Úvodná strana Deti a mamičky Detská výživa Nápoje Zeleninové šťavy

Zeleninové šťavy pre deti

Stálicou medzi detskými nápojmi sú . Nenadchnú, neurazia… Vaše dieťatko ale iste potešíte, pokiaľ ich zmiešate s niečím zaujímavým, najlepšie ovocného charakteru. V hre sa tak ocitá napríklad jablko alebo banán… Alebo vyskúšajte trojkombináciu plodov. Samozrejme, že si tieto nápoje môžete doma vytvoriť čerstvé sami, ale niekedy sa jednoducho vyskytnete v obchode s farebnou, a tým pádom lákavou, ponukou najrôznejších nápojov, tak prečo deťom občas nedopriať nejaký ten ich “drink”? Pitie takej zeleninovej šťavy dodá ich telíčku vitamíny, minerály a vlákninu.

Zeleninové šťavy pre deti - detailný popis

Na výrobu detských ovocných a zeleninových nápojov sa špecializujú firmy, ako sú Hamé, Hipp a pojmom sa stali i detské nápoje Kubík.

Naše doporučenie: Úplne najlepšie urobíte, keď si poriadne prečítate zloženie detských nápojov a siahnete iba po tých, ktoré sú 100% alebo kde je napísané, že neobsahujú arómy, konzervanty a farbivá.

V neposlednom rade si môžete dopriať tiež sami. Zeleninové šťavy oceníte napríklad v období diét alebo detoxikácii organizmu – zasýtia a dodajú všetko potrebné.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika