Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Príkrmy

Príkrmy

Detské príkrmy sa vám hodia ako výživný a lahodný doplnok pri dojčení alebo pri umelej výžive. Vďaka príkrmom sa bábätká naučia používať svoje zúbky i iné chute než je mlieko či výživa. Detské príkrmy pre najmenších sa ale dajú podávať i bábätkám, ktoré ešte zúbky nemajú, pretože sú rozomleté na tie najmenšie kúsky a deťom nerobia sebemenšie problémy pri polykaní.

Ako začať s príkrmami?

S používaním detských príkrmov sa všeobecne začína medzi 3. a 6. mesiacom, kedy už je zažívanie i žalúdok bábätiek dostatečne pripravený. Prvé príkrmy by mali byť zeleninové, aby deti mali dostatočný prísun živín a pomaly si zvykali na iné chute. Ako ľahkú desiatu pre bábätká je možné použiť ovocné príkrmy, ktoré obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerály. V zahraničí sa stala veľkým príkrmovým hitom mliečna kaša, keďže je veľmi podobná materskému mlieku a pre bábätká predstavuje pozvoľný prechod na tuhú stravu.

Prvé príkrmy pre najmenšie deti

Od 4. mesiaca je vhodné pozvoľne začať s podávaním príkrmov, ktoré by mali byť zeleninové a čo najšetrnejšie k nedostatečne vyvinutému detskému zažívaciemu traktu. Príkrmy rozhodne nesoľte, mohlo by to bábätku uškodiť. Rovnako tak nedávajte do príkrmov veľmi veľké a tvrdé kúsky, keďže by ich dojčenec mohol vdýchnuť.

Príkrmy od 5. mesiaca a od 6. mesiaca môžu byť mäsovozeleninové, v našej ponuke ich nájdete hneď niekoľko. Príkrmy od 7. mesiaca musia obsahovať čo najviac vitamínov a minerálov, aby vaše bábätko bolo zdravé a dobre sa vyvíjalo a i počet mäsových príkrmov. Od 8. mesiaca môžete začať pomaly navyšovať počet príkrmov za deň. Od 9. mesiaca už bábätko dokáže zjesť plnú dávku príkrmu (150 – 200 ml) naraz a tiež dokáže prijať viac hrudkovitú, mäsitú a pevnú stravu.

Aký vybrať správny príkrm?

V našej ponuke nájdete príkrmy z prvotriednych surovín a bez zbytočných umelých látok. Pred kúpou príkrmu si nezabudnite overiť, od akého mesiaca je možné ho dieťaťu podávať. Najlepšiu kvalitu majú BIO príkrmy, ktoré sú vyrobené z BIO prísad tej najvyššej kvality.

Existuje rad značiek a výrobcov, ktorí sa mnohokrát líšia len obalovou etiketou, niekedy obsiahnutou zeleninou, prípadne hustotou a veľkosťou pevných kúskov. Najjednoduchší spôsob je vyskúšať niekoľko značiek, ktoré vám sedia svojím zložením a vybrať jednoduchú tú, ktorá vašemu bábätku najviac chutí.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Neobsahuje

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • HAMI JEDLO ZELENINA, TEĽACIE MäSO 200G

  HAMI JEDLO ZELENINA, TEĽACIE MäSO 200G

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Po zavedení jednodruhových príkrmov a bieleho mäsa zaraďte do jedálnička dieťaťa ďalšie druhy zeleniny a mäsa. Vyskúšajte červené mäso (hovädzie, teľacie alebo obľúbené jahňacie), ktoré má 3x vyšší obsah železa ako mäso biele. Soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať. Hami príkrmy sú bez obsahu pridanej soli do ukončeného 10. mesiaca veku dieťaťa a obsahujú aj menej sodíka ako je povolené.

  1,47 € -13% 1,69 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA, MORKA, PARADAJKY 200G

  skladom 3 - 5 ks

  Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každom recepte je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťatka. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totižto iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

  1,47 € -2% 1,50 €

 • HAMI JEDLO RYŽA, TUNIAK, CUKETA 200G

  HAMI JEDLO RYŽA, TUNIAK, CUKETA 200G

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Každý druh zeleniny či mäsa prináša totižto iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

  1,47 € -11% 1,65 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA KURA 125G

  skladom 3 - 5 ks

  Vekové určenie: od 4. mesiaca Nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch. Vaše dieťatko si postupne zvyká na nový spôsob podávania jedla. Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradia do jeho jedálnička ďaľšie druhy zeleniny. Behom 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Neobsahuje lepok. Neobsahuje konzervační látky, umelé farbivá, aromatické látky. Obsahuje kúsky. 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energie 203 kJ / 48 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 2,6 g Sacharidy 6,1 g Tuky 1,5 g Vláknina 1,3 g Sodík 0,03 g Zloženie v 100 g výrobku: Voda, mrkva 28 g, zemiaky 16 g, ryžová múka 10 g, kuracie mäso-prsia 9 g, zeler 2 g, sójový olej.

  1,06 € -4% 1,10 €

 • HIPP Baby Zemiakové pyré s kukuricou a morčacím mäsom BIO 125 g

  skladom 1 - 2 ks

  HIPP Kukurica a zemiaky s morčacím mäsom Výživový doplnkový prípravok pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca. Vyvážený kompletný pokrm s mäsom - prírodným dodávateľom hodnotných bielkovín a obzvlášť ľahko stráviteľného železa. Vhodné aj pre deti ohrozené alergiou. pre lepšiu zásobu jódu pripravené s jódovou soľou nízky obsah sodíka bez prídavku aromaticých látok bez prídavku farbív normalizuje stolicu bez prídavku cukru bez spojív - preto prosíme vzniknutú tekutinu vmiešať prirodzene bezlepkové bez konzervačných látok Balenie: 125 g Výrobca: HIPP

  1,58 € -2% 1,62 €

 • HAMI JEDLO ZELENINOVÝ TANIER, KURACIE MäSO 250G

  skladom 3 - 5 ks

  Počas 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totižto bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. V jedálničku dieťaťa by sa po zelenina malo objaviť chudé mäsko postupne až 6x do týždňa. Soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať. Hami príkrmy sú bez obsahu pridanej soli do ukončeného 10. mesiaca veku dieťaťa a obsahujú aj menej sodíka ako je povolené.

  1,83 €

 • Hamánek telecí se zeleninou 190 g

  skladom > 5 ks

  Užití Masozeleninový příkrm telecí se zeleninou je určen pro děti od 5. měsíce. Intenzivní růst vyžaduje doplňování živin nejen ovocnou a zeleninovou stravou, ale i masovou. Kojenecké masozeleninové výživy Hamánek, jsou vyrobeny z kvalitních surovin a pomohou Vám zpestřit jídelníček Vašeho miminka. Maso je bohatým zdrojem nejen bílkovin, ale také lehce vstřebatelného železa. Železo je velmi důležité pro miminkov druhé polovině prvního roku života, protože zásoba, kterou načerpalo Vaše miminko z mateřského mléka v prvních měsících, se postupně vyčerpává. Zelenina obsahuje cenné minerální látky a vlákninu, která má příznivý vliv na tráveni kojence. Návod k použití: Při otevření musí vičko klapnout. Vičko sundejte a ohřejteve vodní lázni nebo mikrovlně troubě. Dávkování Dávkováni není omezeno. Kontraindikace Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku výrobku. Fakta Uschovejte v chladničce v uzavřené skleničce a spotřebujte do 48 hodin po otevření.

  1,10 €

 • Hamánek Králík s bramborem v mrkvové omáčce sklo 230g

  skladom 3 - 5 ks

  Brambory jsou zdrojem vitamínu C a tělu dodávají potřebnou energii. Maso je bohatým zdrojem bílkovin a také lehce vstřebatelného železa. Masozeleninový příkrm od ukončeného 7. měsíce. Vyvážené složení. Správná konzistence pro první zoubky. Příkrmy určené pro věk 6 a 7 měsíců jsou velmi jemné konzistence tak, aby byly pro malé dítě co nejpříjemnější a nepřekážely mu řádné kousky, se kterými by si nemuselo ještě poradit. S přibývajícím věkem je však pro nácvik žvýkacích dovedností žádoucí, aby se v příkrmech již nacházely drobounké nehomogenní a zcela nerozmixované součásti. Nevadí však, pokud staršímu miminku podáváme příkrm, který je určen pro mladší věk. Věkové určení udává pouze to, od kdy může být příkrm do jídelníčku zařazen nejdříve. Hotové kojenecké výživy Hamánek a BIO Hamánek jsou vyvíjeny v souladu s celosvětovými výživovýmí trendy v oblasti dětské výživy a na základě konzultací s českými pediatry. Podněty pro jejich vývoj, resp. druhové složení a příchutě, je čerpání od samotných maminek na základě diskusí především v mateřských centrech. Sklenička je připravena jako jedna porce dětské výživy. Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte. Před podáváním zkontrolujte teplotu. Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu.

  1,25 €

 • HAMI JEDLO CESTOVINY S TEKVICOU A KURACÍM MäSOM 200G

  skladom 1 - 2 ks

  Mäsovo-zeleninový príkrm pre dojčatá a deti sterilizovaný, vhodný pre deti od ukončeného 8. mesiace. Mäso je bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Popis produktu Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každej receptúre je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťaťa. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totiž iné potrebné živiny pros správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché. s obsahom červeného mäsa s nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) s vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov zo starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov Balenie: 200 g

  1,47 € -2% 1,50 €

 • HIPP Zelenina Zeleninová zmes BIO 125 g

  skladom 3 - 5 ks

  HIPP Zeleninová zmes Sterilizovaný zeleninový príkrm vhodný pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca. Dôležitý doplnok dojčenskej výživy. Obsahuje minerálne látky a stopové prvky. Obsiahnuté balastné látky regulujú prirodzeným spôsobom funkciu čriev u dojčiat. Kvôli citlivému detskému organizmu je vyrobený bez kuchynskej soli, preto prípravok nedochucovať korením a soľou. Prítomnosť škodlivín je prísne kontrolovaná. Spracované podľa EU-Bio-nariadenia a je kontrolované nezávislým kontrolným orgánom Biokontrol Hungaria bez prídavku soli bohatý na prírodný beta-karotén bez prídavku aromatických látok bez prídavku farbív bez konzervačných látok homogenizované normalizuje stolicu bez prídavku cukru prirodzene bezlepkové bez spojív bez prídavku mliečnych bielkovín Balenie: 125 g Výrobca: HIPP

  1,65 €

 • Hamánek kuře se zeleninou a bramborem 190 g

  skladom 1 - 2 ks

  Masozeleninové příkrmy mají tak jemnou konzistenci, aby je děti mohly snadno polykat. Jsou vyráběny stejně jako ovocné kojenecké výživy bez přídavku konzervačních látek, umělých aromat, barviv a soli. Při otevření masozeleninové výživy musí víčko klapnout. Toto lupnutí jednoznačně signalizuje, že v průběhu transportu a skladování nebylo narušeno vakuum a výživa je z mikrobiologického hlediska zcela v pořádku. Kojenecké masozeleninové výživy Hamé, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního masa, Vám pomohou zpestřit jídelníček Vašeho miminka. Masozeleninové výživy Hamánek neobsahují přidanou sůl, koření ani dochucovadla. Zavedení masozeleninových výživ je potřeba začít z menších porcí, abychom miminko naučili na novou chuť.Vaše miminko roste a vyvíjí se. Tento intenzivní růst si žádá doplňování živin nejen ovocnou a zeleninovou stravu, ale i masovou. Kuřecí maso je bohatým zdrojem nejen bílkovin, ale také lehce vstřebatelného železa. Železo je velmi důležité pro miminko ve druhé polovině prvního roku života, protože zásoba, kterou načerpalo Vaše miminko z mateřského mléka v prvních měsících, se postupně vyčerpává. Zelenina obsahuje cenné minerální látky a vlákninu, která má příznivý vliv na trávení kojence a brambory, které jsou přírodním zdrojem energie. Brambory obsahují vitamín C, jsou zdrojem energie, kterou každé dítě nutně potřebuje pro zdravý vývoj.

  1,10 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA KRÁLIK 125G

  skladom do 24 hodín

  Vekové určenie: od 4. měsíce Nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch. Vaše dieťatko si postupne zvyká na nový spôsob podávania jedla. Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradia do jeho jedálnička ďalšie druhy zeleniny. Behom 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Neobsahuje lepok. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, aromatické látky. Obsahuje kúsky. 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energie 247 kJ / 59 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 2,4 g Sacharidy 8,2 g Tuky 1,8 g Vláknina 1,7 g Sodík 0,04 g Zloženie v 100 g výrobku: Mrkva 39 g, voda, zemiaky 16 g, králičie mäso 9 g, kukuričný škrob, zeler 2,5 g, sójový olej.

  1,06 € -4% 1,10 €

 • HAMI PRVÁ LYŽIČKA MRKVA 125G

  skladom do 24 hodín

  Vhodná je najmä mrkva, brokolica, karfiol alebo zemiaky. Zavedenie príkrmov začína jednou lyžičkou, postupne sa zvyšuje jeho množstvo a pridávajú sa nové druhy zeleniny. Príkrm je vyrobený z prirodzene bezlepkových surovín najvyššej kvality. Bez prídavku soli a konzervačných látok.

  1,06 € -4% 1,10 €

 • HAMI JEDLO ŠPENÁT, ZEMIAKY, HOVäDZIE 200G

  skladom do 24 hodín

  Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každom recepte je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťatka. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totižto iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

  1,47 € -2% 1,50 €

 • HAMI PRÍKRM, RYŽA, KURA 200G

  skladom do 24 hodín

  Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každom recepte je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťatka. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totižto iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

  1,47 € -2% 1,50 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA S MORČACÍM MäSOM 125G

  skladom do 24 hodín

  Vášho dieťatka. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totižto iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

  1,06 € -4% 1,10 €

 • BABYBIO kapsička jablko s hruškou a broskví 4x90 g

  skladom > 5 ks

  Snadno se drží v ruce, dítě ochutnává ovocné pyré jako dospělý. A navíc doypack se dá postavit. Pokud dítě ještě nedokáže jíst samo, lze obsah doypacku vymačkávat na lžičku či do misky. Obaly doypack jsou velmi praktické na cesty. Nenechte dítě hrát si s uzávěrem! Další vlastnosti 100% ovocné bez přidaného cukru* bez lepku bez mléka * obsahuje cukry přirozeně obsažené v ovoci Složení jablka (50 %)** hrušky (30 %)** broskve (20 %)** **z ekologického zemědělství Příprava Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření uzavřete a skladujte v chladničce max. 48 hodin. Nenechte dítě hrát si s uzávěrem.

  3,90 €

 • BABYBIO kapsička jablko s meruňkou a banánem 4x90 g

  skladom > 5 ks

  Jakmile se to naučí, má dítě radost, když dokáže ochutnat svůj příkrm z doypacku (vymyčkávací kapsičky) zcela samostatně - jako dospělý. Snadno se totiž drží v ruce a navíc se dá postavit... Pokud dítě ještě nedokáže jíst samo, lze obsah doypacku vymačkávat na lžičku či do misky. Vymačkávací kapsičky jsou velmi praktické na cesty. A navíc jsou 100% ovocné* bez lepku bez mléka bez zahušťovadel * obsahuje cukry přirozeně obsažené v ovoci Složení jablka (55 %)** meruňky (23 %)** banány (22 %)** **z ekologického zemědělství Příprava Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření uzavřete a skladujte v chladničce max. 48 hodin. Nenechte dítě hrát si s uzávěrem bez dozoru dospělého. 

  3,90 €

 • BABYBIO kapsička jablko s jahodou a vanilkou 4x90 g

  skladom > 5 ks

  Jakmile se to naučí, má dítě radost, když dokáže ochutnat svůj příkrm z doypacku zcela samostatně. Snadno se drží v ruce, dítě ochutnává ovocné pyré jako dospělý. A navíc doypack se dá postavit. Pokud dítě ještě nedokáže jíst samo, lze obsah doypacku vymačkávat na lžičku či do misky. Obaly doypack (vymyčkávací kapsičky) jsou velmi praktické na cesty. Další vlastnosti 100% ovocné bez přidaného cukru* bez zahušťovadel bez lepku bez mléka * obsahuje cukry přirozeně obsažené v ovoci Složení jablka 79,9 %** jahody 20 %** vanilka bourbon 0,01 %** **z ekologického zemědělství Příprava Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření uzavřete a skladujte v chladničce max. 48 hodin. Nenechte dítě hrát si s uzávěrem, obzvlášť bez dozoru dospělého.

  3,93 €

 • HAMI JEDLO MRKVA, ZEMIAKY, HOVäDZIE MäSO 125G

  skladom do 24 hodín

  Vyskúšajte červené mäso (hovädzie, teľacie alebo obľúbené jahňacie), ktoré má 3x vyšší obsah železa ako mäso biele. Soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať. Hami príkrmy sú bez obsahu pridanej soli do ukončeného 10. mesiaca veku dieťaťa a obsahujú aj menej sodíka ako je povolené.

  1,06 € -4% 1,10 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA MRKVA JAHŇA 125G

  skladom do 24 hodín

  Vekové určenie: od 5. mesiaca Nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch. Vaše dieťatko si postupne zvyká na nový spôsob podávania jedla. Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradí do jeho jedálnička ďalší druhy zeleniny. Behom 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Výrobok z prirodzene bezlepkových surovín - prípadný zostatkový obsah lepku (glutenu) z bezlepkového pšeničného škrobu v 100g výrobku je nižší než 20 mg. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, aromatické zložky. Obsahuje kúsky. 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energie 246 kJ / 58 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 2,6 g Sacharidy 7,5 g Tuky 2,0 g Vláknina 1,5 g Sodík 0,03 g Zloženie v 100 g výrobku: Voda, mrkva 27 g, zemiaky 10 g, jahňacie mäso 9 g, jablčná šťava, zelený hrášok 3 g, krúpky z prosa 2 g, bezlepkový pšeničný škrob, pór 2 g, sójový olej

  1,06 € -4% 1,10 €

 • BABYBIO kapsička pyré brambory a cuketa s telecím masem 120 g

  skladom > 5 ks

  Bez přidané soli. Bez lepku. Bez mléka. Obal doypack umožňuje i těm nejmenším poznat radost jíst samostatně i v době oběda. Pokud ještě dítě nemůže jíst samostatně, není problém vymačkat obsah na lžičku. Ke spokojenosti dítěte může mít jídlo pokojovou teplotu nebo ho můžete podávat vlažné po ohřevu ve vodní lázni. Velký bezpečný uzávěr, lehký a nerozbitný, vhodný pro cestování, jednoduchý k uchopení i ještě jinak nešikovnými ručičkami. Složení zelenina 68 %* (francouzské brambory 44 %*, provensálská cuketa 16 %*, španělská cibule*) voda vzniklá během vaření francouzské farmářské telecí maso 8,5 %* extra panenský olivový olej* španělský česnek* francouzská pažitka* francouzský tymián* *z ekologického zemědělství Vařeno v páře. Příprava Obsah doypacku může mít pro konzumaci pokojovou teplotu nebo může být lehce ohřátý ve vodní lázni. V druhém případě ponořte doypack maximálně na 2 až 3 minuty do vroucí vody a poté pokropte studenou vodou. Při konzumaci na lžičku může mít kašička pokojovou teplotu. Podávejte jí v malých dávkách přímo na lžičku. Pokud dítě preferuje jídlo temperované, vymačkejte obsah do kastrůlku a mírně ohřejte. V obou případech teplotu před podáváním vždy dobře ověřte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě. Nepřisolujte. Doporučení: Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce max. 24 hodin. Nenechte dítě hrát si s uzávěrem. Nenechte dítě bez dozoru.

  2,46 €

 • BABYBIO příkrm jablko s mangem 2x130 g

  skladom > 5 ks

  Bez přidaného cukru.* Bez lepku. Bez mléka. Bez zahušťovadel. * obsahuje cukry přirozeně obsažené v ovoci Složení francouzská jablka (75 %)** peruánské mango (25 %)** **z ekologického zemědělství Příprava Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr. Po otevření skleničku uzavřete a skladujte v chladničce max. 48 hodin

  3,06 €

 • HAMI Príkrm rizoto s morčacím mäsom 250G

  skladom do 24 hodín

  Na správnu životosprávu detí ma vplyv nielen zloženie stravy, ale aj stravovacie návyky celej rodiny. Nezabudnite, že Vaše dieťa nie je ešte dospelý človek a nie všetky rodinné jedlá sú preňho vhodné. Vyskúšajte Hami Svetovú kuchyňu, ktorá predstavuje 13 obľúbených receptov svetovej kuchyne. Pomôžu Vášmu dieťatku pomaly prejsť na domácu stravu. Okrem toho predstavujú kompletné jedlo pre batoľaťa, s vyváženým obsahom zeleninovej a mäsovej zložky a dostatočným príjmom energie na 1 hlavné jedlo denne.

  1,83 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam