme dieťa, na ktoré výrobcovia myslia predovšetkým. A to v mnohých ohľadoch. Otázka pretečenia plienky uľaví skôr vám, ale to, aby plienka neškrtila, neobmedzovala výpravy malého priezkumníka a nespôsobovala nepríjemné zapareniny a kožné problémy, to už zaujíma i vaše bábätko.

Naspäť k vám alebo k napríklad nič netušiacemu oteckovi, ktorý sa k prebaľovaniu dostal ako slepý k husliam. Problém by nemal nastať ani pri upevňovaní plienky. Na jednu stranu je to nadmieru jednoduché a rýchle, na druhú stranu je otázka zapnutia vyriešená pomocou elastického chrbtíka a suchých zipsov. Počas krátkej chvíľočky tak máte prebalené!

Vaše dieťa si to asi do budúcnosti nebude pamätať úplne jasne a v puberte vám za výber plienky síce nebude srdcervúco ďakovať, ale úsmev na jeho tvári, radosť zo sveta a čulé objavovanie vám bude za správny výber plienok tou najväčšou odmenou. Poďakuje vám i vaša peňaženka – u nás máte istotu, že sme pre vás pripravili zaujímavé ceny, najrôznejšie akcie a často držíme plienky najlacnejšie na trhu. My vám a vašemu bábätku fandíme!

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika