Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Pokračovacie mlieka

NESTLÉ Mliečko s kašou sušienky 2x200 ml

Kód výrobku: 231144

Nestlé mliečko s kašou sušienkové je hotový tekutý príkrm, ktorý pripravujeme z výživného dojčenskej mlieka, ktoré zahustíme kvalitnou detskou kašou.

Viac informácií

Bežná cena: 2,69 €
2,49 € (0,01 €/ml)
Ušetríte: 7 % (0,20 €)

Skladom zajtra

V stredu 10. 6. odosielame, u vás vo štvrtok 11. 6.

V stredu 10. 6. odosielame, u vás vo štvrtok 11. 6.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie NESTLÉ Mliečko s kašou sušienky 2x200 ml

Hotový tekutý príkrm, ktorý pripravujeme z výživného dojčenskej mlieka, ktoré zahustíme kvalitnou detskou kašou. Vďaka tomu skvele zasýti, dodá veľa energie a je navyše obohatené o dôležité vitamíny, minerálne látky, vápnik, železo, zinok a jód. Takže obsahuje všetko potrebné pre zdravý rast a vývoj vášho dieťaťa. Nestle Mliečko s kašou je príkrm, ktorý pokrýva hlavné denné jedlo dojčaťa.

Návod na prípravu:

Nestlé mliečko s kašou je už hotové a pripravené na kŕmenie. Mliečko môžete podávať studené alebo teplé (ohriate vo vodnom kúpeli). Časť príkrmu, ktorá nebola ohriata môže byť skladovaná v chladničke max po dobu 6 hodín.

Informácie o produkte

Výrobca: NESTLE
Značka: NESTLÉ
Kód výrobku: 231144
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NESTLE

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie NESTLÉ Mliečko s kašou sušienky 2x200 ml

Diskusia

Diskusia NESTLÉ Mliečko s kašou sušienky 2x200 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam