Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Pokračovacie mlieka

Pokračovacie mlieka

Trápi vás, že svoje dieťatko nemôžete už dlhšie dojčiť? Materské mlieko je pre našich najmenších to najdôležitejšie. Obsahuje totiž všetko, čo malé telíčko potrebuje k správnemu rastu a vývoju. Bábätká však niekedy majú problém materské mlieko prijať, ľahko ho stráviť a využiť tak živiny, ktoré materské mlieko poskytuje. Niekedy taktiež môže nastať problém i na strane starostlivej a milujúcej matky.

Nie je však dôvod k panike či k slzám. Svojim deťom môžete dodať všetky dôležité živiny pokračovacou dojčeneckou výživou. Tá je svojim zložením určená pre staršie bábätká v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť už naďalej dojčené.

 • Pre bábätká od ukončeného 6. mesiaca veku je vhodný Sunar complex, ktorý svojim zložením vytvoreným podľa materského mlieka má pre deti nielen prirodzenú mliečnu chuť ale zaisťuje i správnu výživu a prísun nevyhnutných látok pre správny vývin a rast.
 • Mlieko Hipp je vytvorené podľa vzoru materského mlieka a obsahuje mimo iné prebiotickú vlákninu podporujúcu zdravú črevnú mikroflóru a esenciálne omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre rozvoj mozgu a nervových buniek.
 • Mlieko Nutrilon vyvinuté expertmi na imunitný systém dojčencov je určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca do jedného roku. Toto mlieko pôsobí na správny vývoj imunitného systému, mozgu a nervových buniek a v neposledom rade taktiež na správne prostredie v črevách.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Jednotkové množstvo

 • NUTRILON 2 Pronutra 800 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  NUTRILON 2 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Zaujímajú Vás rady ako začať s dojčenskou výživou Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň! * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,22 € -6% 16,16 €

 • NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 4 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 24. mesiaca do 36. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 4 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 4 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,22 € -8% 16,50 €

 • NUTRILON 3 Pronutra Vanilla 800 g

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 3 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 12. mesiaca do 24. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 3 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 3 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,22 € -8% 16,49 €

 • NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Nutrilon 4 je vhodnou voľbou batoľacej mliečnej výživy pre Vaše dieťa, pokiaľ už nie je dojčené. Nutrilon obsahuje Immunofortis – unikátnu zmes galakto- (GOS) a fruktooligosacharidov (FOS) vyvinutú podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka, kde tvoria 3. najväčšiu zložku. Oligosacharidy sú prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa. Naša unikátna zmes Immunofortis bola klinicky testovaná vo viac než 30 štúdiách počas 15 rokov. Aj v batoľacom veku odporúčame vypiť min. 500 ml mlieka denne pre zaistenie všetkých potrebných živín Vášho dieťaťa. Nutrilon 4 je prispôsobený výživovým potrebám dieťaťa od dvoch rokov.

  15,22 € -6% 16,16 €

 • NUTRILON 5 Pronutra 800 g

  skladom > 5 ks

  Detské mlieko Nutrilon 5 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám detí vo veku od ukončeného 3. roka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispieva k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňuje funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Prečo deťom dávať Nutrilon 5 S dovŕšením 3. roka prichádza dieťa častejšie do kolektívu, či už je to samotný nástup do škôlky, častejšie cestovanie, pobyt vonku a iné. Detský organizmus je tým vystavený väčšiemu náporu, a hrozí tu vyššie riziko infekcie. Keďže Nutrilon 5 Pronutra prispieva k rozvoju imunity vďaka vitamínom A, C a D, je relevantná pre deti i v tomto veku, lebo imunita prechádza ešte stále vývojom. Pre úspešný rozvoj Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Rozvoj poznávacích schopností prirodzene podporujete konzumáciou mlieka Nutrilon 5 Pronutra vďaka jeho unikátnemu zloženiu s LCP mastnými kyselinami (zo skupiny omega 3 - kys. Alfa-linolénová). Balenie obsahuje 800 g.

  14,55 € -10% 16,16 €

 • NUTRILON 2 Pronutra balenie 6x800 g

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka! Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku? Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Ako začať s dojčenskou výživou ... Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň!

  86,30 € -8% 93,60 €

 • BEBIVITA Mléko 3 Pokračovací 500g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  skladom 1 - 2 ks

  Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší - obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Po období kojení je tu pro miminka pokračovací mléčná kojenecká výživa Bebivita. Mléčná kojenecká výživa Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Od ukončeného 9. měsíce. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Obsahuje: - Železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Zinek – podporuje vlastní obranyschopnost - Jód - důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Vitamin C - podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Vitamin A - podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin D - důležitý pro tvorbu kostí, podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin E - důležitý pro ochranu buněk - Vitamin B12, kyselina listová, biotin - Bohaté na vitamin K - Omega-3 mastné kyseliny důležité pro vývoj mozku a nervových buněk

  7,71 €

 • BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Mlieko obsahuje LCP, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom skupiny Omega 3. Kojenecké mlieko BIO s obsahom bifidu vyrobené vo Francúzsku z kráv francúzskeho pôvodu, ktoré sú kŕmené travinami alebo organickým krmivom v súlade s platnými predpismi pre biostravu. Preventívna starostlivosť s aplikáciou antibiotík je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu. Pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje režim výroby, ktorý vychádza z používania prírodných hnojív a striedania plodín. Zloženie Demineralizovaná srvátka, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), kukuričné maltodextríny, odstredené mlieko, vaječné fosfolipidy, koncentrované mliečne minerály (vápnik), Minerály: chlorid draselný, chlorid horečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran meďnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferol), niacin, askorbylpalmitát, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotín, riboflavín, vitamín D3, vitamín B12, rybí olej, bifidobakterie (bifidobacterium lactis) 0,05%, inositol, cholin bitartrát, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol

  21,41 €

 • BABYBIO kojenecké mléko Croissance 3 25 cl

  skladom > 5 ks

  Výrobek ekologického zemědělství. Složení Částečně odstředěné mléko, voda, maltodextriny, laktóza, nehydrogenovaný rostlinný olej (řepkový, slunečnicový), slunečnicový lecitin, minerální látky: citran sodný, sírany železa, zinku a mědi, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamíny: A, D3, E, K, C, tiamin, riboflavín, niacin, kyselina pantothenová, B6, biotin, kyselina listová, B12 Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

  1,42 €

 • BABYBIO Optima 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio OPTIMA 2 se podieľa na nutričnej výchove dieťaťa v súlade s poslednými poznatkami v oblasti výživy kojencov. Ako súčasť pestrej stravy je vhodným doplnkom k pokrytiu najdôležitejších nutričných potrieb dieťaťa. Zloženie Nové zloženie obsahuje: bio slnečnicový olej. Bifidus Mlieko francúzskeho pôvodu Prírodní vitamín E Neobsahuje palmový olej Jednoduché otváranie plechovky Kukuričné maltodextríny, sušené odstredené mlieko, rastlinné za studena lisované oleje (olejový slnečnicový, repkový), laktóza, koncentrované mliečne minerály (vápnik), minerály: citronan sodný, chlorid horečnatý, chlorid draselný, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, oxid horečnatý, síran meďnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferol-acetát) niacín, kyselina pantothenová, kyselina listová, vitamín A, thiamín, vitamín B6, vitamín K1, biotín, riboflavín, vitamín D3, vitamín B12, bifidobaktérie (bifidobacteriumlactis) 0,05% Pôvod mlieka Odstredené mlieko BABYBIO pochádza od kráv chovaných vo Francúzsku. Sú kŕmené trávou alebo organickým krmivom v súlade s organickými predpismi, preventívna liečba antibiotikami je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu, a pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje taký režim výroby, ako je používanie prírodných hnojív a striedanie plodín.  Bifidus Bifidobacterium Probiotiká sú prirodzene prítomné v črevnej flóre kojeného dieťaťa. Štúdie ukázali, že ""živé bifidobaktérie prítomné v potrebnom množstve, aby boli aktívne, podporujú črevnú flóru bohatú na bifidus." Výrobok dodáva dieťaťu železo potrebné k vývoju imunitného systému a vápnik k stavbe kostí.

  14,86 €

 • NESTLÉ Beba 3 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Následná dojčenská výživa Beba Pro 3 je vhodná pre deti od ukončeného 10. mesiaca. Obsahuje živé probiotické kultúry Bifidus BL, zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre rozvoj zraku, optimálne zloženie bielkovín (OPTI PRO), ktoré vytvára menšiu záťaž na ešte plne nevyzreté detské orgány, ako sú napr. obličky.

  8,83 € -26% 12,01 €

 • HAMI kojenecké mléko na dobrou noc 6+ 600 g

  skladom 1 - 2 ks

  Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Prožijte to s mléky Hami. Ani v noci dobrodružství nekončí. Zpracovat všechny nové zážitky a ještě při tom růst? Z toho by jednomu vyhládlo. Kojenecké mléko Hami na dobrou noc (dříve Hami 2 hajaja) od ukončeného 6. měsíce obsahuje rýžové a kukuřičné vločky, díky kterým je mléko hutnější než běžné kojenecké mléko při stejné energetické hodnotě. Výhody výrobku Hami mléko s OptiNutri je snadný způsob, jak děťátku dodat potřebné vitamíny a minerály pro jeho správný růst a vývoj mlíčko Hami lahodně chutná a výborně se rozpouští při přípravě má lahodnou chuť pro spokojené bříško ocenění - Nejdůvěryhodnější značka dětské výživy Co v Hami mléku najdete železo přispívající k rozvoji poznávacích funkcí omega 3 mastné kyseliny (kyselina alfa linolenová) pro normální vývoj mozku vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí Kdy mlíčko podávat Mléko je vhodné dávat před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško. Hami mléko na dobrou noc má jedinečné složení s OptiNutri, díky kterému dodá děťátku vše potřebné, aby mohlo naplno a s chutí objevovat svět kolem sebe, společně s vámi zažívat nová dobrodružství. Doplňující informace Pokračovací mléčná výživa v prášku. Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu.

  8,62 €

 • BABYBIO Croissance 3 růstové mléko v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio CROISSANCE (česky růst) se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jelikož v období mezi 10. měsícem a 3 roky má dítě specifické potřeby, pro které je kravské mléko nedostatečné, BABYBIO vyvinulo Babybio Croissance Bio Bifidus z mléka krav francouzského původu. BIO strava od kolébky Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Složení Kukuřičné maltodextriny, sušené odstředěné mléko, rostlinný za studena lisovaný olej (olejový slunečnicový, řepkový), laktóza, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerály: chlorid hořečnatý, citrát sodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, jodid draselný, hořčík, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid draselný, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, vitamin A, riboflavin, vitamin B6, thiamin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, vitamin B 12, bifidobakterie (bifidobacteriumlactis) 0,05% Bifidus Bifidobacterium Probiotika jsou přirozeně přítomna ve střevní flóře kojeného dítěte. Studie ukázaly, že "živé bifidobakterie přítomné v potřebném množství, aby byly aktivní, podporují střevní flóru bohatou na bifidus. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí.

  16,60 €

 • BABYBIO kozie kojenecké mlieko Caprea 3 900 g

  skladom > 5 ks

  Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje vitamín D, dôležitý pre stavbu kostí, a vyvážené zloženie esenciálnych mastných kyselín. Zloženie Plnotučné kozie mlieko v prášku (37%), kukuričné maltodextríny, rastlinné oleje (z olejovej slnečnice, repkový, slnečnicový), laktóza, minerálne látky (uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý), Vitamíny (askorbát sodný, acetát retinol, cholekalciferol, nikotinamid, fytomenadion, D-panothenát vápenatý, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin mononitrát, chlorhydrát pyridoxin, riboflavín, kyselina listová, DL-alfa-tokoferol, askorbylpalmitát, D-alfa-tokoferol-acetát), L-Tryptofan, L-Isoleucin Pre novorodencov a kojencov predstavuje najlepší spôsob výživy materské mlieko, predovšetkým zastúpením svojich živín a ich kvalitou. Výhradne kojenie je odporúčané do 6 mesiacov veku dieťaťa. Kombinácia materského mlieka a čiastočného prikrmovania z fľaše v prvých týždňoch života dieťaťa  môže mať negatívny vplyv na kojenie a prikrmovanie môže byť obtiažne zmeniteľné spät na plné kojenie. Materské mlieko tiež buduje citový vzťah medzi matkou a dieťaťom a zároveň je tou najekonomickejšou variantou výživy. Ak už nemôže byť bábätko iba kojené, počiatočnú kojeneckú výživu odporúčame užívať iba na radu lekára či nezávislých odborníkov z odboru medicíny, výživy alebo liečiv alebo iných osôb profesionálne sa zaoberajúcich starostlivosťou o kojencov a malé deti. Pre zdravie kojencov je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  28,79 €

 • NESTLÉ Beba 2 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Pokračovacia dojčenská výživa určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje Imunonutrienty (vitamíny a minerálne látky) posilňujú obranyschopnosť organizmu v kritickom období odstavenia dieťaťa alebo v čase zavádzania nemliečnych príkrmov, kedy je dieťa vystavené vyššiemu riziku vzniku infekcií a hnačiek, živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku aj tráviacom trakte plne dojčených detí, zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre správny rozvoj zraku, špeciálny proces získania zmesi bielkovín OPTI PRO - tá presne vyhovuje nutričným potrebám dieťaťa, a tak nezaťažuje ešte nevyzreté detské orgány.

  8,83 € -26% 11,96 €

 • NESTLÉ Beba 3 H.A. 400 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  skladom do 24 hodín

  Jedným z hlavných faktorov, ktorý má vplyv na vznik alergií a je možné ho ovplyvniť, je výživa. Imunitný systém sa vyvíja až do troch rokov veku dieťaťa, a preto je dôležité znížiť v celom tomto období expozíciu voči alergénom, obzvlášť potom u detí s pozitívnou rodinnou anamnézou. BEBA 3 H.A. je juniorská pokračovacia výživa pre dojčatá s rizikom vzniku alergií od ukončeného 10. mesiaca s obsahom hydrolyzovanej bielkoviny OptiProHA. Obsahuje špeciálnu zmes zdravých tukov LC-PUFA a aktívne probiotické kultúry Bifidus BL. Pretože deti v tomto veku majú väčšie nároky na energiu, je výrobok aj sýtejší. V celej rade mliek BEBA H.A. je kladený dôraz na prevenciu alergií vďaka unikátnej úprave bielkoviny OptiProHA, ktorá znižuje precitlivenosť organizmu na alergény a súčasne podporuje postupné zvykanie si detského organizmu na obsah mliečnych bielkovín a bielkovín v potrave všeobecne (nazývané "orálna tolerancia"), podobne ako materské mlieko.

  9,24 € -14% 10,74 €

 • NESTLÉ Beba 2 H.A. 800 g

  skladom do 24 hodín

  Precitlivelosť a alergie na potraviny sa najčastejšie vyskytujú v ranom detstve. Odporúčame teda čo najdlhšie dojčiť, prípadne používať hypoalergénnu dojčenskú výživu. BEBA H.A. Hypoalergénny rad BEBA H.A. je pokračovacia dojčenská výživa vhodná pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca s čiastočne naštiepenou bielkovinou (OPTI PROHA), ktorá významne znižuje riziko vzniku alergií. Naštiepené bielkoviny trénujú ešte nevyzretý imunitný systém dieťaťa, tzv. orálnu toleranciu, a tým pomáhajú, tak ako materské mlieko, jeho správnemu vývoju a zníženiu rizika vzniku alergií. Obsahuje probiotické baktérie Bifidus BL a zmes tukov LC-PUFA, ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku. Balenie: 800 g.  

  16,49 € -11% 18,52 €

 • NESTLÉ Beba 4 PRO 600 g

  skladom do 24 hodín

  Beba Pro 4 je novinkou v rade dojčenských mliek BEBA, vhodná pre deti od ukončeného 15. mesiaca. Je to jediná batoľacia výživa s obsahom živých probiotických kultúr Bifidus BL a unikátnym komplexom DentaPro. Obsahuje všetky potrebné živiny pre správnu funkciu imunitného systému (vitamín A, železo, zinok, jód), vápnik pre správny rast a vývoj kostí, špeciálny komplex vitamínov B, B-complete, ktorá napomáha uvoľneniu energie z potravy, zmes tukov LC-PUFA, dôležité pre správny vývoj zraku, špeciálný proces získania zmesi bielkovín Opti Pro.

  8,83 € -26% 12,01 €

 • Humana Na dobrou noc Pokračovací výživa 600g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  Humana Na dobrou noc Pokračovací výživa 600g

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Mléčná výživa Na dobrou noc Humana je potravina pro zvláštní výživu, která splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu nejmodernější kojenecké výživy. Vyráběna je na základě receptury zaměřené na 1. adaptovanou kojeneckou výživu, tady mateřskému mléku nejbližší. Je vhodná pro děti po 6. měsíci věku v návaznosti na jakoukoli počáteční výživu. Výhody kojenecké výživy Humana Obsahuje látky vhodné pro zdravý vývoj Vašeho miminka. Je plně přizpůsobena požadavkům dítěte v daném věkovém období. Adaptovaný obsah a složení bílkovin nezatěžuje organismus a ulehčuje trávení. S obsahem probiotické vlákniny a pohanky, která velmi dobře nasytí. Humana obsahuje tyto prospěšné složky Rostlinné tuky zaručují dostatečný příjem esenciálních mastných kyselin (kyselina linolová a alfa linoelová), která podporuje imunitu Vašeho miminka. Obsahuje železo pro správnou tvorbu červených krvinek, jód pro správnou funkci štítné žlázy, prebiotika, vitamin D spolu s vápníkem se podílí na správném vývoji kostí, vitaminy A, C, E chrání jako antioxidanty před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Balení obsahuje 600 g.

  10,69 €

 • BABYBIO Lunea 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom 3 - 5 ks

  Babybio LUNEA 2 se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jako součást pestré stravy je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí. Složení Nové složení obsahuje: bio slunečnicový olej. Zahuštěno organickým škrobem Přírodní vitamín E Mléko francouzského původu Neobsahuje palmový olej Snadné otevírání plechovky Sušené odstředěné mléko, kukuřičné maltodextriny, rostlinný za studena lisovaný olej (olejový slunečnicový, řepkový), kukuřičný škrob, laktóza, slunečnicový lecitin, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerály: citrát sodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, hořčík, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, oxid hořečnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, kyselina listová, vitamin A, thiamin, vitamin B6, vitamin K1, biotin, riboflavin, vitamin D3, vitamin B12, BIO strava od kolébky Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

  14,96 €

 • NESTLE Junior 1+ original 200 ml

  NESTLE Junior 1+ original 200 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Mliečko v krabičke s obsahom 200ml je vhodné ako na cesty, tak pre použitie doma. Krabičkové balenia predstavuje pohodlné riešenie pre mamičky aj deti, pretože odpadá práca a čas spojený s prípravou mliečnej výživy z prášku. Stačí len zasunúť slamku do krabičky a je to. K mliečku je pribalené špeciálne slamku, ktoré má na konci len malé postranné otvory, ktoré zabraňujú jeho vdýchnutí a zároveň umožňujú lepšie sania. Navyše pitie slamkou je pre batoľatá zábava, nehovoriac o tom, že je podľa odborníkov zdravšie ako pitie cez cumlík.

  0,93 € -10% 1,03 €

 • NESTLÉ BEBA Sensitive proti zápche 800 g

  skladom do 24 hodín

  Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované: OPTIPRO® H. A. L. Reuteri – probiotické baktérie, ktoré se nachádzajú v črevnej mikroflóre GOS/FOS – unikátna prebiotická zmes oligosacharidov, ktorá je využívaná baktériami črevnej mikroflóry (napr. L.Reuteri) Pokiaľ dieťatko prospievalo na BEBA Sensitive 2, odporúčame teraz používať BEBA Sensitive (pri zápche a drobných tráviacich problémoch).

  18,11 €

 • France Lait 1 až 3 roky na podporu rastu 400g

  skladom 1 - 2 ks

  "Mliečna výživa na podporu rastu pre malé deti vo veku od 1 až do 3 rokov. Vhodne dopĺňa zmiešanú stravu. Obohatené je o 11 minerálov a 13 vitamínov potrebných pre správny rast dieťaťa. Ochutené je vanilkovou príchuťou.Obsah proteínov 2,0 g/100 ml; nižší ako pri kravskom mlieku. Obsahuje bielkoviny, vápnik, fosfor a vitamín D, ktoré sú potrebné na vývoj a rast kostí detí. Železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu detí (schopnosti poznávať a učiť sa).Pomer bielkovín kazeín/srvátka: 60/40 dieťa dostatočne zasýti.Obsahuje fruktooligosacharidy, jód 2 esenciálne mastné kyseliny - kyselina linolová a α-linolénová, ktoré podporujú správny rast a vývoj detí. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri minimálnom dennom príjme kyseliny linolovej v množstve zodpovedajúcom 1 % celkovej energie a kyseliny α-linolénovej v množstvezodpovedajúcom 0,2 % celkovej energie) Optimálny pomer kyselina linolová/kyselina linolénová = 10. " Čiastočne odstredené mlieko, rastlinné tuky (palmový, sójový, kokosový, slnečnicový), maltodextrín, srvátkové bielkoviny, laktóza, fruktooligosacharidy, fruktóza, minerály (uhličitan vápenatý, trihydrofosforečnan vápenatý, síran horečnatý, hydroxid sodný, glukónan železnatý, síran zinočnatý, glukónan meďnatý, glukónan mangánatý, jodid draselný), sójový lecitín, vitamíny (A, D3, C, E, K1, B1, B2, B6, PP, kyselina listová, kyselina pantoténová, biotín, B12), vanilínová aróma, výťažok s vysokým obsahom tokoferolov Pri príprave mlieka na podporu rastu dodržiavajte pokyny uvedené na obale. 400g

  6,30 €

 • NESTLÉ BEBA OPTIPRO 5 Kojenecká výživa 600 g

  skladom do 24 hodín

  Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky. Dejte svému miminku Nestlé BEBA –  kojeneckou výživu s obsahem živých probiotických kultur Bifidus BL, podobných těm ve vašem mateřském mléce.  BEBA 4 Pro je vhodná pro děti od ukončeného 24. měsíce. BEBA 4 Pro obsahuje všechny potřebné živiny pro správnou funkci imunitního systému (vit. A, železo, zinek, jód) vápník pro správný růst a vývoj kostí speciální komplex vitaminů B, B-complete, jež napomáhá uvolnění energie z potravy v kombinaci se směsí tuků LC-PUFA, důležitou pro správný vývoj zraku a speciálním procesem získanou směsí bílkovin Opti Pro. Balení obsahuje 600 g.

  8,83 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam