Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detské plienky » Detské plienky 6 (15 a více kg)

Detské plienky 6 (15 a více kg)

Maxi plienky veľkosti 6 sú navrhnuté pre bábätká, ktoré už pomaly prestávajú byť tými rozkošnými maličkými bábätkami a stávajú sa z nich ničivé tajfúny dosahujúce rýchlosti blesku (i keď ich samozrejme milujeme stále rovnako!). Možno vám príde zvláštna samotná predstava toho, že by takto živé dieťa malo udržať na sebe plienku… Ale nebojte, nie je sa čoho báť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Detské plienky 6 (15 a více kg) - detailný popis

Výrobcovia na vás myslia a preto navrhujú jednorazové plienky tak, aby dieťatko nielen neobmedzovali v pohybe, ale tiež aby vydržali nejeden pád, presun či horolezecký výstup na skriňu. Naviac budú po celú dobu pohodlné a nebudú prekážať – nijako a ničomu, podobne ako neskôr úplne obyčajné nohavičky.

V tejto veľkosti nohavičkové plienky totiž najviac pripomínajú práve tie „normálne“ nohavičky – rovnako ako oni totiž vyzerajú a podobne sa vyzliekajú. To ocení napríklad bezradný otecko. Už ho nečaká žiadny zákerný suchý zips, funguje mechanizmus natiahnuť-stiahnuť.

A že už by dieťatko v tomto veku nemalo plienky vôbec potrebovať? Okrem situácií, kedy sa na nočník najprv učí, si skúste predstaviť absolvovanie niekoľkohodinovej cesty alebo návštevu u bezdetných známych, kde je „nočník“ možno iba tak sprosté slovo? I jednoduchá cesta do mesta sa bez plienok môže premeniť v nočnú moru, pretože, povedzme si to úprimne, na verejné záchody chodí s odporom väčšina dospelých. Tým pádom na nich dieťa neposadíme práve s radosťou.

A ktože by sa to mal starať o pohodlie vašeho malého výmyselníka? Kto iný, než značka Pampers, preverená rokmi i recenziami od nejednej náročnej mamičky. Staráme sa o vás i my a okrem bábätka nám záleží i na vašej peňaženke. Preto pre vás každú chvíľu máme pripravené zľavové akcie, aby boli vaše (nielen plienkové) nákupy čo najlacnejšie!

Cena (Eur)

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam