Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Počiatočné mlieka

Počiatočné mlieka

Vaše práve narodené dieťatko potrebuje správnu výživu. Tú mu každopádne zaručí materské mlieko. Lenže situácia je akosi komplikovanejšia a z rôznych dôvodov svoje dieťatko nadojčiť nemôžete? Prešla ste si snahou mlieko z prsníka odsávať alebo napríklad bolesťami pri dojčení? Trpí vaše bábätko alergiou? Nemusíte sa už ďalej trápiť. Ak nemôžete plne dojčiť, pre vaše najmenšie existujú náhrady materského mlieka, ktoré im dodajú všetko dôležité a potrebné, čo vo svojej strave potrebujú prijať. Náhrady dokážu teda nahradiť mlieko materské.

Z čoho je možné vyberať?

 • Hami mlieko s optivitalom obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov.
 • Pre výživu detí do veku 6 mesiacov je určený tiež Sunar komplex, ktorý bol vyrobený podľa vzoru materského mlieka a obsahuje mliečny tuk, rad vitamínov a minerálov, probiotiká GOS - potrebné pre správnu tvorbu črevnej mikroflóry, nukleotidy a vápnik.
 • Niektoré bábätká trápia zažívacie problémy (časté grckanie, bolesti bruška, zápcha alebo hnačka), potom môžete vyskúšať Nutrilon. Ten totiž svojim špeciálnym zložením (ktorého súčasťou je napr. karubín-múka zo svätojánskeho chleba bohatá na vlákninu) nielenže pomôže deťom, ktoré majú citlivé zažívanie ale dodá i správnu výživu.
 • Značka Hipp ponúka počiatočné mlieko v BIO kvalite.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Nutriton 135g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Od narodenia.Prídavok do materského mlieka pre deti, ktoré grckajú (vláknina zo svätojánskeho chleba). Diétna potravina pre zvláštne lekárske účely. Nutriton Vám pomôže dosiahnuť spokojné zažívanie Vášho bábätka. Nutriton obsahuje vlákninu zo svätojánskeho chleba. Táto vláknina jemne zahustí materské mlieko, a preto Vaše bábätko už nebude mať problémy s grckaním a vy starosti s jeho neustálym prezliekaním. Použitie:Instantný Nutriton je určený na diétny postupu pri týchto ťažkostiach: Grckanie spôsobené pažerákovými refluxom - nedostatočným uzáverom medzi pažerákom a žalúdkom, kedy sa strava ľahšie dostáva zo žalúdka späť do pažeráka a do úst. Grckanie, u ktorého nie sú známe žiadne organické dôvody, a preto môže byť dobre zvládnuté zaradením zahustenej potravy do stravy. Nutriton je instantný prípravok obsahujúci zmes maltodextrínu a vlákniny svätojánskeho chleba. Nutriton je určený pre dojčené deti, pretože obsahuje vlákninu svätojánskeho chleba, ktorá materské mlieko zahustí. Nutriton nie je vhodný pre dojčatá s preukázanou alergiou na vlákninu svätojánskeho chleba. Ak používa Nutriton dieťa s galaktosémiou, je potrebné sledovať obsah galaktóza-1-fosfátu v červených bunkách, aby sme potvrdili, že dávkovanie je vhodné. Návod na prípravu: Pokyny na použitie: Existujú dve základné metódy použitia Nutriton u dojčiat, ktoré grckajú. Buď ako súčasť odstriekaného materského mlieka alebo na samostatné podávanie pred a počas dojčenia. Nasledujúce odporúčania ohľadne množstva môžu byť prispôsobené individuálnym požiadavkám. Nutriton podávaný z dojčenskej fľaše: Pridajte 2-3 zarovnané odmerky Nutriton do každých 60-90 ml materského mlieka zahriateho na telesnú teplotu. Dobre zamiešajte, nechajte 3-4 minúty odstáť, kým Nutriton nezahustí mlieko. Znovu zamiešajte a okamžite použite. Cumlík bude potrebovať väčší otvor v porovnaní s nezahusteným mliekom. Nutriton podávaný lyžičkou: Ak nemôžete alebo nechcete využiť metódu podávania Nutritonu z dojčenskej fľaše, môžete ho podávať dieťaťu lyžičkou. Rozpustíme 2 zarovnané odmerky Nutriton v 25 ml prevarenej vody, určenej pre dojčatá, ochladenej na telesnú teplotu. Dôkladne zamiešame a necháme 3-4 minúty odstáť, aby mohol Nutriton zhustnúť. Zamiešajte znovu a podávajte okamžite. Podávame v malých množstvách lyžičkou pred a počas dojčenia. Nepoužitý Nutriton gél okamžite zlikvidujte. Zloženie:Maltodextrín, zahusťovadlo karubín (vláknina zo svätojánskeho chleba), mliečnan vápenatý. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Uschovanie a dôležité rady: Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní. Starostlivo uzavretú krabicu skladujte v suchu pri izbovej teplote. Nevkladajte vlhkú odmerku do krabice. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov po otvorení.

  7,56 €

 • NESTLÉ Beba 1 H.A. 800 g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Hypoalergénne dojčenské mlieko vhodné pre vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť dojčené. Obsahuje bifidobaktérie (Bifidus BL), podobné tým, ktoré sa nachádzajú v čreve plne dojčených detí, špeciálnym procesom získanú zmes hydrolyzovaných bielkovín Opti Pro HA a polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LC-PUFA, ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku.

  19,88 €

 • NUTRILON 1 Pronutra 350 g

  skladom 1 - 2 ks

  Ak vaše bábätko nie je už plne dojčené, Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra je vhodnou voľbou počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy. Navyše praktické balenie Nutrilonu 1 počiatočné mlieko Pronutra 350g môžete mať doma vždy pre prípad núdze, keby už množstvo materského mlieka pre vášho drobčeka nebolo dostačujúce. Prvá voľba po materskom mlieku Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Čo Nutrilon Pronutra dojčenské mlieka obsahujú unikátnu patentovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka LCP mastné kyseliny (omega 3 a omega 6) Zaujímajú Vás rady ako prejsť z dojčenia na umelú výživu Ak prechádzate z dojčenia na dojčenské mlieko, nezabúdajte, že je úplne normálne, keď dieťatko prvé mlieko odmieta. Môže nejaký čas trvať, než si na novú chuť zvykne, preto vytrvajte v pokusoch s fľaštičkou a doprajte mu čas. Je dôležité nestriedať rôzne značky mliek a ponúkať jedno vybrané mlieko minimálne 6 až 8 krát. Balenie obsahuje 350 g.

  6,97 € -7% 7,50 €

 • NUTRILON 1 Pronutra 800 g

  skladom do 24 hodín

  Ak vaše bábätko nie je už plne dojčené, Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra je vhodnou voľbou počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy. Navyše praktické balenie Nutrilonu 1 počiatočné mlieko Pronutra môžete mať doma vždy pre prípad núdze, keby už množstvo materského mlieka pre vášho drobčeka nebolo dostačujúce. Prvá voľba po materskom mlieku Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Čo Nutrilon Pronutra dojčenské mlieka obsahujú unikátnu patentovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka LCP mastné kyseliny (omega 3 a omega 6) Zaujímajú Vás rady ako prejsť z dojčenia na umelú výživu Ak prechádzate z dojčenia na dojčenské mlieko, nezabúdajte, že je úplne normálne, keď dieťatko prvé mlieko odmieta. Môže nejaký čas trvať, než si na novú chuť zvykne, preto vytrvajte v pokusoch s fľaštičkou a doprajte mu čas. Je dôležité nestriedať rôzne značky mliek a ponúkať jedno vybrané mlieko minimálne 6 až 8 krát. Balenie obsahuje 800 g.

  14,39 €

 • NESTLÉ Beba 1 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Počiatočná dojčenská výživa vhodná pre vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť plne dojčené. Obsahuje bifidobaktérie, podobné tým, ktoré sa nachádzajú v čreve plne dojčených detí, špeciálny proces získania zmesi bielkovín Opti Pro, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LC-PUFA, ktoré sa nachádza v materskom mlieku.

  11,37 € -5% 12,01 €

 • BABYBIO Lunea 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Výrobek ekologického zemědělství. Počáteční mléčná kojenecká výživa od 0-6 měsíců. Kojenecké mléko BIO s obsahem kukuřičného škrobu vyrobené ve Francii z krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo organickou pící v souladu s platnými předpisy pro biostravu. Preventivní péče s aplikací antibiotik je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí. Pro budoucnost vašeho dítěte preferuje režim výroby, který vychází z používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Složení Demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje (olejový slunečnicový, řepkový, slunečnicový), odstředěné mléko, kukuřičné maltodextriny, kukuřičný škrob, koncentrované mléčné minerály (vápník), slunečnicový lecitin, Minerály: chlorid draselný, chlorid hořečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran mědnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol acetát), niacin, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotin, riboflavin, vitamín D, vitamín B12, cholin bitartrát, inositol, antioxidanty: extrakt bohatý na tokoferol, askorbylpalmitát

  16,32 €

 • HIPP BIO COMBIOTIK 1 300g

  skladom do 24 hodín

  Materské mlieko obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k optimálnemu vývoju. Materské mlieko obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k optimálnemu vývoju: dôležité živiny, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom (LCP) pre vývoj mozgu, nervových buniek a zraku, rovnako ako probiotické kultúry mliečneho kvasenia a prebiotickú vlákninu na podporu zdravej črevnej mikroflóry. Materské mlieko je teda to najlepšie. Na základe najnovších poznatkov z výskumu materského mlieka vyvinuli vedci z oddelenia pre vývoj detskej výživy spoločnosti HiPP novú generáciu mliečnej dojčenskej výživy - HiPP 1 BIO Combiotic. Pokiaľ nemôžete dojčiť, môžete použiť počiatočnú mliečnu dojčenskú výživu HiPP 1 BIO Combiotic, ktorá je určená pre zvláštnu výživu dojčiat od narodenia. Po ukončenom 6. mesiaci môžete prejsť na HiPP 2 BIO Combiotic. Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP 1 BIO Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály. 350 g od narodenia až do ukončeného 6. mesiaca probiotiká prebiotická vláknina (GOS*) podľa vzoru materského mlieka - *Galaktooligosacharidy získané z laktózy polynenasýtené omega 3 & 6 mastné kyseliny s dlhým reťazcom (LCP), ktoré sú tiež obsiahnuté v materskom mlieku. Sú obzvlášť dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich nevedia vytvoriť samé v dostatočnom množstve v BIO kvalite laktóza - ľahko stráviteľný mliečny cukor prirodzene bezlepkové neobsahuje sacharózu obohatené o vitamíny, minerály a živiny adekvátna náhrada materského mlieka v prípade, že nemôžete dojčiť BIO PROBIO Bezlepkový produkt S Omega - 3 - mastnými kyselinami PREBIO

  6,21 € -8% 6,73 €

 • Nutrilon 1 HA 800g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Nutrilon 1 HA je vhodnou voľbou pre Vaše dieťa, ak má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené. Nutrilon 1 HA je dojčenské mlieko obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík. Výhody mlieka Nutrilon 1 HA Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzovanej bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny. Nutrilon 1 HA je dojčenské mlieko obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom. Bielkovinová časť, ktorá je zdrojom látok vyvolávajúcich alergiu, je v HA mlieku upravená (čiastočne naštiepená) tak, že znižuje riziko vzniku alergických reakcií. Zaujíma Vás čo má vplyv na vznik alergie Alergické ochorenia sa radí medzi najčastejšie chronické ochorenia. Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. výživa, genetickej predispozície, ovzdušia, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok. Zaradením bežnej (nie hypoantigénne) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť. Zvýšené riziko vzniku alergie hrozí predovšetkým deťom, ktorých rodičia či súrodenci alergiou už trpia. Ak takéto dieťa nemôže byť dojčené, malo by dostávať špeciálnu dojčenskú výživu, tzv. HA mlieko (hypoantigénne mlieko). Balenie obsahuje 800g.

  18,93 € -10% 21,00 €

 • Nutrilon Colics Proexpert 1 400g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  skladom do 24 hodín

  Nutrilon 1 Colics Proexpert je správnou voľbou dojčenského mlieka, pokiaľ Vaše dieťa trpí dojčenskou kolikou a jeho plač je neutíšiteľný. Nutrilon Colics Proexpert obsahuje špeciálne upravené srvátkové bielkoviny (tzv. Čiastočne hydrolyzované) a znížené množstvo laktózy. Vďaka tomu Nutrilon Colics Proexpert poskytuje Vášmu dieťaťu úľavu od príznakov dojčenských koľko a pomáha odstraňovať príčiny jeho plaču. Čo sú dojčenské koliky Drobné zažívacie ťažkosti patria medzi najčastejšie zdravotné problémy dojčenského veku. Viete však, že je možné riešiť pomocou špeciálnych dojčenských mliek? Či už Vaše bábätko trápia grckania, boľavé bruško, koliky, zápcha alebo hnačka, môžete sa spoľahnúť na špeciálne mlieka Nutrilon. Špecifické zložky mlieka Nutrilon 1 Colics Proexpert Nutrilon Colics Proexpert 1 400g tiež obsahuje unikátnu klinicky testovanousměs prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny. Balenie obsahuje 400 g.

  9,82 € -15% 11,52 €

 • NESTLÉ Beba AL 110 400 g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Nestlé AL 110 Lactose Free je nutrične kompletná výživa pre dlhodobé používanie pri laktózovej intolerancii a realimentácii po hnačkách. Je zdrojom všetkých potrebných nutričných látok pre dojčatá do šiesteho mesiaca veku. Výhody výrobku Pri laktózovej intolerancii a ako realimentácia po hnačke. Je bez laktózy a sacharózy Obsahuje nukleotidy a polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LC-PUFA, ktoré sa nachádza v materskom mlieku. Zaujíma Vás čo je laktózová intolerancia Intolerancia laktózy vrodená alebo získaná je často sa vyskytujúci problém ako u detí tak dospelých. Ide o poruchu trávenia mliečneho cukru (laktózy), ktorá vďaka neprítomnosti enzýmu laktázy, nie je dostatočne naštiepená na menšie stráviteľné časti. Intolerancia laktózy sa môže prejavovať hnačkou, kolikami, zvracaním a ďalšími gastro-enterologickými problémy.

  8,04 €

 • Nutrilon 1 AR 800g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Nutrilon 1 AR je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí. Prečo deťom dávať Nutrilon 1 AR Drobné zažívacie ťažkosti patria medzi najčastejšie zdravotné problémy dojčenského veku. Viete však, že je možné riešiť pomocou špeciálnych dojčenských mliek? Či už Vaše bábätko trápia grckaniu, boľavé bruško, koliky, zápcha alebo hnačka, môžete sa spoľahnúť na špeciálne mlieka Nutrilon. Ako Nutrilon 1 AR pomáha Pomáha znížiť výskyt opakovaného grckania u detí s citlivým zažívaním. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa. Nutrilon 1 AR je účinný pri grckaní vďaka obsahu špeciálnej prírodnej zložky - karubínu (múke zo svätojánskeho chleba, bohatej na vlákninu), ktorá zahusťuje obsah žalúdka dieťaťa pri trávení a tak znižuje výskyt grckania. Všetky živiny z jedla vďaka tomu zostávajú v tráviacom ústrojenstve. Karubín prechádza tráviacim ústrojenstvom nestrávené a zmäkčuje tak stolicu. Balenie obsahuje 800 g.

  16,86 €

 • France Lait 1 počiatočná výživa od 0-6 mesiacov 400g

  skladom > 5 ks

  Pomer bielkovín kazeín/srvátka je rovnaký ako pri materskom mlieku: 40/60. Obsahuje jód a 2 esenciálne mastné kyseliny - kyselina linolová a α-linolénová, ktoré podporujú správny rast a vývoj detí*. Zložky, ktoré mlieko obsahuje Obsahuje bielkoviny, vápnik, fosfor a vitamín D, ktoré sú potrebné na vývoj a rast kostí detí. Železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu detí (schopnosti poznávať a učiť sa). Obohatené o taurín, cholín, inozitol a o L-karnitín. Demineralizovaná srvátka, čiastočne odstredené mlieko, rastlinné tuky (palmový, sójový, kokosový, slnečnicový), laktóza, maltodextrín, srvátkové bielkoviny, minerály (uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, fosforečnan draselný, chlorid vápenátý, hydroxid vápenatý, síran horečnatý, hydroxid draselný, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, fosforečnan vápenatý, glukónan meďnatý, glukónan mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný), vitamíny (A, D3, C, E, K1, B1, B2, B6, PP, kyselina listová, kyselina pantoténová, biotín, B12), sójový lecitín, cholín, taurín, inozitol, L-karnitín. Dôležité upozornenie Materské mlieko je ideálnou potravou pre dojča. Dojčenská mliečna výživa FRANCE LAIT môže materské mlieko doplniť alebo ho nahradiť v prípade, ak matka nemôže dojčiť. Dojčenská výživa by mala byť použitá len na základe odporúčania nezávislých odborníkov kvalifikovaných v lekárstve, farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matky a deti. Pri príprave dojčenskej výživy dodržiavajte pokyny uvedené na obale. *(Priaznivý účinok sa dosiahne pri minimálnom dennom príjme kyseliny linolovej v množstve zodpovedajúcom 1 % celkovej energie a kyseliny α-linolénovej v množstve zodpovedajúcom 0,2 % celkovej energie) Balenie obsahuje 400g.

  5,81 €

 • NESTLÉ Beba Sensitive proti zápche 800 g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované: OPTIPRO® H. A. L. Reuteri – probiotické baktérie, ktoré se nachádzajú v črevnej mikroflóre GOS/FOS – unikátna prebiotická zmes oligosacharidov, ktorá je využívaná baktériami črevnej mikroflóry (napr. L.Reuteri) Pokiaľ dieťatko prospievalo na BEBA Sensitive 2, odporúčame teraz používať BEBA Sensitive (pri zápche a drobných tráviacich problémoch).

  18,11 €

 • Nutrilon 1 Good Sleep 800 g

  skladom do 24 hodín

  Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra Good sleep je určené pre veľké nenásytných vo veku do 6. mesiaca, ktorí nikdy nemajú dosť! Nutrilon 1 Good Sleep je vhodnou voľbou počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy, ak Vaše bábätko už nie je plne dojčené. Prečo deťom dávať Nutrilon Každá mamička iste ocenia kvalitný spánok svojho dieťaťa. Spánok Vášho dieťaťa môžete ovplyvniť jednak zvolením tej správnej výživy, ale tiež pomôcť svojmu dieťaťu ku spacím návykom. Dojčenie je najprirodzenejší a najvýhodnejšie stravou Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne vplyvy oproti dojčenia. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Balenie obsahuje 800 g.

  14,39 € -11% 16,15 €

 • Nutrilon 1 Low Lactose 400g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Nutrilon Low Lactose je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri čiastočnej alebo úplnej neznášanlivosti mliečneho cukru (laktózy). Pre koho je mlieko Nutrilon Low Lactose určené Nutrilon Low Lactose je Drobné zažívacie ťažkosti patria medzi najčastejšie zdravotné problémy dojčenského veku. Viete však, že je možné riešiť pomocou špeciálnych dojčenských mliek? Či už Vaše bábätko trápia grckaniu, boľavé bruško, koliky, zápcha alebo hnačka, môžete sa spoľahnúť na špeciálne mlieka Nutrilon. Čo je laktóza a ako ju nahradiť Laktóza je prírodný cukor, ktorý je obsiahnutý v materskom mlieku, ale aj v bežnej dojčenskej výžive. Ak dieťa trpí čiastočnou alebo úplnou intoleranciou mliečneho cukru, je nutné tento sacharid nahradiť vhodnou alternatívou. Čiastočná neznášanlivosť laktózy sa často objavuje po prekonanom hnačkovom ochorenia. Podanie výživy so zníženým obsahom laktózy pomôže zaistiť rýchlu rekonvalescenciu. Nutrilon Low Lactose spĺňa výživové potreby Vášho dieťaťa. Balenie obsahuje 400 g.

  8,05 € -10% 8,97 €

 • Nutrilon 1 A.R. 400g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Nutrilon 1 AR je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají po běžné kojenecké stravě nebo při odříhnutí. Proč dětem dávat Nutrilon 1 AR Drobné zažívací obtíže patří mezi nejčastější zdravotní problémy kojeneckého věku. Víte však, že je lze řešit pomocí speciálních kojeneckých mlék? Ať již Vaše miminko trápí ublinkávání, bolavé bříško, koliky, zácpa nebo průjem, můžete se spolehnout na speciální mléka Nutrilon. Jak Nutrilon 1 AR pomáhá Pomáhá snížit výskyt opakovaného ublinkávání u dětí s citlivým zažíváním. Tento problém může vznikat v důsledku nedostatečně vyvinutého trávicího ústrojí a měl by vymizet s vyšším věkem dítěte. Nutrilon 1 AR je účinný při ublinkávání díky obsahu speciální přírodní složky – karubinu (mouce ze svatojánského chleba, bohaté na vlákninu), která zahušťuje obsah žaludku dítěte při trávení a tak snižuje výskyt ublinkávání. Veškeré živiny z jídla díky tomu zůstávají v trávícím ústrojí. Karubin prochází trávicím ústrojím nestráven a změkčuje tak stolici.  Balení obsahuje 400 g.

  9,07 €

 • France Lait AR pri problémoch s grckaním 400g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Zahustená formula prispôsobená špecifickým potrebám dojčiat, ktoré majú problém s grckaním a trpia častým problémom novorodencov, návratom obsahu žalúdka cez pažerák naspäť do úst a von (gastroezofageálny reflux). Zahustená je vlákninou svätojánskeho chleba. Pri častých problémoch s grckaním sa môže používať aj dlhodobo. Je obohatená o cholín, inozitol, taurín a L- karnitín. Zložky, ktoré obsahuje Plnotučné mlieko, demineralizovaná srvátka, rastlinné oleje (palmový, sójový, kokosový), maltodextríny, laktóza, odtučnené mlieko, múka z bôbov svätojánskeho chleba, sójový lecitín, uhličitan vápenatý, fosforečnan draselný, citran draselný, uhličitan horečnatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný, glukónan mangánatý, glukónan meďnatý, seleničitan sodný, cholín dvojvínan, inozitol, taurín, L – karnitín, retynilacetát, cholecalciferol, D, L-alfa-tokoferolacetát, askorban sodný, tiamín mononitrát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, nikotínamid, kyselina pteroylmonoglutámová, pantotenát vápenatý, biotín, fytomenadión. Dôležité upozornenie Materské mlieko je ideálnou potravou pre dojča. Dojčenská mliečna výživa FRANCE LAIT môže materské mlieko doplniť alebo ho nahradiť v prípade, ak matka nemôže dojčiť. Dojčenská výživa by mala byť použitá len na základe odporúčania nezávislých odborníkov kvalifikovaných v lekárstve, farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matky a deti. Pri príprave dojčenskej výživy dodržiavajte pokyny uvedené na obale. Balenie obsahuje 400g.

  6,98 €

 • NESTLÉ Beba 1 PRO 300 g

  skladom do 24 hodín

  BEBA 1 Pro – Od narodenia Počiatočná dojčenská výživa, ktorá je svojím zložením a vlastnosťami najbližšia materskému mlieku. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu podporuje osídlenie črevnej mikroflóry bifidobaktériami, tzv. bifidus efekt, ktorý posilňuje obranyschopnosť detského organizmu. Obsahuje LC-PUFA (polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom), ktoré sú v tomto období dôležité pre správny vývoj imunitného systému dieťaťa.

  6,27 € -2% 6,40 €

 • HIPP ANTI REFLUX BIO Speciálna dojčenská výživa 500 g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Špeciálna dojčenská výživa HiPP AR BIO pomáha pri častom grckaní, obsahuje prírodné zahusťovadlo karubin (= svätojánsky chlieb, hodnotná, prírodná vláknina), vďaka tomu je zahustená a spôsobuje, že potrava zostáva v žalúdku dlhšie. Tým sa znižuje návrat potravy do pažeráka (reflux) a teda aj grckanie. Špeciálna dojčenská výživa HiPP AR BIO má potravina určená pre osobitné lekárske účely. Je vhodná k dietetickej liečbe pri častom grckaní v dojčenskom veku a môže byť podávaná ako výlučná výživa. Ak budete chcieť použiť túto špeciálnu dojčenskú výživu, poraďte sa prosím s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Špeciálna dojčenská výživa HiPP AR BIO všetky dôležité živiny prírodné kultúry mliečneho kvasenia, izolované z materského mlieka polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom Omega 3 & 6 (LCP), ktoré sú zahrnuté aj v materskom mlieku. Sú obzvlášť dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich nevedia sami vytvoriť v BIO kvalite neobsahuje lepok ľahko stráviteľná

  16,00 € -6% 17,05 €

 • SUNAR premium 1 nový obal 600 g

  skladom do 24 hodín

  Sunar premium obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Sunar ako jediný v celom portfóliu mliek podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So Sunarom premium nemusíte robiť kompromisy a vaše deti ho budú milovať. Prednosti Sunaru premium Galaktooligosacharidy (GOS) Nukleotidy DHA a ARA Sunar premium 1 vo výžive dieťaťa Počiatočná dojčenská výživa, ktorá je určená na výživu dojčiat od narodenia v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Sunar premium 1 ako náhradu za dojčenie používajte len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Potravina na zvláštnu výživu. Balenie obsahuje 600 g.

  12,06 € -12% 13,65 €

 • NESTLÉ BEBA 1 H.A. 400 g NEW Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Hypoalergenní kojenecká mléko vhodné pro Vaše miminko pokud již není, nebo nemůže být kojeno. Obsahuje bifidobakterie (Bifidus BL), podobné těm, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí, speciálním procesem získanou směs hydrolyzovaných bílkovin Opti Pro HA a polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem LC-PUFA, které se nachází v mateřském mléce.

  10,98 €

 • SUNAR complex 1 nové balenie 600g

  skladom do 24 hodín

  Pokiaľ už dieťatko nie je alebo nemôže byť plne dojčené, riešením sú počiatočné dojčenské mlieka Sunar. Sunar complex je vyvinutý podľa vzoru materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť.  Prednosti Sunaru complex Galaktooligosacharidy (GOS) DHA a ARA Sunar complex 1 vo výžive dieťaťa Počiatočná dojčenská výživa, ktorá je určená na výživu dojčiat od narodenia v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Sunar complex 1 ako náhradu za dojčenie používajte len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Dôležité upozornenie Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Potravina na zvláštnu výživu.  Pri počiatočnej mliečnej dojčenskej výžive vždy dbajte na odporúčanie lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.  Balenie obsahuje 600 g.

  8,67 € -13% 9,93 €

 • France Lait LF bez laktózy 400g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Dietetická potravina na osobitné medicínske účely bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch. Táto plnohodnotná počiatočná dojčenská výživa bez laktózy sa môže dlhodobo používať ako jediný zdroj výživy až do obdobia, kedy dochádza k spestrovaniu stravy (6 mesiacov), a následne ako doplnok výživy podľa odporúčania pediatra. Zložky, ktoré obsahuje Obsahuje 2 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri vývoji mozgu a zrakovej funkcie a vitamíny a minerály potrebné na rast dojčaťa. Neobsahuje laktózu, ale 100 % maltodextrín. Nevhodné pre deti, ktoré trpia galaktosémiou. Je obohatené o cholín, inozitol, taurín a L-karnitín. Ďalej Maltodextríny, rastlinné oleje (kokosový, sójový, palmový, slnečnicový), srvátkové bielkoviny, kazeinát vápenatý, minerály (uhličitan vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, pyrofosforečnan železitý, uhličitan horečnatý, chlorid sodný, síran zinočnatý, jodid draselný, glukónan mangánatý, glukónan meďnatý, selenit sodný), vitamíny (A, D3, E, K1, C, B1, B2, PP, B5,B6, biotín, kyselina listová, B12), cholín, taurín, inozitol, L-karnitín. Dôležité upozornenie Materské mlieko je ideálnou potravou pre dojča. Dojčenská mliečna výživa FRANCE LAIT môže materské mlieko doplniť alebo ho nahradiť v prípade, ak matka nemôže dojčiť. Dojčenská výživa by mala byť použitá len na základe odporúčania nezávislých odborníkov kvalifikovaných v lekárstve, farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matky a deti. Pri príprave dojčenskej výživy dodržiavajte pokyny uvedené na obale. Balenie obahuje 400g.

  6,52 €

 • SUNAR premium HA1+ nový obal 700 g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Pokiaľ už dieťatko nie je alebo nemôže byť plne dojčené, riešením sú počiatočné dojčenské mlieka Sunar. Sunar premium HA 1+ vo výžive dieťaťa Je určený na výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené, a zároveň na diétny postup pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Obsahuje hydrolyzovanú bielkovinu, ktorá napomáha znižovať riziko vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Riziko vzniku alergií je zvýšené hlavne u dojčiat, ktoré nemôžu byť dojčené a v ktorých rodine – hlavne u rodičov či súrodencov – sa už alergia vyskytuje. Kedy Sunar premium HA 1+ neužívať Sunar premium HA 1+ by nemal byť používaný v prípadoch, kedy sa už u dojčaťa alergia na bielkovinu kravského mlieka prejavila alebo pri jej liečbe. Pri výžive Sunar premium HA 1+ sa neodporúča podávať súčasne inú výživu obsahujúcu mliečne bielkoviny. Dôležité upozornenie Mierne horká chuť mlieka nie je chybou. Je spôsobená obsahom hydrolyzovanej bielkoviny, ktorá je základom hypoalergénnych mliek. Diétna potravina na zvláštne lekárske účely v prášku. Určená pre dojčatá s rizikom vzniku alergií.  Pri počiatočnej mliečnej dojčenskej výžive vždy dbajte na odporúčanie lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  15,68 € -10% 17,50 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam