Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Príkrmy

Príkrmy

Detské príkrmy sa vám hodia ako výživný a lahodný doplnok pri dojčení alebo pri umelej výžive. Vďaka príkrmom sa bábätká naučia používať svoje zúbky i iné chute než je mlieko či výživa. Detské príkrmy pre najmenších sa ale dajú podávať i bábätkám, ktoré ešte zúbky nemajú, pretože sú rozomleté na tie najmenšie kúsky a deťom nerobia sebemenšie problémy pri polykaní.

Ako začať s príkrmami?

S používaním detských príkrmov sa všeobecne začína medzi 3. a 6. mesiacom, kedy už je zažívanie i žalúdok bábätiek dostatečne pripravený. Prvé príkrmy by mali byť zeleninové, aby deti mali dostatočný prísun živín a pomaly si zvykali na iné chute. Ako ľahkú desiatu pre bábätká je možné použiť ovocné príkrmy, ktoré obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerály. V zahraničí sa stala veľkým príkrmovým hitom mliečna kaša, keďže je veľmi podobná materskému mlieku a pre bábätká predstavuje pozvoľný prechod na tuhú stravu.

Prvé príkrmy pre najmenšie deti

Od 4. mesiaca je vhodné pozvoľne začať s podávaním príkrmov, ktoré by mali byť zeleninové a čo najšetrnejšie k nedostatečne vyvinutému detskému zažívaciemu traktu. Príkrmy rozhodne nesoľte, mohlo by to bábätku uškodiť. Rovnako tak nedávajte do príkrmov veľmi veľké a tvrdé kúsky, keďže by ich dojčenec mohol vdýchnuť.

Príkrmy od 5. mesiaca a od 6. mesiaca môžu byť mäsovozeleninové, v našej ponuke ich nájdete hneď niekoľko. Príkrmy od 7. mesiaca musia obsahovať čo najviac vitamínov a minerálov, aby vaše bábätko bolo zdravé a dobre sa vyvíjalo a i počet mäsových príkrmov. Od 8. mesiaca môžete začať pomaly navyšovať počet príkrmov za deň. Od 9. mesiaca už bábätko dokáže zjesť plnú dávku príkrmu (150 – 200 ml) naraz a tiež dokáže prijať viac hrudkovitú, mäsitú a pevnú stravu.

Aký vybrať správny príkrm?

V našej ponuke nájdete príkrmy z prvotriednych surovín a bez zbytočných umelých látok. Pred kúpou príkrmu si nezabudnite overiť, od akého mesiaca je možné ho dieťaťu podávať. Najlepšiu kvalitu majú BIO príkrmy, ktoré sú vyrobené z BIO prísad tej najvyššej kvality.

Existuje rad značiek a výrobcov, ktorí sa mnohokrát líšia len obalovou etiketou, niekedy obsiahnutou zeleninou, prípadne hustotou a veľkosťou pevných kúskov. Najjednoduchší spôsob je vyskúšať niekoľko značiek, ktoré vám sedia svojím zložením a vybrať jednoduchú tú, ktorá vašemu bábätku najviac chutí.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Neobsahuje

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • HAMI JEDLO ZELENINA KRÁLIK 125G

  skladom 3 - 5 ks

  Vekové určenie: od 4. měsíce Nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch. Vaše dieťatko si postupne zvyká na nový spôsob podávania jedla. Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradia do jeho jedálnička ďalšie druhy zeleniny. Behom 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Neobsahuje lepok. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, aromatické látky. Obsahuje kúsky. 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energie 247 kJ / 59 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 2,4 g Sacharidy 8,2 g Tuky 1,8 g Vláknina 1,7 g Sodík 0,04 g Zloženie v 100 g výrobku: Mrkva 39 g, voda, zemiaky 16 g, králičie mäso 9 g, kukuričný škrob, zeler 2,5 g, sójový olej.

  0,94 € -15% 1,10 €

 • HAMI JEDLO ŠPENÁT, ZEMIAKY, HOVäDZIE 200G

  skladom 3 - 5 ks

  Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každom recepte je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťatka. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totižto iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

  1,34 € -11% 1,50 €

 • HAMI JEDLO MRKVA, ZEMIAKY, HOVäDZIE MäSO 125G

  skladom 3 - 5 ks

  Vyskúšajte červené mäso (hovädzie, teľacie alebo obľúbené jahňacie), ktoré má 3x vyšší obsah železa ako mäso biele. Soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať. Hami príkrmy sú bez obsahu pridanej soli do ukončeného 10. mesiaca veku dieťaťa a obsahujú aj menej sodíka ako je povolené.

  0,94 € -15% 1,10 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA MRKVA JAHŇA 125G

  skladom 3 - 5 ks

  Vekové určenie: od 5. mesiaca Nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch. Vaše dieťatko si postupne zvyká na nový spôsob podávania jedla. Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradí do jeho jedálnička ďalší druhy zeleniny. Behom 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Výrobok z prirodzene bezlepkových surovín - prípadný zostatkový obsah lepku (glutenu) z bezlepkového pšeničného škrobu v 100g výrobku je nižší než 20 mg. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, aromatické zložky. Obsahuje kúsky. 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energie 246 kJ / 58 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 2,6 g Sacharidy 7,5 g Tuky 2,0 g Vláknina 1,5 g Sodík 0,03 g Zloženie v 100 g výrobku: Voda, mrkva 27 g, zemiaky 10 g, jahňacie mäso 9 g, jablčná šťava, zelený hrášok 3 g, krúpky z prosa 2 g, bezlepkový pšeničný škrob, pór 2 g, sójový olej

  0,94 € -15% 1,10 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA KURA 125G

  skladom 3 - 5 ks

  Vekové určenie: od 4. mesiaca Nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch. Vaše dieťatko si postupne zvyká na nový spôsob podávania jedla. Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradia do jeho jedálnička ďaľšie druhy zeleniny. Behom 2-3 týždňov od zahájenia prikrmovania môžete doplniť mäso. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Neobsahuje lepok. Neobsahuje konzervační látky, umelé farbivá, aromatické látky. Obsahuje kúsky. 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energie 203 kJ / 48 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 2,6 g Sacharidy 6,1 g Tuky 1,5 g Vláknina 1,3 g Sodík 0,03 g Zloženie v 100 g výrobku: Voda, mrkva 28 g, zemiaky 16 g, ryžová múka 10 g, kuracie mäso-prsia 9 g, zeler 2 g, sójový olej.

  0,94 € -15% 1,10 €

 • HAMI JEDLO BROKOLICA, MORČACIE PRSIA 250G

  skladom 3 - 5 ks

  Na správnu životosprávu detí ma vplyv nielen zloženie stravy, ale aj stravovacie návyky celej rodiny. Nezabudnite, že Vaše dieťa nie je ešte dospelý človek a nie všetky rodinné jedlá sú preňho vhodné. Vyskúšajte Hami Svetovú kuchyňu, ktorá predstavuje 13 obľúbených receptov svetovej kuchyne. Pomôžu Vášmu dieťatku pomaly prejsť na domácu stravu. Okrem toho predstavujú kompletné jedlo pre batoľaťa, s vyváženým obsahom zeleninovej a mäsovej zložky a dostatočným príjmom energie na 1 hlavné jedlo denne.

  1,66 € -2% 1,70 €

 • HAMI JEDLO ZELENINA S JAHŇACÍM A PŠENOM 200G

  skladom 1 - 2 ks

  1,36 € -9% 1,50 €

 • HAMI JEDLO CESTOVINY S TEKVICOU A KURACÍM MäSOM 200G

  skladom 1 - 2 ks

  Mäsovo-zeleninový príkrm pre dojčatá a deti sterilizovaný, vhodný pre deti od ukončeného 8. mesiace. Mäso je bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Popis produktu Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každej receptúre je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťaťa. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totiž iné potrebné živiny pros správny rast a vývoj dieťaťa. Hami vo svojich príkrmoch ponúkajú 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie celého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché. s obsahom červeného mäsa s nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) s vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov zo starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov Balenie: 200 g

  1,36 € -9% 1,50 €

 • HAMI JEDLO MRKVA, ZEMIAKY, TEĽACIE 125G

  HAMI JEDLO MRKVA, ZEMIAKY, TEĽACIE 125G

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Po zavedení jednodruhových príkrmov a bieleho mäsa zaraďte do jedálnička dieťaťa ďalšie druhy zeleniny a mäsa. Vyskúšajte červené mäso (hovädzie, teľacie alebo obľúbené jahňacie), ktoré má 3x vyšší obsah železa ako mäso biele.

  0,86 € -22% 1,10 €

 • HIPP Polievka Zeleninová s kuracím mäsom BIO 190 g

  HIPP Polievka Zeleninová s kuracím mäsom BIO 190 g

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Intenzívny rast vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička a to o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa. Železo má kľúčovú úlohu pri správnej tvorbe krvi. Doplnková strava teraz nadobúda veľký význam pre dojčené deti. Začnite s malými porciami, aby si dieťa mohlo na nové chute zvyknúť. Pokiaľ vaše dieťa nezje celú porciu, dopĺňajte stravu potrebným množstvom mlieka. 190 g od ukončeného 5. mesiaca v BIO kvalite neobsahuje lepok mäsovo-zeleninový príkrm vo forme polievky s nízkym obsahom sodíka

  1,86 € -21% 2,35 €

 • HIPP Menu Cestoviny s morskou rybou a paradajkou 220 g

  skladom 3 - 5 ks

  HIPP Široké rezance s rajčinami, zeleninou a morskou rybou Výživový doplnkový prípravok pre malé deti od ukončeného 1. roku. Spracované podľa EU-Bio-nariadenia a kontrolované nezávislým kontrolným orgánomBiokontrol Hungaria. bez prídavku aromaticých látok bez prídavku farbív bez konzervačných látok bez prídavku cukru bez modifikovaného škrobu obsahuje lepok Balenie: 220 g Výrobca: HIPP

  2,42 € -9% 2,67 €

 • HIPP Menu Špagety v bolonskej omáčke BIO 250 g

  HIPP Menu Špagety v bolonskej omáčke BIO 250 g

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  V prvom roku života urobilo bábätko veľký pokrok vo svojom vývoji, k tomu je potrebné prihliadnuť pri stavbe jedálnička. Preto obsahuje Detské menu HiPP Špagety v bolonskej omáčke väčšie kúsky potravy a jemné, ľahko stráviteľné BIO mäso, ktoré dodá vášmu dieťaťu vysoko kvalitné bielkoviny a železo. Detské menu HiPP poskytujú deťom zdravú stravu, ktorá presne zodpovedá ich potrebám v tomto veku a obsahujú iba prísne kontrolované suroviny, BIO mäso a BIO repkový olej s omega-3 mastnými kyselinami. od ukončeného 1. roku v BIO kvalite obsahuje lepok mäsovo-zeleninový príkrm

  2,69 € -16% 3,21 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam