Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie

Potreby pre kŕmenie

Najpohodlnejšou metódou, ako dieťa kŕmiť, je iste dojčenie - ale aj na to sú potrebné pomôcky a výbava pre mamičku. Vo chvíli, keď už začne dieťa prijímať aj inú stravu, nastúpia fľaštičky, lyžičky, misky a je potrebné sa vybaviť pre chvíle na cestách.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  skladom 1 - 2 ks

  Vďaka prispôsobiteľnej veľkosti zaberie elektrický parný sterilizátor Philips AVENT typu 4 v 1 v kuchyni minimálne množstvo priestoru a súčasne sa dokonale hodí pre predmety určené na sterilizáciu – či už je ich len zopár, alebo celá kopa. Obsahuje integrovaný košík do umývačky riadu na bezproblémové prípravné umývanie a moderný displej s indikátormi postupu a vychladnutia. Maximálna flexibilita Vhodný pre fľašky so širokým aj úzkym hrdlom, ako aj pre rôzne odsávačky mlieka a príslušenstvo. Pojme až šesť 330 ml fľašiek. Výnimočná rýchlosť a bezpečnosť Vysterilizuje obsah už za 6 minút a automaticky sa vypne, takže je mimoriadne bezpečný a znižuje spotrebu energie. Účinná sterilizácia Zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov bez použitia chemických prostriedkov. Obsah zostáva sterilný 24 hodín, pokiaľ sa neotvorí vrchnák.

  91,32 €

 • PHILIPS AVENT Novorodenecká štartovacia sada Natural

  skladom 3 - 5 ks

  Obsah 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (125 ml) s novorodeneckým cumlíkom 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (260 ml) s cumlíkom s pomalým prietokom 1 priehľadné novorodeneckej cumlík (0-6 mesiacov) 1 kefa na fľaše a cumlíky Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylénu). Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  38,24 € -3% 39,50 €

 • PHILIPS AVENT Startovací sada Classic+ 4 x láhev + kartáč +…

  skladom 1 - 2 ks

  Dárková souprava obsahuje 2 x  Láhev 125ml (PP) bez BPA s extra měkkými novorozeneckými dudlíky (1 otvor) 2 x  Láhev 260ml (PP) bez BPA s měkkými dudlíky s pomalý průtokem (2 otvory) Novorozenecké šidítko Kartáč na láhve a dudlíky * Barvy a design šidítek se mohou měnit Láhve vyrobené z měkkého polypropylenu jsou měkké a poloprůhledné a jsou opatřeny unikátní redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování láhve. Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

  34,79 €

 • PHILIPS AVENT Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  skladom 1 - 2 ks

  Jednoduchá sterilizácia doma i na cestách Sterilizuje 4 fľaše Philips AVENT v priebehu 2 minút * Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips AVENT sa vyznačuje ľahkým a kompaktným dizajnom, vďaka ktorému je ideálny pre použitie doma i na cestách. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný až 24 hodín. Praktický pre cestovanie. Vhodný pre väčšinu typov mikrovlnných rúr Sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips AVENT bol navrhnutý pre väčšinu mikrovlnných rúr na trhu. Vďaka svojej malej veľkosti je vhodný pre cestovanie a zaručuje, že máte vždy sterilné fľašu, ak idete na krátky výlet cez noc alebo na dlhšiu dovolenku do zahraničia. Je tiež ideálny ako náhradné sterilizátor do domu starých rodičov. Stačí pridať 200 ml vody. Rozmery:výška: 16,6 cmpriemer: 28 cm Sterilizuje fľaše len za 2 minúty Stačí pridať vodu a fľaše a vložiť do mikrovlnnej rúry na 2 minúty. Presná dĺžka cyklu závisí na výkone mikrovlnnej rúry. Dĺžka sterilizácie podľa výkonu mikrovlnnej rúry 2 minúty - 1100-1850 W 4 minút - 850-1000 W 6 minút - 500-800 W Postranné klipy bezpečne uzavrú veko Sterilizátor do mikrovlnnej rúry má po stranách uzávery pre väčšiu bezpečnosť. Uzávery bezpečne uzavrú veko, takže horúca voda sa pri vyberaní sterilizátora z mikrovlnnej rúry nemôže ľahko vyliať. Bočné uzávery boli navrhnuté tak, aby zostali studené a umožnili vám bezpečnú manipuláciu so sterilizátorom. Prirodzená sterilizácia parou zničí 99,9% škodlivých batérií Sterilizácia chráni vaše dieťa pred zvlášť škodlivými baktériami v čase, keď jeho imunitný systém ešte nie je dosť silný. Sterilizátory Philips AVENT využívajú nemocničné metódu parnej sterilizácie, ktorá je rýchla, jednoduchá, účinná a bez chemických látok. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný po dobu 24 hodín. Sterilné pomôcky sú pripravené vo dne aj v noci. Tento sterilizátor je vyrobený bez použitia materiálov s BPA.

  34,45 € -4% 35,90 €

 • PHILIPS AVENT VIA Jídelní sada pro batolata

  skladom 3 - 5 ks

  Sada obsahuje: 20 předsterilizovaných VIA pohárků : 10x 180 ml + 10x 240 ml 20 VIA víček 1 lžička Receptář Pro uskladnění dětské stravy a nápojů. Doma připravený nebo koupený pokrm se jednoduše uskladní v lednici nebo mrazáku a potom snadno rozmrazí i ohřeje.Dítě lze krmit přímo z VIA pohárků. VIA pohárky jsou variabilní, dají se kombinovat s ostatními výrobky Avent. Ideální sada pro krmení na cesty i pro domácí prostředí. Sterilizovatelné, recyklovatelné, vhodné do mikrovlnné trouby. Vhodné pro uskladnění stravy v ledničce či mrazáku. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Philips Avent. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít.

  27,31 €

 • Medela Calma fľaša pre dojčené deti(komplet) 250ml

  skladom 1 - 2 ks

  Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom. Rešpektuje rytmus sania, prehĺtanie, dýchanie i odpočinku. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv aj na dostatočné okysličenie krvi dieťaťa. Špeciálny cumlík zodpovedá tvarom a dĺžkou bradavke, takže umožňuje dieťaťu ľahký prechod od prsníka k fľaštičke a späť. Veľmi jemné silikónové zakončenie cumlíky umožňuje dieťaťu pohybovať jazykom rovnako ako pri dojčení. Calma je určená predovšetkým pre podávanie materského mlieka, používajte podľa potreby. Jedna veľkosť cumlíkov po celú dobu dojčenia. Jedinečný systém ventilácie odvádza prebytočný vzduch z fľaše a zabraňuje tak nadúvaniu dieťaťa. Pozorovali ste niekedy Vaše dieťa, ako pije z prsníka? Viete, aké úsilie musia vyvinúť, aby sa dostatočne napilo? Pre nás dospelých je príjem potravy automatickou činnosťou. Pre Vaše dieťa predstavuje kŕmenie náročnú kombináciu sania, prehĺtanie, dýchania a odpočinku podľa jeho individuálneho rytmu. Dieťa si riadi príjem potravy podľa svojich možností a potrieb. Príroda nám ponúka jedinečný vzor. V snahe o hlbšie pochopenie vzájomného vzťahu matky a dieťaťa pri dojčení a v spojení s odbornými znalosťami bol firmou Medela AG vyvinutý nový spôsob podávania mlieka dojčeným deťom. Čo robí Calm odlišnú od ostatných? Bežné systémy určené pre podávanie mlieka či výživy (fľaša s cumlíkom) vedú dieťa k zmene spôsobu sania. Dieťa si samo nemôže regulovať tok mlieka, býva veľmi rýchlo zahltené, má problémy s pravidelným dýchaním a potrebným odpočinkom. Tento spôsob podávania mlieka nevyžaduje od dieťaťa úsilie, ktoré je potrebné pri saní z prsníka (mlieko z fľaštičky tečie samo). Preto dieťa postupne stráca sací reflex a odmieta piť z prsníka. Z uvedených dôvodov býva dieťa často odstavené od prsníka a dojčenia je bohužiaľ predčasne ukončené. Fľaštička Calma je úplne odlišná, pretože bola navrhnutá predovšetkým pre podávanie materského mlieka dojčeným deťom. Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom. Rešpektuje jeho rytmus sania, prehĺtanie, dýchanie i odpočinku. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv aj na dostatočné okysličenie jeho krvi. Vďaka svojim vlastnostiam sa Calma stáva jedinečnou novinkou na svetovom trhu.

  22,38 €

 • PHILIPS AVENT Thermabag univerzálny termoobal taška 1 ks čierny

  skladom 1 - 2 ks

  Mať všetko potrebné pri ruke a na nič nezabudnúť - to je neustála starosť všetkých rodičov. Obyčajný výlet počas víkendu alebo návšteva u dedka a babičky vyžadujú doslova strategické plánovanie, čo kam a ako uložiť. Zakaždým to však skončí rovnako: Tá najmenšia osoba potrebuje najviac vecí. Vlastnosti tašky Tepelne izolovaná vrecko na 2 fľaše. Prebaľovacia podložka. Veľký priestor. Vrecko na znečistené predmety. ThermaBag ™ AVENT je vyrobený z tkaniny 3M Thinsulate. Spoľahlivo udrží teplotu svojho obsahu. Je určený pre dve dojčenské fľaštičky AVENT alebo dva kúzelné hrnčeky Magic ™ Cup alebo pre štyri VIA poháriky. Je vhodný pre uskladnenie studeného materského mlieka alebo horúcej vody až po dobu 4 hodín. Pre ľahké prenášanie je vybavený odnímateľným popruhom cez rameno.

  21,79 €

 • yoomi ohrievač + nabíjačka na ohrievač

  skladom 1 - 2 ks

  Ohrievač je základom celého komplexného systému kŕmenia bábätiek. Po aktivovaní bezpečne ohreje dojčenské mlieko na prirodzenú teplotu materského mlieka (32 - 34 stupňov Celzia) už za 60 sekúnd. Je ideálny na použitie na cestách alebo na nočné kŕmenie. yoomi ohrievač je vhodný na všetky yoomi fľašky a zohreje mlieko na prirodzenú teplotu materského mlieka za 60 sekúnd. Mlieko pretekajúc cez kanáliky ohrievača absorbuje teplo. Aktivovaný ohrievač ostáva na konštantnej teplote a zabezpečuje správnu teplotu dojčenského mlieka (32 - 34 stupňov Celzia) približne po dobu 1 hodiny po aktivovaní. použitie od narodenia, (0 m+) zohreje mlieko za 60 sekúnd použitie ohrievača 150 - krát dobitie ohrievača v yoomi nabíjačke v mikrovlnnej rúre už za 2 minúty (v predaji samostatne) dobíja sa a zároveň sterilizuje v hrnci s vriacou vodou alebo elektrickom parnom sterilizátore (za 25 minút) po nabití treba nechať ohrievač vychladnúť po dobu 75 minút pri izbovej teplote alebo po dobu 20 minút v studenej vode, až potom je možno ho používať zostane nabitý až pokým ho nepoužijete po aktivovaní udrží teplotu až 1 hodinu 100% bez obsahu BPA yoomi nabíjačka na ohrievač je súčasťou samostatného ohrievacieho systému yoomi a dokáže dobiť ohrievač na použitie za 2 minúty v mikrovlnnej rúre. funguje s yoomi fľašou a ohrievačom nabije ohrievač na použitie za 2 minúty v mikrovlnnej rúre udržuje ohrievač čistý a zdravotne nezávadný slúži aj ako obal ohrievača na cestách 100% bez obsahu BPA použiteľné od narodenia, (0 m+) Balenie obsahuje: 1x ohrievač1x nabíjačka na ohrievač1x návod na použitie

  21,78 €

 • PHILIPS AVENT Thermabag univerzálna termoobal taška 1 ks červený

  skladom 1 - 2 ks

  ThermaBag AVENT je vyrobený z tkaniny 3M Thinsulate. Spoľahlivo udrží teplotu svojho obsahu. Je určený pre dve dojčenské fľaštičky AVENT alebo dva kúzelné hrnčeky Magic Cup alebo pre štyri VIA poháriky. Je vhodný pre uskladnenie studeného materského mlieka alebo horúcej vody až po dobu 4 hodín. Pre ľahké prenášanie je vybavený odnímateľným popruhom cez rameno. Vlastnosti tašky Tepelne izolovaná vrecko na 2 fľaše. Prebaľovacia podložka. Veľký priestor. Vrecko na znečistené predmety.

  20,18 € -1% 20,40 €

 • BAYBY Sterilizátor do mikrovlnné trouby

  skladom 1 - 2 ks

  2 minuty po dezinfekci jsou sterilizované výrobky vychladnuté. Princip fungování Uzavřený mikrovlnný parní sterilizátor s vodou umístěte do mikrovlnné trouby. Po jejím zapnutí se uvnitř sterilizátoru začne vařit a vypařovat voda. Vytvořená horká pára dezinfikuje komponenty uvnitř.

  18,50 €

 • MAM Dárkový set pro novorozence malý

  skladom > 5 ks

  Malý dárkový set obsahuje 2x lahvičku Anti-Colic 160ml, 1x lahvičku Anti-Colic 260ml, 1x dudlík Start 0-2 měsíce a 1x Clip pásek na dudlík. Set se dodává ve 2 barevných provedeních: růžová a modrá. Barevnou variantu pro dívku či chlapce napište prosím do poznámky. MAM Lahve Anti-Colic 160 ml, 260 ml, 0+ měsíců  Patentovaná spodní část s větracími otvory lahve Anti-Colic zajišťuje, že dítě může pít klidně a uvolněně. Lékařská studie a průzkum trhu potvrzují, že lahev Anti-Colic snižuje výskyt koliky u 80 % dětí, jež ji používají. Jedinečný ventil je vynálezem pro ideální tok mléka. Děti jsou při pití z lahve Anti-Colic klidné a uvolněné - protože nepolykají žádný vzduch. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Savička je vyrobena ze silikonu, který je extra sametově jemný a dodává pocit intimity. Lahev má samosterilizační funkci ve 3 jednoduchých krocích! MAM dudlík Start 0-2 měsíce, silikon  Dudlík je extra malý a lehký, ideální pro novorozence, má symetrický tvar, a proto se vždy dokonale přizpůsobí dětským ústům. Díky knoflíku ho lze snadno a rychle uchopit a rovněž jednoduše připevnit k pásku. Sametová savička – patentovaná inovace MAM. Sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka. MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a zubů - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty. MAM pásek na dudlík Clip  Dudlíky zůstanou čisté a vždy k dispozici navzdory všem aktivitám děťátka. Flexibilní kroužek lze použít na všechny dudlíky MAM s knoflíkem a dudlíky s kroužkem. Pásek na dudlík lze rychle a snadno připevnit na letní i zimní oděv. Díky chytrému designu lze pásek používat pouze jednou rukou.

  19,28 €

 • PHILIPS AVENT Sklenená fľaša Natural 120 ml 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Novorodenecký cumlík Natural, 1 otvor Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Sklenená fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Odolná voči teplu Sklenená fľaša Philips AVENT je odolná voči teplu a tepelným šokom. Možno ju teda bezpečne skladovať v chladničke, ohrievať a rovnako je vhodná pre sterilizáciu. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA *. Prvotriedny farmaceutické sklo z Francúzska Recyklovateľné, prvotriedne borokřemičité sklo z Francúzska. Sklenená fľaša Philips AVENT je potlačená organickým atramentom a vyrobená len z pôvodných surovín, čo zaisťuje najvyššiu kvalitu a dokonalú čistotu. Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  14,78 € -1% 14,95 €

 • PHILIPS AVENT Hrnček prvý skutočný 340 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Revolučný hrnček pomôže vášmu batoľaťu pri prechode na "dospelý" spôsob pitia, a to bez rozliatia nápoja. Ako funguje? Pery aktivujú jedinečný ventil proti rozliatiu, čo umožní pitie z celého okraja hrnčeka, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Piť sa dá po celom obvode, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Ďalšie výhody Praktická držadlá uľahčujú držanie hrnčeka. Ochranné hygienické viečko udržuje hrnček v čistote.

  11,93 €

 • ZDRAVÁ LAHEV Bike-Hory oranžová 0,7 l

  skladom 3 - 5 ks

  Polypropylen je speciální materiál vyvinutý původně pro lékařské a farmaceutické účely. Jeho hlavní předností je fakt, že nepojímá pachy a zabraňuje tvorbě plísní. Využívá se všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na bezpečnost a ochranu lidského zdraví. Neobsahuje změkčovadla ani bisfenol A. Díky tomu je Zdravá láhev zcela zdravotně nezávadná a vhodná pro každodenní použití. Výhody Zdravé lahve Zabraňuje tvorbě plísní a zápachu. Je vhodná pro všechny typy nápojů až do 100 °C. Obdržela oficiální atest pro použití v mikrovlnné troubě. 100% těsní i sycené nápoje. Má uzamykatelné víčko s OPEN/CLOSE systémem. Snadno se udržuje. Díky širokému plnícímu otvoru se dobře myje, dokonce i v myčce na nádobí. Můžete ji vyvařovat jako kojenecké lahve. Vybíráte ze tří velikostí (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l) a široké nabídky designů. Použijete ji na sport a volný čas, do školy i do zaměstnání. Šetří životní prostředí a má dlouhou životnost. A ještě něco navíc... Při běžném používání je Zdravá lahev velmi odolná a bude vám sloužit několik let. Zkuste ji trochu vylepšit: Termoobal Zdravou lahev proměníte v termosku jednoduše doplněním o neoprenový termoobal - ten navíc lahev chrání před mechanickým poškozením. Víčka a zátky Pro případ ztráty či opotřebení si můžete zakoupit náhradní víčko (obsahuje víčko, zátku a těsnění) nebo náhradní zátku.

  8,40 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural ružová 260 ml 1 kus

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural ružová 260 ml 1 kus

  Darček

  Darček

  skladom 3 - 5 ks

  Cumlík Natural s pomalým prietokom, 2 otvory Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  10,87 € -1% 11,00 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 260 ml 1 kus

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 260 ml 1 kus

  Darček

  Darček

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko - Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše - vyvinuté s viac ako 25 rokmi klinických skúseností, novinka Philips AVENT Natural fľaša je navrhnutá tak, aby mamičky mohli kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. - Prirodzené priľnutie a sacie reakcie - nová fľaša má špeciálne navrhnutý cumlík v tvare prsníka pre prirodzené prisatie, pomáha ľahšie kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Jej prirodzený tvar pomáha dieťaťu naďalej prirodzene pohybovať jazykom a využívať sací reflex ako pri dojčení, dieťa si samo kontroluje tok mlieka, rovnako ako u prirodzeného kojenia - Jedinečné komfortné lístky - inovovaný cumlík obsahuje špeciálne navrhnuté mäkké pohodlné lístky, ktoré zvyšujú flexibilitu a minimalizujú riziko nepřisátí. Kŕmenie je ešte viac prirodzené a pohodlné. - Pokročilý anti-kolíková systém - dvoma ventilmi prechádza vzduch do fľaštičky, nie do bruška dieťaťa, tým je zaistené neprerušované spokojné kŕmenie, klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku

  10,87 € -1% 11,00 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural Zelená 260 ml

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural Zelená 260 ml

  Darček

  Darček

  skladom > 5 ks

  Kojenecká fľaša s cumlíkom, tvarom pripomínajúcim prsník, zjednoduší prechod bábätka medzi kojením a kŕmením z fľaše. Nová kojenecká fľaša AVENT zaručuje Vášmu bábätku prirodzenejšie kŕmenie. Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri kojení a zjednodušuje tak Vášmu dieťaťu prechody medzi kojením a kŕmením z fľaše. Ďalšie prednosti fľaše AVENT Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlia tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere aj pre malé detské ručičky. vyrobené z materiálu bez obsahu BPA* (z polypropylénu) ľahké použitie a čistenie, rýchle a ľahké zostavenie iba z niekoľkých častí široké hrdlo fľaše pre jednoduché plnenie a umývanie pomalý prietok s 2 otvormi

  10,87 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural Fialová 260 ml

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural Fialová 260 ml

  Darček

  Darček

  skladom > 5 ks

  Nová kojenecká fľaša AVENT zaručuje Vášmu bábätku prirodzenejšie kŕmenie. Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri kojení a zjednodušuje tak Vášmu dieťaťu prechody medzi kojením a kŕmením z fľaše. Ďalšie prednosti fľaše AVENT Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlia tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere aj pre malé detské ručičky. vyrobené z materiálu bez obsahu BPA* (z polypropylénu) ľahké použitie a čistenie, rýchle a ľahké zostavenie iba z niekoľkých častí široké hrdlo fľaše pre jednoduché plnenie a umývanie pomalý prietok s 2 otvormi

  10,87 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - termoobal antracit 1,0 l

  skladom > 5 ks

  Odolný neoprénový termoobal s vynikajúcimi termoizolačnými vlastnosťami. V zime udrží nápoj teplý, v lete naopak chladný a osviežujúci. Okrem iného chráni fľašu pred mechanickým poškodením, nakoľko sa fľaša pri kontakte s nízkymi teplotami (mráz resp. ľad) stáva krehkejšia. Výhody termoobalu lepené a šité spoje masívny zips na zadnej strane obalu nízka hmotnosť protišmykové dno praktická karabína na zavesenie (napr. na batoh) ľahká údržba ručným praním

  10,76 €

 • AVENT Hrneček pro první doušky Premium 340 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Pro děti od 18 měsíců. Kouzelné hrnečky Philips Avent mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky mají odolnou sešikmenou hubičku proti častému okusování, vhodnou pro rostoucí zoubky. Hubička s ventilem je vhodná i pro lahve na krmení, takže se ani tam nemusíte obávat rozlití. Měkká držadla pro snadné uchopení. Patentovaný ventil hubičky hrnečku Philips Avent kontroluje tok a zaručuje, že nedojde k rozlití, a to i tehdy, je-li hrneček otočen nebo ponechán na boku. Nevylévá se. Hubička s ochranou proti rozlití s patentovaným ventilem. Ideální přechod pro dobu prořezávání zoubků. Sešikmená hubička odolná proti častému okusování. Zaměnitelné s lahvemi Avent Classic a Natural (kromě skleněných). Snadné čištění. Pro zachování hygieny lze celý hrneček sterilizovat. Pro pohodlí lze všechny součásti mýt v myčce. Bez BPA.

  10,30 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural Veľryba 260 ml

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural Veľryba 260 ml

  Darček

  Darček

  skladom 3 - 5 ks

  Kojenecká fľaša s veselým motívom veľryby zjednoduší prechod Vášho bábätka medzi kojením a kŕmením z fľašky, vďaka špeciálne tvarovanému cumlíku. Nová kojenecká fľaša AVENT zaručuje Vášmu bábätku prirodzenejšie kŕmenie. Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri kojení a zjednodušuje tak Vášmu dieťaťu prechody medzi kojením a kŕmením z fľaše. Ďalšie prednosti fľaše AVENT Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlia tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere aj pre malé detské ručičky. vyrobené z materiálu bez obsahu BPA* (z polypropylénu) ľahké použitie a čistenie, rýchle a ľahké zostavenie iba niekoľkých častí široké hrdlo fľaše pre jednoduché plnenie i umývanie pomalý prietok s 2 otvormi

  10,18 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural Hroch 260 ml

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural Hroch 260 ml

  Darček

  Darček

  skladom > 5 ks

  Nová kojenecká fľaša AVENT zaručuje Vášmu bábätku prirodzenejšie kŕmenie. Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri kojení a zjednodušuje tak Vášmu dieťaťu prechody medzi kojením a kŕmením z fľaše. Ďalšie prednosti fľaše AVENT Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlia tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere aj pre malé detské ručičky. vyrobené z materiálu bez obsahu BPA* (z polypropylénu) ľahké použitie a čistenie, rýchle a ľahké zostavenie iba z niekoľkých častí široké hrdlo fľaše pre jednoduché plnenie a umývanie pomalý prietok s 2 otvormi

  10,18 €

 • yoomi 1 x 240 ml dojčenská fľaša - bez ohrievača

  skladom 1 - 2 ks

  Dojčenská fľaša yoomi bola navrhnutá na pohodlné kŕmenie bábätiek, je ideálna pre odstriekané materské mlieko alebo vopred pripravené mliečne formuly. Pomocou ohrievača zohrejú dojčenské fľaše yoomi mlieko na prirodzenú teplotu materského mlieka už za 60 sekúnd. prirodzene tvarovaný cumeľ v tvare bradavky unikátny 6 ventilový anti-kolikový systém na zníženie koliky ergonomický dizajn pre pohodlné držanie fľaša so širokým hrdlom - jednoduché plnenie, miešanie a umývanie 100% bez obsahu škodlivého BPA použitie fľaše samostatne alebo s ohrievačom vhodné od narodenia (0 m+) Balenie obsahuje: 1x 140 ml dojčenská fľaša1x cumeľ s pomalým prietokom1x návod na použitie

  10,45 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - termoobal antracit 0,7 l

  skladom > 5 ks

  Odolný neoprénový termoobal s vynikajúcimi termoizolačnými vlastnosťami. V zime udrží nápoj teplý, v lete naopak chladný a osviežujúci. Okrem iného chráni fľašu pred mechanickým poškodením, nakoľko sa fľaša pri kontakte s nízkymi teplotami (mráz resp. ľad) stáva krehkejšia. Výhody termoobalu lepené a šité spoje masívny zips na zadnej strane obalu nízka hmotnosť protišmykové dno praktická karabína na zavesenie (napr. na batoh) ľahká údržba ručným praním

  10,19 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam