Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Pokračovacie mlieka

Pokračovacie mlieka

Trápi vás, že svoje dieťatko nemôžete už dlhšie dojčiť? Materské mlieko je pre našich najmenších to najdôležitejšie. Obsahuje totiž všetko, čo malé telíčko potrebuje k správnemu rastu a vývoju. Bábätká však niekedy majú problém materské mlieko prijať, ľahko ho stráviť a využiť tak živiny, ktoré materské mlieko poskytuje. Niekedy taktiež môže nastať problém i na strane starostlivej a milujúcej matky.

Nie je však dôvod k panike či k slzám. Svojim deťom môžete dodať všetky dôležité živiny pokračovacou dojčeneckou výživou. Tá je svojim zložením určená pre staršie bábätká v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť už naďalej dojčené.

 • Pre bábätká od ukončeného 6. mesiaca veku je vhodný Sunar complex, ktorý svojim zložením vytvoreným podľa materského mlieka má pre deti nielen prirodzenú mliečnu chuť ale zaisťuje i správnu výživu a prísun nevyhnutných látok pre správny vývin a rast.
 • Mlieko Hipp je vytvorené podľa vzoru materského mlieka a obsahuje mimo iné prebiotickú vlákninu podporujúcu zdravú črevnú mikroflóru a esenciálne omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre rozvoj mozgu a nervových buniek.
 • Mlieko Nutrilon vyvinuté expertmi na imunitný systém dojčencov je určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca do jedného roku. Toto mlieko pôsobí na správny vývoj imunitného systému, mozgu a nervových buniek a v neposledom rade taktiež na správne prostredie v črevách.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Jednotkové množstvo

 • NUTRILON 2 Pronutra 800 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  NUTRILON 2 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Zaujímajú Vás rady ako začať s dojčenskou výživou Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň! * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,22 € -6% 16,16 €

 • NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 4 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 24. mesiaca do 36. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 4 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 4 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,22 € -8% 16,50 €

 • NESTLÉ Beba 3 PRO 600 g

  skladom

  Následná dojčenská výživa Beba Pro 3 je vhodná pre deti od ukončeného 10. mesiaca. Obsahuje živé probiotické kultúry Bifidus BL, zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre rozvoj zraku, optimálne zloženie bielkovín (OPTI PRO), ktoré vytvára menšiu záťaž na ešte plne nevyzreté detské orgány, ako sú napr. obličky.

  8,83 € -26% 12,01 €

 • NESTLÉ Beba 2 PRO 600 g

  skladom

  Pokračovacia dojčenská výživa určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje Imunonutrienty (vitamíny a minerálne látky) posilňujú obranyschopnosť organizmu v kritickom období odstavenia dieťaťa alebo v čase zavádzania nemliečnych príkrmov, kedy je dieťa vystavené vyššiemu riziku vzniku infekcií a hnačiek, živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku aj tráviacom trakte plne dojčených detí, zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre správny rozvoj zraku, špeciálny proces získania zmesi bielkovín OPTI PRO - tá presne vyhovuje nutričným potrebám dieťaťa, a tak nezaťažuje ešte nevyzreté detské orgány.

  8,83 € -26% 11,96 €

 • NESTLÉ Beba 3 H.A. 400 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  skladom

  Jedným z hlavných faktorov, ktorý má vplyv na vznik alergií a je možné ho ovplyvniť, je výživa. Imunitný systém sa vyvíja až do troch rokov veku dieťaťa, a preto je dôležité znížiť v celom tomto období expozíciu voči alergénom, obzvlášť potom u detí s pozitívnou rodinnou anamnézou. BEBA 3 H.A. je juniorská pokračovacia výživa pre dojčatá s rizikom vzniku alergií od ukončeného 10. mesiaca s obsahom hydrolyzovanej bielkoviny OptiProHA. Obsahuje špeciálnu zmes zdravých tukov LC-PUFA a aktívne probiotické kultúry Bifidus BL. Pretože deti v tomto veku majú väčšie nároky na energiu, je výrobok aj sýtejší. V celej rade mliek BEBA H.A. je kladený dôraz na prevenciu alergií vďaka unikátnej úprave bielkoviny OptiProHA, ktorá znižuje precitlivenosť organizmu na alergény a súčasne podporuje postupné zvykanie si detského organizmu na obsah mliečnych bielkovín a bielkovín v potrave všeobecne (nazývané "orálna tolerancia"), podobne ako materské mlieko.

  9,24 € -14% 10,74 €

 • NUTRILON 3 Pronutra Vanilla 800 g

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 3 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 12. mesiaca do 24. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 3 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 3 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,22 € -8% 16,49 €

 • NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Nutrilon 4 je vhodnou voľbou batoľacej mliečnej výživy pre Vaše dieťa, pokiaľ už nie je dojčené. Nutrilon obsahuje Immunofortis – unikátnu zmes galakto- (GOS) a fruktooligosacharidov (FOS) vyvinutú podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka, kde tvoria 3. najväčšiu zložku. Oligosacharidy sú prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa. Naša unikátna zmes Immunofortis bola klinicky testovaná vo viac než 30 štúdiách počas 15 rokov. Aj v batoľacom veku odporúčame vypiť min. 500 ml mlieka denne pre zaistenie všetkých potrebných živín Vášho dieťaťa. Nutrilon 4 je prispôsobený výživovým potrebám dieťaťa od dvoch rokov.

  15,22 € -6% 16,16 €

 • NESTLÉ Beba 2 H.A. 800 g

  skladom

  Precitlivelosť a alergie na potraviny sa najčastejšie vyskytujú v ranom detstve. Odporúčame teda čo najdlhšie dojčiť, prípadne používať hypoalergénnu dojčenskú výživu. BEBA H.A. Hypoalergénny rad BEBA H.A. je pokračovacia dojčenská výživa vhodná pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca s čiastočne naštiepenou bielkovinou (OPTI PROHA), ktorá významne znižuje riziko vzniku alergií. Naštiepené bielkoviny trénujú ešte nevyzretý imunitný systém dieťaťa, tzv. orálnu toleranciu, a tým pomáhajú, tak ako materské mlieko, jeho správnemu vývoju a zníženiu rizika vzniku alergií. Obsahuje probiotické baktérie Bifidus BL a zmes tukov LC-PUFA, ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku. Balenie: 800 g.  

  16,49 € -11% 18,52 €

 • Nutrilon 2 HA 800 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  skladom

  Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzované bielkoviny. Nutrilon 2 HA obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom. Pre koho je Nutrilon 2 HA určený Nutrilon 2 HA je hypoantigénne (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, ak nemôžu byť dojčené. Určené pri diétnom postupe pre deti s rodinnou anamnézou alergie (napr. Atopický ekzém, alergická astma, potravinová alergia, senná nádcha). Aké faktory majú vplyv na vznik alergie Ak sa v rodine alergia už vyskytuje, najmä pokiaľ ňou trpia súrodenci, jeden z rodičov alebo obaja rodičia, má dieťa zvýšené riziko vzniku alergie. Práve teraz, kedy sa Vaše dieťa vyvíja, podlieha rôznym novým podnetom zo stravy aj okolitého prostredia a existuje riziko, že na niektorý z podnetov zareaguje prehnane, a tým sa rozvinie alergia. Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. výživa, genetické predispozície, ovzdušie, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok. Zaradením bežnej (nie hypoantigénne) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny. Prečo deťom dávať Nutrilon 2 HA Alergické ochorenia sa radí medzi najčastejšie chronické ochorenia. Zvýšené riziko vzniku alergie hrozí predovšetkým deťom, ktorých rodičia či súrodenci alergiou už trpia. Ak takéto dieťa nemôže byť dojčené, malo by dostávať špeciálnu dojčenskú výživu, tzv. HA mlieko (hypoantigénne mlieko). Bielkovinová časť, ktorá je zdrojom látok vyvolávajúcich alergiu, je v HA mlieku upravená (čiastočne naštiepená) tak, že znižuje riziko vzniku alergických reakcií. Nutrilon ponúka kompletné portfólio HA mliek a ako jediný na trhu aj špeciálne mliečnu HA kašu. Ako mlieko dávkovať Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní. Po ukončení 10. mesiaca veku Vášho dieťaťa môžete prejsť na Nutrilon 3 HA, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa. Zaujíma Vás viac informácií o ďalšej výživy Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Výrobok je určený pre zvláštnu výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov. Nutrilon 2 HA má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom rastu a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Nutrilon 2 HA je možné používať len pod kontrolou lekára. Balenie obsahuje 800 g.

  22,68 €

 • Nutrilon 2 AR 800g

  skladom

  Drobné zažívacie ťažkosti patria medzi najčastejšie zdravotné problémy dojčenského veku. Viete však, že je možné riešiť pomocou špeciálnych dojčenských mliek? Či už Vaše bábätko trápia grckaniu, boľavé bruško, koliky, zápcha alebo hnačka, môžete sa spoľahnúť na špeciálne mlieka Nutrilon. Ako mlieko Nutrilon 2 AR pomáha Nutrilon 2 AR pomáha znížiť výskyt opakovaného grckania u detí s citlivým zažívaním. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa. Nutrilon 2 AR je účinný pri grckaní, a to vďaka obsahu špeciálnej prírodnej zložky - karubínu (múke zo svätojánskeho chleba, bohatej na vlákninu), ktorá zahusťuje obsah žalúdka dieťaťa pri trávení a tak znižuje výskyt grckania. Všetky živiny z jedla vďaka tomu zostávajú v tráviacom ústrojenstve. Karubín prechádza zažívacím ústrojenstvom nestrávené a zmäkčuje tak stolicu. Pre koho mlieko určené Nutrilon 2 AR je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre diétny režim pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, ak nemôžu byť dojčené a ktorí grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí. Balenie obsahuje 800 g.

  16,86 €

 • NESTLÉ Beba 4 PRO 600 g

  skladom

  Beba Pro 4 je novinkou v rade dojčenských mliek BEBA, vhodná pre deti od ukončeného 15. mesiaca. Je to jediná batoľacia výživa s obsahom živých probiotických kultúr Bifidus BL a unikátnym komplexom DentaPro. Obsahuje všetky potrebné živiny pre správnu funkciu imunitného systému (vitamín A, železo, zinok, jód), vápnik pre správny rast a vývoj kostí, špeciálny komplex vitamínov B, B-complete, ktorá napomáha uvoľneniu energie z potravy, zmes tukov LC-PUFA, dôležité pre správny vývoj zraku, špeciálný proces získania zmesi bielkovín Opti Pro.

  8,83 € -26% 12,01 €

 • NESTLE Junior 1+ original 200 ml

  NESTLE Junior 1+ original 200 ml

  Akcia

  skladom

  Mliečko v krabičke s obsahom 200ml je vhodné ako na cesty, tak pre použitie doma. Krabičkové balenia predstavuje pohodlné riešenie pre mamičky aj deti, pretože odpadá práca a čas spojený s prípravou mliečnej výživy z prášku. Stačí len zasunúť slamku do krabičky a je to. K mliečku je pribalené špeciálne slamku, ktoré má na konci len malé postranné otvory, ktoré zabraňujú jeho vdýchnutí a zároveň umožňujú lepšie sania. Navyše pitie slamkou je pre batoľatá zábava, nehovoriac o tom, že je podľa odborníkov zdravšie ako pitie cez cumlík.

  0,93 € -10% 1,03 €

 • HIPP JUNIOR COMBIOTIC3 600 g Potravina pre zvláštne lekárske účely

  HIPP JUNIOR COMBIOTIC3 600 g

  Akcia

  skladom

  Materské mlieko obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k optimálnemu vývoju: dôležité živiny, životne dôležité mastné kyseliny , ako aj užitočné probiotiká a prebiotickú vlákninu na podporu zdravej črevnej mikroflóry. Materské mlieko je teda to najlepšie. Na základe najnovších poznatkov z výskumu materského mlieka vyvinuli vedci z oddelenia pre vývoj detskej výživy spoločnosti HiPP novú generáciu mliečnej dojčenskej výživy - HiPP 3 BIO Combiotic, ktorá je vhodná od ukončeného 9. mesiaca až do 2 rokov veku dieťaťa. Následná mliečna dojčenská výživa 3 BIO Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály. 600 g vhodná od ukončeného 9. mesiaca až do 2 rokov veku dieťaťa probiotiká prebiotická vláknina (GOS*) podľa vzoru materského mlieka - *Galaktooligosacharidy získané z laktózy polynenasýtené omega 3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek v BIO kvalite laktóza - ľahko stráviteľný mliečny cukor prirodzene bezlepkové neobsahuje sacharózu obohatené o vitamíny, minerály a živiny adekvátna náhrada materského mlieka v prípade, že nemôžete dojčiť BIO PROBIO Bezlepkový produkt S Omega - 3 - mastnými kyselinami PREBIO

  12,61 € -24% 16,60 €

 • NESTLÉ BEBA Sensitive proti zápche 800 g

  skladom

  Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované: OPTIPRO® H. A. L. Reuteri – probiotické baktérie, ktoré se nachádzajú v črevnej mikroflóre GOS/FOS – unikátna prebiotická zmes oligosacharidov, ktorá je využívaná baktériami črevnej mikroflóry (napr. L.Reuteri) Pokiaľ dieťatko prospievalo na BEBA Sensitive 2, odporúčame teraz používať BEBA Sensitive (pri zápche a drobných tráviacich problémoch).

  18,11 €

 • Kozie mlieko Holandské sušené 360g dóza

  Kozie mlieko Holandské sušené 360g dóza

  Akcia

  skladom

  Mlieko je ošetrené predpísaným spôsobom, tak, že nedochádza k zníženiu jeho nutričnej a výživnej hodnoty ani jeho gastronomická kvalita netrpí pachom, ktorý býva v malých chovoch pri kozom mlieku bežný. Neobsahuje žiadne prísady, len je zbavené vody do hodnoty v sušine 5%. Kozie mlieko nie je vhodné ako jednostranná strava pre dojčatá do jedného roku veku najmä pre nižší obsah železa. Naopak je vhodné ako súčasť detskej stravy po jednom roku veku dieťaťa, ak je chuť a zdravie jedinca v poriadku.   Priemerná výživová hodnota výrobku na 100 g prášku:energetická hodnota 2167 kj, tj. 519 kcal.bielkoviny 25 gsacharidy (laktóza) 35 gtuky 31 gminerálne látky 6 g Spôsob prípravy:Odmerku (súčasť balenia) zmiešajte s malým množstvom vody, doplňte do 200-250ml vodou a dobre rozmiešajte.   Balenie:dóza 360gr. Zloženie:Zloženie mlieka (100ml) - ľudské / kravské / kozieobsah tuku (g) - 4,0 / 3,6 / 3,8obsah proteínu (g) - 1,2 / 3,3 / 3,3obsah popolovín (g) - 0,3 / 0,7 / 0,8obsah laktózy (g) - 7,0 / 4,8 / 4,7energia (kcal) - 71/69/76vápnik (mg) - 33/110/126fosfor (mg) - 43/103/159horčík (mg) - 4/12/16draslík (mg) - 55/138/181sodík (mg) - 15/58/41železo (mg) - 0,15 / 0,10 / 0,05vitamín A (mj) - 160/158/120vitamín D (mj) - 1,4 / 2,0 / 2,3vitamín B1 (mg) - 0,017 / 0,04 / 0,05vitamín B2 (mg) - 0,04 / 0,18 / 0,12

  8,45 € -14% 9,84 €

 • NUTRILON 5 Pronutra 800 g

  skladom > 5 ks

  Detské mlieko Nutrilon 5 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám detí vo veku od ukončeného 3. roka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispieva k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňuje funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Prečo deťom dávať Nutrilon 5 S dovŕšením 3. roka prichádza dieťa častejšie do kolektívu, či už je to samotný nástup do škôlky, častejšie cestovanie, pobyt vonku a iné. Detský organizmus je tým vystavený väčšiemu náporu, a hrozí tu vyššie riziko infekcie. Keďže Nutrilon 5 Pronutra prispieva k rozvoju imunity vďaka vitamínom A, C a D, je relevantná pre deti i v tomto veku, lebo imunita prechádza ešte stále vývojom. Pre úspešný rozvoj Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Rozvoj poznávacích schopností prirodzene podporujete konzumáciou mlieka Nutrilon 5 Pronutra vďaka jeho unikátnemu zloženiu s LCP mastnými kyselinami (zo skupiny omega 3 - kys. Alfa-linolénová). Balenie obsahuje 800 g.

  14,55 € -10% 16,16 €

 • Nutrilon 3 HA 800 g

  skladom

  Nutrilon 3 HA je vhodnou voľbou pre Vaše dieťa, ak má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené. Nutrilon 3 HA je dojčenské mlieko obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík. Výhody mlieka Nutrilon 3 HA Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzovanej bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny. Ako prospieva Nutrilon 1 HA je dojčenské mlieko obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom. Bielkovinová časť, ktorá je zdrojom látok vyvolávajúcich alergiu, je v HA mlieku upravená (čiastočne naštiepená) tak, že znižuje riziko vzniku alergických reakcií. Zaujíma Vás čo má vplyv na vznik alergie Alergické ochorenia sa radí medzi najčastejšie chronické ochorenia. Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. výživa, genetickej predispozície, ovzdušie, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok. Zaradením bežnej (nie hypoantigénne) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť. Zvýšené riziko vzniku alergie hrozí predovšetkým deťom, ktorých rodičia či súrodenci alergiou už trpia. Ak takéto dieťa nemôže byť dojčené, malo by dostávať špeciálnu dojčenskú výživu, tzv. HA mlieko (hypoantigénne mlieko). Balenie obsahuje 800g.

  20,45 € -1% 20,60 €

 • HIPP BIO COMBIOTIC 2 600g

  HIPP BIO COMBIOTIC 2 600g

  Akcia

  skladom

  Materské mlieko obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k optimálnemu vývoju: dôležité živiny, životne dôležité mastné kyseliny , ako aj užitočné probiotiká a prebiotickú vlákninu na podporu zdravej črevnej mikroflóry. Materské mlieko je teda to najlepšie. Na základe najnovších poznatkov z výskumu materského mlieka vyvinuli vedci z oddelenia pre vývoj detskej výživy spoločnosti HiPP novú generáciu mliečnej dojčenskej výživy - HiPP 2 BIO Combiotic, ktorá je vhodná od ukončeného 6. mesiaca, určená pre zvláštnu výživu dojčiat. Od ukončeného 9. mesiaca môžete prejsť na HiPP 3 BIO Combiotic. Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály. 600 g vhodná od ukončeného 6. mesiaca probiotiká prebiotická vláknina (GOS*) podľa vzoru materského mlieka - *Galaktooligosacharidy získané z laktózy polynenasýtené omega 3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek v BIO kvalite laktóza - ľahko stráviteľný mliečny cukor prirodzene bezlepkové neobsahuje sacharózu obohatené o vitamíny, minerály a živiny adekvátna náhrada materského mlieka v prípade, že nemôžete dojčiť BIO PROBIO Bezlepkový produkt S Omega - 3 - mastnými kyselinami PREBIO

  12,61 € -7% 13,50 €

 • Nutriton 135g

  skladom

  Od narodenia.Prídavok do materského mlieka pre deti, ktoré grckajú (vláknina zo svätojánskeho chleba). Diétna potravina pre zvláštne lekárske účely. Nutriton Vám pomôže dosiahnuť spokojné zažívanie Vášho bábätka. Nutriton obsahuje vlákninu zo svätojánskeho chleba. Táto vláknina jemne zahustí materské mlieko, a preto Vaše bábätko už nebude mať problémy s grckaním a vy starosti s jeho neustálym prezliekaním. Použitie:Instantný Nutriton je určený na diétny postupu pri týchto ťažkostiach: Grckanie spôsobené pažerákovými refluxom - nedostatočným uzáverom medzi pažerákom a žalúdkom, kedy sa strava ľahšie dostáva zo žalúdka späť do pažeráka a do úst. Grckanie, u ktorého nie sú známe žiadne organické dôvody, a preto môže byť dobre zvládnuté zaradením zahustenej potravy do stravy. Nutriton je instantný prípravok obsahujúci zmes maltodextrínu a vlákniny svätojánskeho chleba. Nutriton je určený pre dojčené deti, pretože obsahuje vlákninu svätojánskeho chleba, ktorá materské mlieko zahustí. Nutriton nie je vhodný pre dojčatá s preukázanou alergiou na vlákninu svätojánskeho chleba. Ak používa Nutriton dieťa s galaktosémiou, je potrebné sledovať obsah galaktóza-1-fosfátu v červených bunkách, aby sme potvrdili, že dávkovanie je vhodné. Návod na prípravu: Pokyny na použitie: Existujú dve základné metódy použitia Nutriton u dojčiat, ktoré grckajú. Buď ako súčasť odstriekaného materského mlieka alebo na samostatné podávanie pred a počas dojčenia. Nasledujúce odporúčania ohľadne množstva môžu byť prispôsobené individuálnym požiadavkám. Nutriton podávaný z dojčenskej fľaše: Pridajte 2-3 zarovnané odmerky Nutriton do každých 60-90 ml materského mlieka zahriateho na telesnú teplotu. Dobre zamiešajte, nechajte 3-4 minúty odstáť, kým Nutriton nezahustí mlieko. Znovu zamiešajte a okamžite použite. Cumlík bude potrebovať väčší otvor v porovnaní s nezahusteným mliekom. Nutriton podávaný lyžičkou: Ak nemôžete alebo nechcete využiť metódu podávania Nutritonu z dojčenskej fľaše, môžete ho podávať dieťaťu lyžičkou. Rozpustíme 2 zarovnané odmerky Nutriton v 25 ml prevarenej vody, určenej pre dojčatá, ochladenej na telesnú teplotu. Dôkladne zamiešame a necháme 3-4 minúty odstáť, aby mohol Nutriton zhustnúť. Zamiešajte znovu a podávajte okamžite. Podávame v malých množstvách lyžičkou pred a počas dojčenia. Nepoužitý Nutriton gél okamžite zlikvidujte. Zloženie:Maltodextrín, zahusťovadlo karubín (vláknina zo svätojánskeho chleba), mliečnan vápenatý. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Uschovanie a dôležité rady: Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní. Starostlivo uzavretú krabicu skladujte v suchu pri izbovej teplote. Nevkladajte vlhkú odmerku do krabice. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov po otvorení.

  7,56 €

 • NESTLÉ BEBA OPTIPRO 5 Kojenecká výživa 600 g

  skladom

  Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky. Dejte svému miminku Nestlé BEBA –  kojeneckou výživu s obsahem živých probiotických kultur Bifidus BL, podobných těm ve vašem mateřském mléce.  BEBA 4 Pro je vhodná pro děti od ukončeného 24. měsíce. BEBA 4 Pro obsahuje všechny potřebné živiny pro správnou funkci imunitního systému (vit. A, železo, zinek, jód) vápník pro správný růst a vývoj kostí speciální komplex vitaminů B, B-complete, jež napomáhá uvolnění energie z potravy v kombinaci se směsí tuků LC-PUFA, důležitou pro správný vývoj zraku a speciálním procesem získanou směsí bílkovin Opti Pro. Balení obsahuje 600 g.

  8,83 €

 • SUNAR complex 3 nové balenie 600 g

  skladom

  Sunar complex 3 je pokračujúca dojčenská výživa, ktorá je určená na výživu dojčiat od ukončeného 12. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Prednosti Sunaru complex Spokojné bruško Rast kostí Imunita Vyvinutý podľa vzoru materského mlieka. Obsiahnuté zložky Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Vápnik a vitamín D podporujú rast kostí. Mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť. Vďaka tomu bude mať dieťatko spokojné bruško a bude si tak môcť s vami užívať šťastné a spokojné chvíle bez plaču. Dôležité upozornenie Sunar complex 3 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života dieťaťa. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a potrieb konkrétneho dojčaťa.Má byť len súčasťou zmiešanej stravy. Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Potravina na zvláštnu výživu. Balenie obsahuje 600 g.

  10,04 € -14% 11,67 €

 • NUTRILON 2 Pronutra balenie 6x800 g

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka! Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku? Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Ako začať s dojčenskou výživou ... Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň!

  86,30 € -8% 93,60 €

 • NESTLE MLIEČKO S KAŠOU VANILKA 2X200ML

  NESTLE MLIEČKO S KAŠOU VANILKA 2X200ML

  Akcia

  skladom

  Podrobný popis výrobku NESTLÉ Mliečko s kašou VANILKA 2x200ml Hotový tekutý príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca žiadaná príchuť veľmi obľúbeného radu výrobkov pre deti Mliečka s kašou od Nestlé sú najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii! kaša je vďaka technológii CHE lepšie stráviteľná, sýta a má prirodzene sladkú chuť obsahuje vápnik pre vývoj kostí a zubov, železo a zinok pre imunitný systém a 13 vitamínov

  1,98 € -26% 2,66 €

 • SUNAR complex 4 nové balenie 600 g

  skladom

  Sunar complex 4 je pokračujúca dojčenská výživa, ktorá je určená na výživu dojčiat od ukončeného 24. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Prednosti Sunaru complex Spokojné bruško Rast kostí Imunita Vyvinutý podľa vzoru materského mlieka. Obsiahnuté zložky Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Vápnik a vitamín D podporujú rast kostí. Mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť. Vďaka tomu bude mať dieťatko spokojné bruško a bude si tak môcť s vami užívať šťastné a spokojné chvíle bez plaču. Dôležité upozornenie Sunar complex 4 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života dieťaťa. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a potrieb konkrétneho dojčaťa.Má byť len súčasťou zmiešanej stravy. Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Potravina na zvláštnu výživu. Balenie obsahuje 600 g.

  10,04 € -14% 11,67 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam