Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Nápoje » Šťavy » Ovocné šťavy

Ovocné šťavy

Lahodné ovocné šťavy pre deti sú ideálnym doplnkom každodenného jedálnička vášho bábätka, pretože obsahuje vitamín C, ktorý podporuje príjem železa zo zeleninových a obilných príkrmov. Ovocná šťava pre dojčatá nielen spoľahlivo uhasí smäd, ale taktiež dodá vášmu dieťaťu celý rad vitamínov, minerálov, živín, najmä vitamín C, železo a jód.

Pre inšpiráciu si nižšie prehliadnite prehľad najobľúbenejších značiek ovocných štiav pre deti vrátane ponúkaných príchutí ovocných štiav včítane ponúkaných príchutí.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • HIPP Šťáva Jablečno-malinová BIO 200 ml

  HIPP Šťáva Jablečno-malinová BIO 200 ml

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Vhodná pro citlivý dětský organismus. V BIO kvalitě. Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukr). S vitaminem C, bez přídavků barviv, konzervačních látek, aromat a mléčných složek. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny. Neobsahuje lepek. Před použitím protřepat. Lze používat i ve směsi s pitnou vodou, k uhašení žízně. Případný zbytek nápoje uzavřete ve skleničce a uložte do chladničky. Spotřebujte do 3 dnů po otevření. V případě použití lžičky, použijte lžičku plastovou, aby nedošlo k poškození skleničky.

  1,08 €

 • HIPP Šťava z červených plodov BIO 200 ml

  HIPP Šťava z červených plodov BIO 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  HIPP Šťava z červených plodov Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok normalizuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,00 € -36% 1,57 €

 • Kubík Play šťáva mrkev + pomeranč + limetka 0.4l

  Kubík Play šťáva mrkev + pomeranč + limetka 0.4l

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu unikátní technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu. Účinné látky Koncentrát mrkve Ovocné koncentráty Glukózo-fruktzový sirup Dávkování Před otevřením protřepat a po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 24 hodin.

  0,58 €

 • HIPP Šťava Červené plody a šípkový čaj BIO 500 ml

  HIPP Šťava Červené plody a šípkový čaj BIO 500 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  od ukončeného 4. mesiaca prirozene bezlepkový bez prídavku cukru obohatený o vitamín C výborná kombinácia čaju a ovocnej šťavy

  1,63 € -23% 2,12 €

 • HIPP JABLKOVY ODVAR 200 ml Výživový doplnok

  HIPP JABLKOVY ODVAR 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Určené pre zvláštne lekárske účely - ORS 200 je možné používať len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

  1,26 € -34% 1,90 €

 • HIPP Šťava Slivková BIO 200 ml

  HIPP Šťava Slivková BIO 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  HIPP Slivkový nápoj Dojčenský nápoj z prisladenej slivkovej šťavy, vhodný pre kojencov od ukončeného 4. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,03 € -29% 1,46 €

 • HIPP Šťava Hrušková BIO 200 ml

  HIPP Šťava Hrušková BIO 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  HIPP Hrušková šťava Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca. Vhodné pre deti ohrozené alergiou. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100%-ný podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,03 € -31% 1,50 €

 • SUNÁREK Rozpustný nápoj dobrú noc medovka 200 g

  SUNÁREK Rozpustný nápoj dobrú noc medovka 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina, Inulín (3%), medovkový extrakt 1,25%, hruškový prášok 0,85% (hruškový koncentrát, maltodextrín), prírodná hruškový aróma, vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • SUNÁREK Rozpustný nápoj malina 200 g

  SUNÁREK Rozpustný nápoj malina 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 6. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, ibištekový extrakt, prebiotická vláknina Inulín 3%, šípkový extrakt, malinový prášok 0,56% (zodpovedá 4,2% čerstvých malín, maltodextrín, regulátor kyslosťou kyselina citrónová), vitamín C, sušený jablčný prášok (maltodextrín , jablčná šťava, regulátor kyslosti kyselina citrónová), prírodná jablkové aróma, prírodná malinová aróma. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • HAMI NÁPOJ JABLKO 175 ML

  HAMI NÁPOJ JABLKO 175 ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Ovocné nápoje Hami Novú ovocnú chuť v jedálnom lístku dieťatka môžete podporiť aj ovocnými nápojmi Hami. Sú to 100% šťavy bez cukru, vyrobené z kontrolovaných surovín a samozrejme bez konzervačných látok a farbív. Navyše sa do nich pridáva vitamín C. Môžu sa deťom podávať od ukončeného 4. mesiaca a začína sa klasicky nápojmi z jablka a mrkvy. Neskôr sa pridáva na výber ešte napríklad chuť broskyne, čiernych ríbezlí a ďalšie. Bez prídavku cukru (sacharózy). Obohatené vitamínom C. Neobsahujú konzervačné látky, umelé farbivá ani arómy. Obsah sodíka menej ako 30 mg/100 g. Hmotnosť výrobku: 175 g Od ukončeného 6. mesiaca 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energia 180 kJ/43 kcal Bielkoviny rastlinné 0,3 g Sacharidy 10,1 g Tuky 0,1 g Zloženie: Jablčná šťava z koncentrátu (48 %), broskyne (30 %), jablká (20 %), vitamín C (min. 25 mg/100 g). Náš tip Rýchla detská výživa Vo vode asi 5 minút povaríme olúpané stredne veľké jablko zbavené jadier. K uvarenému jablku pridáme kúsok banánu, ovocný nápoj Hami (napr. jablko, mrkva) a všetko dobre rozmixujeme. Je možné pridať aj detské piškóty.

  0,82 €

 • HIPP Šťava Marhuľový nápoj BIO 200 ml

  HIPP Šťava Marhuľový nápoj BIO 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  HIPP Marhuľový nápoj Dojčenský nápoj z prisladenej ovocnej drene, vhodný pre kojencov od ukončeného 4. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok normalizuje stolicu bez prídavku mliečnych bielkovín prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,07 € -41% 1,80 €

 • SUNÁREK Rozpustný nápoj fenikel 200 g

  SUNÁREK Rozpustný nápoj fenikel 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 1. týždňa veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, feniklový prášok 2,84% (maltodextrín, feniklový extrakt), prebiotická vláknina Inulín (3%), vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • HAMI NÁPOJ HROZNO MEDOVKA 300ML

  HAMI NÁPOJ HROZNO MEDOVKA 300ML

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Ktoré spĺňa veľmi prísne legislatívne požiadavky na kvalitu platné pre dojčenskú výživu. Hami Tea sú bez konzervačných látok, umelých farbív a aróm, ako stanovuje legislatíva.

  1,26 € -21% 1,60 €

 • SUNÁREK Rozpustný nápoj dobré ráno šípka 200 g

  SUNÁREK Rozpustný nápoj dobré ráno šípka 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina, Inulín 3%, šípkový extrakt 1,7%, prírodná čučoriedková aróma, čučoriedkový extrakt 0,4%, vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • SUNÁREK Rozpustný nápoj jablko 200 g

  SUNÁREK Rozpustný nápoj jablko 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 6. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina Inulín 3%, jablčný prášok 2,2% (sušená jablčná šťava a jablčná dreň - zodpovedá 9,9% čerstvých jabĺk, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), šípkový extrakt, prírodná jablčnej aróma, regulátor kyslosti : kyselina jablčná, vitamín C, feniklový extrakt. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • HAMI NAPOJ JABLKO MRKVA BANAN 300ML OD 7M - 406941

  HAMI NAPOJ JABLKO MRKVA BANAN 300ML OD 7M - 406941

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Ovocný nápoj určený pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Ovocná dužina pre spoznanie novej konzistencie. Bez pridaného cukru. Zdroj vitamínu C. Doporučené použitie  Nepodávajte pred spaním alebo v noci. Fľaštičku nepoužívajte ako náhradu za cumlík a skráťte dobu pitia na minimum. Odporúčame podávať z hrnčeka alebo lyžičkou. Pri otvorení musí viečko klapnúť. Pred použitím zamiešajte. Nespotrebované množstvo skladujte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke a spotrebujte do 48 hodín. Zloženie nápoja šťava z koncentrátu (37,8 %), voda, jablčné pyré (22 %), banánové pyré (8 %), mrkvové pyré (5%), vitamín C Rada pre Vás Keď budete Vášmu dieťaťu ponúkať jedlo a pitie s pestrými chuťami a vôňami, bude neskôr s menšou pravdepodobnosťou odmietať nové druhy potravín.

  1,26 € -13% 1,45 €

 • HIPP Šťava Jablkovo-hroznová BIO 200 ml

  HIPP Šťava Jablkovo-hroznová BIO 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  HIPP Hroznovo-jablková šťava Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca. Vhodné pre deti ohrozené alergiou. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,03 € -31% 1,50 €

 • SUNÁREK Rozpustný nápoj pomaranč 200 g

  SUNÁREK Rozpustný nápoj pomaranč 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 8. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina Inulín 3%, pomarančový prášok 1,73% (zodpovedá 7% pomarančovej šťavy, glukózový sirup, protihrudkujúca látka oxid kremičitý), ibištekový extrakt, rastlinný extrakt (svetlica farbiarsky, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), prírodná pomarančová aróma, vitamín C, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrónový prášok 0,29% (citrónová šťava, glukózový sirup, protihrudkujúca látka oxid kremičitý), mandarínkový prášok (mandarínková šťava, glukózový sirup). Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • KUBÍK Play jahoda 0.4l

  KUBÍK Play jahoda 0.4l

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu unikátní technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu. Dávkování Před otevřením protřepat a po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 24 hodin. Chraňte před přímým slunečním světlem. Případný sediment ovocno-zeleninové složky není na závadu. Složení voda, šťávy z koncentrátů, cukr (D) a nebo glukoso-fruktosový sirup (G), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), vitamínová směs, aroma

  0,58 €

 • SUNÁREK Rozpustný napoj hermancek 200 g

  SUNÁREK Rozpustný napoj hermancek 200 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina inulín 3%, harmančekový extrakt 2,84% (maltodextrín, harmančekový extrakt), vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -18% 4,30 €

 • HIPP Šťava Jablkovo-hroznová BIO 500 ml

  HIPP Šťava Jablkovo-hroznová BIO 500 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  HIPP Hroznovo-jablková šťava Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca. Vhodné pre deti ohrozené alergiou. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 500 ml Výrobca: HIPP

  2,49 € -28% 3,48 €

 • HIPP Šťáva Jablečná + fenyklový čaj BIO 500 ml

  HIPP Šťáva Jablečná + fenyklový čaj BIO 500 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  BIO Nápoj s jablečnou šťávou a fenyklovým čajem je vhodný pro citlivý dětský organismus, jedná se o ideální nápoj k příkrmům. Obsahuje totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Slouží k uhašení žízně, můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 na 2/3 vody). od ukončeného 4. měsíce v BIO kvalitě bez lepku

  1,66 €

 • HIPP Šťava z červených plodov BIO 500 ml

  HIPP Šťava z červených plodov BIO 500 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  HIPP Šťava z červených plodov Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok normalizuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 500 ml Výrobca: HIPP

  2,49 € -28% 3,48 €

 • KITL Smrkáček BIO 250 ml

  KITL Smrkáček BIO 250 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Sirup v BIO kvalitě na rýmu a kašel u dětí i dospělých.  Mladé smrkové výhonky přispívají k normální funkci dýchacího systému.  Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.  Složení (v jedné dávce 5 ml): třtinový cukr* mladé smrkové výhonky* 250 mg (Picea abies, 5%) vitamín C 40 mg (50 % RHP**). *) z ekologického zemědělství **) referenční hodnota příjmu Použití  Dávkování - doporučené dávkování :Jedna dávka je 5 ml (čajová lžička). Děti 1-3 roky dvě dávky denně, děti 4-6 let čtyři dávky denně, děti nad 7 let a dospělí pět dávek denně. Možno ředit vodou nebo vlažným čajem v poměru 1:7. Upozornění Skladujte v chladu a temnu. Rostlinné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Není určeno dětem mladším 1 roku. Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovejte mimo dosah dětí. Nemůže být užíváno jako náhrada pestré stravy. Baleno v ochranné atmosféře dusíku. Po otevření uchovejte při teplotě do 10°C a spotřebujte do 30 dní.        

  4,14 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam