Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Nápoje

Nápoje pre deti

Naučiť deti piť čistú vodu je nepochybne treba. Tlaku okolia, reklamy i farebných obalov všetkých sladených nápojov a ochutených vôd sa však dá často ťažko vyhnúť. Sú prípady, v ktorých ale podľahnúť môžete… Zaraďte do pitného režimu vašich detí tiež ovocné a zeleninové džúsy, šťavy a ľahko prenosné nápoje.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Nápoje pre deti - detailný popis

Široká ponuka džúsov a štiav nepomáha len s pitným režimom, pomocou štiav môžete doplniť i potrebné vitamíny.

A aké ovocné a zeleninové šťavy vhodne doplnia pitný režim?

Napríklad nápoje Kubík v praktickej PET fľaši, ktoré si so sebou môžu vziať detí do školy i na výlet. Pod hravým obalom sa skrýva svieža chuť ovocia sladeného trstinovým cukrom alebo prírodná ovocne-zeleninová šťava plná vitamínov.

Deti jednoducho nadchnete i pre roztomilé veci – napríklad pre malý džúsik s miniatúrnou slamkou, ktorý je navyše BIO kvality.

Tip od Mojalekáreň.sk

Aby ste neustále nemuseli kupovať nové a nové balenia nápojov – zaobstarajte vášmu dieťaťu veselú Zdravú fľašu. Zdravá je preto, že sa v nej netvoria baktérie, neobsahuje ftaláty a môžete ju vyvárať a umývať v umývačke. Máte možnosť vybrať si z troch objemov, dokúpiť náhradné diely a pripravujte vášmu drobcovi pitie každý deň doma sama. Zmiešajte napríklad 100% džús s vodou… To je pochúťka!

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam