MojaLekáreň.sk

Mliečka s kašou

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Mliečka s kašou

Hotové príkrmy, ktoré obsahujú dôležité vitamíny, vápnik, železo, jód a ďalšie minerály, pokryje deťom polovicu dennej dávky vápnika.

Široký výber mlíček s kašou nájdete na MojaLekáreň.sk

Vďaka špeciálnej technológii spracovania škrobov dieťa skvele zasýti a pritom je ľahko stráviteľné a má prirodzene sladkú chuť.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: NESTLÉ

Doplnkový tovar

  • Pokračovacie dojčenské mlieka - Trápi Vás, že svoje dieťatko nemôžete už dlhšie dojčiť? Materské mlieko je pre našich najmenších to najdôležitejšie. Obsahuje totiž všetko, čo malé telíčko potrebuje k správnemu rastu a vývoju. Bábätká však niekedy majú ťažkosť materské mlieko prijať, ľahko ho stráviť a využiť tak živiny, ktoré materské mlieko poskytuje. Niekedy tiež môže nastať problém aj na strane starostlivej a milujúcej matky.
  • Počiatočné dojčenské mlieka - Vaše práve narodené dieťatko potrebuje správnu výživu. Tú mu rozhodne zaručí materské mlieko. Lenže situácia je trochu komplikovanejšia a z rôznych dôvodov svoje dieťatko nadojčiť nemôžete? Prešla ste si snahou mlieko z prsníka odsávať, alebo napríklad bolesťami pri dojčení? Trpí vaše bábätko alergiou?

TIP! Naučiť deti piť čistú vodu je nepochybne potrebné. Tlaku okolia, reklamy i farebných obalov všetkých sladených nápojov a ochutených vôd sa však dá hocikedy ťažko vyhnúť. Sú prípady, v ktorých ale podľahnúť môžete ... Zaraďte do pitného režimu vašich detí tiež ovocné a zeleninové džúsy, šťavy a ľahko prenosná "pitíčka".

Kategóriu Mliečka s kašou nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.