Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka

Mlieka

Kvalitné detské mlieko úplne nahradí výživu pre bábätko v období odstavovania alebo vo chvíli, kedy mamička nemôže z akéhokoľvek dôvodu dojčiť. Pokračovacie i počiatočné detské mlieka obsahujú zmesy špeciálnych živín a svojim zložením sa veľmi blízko podobajú materskému mlieku. Vďaka optimálnemu pomeru všetkých potrebných živín detské mlieko prispieva k budovaniu silného imunitného systému, ktorý Vaše bábätko chráni pred infekciami a chorobami. V tejto ponuke sa Vám ponúkajú tiež špeciálne hypoalergénne mlieka pre deti s obsahom čiastočne naštiepenej bielkoviny kravského mlieka, ktorá pomáha znížiť riziko vzniku alergií. Rovnako tu nájdete šetrné diétne mlieka vhodné pre výživu dojčiat, ktoré často ugrckávajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí. Na lepšiu orientáciu v tejto kategórii si nižšie prezrite ponúkané druhy mliek.

Orientujte sa v druhoch detských mliek

 • počiatočná dojčenská výživa
 • pokračovacia dojčenská výživa
 • hypoalergénna dojčenská výživa

DOPORUČENIE! Váhate, ktorú počiatočnú výživu pre Vaše dieťatko zvoliť? Najprv sa poraďte s pediatrom, ktorý Vám odborne doporučí niekoľko vhodných značiek a vy si po odskúšaní vyberiete to najlepšie umele mlieko, ktoré Vašemu bábätku vyhovuje. V neskoršom veku je vhodné so zavedením detských príkrmov prejsť i na tzv. pokračovaciu výživu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Jednotkové množstvo

 • NUTRILON 1 Pronutra 800 g

  NUTRILON 1 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ak vaše bábätko nie je už plne dojčené, Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra je vhodnou voľbou počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy. Navyše praktické balenie Nutrilonu 1 počiatočné mlieko Pronutra môžete mať doma vždy pre prípad núdze, keby už množstvo materského mlieka pre vášho drobčeka nebolo dostačujúce. Prvá voľba po materskom mlieku Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Čo Nutrilon Pronutra dojčenské mlieka obsahujú unikátnu patentovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka LCP mastné kyseliny (omega 3 a omega 6) Zaujímajú Vás rady ako prejsť z dojčenia na umelú výživu Ak prechádzate z dojčenia na dojčenské mlieko, nezabúdajte, že je úplne normálne, keď dieťatko prvé mlieko odmieta. Môže nejaký čas trvať, než si na novú chuť zvykne, preto vytrvajte v pokusoch s fľaštičkou a doprajte mu čas. Je dôležité nestriedať rôzne značky mliek a ponúkať jedno vybrané mlieko minimálne 6 až 8 krát. Balenie obsahuje 800 g.

  14,25 €

 • NUTRILON 2 Pronutra 800 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  NUTRILON 2 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Zaujímajú Vás rady ako začať s dojčenskou výživou Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň! * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,07 € -7% 16,16 €

 • NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 4 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 24. mesiaca do 36. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 4 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 4 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,07 € -9% 16,50 €

 • NUTRILON 3 Pronutra 800 g

  NUTRILON 3 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Na základe najnovších odborných poznatkov bolo vyvinuté batoľacie mlieko Nutrilon 3 Pronutra určené pre deti vo veku od ukončeného 12. mesiaca do 24. mesiaca. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Prečo deťom dávať Nutrilon 3 Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu. Vedeli ste, že ako sa vyvíja a rastie vaše dieťa, vyvíja sa aj jeho imunitný systém? Prirodzený spôsob, ako podporiť rozvoj vášho dieťaťa, je podávanie batoľacieho mlieka Nutrilon Pronutra. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 3 prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 - Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu.) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Balenie obsahuje 800 g.

  15,07 € -7% 16,16 €

 • NUTRILON 3 Pronutra Vanilla 800 g

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 3 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 12. mesiaca do 24. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 3 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 3 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,07 € -9% 16,49 €

 • NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Nutrilon 4 je vhodnou voľbou batoľacej mliečnej výživy pre Vaše dieťa, pokiaľ už nie je dojčené. Nutrilon obsahuje Immunofortis – unikátnu zmes galakto- (GOS) a fruktooligosacharidov (FOS) vyvinutú podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka, kde tvoria 3. najväčšiu zložku. Oligosacharidy sú prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa. Naša unikátna zmes Immunofortis bola klinicky testovaná vo viac než 30 štúdiách počas 15 rokov. Aj v batoľacom veku odporúčame vypiť min. 500 ml mlieka denne pre zaistenie všetkých potrebných živín Vášho dieťaťa. Nutrilon 4 je prispôsobený výživovým potrebám dieťaťa od dvoch rokov.

  15,07 € -7% 16,16 €

 • Nutrilon 2 AR 800g

  skladom 1 - 2 ks

  Drobné zažívacie ťažkosti patria medzi najčastejšie zdravotné problémy dojčenského veku. Viete však, že je možné riešiť pomocou špeciálnych dojčenských mliek? Či už Vaše bábätko trápia grckaniu, boľavé bruško, koliky, zápcha alebo hnačka, môžete sa spoľahnúť na špeciálne mlieka Nutrilon. Ako mlieko Nutrilon 2 AR pomáha Nutrilon 2 AR pomáha znížiť výskyt opakovaného grckania u detí s citlivým zažívaním. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa. Nutrilon 2 AR je účinný pri grckaní, a to vďaka obsahu špeciálnej prírodnej zložky - karubínu (múke zo svätojánskeho chleba, bohatej na vlákninu), ktorá zahusťuje obsah žalúdka dieťaťa pri trávení a tak znižuje výskyt grckania. Všetky živiny z jedla vďaka tomu zostávajú v tráviacom ústrojenstve. Karubín prechádza zažívacím ústrojenstvom nestrávené a zmäkčuje tak stolicu. Pre koho mlieko určené Nutrilon 2 AR je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre diétny režim pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, ak nemôžu byť dojčené a ktorí grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí. Balenie obsahuje 800 g.

  16,70 €

 • NUTRILON 5 Pronutra 800 g

  skladom > 5 ks

  Detské mlieko Nutrilon 5 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám detí vo veku od ukončeného 3. roka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispieva k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňuje funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Prečo deťom dávať Nutrilon 5 S dovŕšením 3. roka prichádza dieťa častejšie do kolektívu, či už je to samotný nástup do škôlky, častejšie cestovanie, pobyt vonku a iné. Detský organizmus je tým vystavený väčšiemu náporu, a hrozí tu vyššie riziko infekcie. Keďže Nutrilon 5 Pronutra prispieva k rozvoju imunity vďaka vitamínom A, C a D, je relevantná pre deti i v tomto veku, lebo imunita prechádza ešte stále vývojom. Pre úspešný rozvoj Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Rozvoj poznávacích schopností prirodzene podporujete konzumáciou mlieka Nutrilon 5 Pronutra vďaka jeho unikátnemu zloženiu s LCP mastnými kyselinami (zo skupiny omega 3 - kys. Alfa-linolénová). Balenie obsahuje 800 g.

  14,41 € -11% 16,16 €

 • NUTRILON 1 Pronutra 350 g

  skladom 1 - 2 ks

  Ak vaše bábätko nie je už plne dojčené, Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra je vhodnou voľbou počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy. Navyše praktické balenie Nutrilonu 1 počiatočné mlieko Pronutra 350g môžete mať doma vždy pre prípad núdze, keby už množstvo materského mlieka pre vášho drobčeka nebolo dostačujúce. Prvá voľba po materskom mlieku Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Čo Nutrilon Pronutra dojčenské mlieka obsahujú unikátnu patentovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka LCP mastné kyseliny (omega 3 a omega 6) Zaujímajú Vás rady ako prejsť z dojčenia na umelú výživu Ak prechádzate z dojčenia na dojčenské mlieko, nezabúdajte, že je úplne normálne, keď dieťatko prvé mlieko odmieta. Môže nejaký čas trvať, než si na novú chuť zvykne, preto vytrvajte v pokusoch s fľaštičkou a doprajte mu čas. Je dôležité nestriedať rôzne značky mliek a ponúkať jedno vybrané mlieko minimálne 6 až 8 krát. Balenie obsahuje 350 g.

  6,90 € -8% 7,50 €

 • NUTRILON 2 Pronutra balenie 6x800 g

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka! Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku? Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Ako začať s dojčenskou výživou ... Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň!

  86,30 € -8% 93,60 €

 • HIPP MLÉKO HA1 Combiotic 500g

  skladom 3 - 5 ks

  500 g od narození do ukončeného 6. měsíce obsahuje probiotika HiPP přirozeně bezlepkové neobsahuje sacharózu obsahuje extenzivní hydrolyzát (silně rozštěpenou mléčnou bílkovinu) obohaceno vitamíny, minerály a živinami pozitivní vliv mléka na případné zažívací obtíže vhodné pro děti ohrožené alergií adekvátní náhrada za produkt HiPP HA1

  15,62 €

 • BEBIVITA Mléko 3 Pokračovací 500g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  skladom 1 - 2 ks

  Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší - obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Po období kojení je tu pro miminka pokračovací mléčná kojenecká výživa Bebivita. Mléčná kojenecká výživa Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Od ukončeného 9. měsíce. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Obsahuje: - Železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Zinek – podporuje vlastní obranyschopnost - Jód - důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Vitamin C - podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Vitamin A - podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin D - důležitý pro tvorbu kostí, podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin E - důležitý pro ochranu buněk - Vitamin B12, kyselina listová, biotin - Bohaté na vitamin K - Omega-3 mastné kyseliny důležité pro vývoj mozku a nervových buněk

  7,64 €

 • NESTLÉ Beba 1 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Počiatočná dojčenská výživa vhodná pre vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť plne dojčené. Obsahuje bifidobaktérie, podobné tým, ktoré sa nachádzajú v čreve plne dojčených detí, špeciálny proces získania zmesi bielkovín Opti Pro, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LC-PUFA, ktoré sa nachádza v materskom mlieku.

  11,26 € -6% 12,01 €

 • BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Mlieko obsahuje LCP, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom skupiny Omega 3. Kojenecké mlieko BIO s obsahom bifidu vyrobené vo Francúzsku z kráv francúzskeho pôvodu, ktoré sú kŕmené travinami alebo organickým krmivom v súlade s platnými predpismi pre biostravu. Preventívna starostlivosť s aplikáciou antibiotík je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu. Pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje režim výroby, ktorý vychádza z používania prírodných hnojív a striedania plodín. Zloženie Demineralizovaná srvátka, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), kukuričné maltodextríny, odstredené mlieko, vaječné fosfolipidy, koncentrované mliečne minerály (vápnik), Minerály: chlorid draselný, chlorid horečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran meďnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferol), niacin, askorbylpalmitát, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotín, riboflavín, vitamín D3, vitamín B12, rybí olej, bifidobakterie (bifidobacterium lactis) 0,05%, inositol, cholin bitartrát, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol

  21,41 €

 • BABYBIO kojenecké mléko Croissance 3 25 cl

  skladom > 5 ks

  Výrobek ekologického zemědělství. Složení Částečně odstředěné mléko, voda, maltodextriny, laktóza, nehydrogenovaný rostlinný olej (řepkový, slunečnicový), slunečnicový lecitin, minerální látky: citran sodný, sírany železa, zinku a mědi, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamíny: A, D3, E, K, C, tiamin, riboflavín, niacin, kyselina pantothenová, B6, biotin, kyselina listová, B12 Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

  1,42 €

 • BABYBIO Optima 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio OPTIMA 2 se podieľa na nutričnej výchove dieťaťa v súlade s poslednými poznatkami v oblasti výživy kojencov. Ako súčasť pestrej stravy je vhodným doplnkom k pokrytiu najdôležitejších nutričných potrieb dieťaťa. Zloženie Nové zloženie obsahuje: bio slnečnicový olej. Bifidus Mlieko francúzskeho pôvodu Prírodní vitamín E Neobsahuje palmový olej Jednoduché otváranie plechovky Kukuričné maltodextríny, sušené odstredené mlieko, rastlinné za studena lisované oleje (olejový slnečnicový, repkový), laktóza, koncentrované mliečne minerály (vápnik), minerály: citronan sodný, chlorid horečnatý, chlorid draselný, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, oxid horečnatý, síran meďnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferol-acetát) niacín, kyselina pantothenová, kyselina listová, vitamín A, thiamín, vitamín B6, vitamín K1, biotín, riboflavín, vitamín D3, vitamín B12, bifidobaktérie (bifidobacteriumlactis) 0,05% Pôvod mlieka Odstredené mlieko BABYBIO pochádza od kráv chovaných vo Francúzsku. Sú kŕmené trávou alebo organickým krmivom v súlade s organickými predpismi, preventívna liečba antibiotikami je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu, a pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje taký režim výroby, ako je používanie prírodných hnojív a striedanie plodín.  Bifidus Bifidobacterium Probiotiká sú prirodzene prítomné v črevnej flóre kojeného dieťaťa. Štúdie ukázali, že ""živé bifidobaktérie prítomné v potrebnom množstve, aby boli aktívne, podporujú črevnú flóru bohatú na bifidus." Výrobok dodáva dieťaťu železo potrebné k vývoju imunitného systému a vápnik k stavbe kostí.

  14,58 €

 • NESTLÉ Beba 3 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Následná dojčenská výživa Beba Pro 3 je vhodná pre deti od ukončeného 10. mesiaca. Obsahuje živé probiotické kultúry Bifidus BL, zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre rozvoj zraku, optimálne zloženie bielkovín (OPTI PRO), ktoré vytvára menšiu záťaž na ešte plne nevyzreté detské orgány, ako sú napr. obličky.

  8,83 € -26% 12,01 €

 • HAMI kojenecké mléko na dobrou noc 6+ 600 g

  skladom 3 - 5 ks

  Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Prožijte to s mléky Hami. Ani v noci dobrodružství nekončí. Zpracovat všechny nové zážitky a ještě při tom růst? Z toho by jednomu vyhládlo. Kojenecké mléko Hami na dobrou noc (dříve Hami 2 hajaja) od ukončeného 6. měsíce obsahuje rýžové a kukuřičné vločky, díky kterým je mléko hutnější než běžné kojenecké mléko při stejné energetické hodnotě. Výhody výrobku Hami mléko s OptiNutri je snadný způsob, jak děťátku dodat potřebné vitamíny a minerály pro jeho správný růst a vývoj mlíčko Hami lahodně chutná a výborně se rozpouští při přípravě má lahodnou chuť pro spokojené bříško ocenění - Nejdůvěryhodnější značka dětské výživy Co v Hami mléku najdete železo přispívající k rozvoji poznávacích funkcí omega 3 mastné kyseliny (kyselina alfa linolenová) pro normální vývoj mozku vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí Kdy mlíčko podávat Mléko je vhodné dávat před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško. Hami mléko na dobrou noc má jedinečné složení s OptiNutri, díky kterému dodá děťátku vše potřebné, aby mohlo naplno a s chutí objevovat svět kolem sebe, společně s vámi zažívat nová dobrodružství. Doplňující informace Pokračovací mléčná výživa v prášku. Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu.

  8,53 €

 • BABYBIO Croissance 3 růstové mléko v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio CROISSANCE (česky růst) se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jelikož v období mezi 10. měsícem a 3 roky má dítě specifické potřeby, pro které je kravské mléko nedostatečné, BABYBIO vyvinulo Babybio Croissance Bio Bifidus z mléka krav francouzského původu. BIO strava od kolébky Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Složení Kukuřičné maltodextriny, sušené odstředěné mléko, rostlinný za studena lisovaný olej (olejový slunečnicový, řepkový), laktóza, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerály: chlorid hořečnatý, citrát sodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, jodid draselný, hořčík, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid draselný, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, vitamin A, riboflavin, vitamin B6, thiamin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, vitamin B 12, bifidobakterie (bifidobacteriumlactis) 0,05% Bifidus Bifidobacterium Probiotika jsou přirozeně přítomna ve střevní flóře kojeného dítěte. Studie ukázaly, že "živé bifidobakterie přítomné v potřebném množství, aby byly aktivní, podporují střevní flóru bohatou na bifidus. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí.

  16,28 €

 • NESTLÉ Beba 1 H.A. 800 g

  skladom do 24 hodín

  Hypoalergénne dojčenské mlieko vhodné pre vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť dojčené. Obsahuje bifidobaktérie (Bifidus BL), podobné tým, ktoré sa nachádzajú v čreve plne dojčených detí, špeciálnym procesom získanú zmes hydrolyzovaných bielkovín Opti Pro HA a polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LC-PUFA, ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku.

  19,69 €

 • BABYBIO kozie kojenecké mlieko Caprea 3 900 g

  skladom > 5 ks

  Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje vitamín D, dôležitý pre stavbu kostí, a vyvážené zloženie esenciálnych mastných kyselín. Zloženie Plnotučné kozie mlieko v prášku (37%), kukuričné maltodextríny, rastlinné oleje (z olejovej slnečnice, repkový, slnečnicový), laktóza, minerálne látky (uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý), Vitamíny (askorbát sodný, acetát retinol, cholekalciferol, nikotinamid, fytomenadion, D-panothenát vápenatý, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin mononitrát, chlorhydrát pyridoxin, riboflavín, kyselina listová, DL-alfa-tokoferol, askorbylpalmitát, D-alfa-tokoferol-acetát), L-Tryptofan, L-Isoleucin Pre novorodencov a kojencov predstavuje najlepší spôsob výživy materské mlieko, predovšetkým zastúpením svojich živín a ich kvalitou. Výhradne kojenie je odporúčané do 6 mesiacov veku dieťaťa. Kombinácia materského mlieka a čiastočného prikrmovania z fľaše v prvých týždňoch života dieťaťa  môže mať negatívny vplyv na kojenie a prikrmovanie môže byť obtiažne zmeniteľné spät na plné kojenie. Materské mlieko tiež buduje citový vzťah medzi matkou a dieťaťom a zároveň je tou najekonomickejšou variantou výživy. Ak už nemôže byť bábätko iba kojené, počiatočnú kojeneckú výživu odporúčame užívať iba na radu lekára či nezávislých odborníkov z odboru medicíny, výživy alebo liečiv alebo iných osôb profesionálne sa zaoberajúcich starostlivosťou o kojencov a malé deti. Pre zdravie kojencov je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  28,24 €

 • BABYBIO Lunea 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Výrobek ekologického zemědělství. Počáteční mléčná kojenecká výživa od 0-6 měsíců. Kojenecké mléko BIO s obsahem kukuřičného škrobu vyrobené ve Francii z krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo organickou pící v souladu s platnými předpisy pro biostravu. Preventivní péče s aplikací antibiotik je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí. Pro budoucnost vašeho dítěte preferuje režim výroby, který vychází z používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Složení Demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje (olejový slunečnicový, řepkový, slunečnicový), odstředěné mléko, kukuřičné maltodextriny, kukuřičný škrob, koncentrované mléčné minerály (vápník), slunečnicový lecitin, Minerály: chlorid draselný, chlorid hořečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran mědnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol acetát), niacin, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotin, riboflavin, vitamín D, vitamín B12, cholin bitartrát, inositol, antioxidanty: extrakt bohatý na tokoferol, askorbylpalmitát

  17,92 €

 • NESTLÉ Beba 2 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Pokračovacia dojčenská výživa určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje Imunonutrienty (vitamíny a minerálne látky) posilňujú obranyschopnosť organizmu v kritickom období odstavenia dieťaťa alebo v čase zavádzania nemliečnych príkrmov, kedy je dieťa vystavené vyššiemu riziku vzniku infekcií a hnačiek, živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku aj tráviacom trakte plne dojčených detí, zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre správny rozvoj zraku, špeciálny proces získania zmesi bielkovín OPTI PRO - tá presne vyhovuje nutričným potrebám dieťaťa, a tak nezaťažuje ešte nevyzreté detské orgány.

  8,83 € -26% 11,96 €

 • HIPP BIO COMBIOTIK 1 300g

  skladom do 24 hodín

  Materské mlieko obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k optimálnemu vývoju. Materské mlieko obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k optimálnemu vývoju: dôležité živiny, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom (LCP) pre vývoj mozgu, nervových buniek a zraku, rovnako ako probiotické kultúry mliečneho kvasenia a prebiotickú vlákninu na podporu zdravej črevnej mikroflóry. Materské mlieko je teda to najlepšie. Na základe najnovších poznatkov z výskumu materského mlieka vyvinuli vedci z oddelenia pre vývoj detskej výživy spoločnosti HiPP novú generáciu mliečnej dojčenskej výživy - HiPP 1 BIO Combiotic. Pokiaľ nemôžete dojčiť, môžete použiť počiatočnú mliečnu dojčenskú výživu HiPP 1 BIO Combiotic, ktorá je určená pre zvláštnu výživu dojčiat od narodenia. Po ukončenom 6. mesiaci môžete prejsť na HiPP 2 BIO Combiotic. Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP 1 BIO Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály. 350 g od narodenia až do ukončeného 6. mesiaca probiotiká prebiotická vláknina (GOS*) podľa vzoru materského mlieka - *Galaktooligosacharidy získané z laktózy polynenasýtené omega 3 & 6 mastné kyseliny s dlhým reťazcom (LCP), ktoré sú tiež obsiahnuté v materskom mlieku. Sú obzvlášť dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich nevedia vytvoriť samé v dostatočnom množstve v BIO kvalite laktóza - ľahko stráviteľný mliečny cukor prirodzene bezlepkové neobsahuje sacharózu obohatené o vitamíny, minerály a živiny adekvátna náhrada materského mlieka v prípade, že nemôžete dojčiť BIO PROBIO Bezlepkový produkt S Omega - 3 - mastnými kyselinami PREBIO

  6,15 € -9% 6,73 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam