Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky » Detské plienky 6 (15 a více kg)

Detské plienky 6 (15 a více kg)

Maxi plienky veľkosti 6 sú navrhnuté pre bábätká, ktoré už pomaly prestávajú byť tými rozkošnými maličkými bábätkami a stávajú sa z nich ničivé tajfúny dosahujúce rýchlosti blesku (i keď ich samozrejme milujeme stále rovnako!). Možno vám príde zvláštna samotná predstava toho, že by takto živé dieťa malo udržať na sebe plienku… Ale nebojte, nie je sa čoho báť.

Výrobcovia na vás myslia a preto navrhujú jednorazové plienky tak, aby dieťatko nielen neobmedzovali v pohybe, ale tiež aby vydržali nejeden pád, presun či horolezecký výstup na skriňu. Naviac budú po celú dobu pohodlné a nebudú prekážať – nijako a ničomu, podobne ako neskôr úplne obyčajné nohavičky.

V tejto veľkosti nohavičkové plienky totiž najviac pripomínajú práve tie „normálne“ nohavičky – rovnako ako oni totiž vyzerajú a podobne sa vyzliekajú. To ocení napríklad bezradný otecko. Už ho nečaká žiadny zákerný suchý zips, funguje mechanizmus natiahnuť-stiahnuť.

A že už by dieťatko v tomto veku nemalo plienky vôbec potrebovať? Okrem situácií, kedy sa na nočník najprv učí, si skúste predstaviť absolvovanie niekoľkohodinovej cesty alebo návštevu u bezdetných známych, kde je „nočník“ možno iba tak sprosté slovo? I jednoduchá cesta do mesta sa bez plienok môže premeniť v nočnú moru, pretože, povedzme si to úprimne, na verejné záchody chodí s odporom väčšina dospelých. Tým pádom na nich dieťa neposadíme práve s radosťou.

A ktože by sa to mal starať o pohodlie vašeho malého výmyselníka? Kto iný, než značka Pampers, preverená rokmi i recenziami od nejednej náročnej mamičky. Staráme sa o vás i my a okrem bábätka nám záleží i na vašej peňaženke. Preto pre vás každú chvíľu máme pripravené zľavové akcie, aby boli vaše (nielen plienkové) nákupy čo najlacnejšie!

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • BAMBO Nature XL plienkové nohavičky 16 - 30 kg 44 kusov

  BAMBO Nature XL plienkové nohavičky 16 - 30 kg 44 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Výhody:- TOP DRY - vonkajší povrch zaisťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečia.Dvojité jadro sa superabsorbentom mení okamžite tekutinu na gél.- Priedušný a mäkký povrch - pre maximálnu ochranu detskej pokožky.- Odpružené bočnice a mäkké okraje zaisťujú dokonalé priľnutie plienky k telu a umožňujú dieťaťu voľnosť pohybu.- Hypoalergénne - dermatologicky testované Vlastnosti: Zapínanie na suché zipsy Dvojité bariéry proti úniku tekutiny z plienky Super-absorpčné jadro s unikátnou vrstvou, ktorá odčerpáva vlhkosť preč od detskej pokožky, udržuje ju tak suchú aj pri opakovanom močení Nové flexibilnejšie bočnice pre väčšie pohodlie a ľahší a voľnejší pohyb Vášho bábätka Priedušná vonkajšia vrstva umožňujúca prístup vzduchu k detskej pokožke, znižuje vlhkosť a minimalizuje riziko podráždenia pokožky Vášho dieťaťa. Zapínanie na suchý zips umožňuje otváranie a uzatváranie plienky tak často, ako je potrebné. Vďaka pružným bočniciam s elastínom sa mnohonásobne zvyšuje pohodlie a voľnosť pohybu bábätka Efektívna bariéra proti úniku moču Super savé jadro zaistí vysokú absorpčnú kapacitu a suchý povrch plienky

  14,08 € -0% 14,11 €

 • SENI Kids Junior absorpční kalhotky 16-30kg 30 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  SENI Kids Junior absorpční kalhotky 16-30kg 30 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Jejich prodyšnost poskytuje dětské pokožce mimořádný komfort. Vysoká absorpční schopnost přispívá  k jejich velké spolehlivosti a povzbuzuje dítě k prvním krůčkům.  Aby se plenka dokonale přizpůsobila dětskému tělu, je vybavena elastickými, širokými suchými zipy, elastickými gumičkami v pase a barevnými elastickými volánky. Anatomický tvar plenky poskytuje komfort a snadnost pohybu. K dosažení co nejlepší a nejrychlejší distribuce vlhkosti je plenka vybavena speciální distribuční vrstvou Magic Green, která zároveň signalizuje přijatou vlhkost. 

  11,01 €

 • HUGGIES DRY NITES kalhotky abs. 4 - 7 let/M/girls/17 - 30 kg/10 ks Registrovaný liečivy prípravok

  HUGGIES DRY NITES kalhotky abs. 4 - 7 let/M/girls/17 - 30 kg/10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  UžitíDětské natahovací plenkové kalhotky na noc Dry Nites Pyjama Pants od Huggies. Oblékají se jako opravdové spodní prádlo, jejich používání je velmi diskrétní, takže Vaše dítě se může cítit sebejistě a není diskreditováno používáním plenek, které jsou "pro malé děti". To je důležité zejména když je dítě ve společnosti svých kamarádů, například na školním výletě. Dry Nites Pyjama Pants od Huggies pomohou udržet pyžamko i postýlku suchou, a Vám tak ušetři práci. Natahovací plenkové kalhotky nejsou běžně k dostání v obchodech, ale můžete je zakoupit v lékárnách nebo výdejnách zdravotnických potřeb.

  7,26 €

 • PAMPERS Pants 5 JUNIOR 12-18 kg 48 kusov

  PAMPERS Pants 5 JUNIOR 12-18 kg 48 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  16,05 €

 • PAMPERS Active Baby-Dry Monthly 6 EXTRA LARGE 15+ kg 124 kusů

  PAMPERS Active Baby-Dry Monthly 6 EXTRA LARGE 15+ kg 124 kusů

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Pampers Active Baby pomáhají vašemu děťátku volně se pohybovat a chrání pokožku systémem dvojí ochrany. Rychle absorbují vlhkost a účinně ji oddělují od pokožky miminka. Bezpečně ji uzamknou uvnitř super-absorpčního jádra. Poskytují pocit sucha po dobu až 12 hodin. Nepřekonatelná ochrana před podrážděním. Vnitřní elastické okraje manžet okolo nožiček pomáhají předcházet protečení. Absorpční jádro pohlcuje moč a uzavírá ji ve formě malých gelových kuliček. Vlhkost neproniká zpět k pokožce dítěte, a to ani při větším tlaku. Vnější vrstva plenky vyrobena z jemného a prodyšného materiálu, podobného bavlně, který umožňuje pronikání vzduchu k pokožce dítěte. Anatomicky tvarované. Upínání pomocí suchých zipů, které můžete použít opakovaně se spolu s elastickými zádíčky natahují a smršťují až o 10 centimetrů, aby se mohla plenka přizpůsobit i těm nejzaměstnanějším bříškům a ochránila je před protečením.  

  32,96 €

 • BAMBO Nature XL plenkové kalhotky 16 - 30 kg 22 ks Registrovaný liečivy prípravok

  BAMBO Nature XL plenkové kalhotky 16 - 30 kg 22 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  7,90 €

 • PAMPEERS Active Baby 6 EXTRA LARGE 15+ kg 56 kusov

  PAMPEERS Active Baby 6 EXTRA LARGE 15+ kg 56 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Plienky Pampers pomáhajú vášmu dieťatku voľne sa pohybovať a chránia pokožku systémom dvojitej ochrany. Absorbujú vlhkosť rýchlo a účinne ju oddeľujú od pokožky bábätka. Bezpečne ju uzavrú vnútri super-absorpčného jadra. Naviac vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu. Neprekonateľné klady výrobku Poskytujú pocit sucha po dobu až 12 hodín. Vnútorné elastické okraje manžiet okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu. Neprekonateľná ochrana pred podráždením. Hebké ako bavlna, anatomicky tvarované. Absorpčné jadro pohlcuje moč a uchováva ho vo forme malých gélových guľôčok. Keď sa moč premení na gél, žiadna vlhkosť už nemôže prenikať spät k pokožke dieťaťa, a to ani pri väčšom tlaku. Vonkajšia vrstva plienky je vyrobená z jemného a priedušného materiálu, podobného bavlne, ktorý umožňuje prenikanie vzduchu k pokožke dieťaťa. Naviac je potlačená veselými vzormi. Zapínanie pomocou suchých zipsov, ktoré môžete použiť opakovane, sa spolu s elastickým chrbtom naťahujú a sťahujú až o 10 centimetrov, aby sa plienka mohla prispôsobiť aj tým najzamestnanejším bruškám a ochránila ich pred pretečením. Balení V balení nájdete 56 kusov plienok, označenie Extralarge je určené pro deti s váhovou kategoriou nad 15 kg. Na každom balení plienok Pampers nájdete veľkostné označenie. Ku každej veľkosti plienok sa vzťahuje váha dieťaťa, pre ktorú sú určené. Pre vašu orientáciu uvádzame veľkostnú tabuľku Veľkosť uvedená na obale: označenie váha dieťaťa Veľkosť 1: Newborn 2 - 5 kg Veľkosť 2: Mini 3 - 6 kg Veľkosť 3: Midi 4 - 9 kg Veľkosť 4: Maxi 7 - 14 kg Veľkosť 4+: Maxi Plus  9 - 16 kg Veľkosť 5: Junior 11 - 18 kg Pozrite si video k plienkam Pampers Active Baby s ochranou sladkých snov a extra dlhou absorpčnou vrstvou, ktorá pomáha udržať vlhkosť ďaleko od pokožky dieťaťa až po dvanásťhodinový osvedčený pocit sucha.

  20,87 €

 • PAMPERS Pants 4 MAXI 9-14 kg 52 kusov

  PAMPERS Pants 4 MAXI 9-14 kg 52 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  16,05 €

 • PAMPERS Pants 6 EXTRA LARGE 16+ kg 44 kusov

  PAMPERS Pants 6 EXTRA LARGE 16+ kg 44 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  16,05 €

 • PAMPERS Pants 5 JUNIOR 12-18 kg 22 kusov

  PAMPERS Pants 5 JUNIOR 12-18 kg 22 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  7,39 €

 • PAMPERS Pants 5 JUNIOR 12-18 kg 96 kusov

  PAMPERS Pants 5 JUNIOR 12-18 kg 96 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  31,78 €

 • Baby lindo pleny sz (10) maxi plus, junior

  Baby lindo pleny sz (10) maxi plus, junior

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Dětské pleny pro děti Lepící pásek lze opakovaně přilepit,při kontrole pleny . Dopřejte Vašim dětem komfort v podobě jednorázových dětských plen

  1,89 €

 • PAMPERS Pants 4 MAXI 9-14 kg 24 kusov

  PAMPERS Pants 4 MAXI 9-14 kg 24 kusov

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balenia v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  7,39 € -19% 9,14 €

 • PAMPERS Pants 6 EXTRA LARGE 16+ kg 19 kusov

  PAMPERS Pants 6 EXTRA LARGE 16+ kg 19 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  7,39 €

 • PAMPERS Pants 4 MAXI 9-14 kg 104 kusov

  PAMPERS Pants 4 MAXI 9-14 kg 104 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  31,78 €

 • PAMPERS Pants 6 EXTRA LARGE 16+ kg 88 kusov

  PAMPERS Pants 6 EXTRA LARGE 16+ kg 88 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí. Preto boli vytvorené nové plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia. Výhody plienok Pampers Pants Sú hebké a pohodlné vďaka širokému hebkému pásu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín. Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky. Sú priedušné, jemné a úžasne sa prispôsobujú. Ako plienkové nohavičky používať Vďaka pružnému pásu sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a vyzliekajú. Vždy plienky oblečte tak, aby boli hravé obrázky na prednej strane. Boky plienok sa dajú ľahko roztrhnúť, čo umožňuje ľahšie zvliekanie použitých plienok bez nutnosti ich zložito sťahovať. Typy balení v ponuke V ponuke nájdete 3 druhy balení - Mega box (najväčšie balenie z radu), Jumbo (stredne veľké balenie), Carry Pack (menší počet kusov v jednom balení). Veľkosť plienok je rozlíšená podľa váhovej kategórie dieťaťa. Pampers Pants sa vyrába vo veľkostiach 4 (9-14 kg), veľkosť 5 (12-19 kg), veľkosť 6 (16 a viac kg).

  31,78 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam