Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Sušienky, piškóty

Sušienky, piškóty

Sušienky a piškóty nemusia byť len nutné sladké zlo pre vašu postavu a pre vaše deti. Pokiaľ ich jete s rozumom, dodávajú vám vyváženú porciu živín a energie a deti i vy môžete spokojne fungovať celý deň. Navyše bývajú často krát bohaté na vlákninu, takže podporujú dobré trávenie.

Chcete, aby vaše deti jedli zdravo?

Zdravé mlsanie je pre deti tou najlepšou voľbou. Sušienky a piškóty pre deti obsahujú len stopové množstvo cukru a vyvážené množstvo kalórií, a preto ich konzumácia na rozdiel od iných sladkostí deťom neškodí ale naopak prospieva. Lahodné piškóty zaujmú i tie najnáročnejšie detské jazýčky a vaše ratolesti tak ochutnajú pravú delikatesu.

Celozrnné sušienky pre zdravie vášho dieťaťa

V našom sortimente nájdete niekoľko rôznych sušienok a piškót, pričom medzi tie najobľúbenejšie patria tie celozrnné a maslové. Celozrnné sušienky pre deti sú bohaté na minerálne látky, vitamíny, vlákninu a vašim deťom zaistia vyváženú porciu živín. Maslové sušienky boli vytvorene podľa špeciálnej receptúry, sú vláčne, jemné a ľahké, vďaka čomu prispievajú k správnemu zažívaniu a nedráždia tráviaci trakt dieťaťa.

Pokiaľ vaše deti holdujú sladkému, môžete im sušienky ešte ozvláštniť. Pre zvýraznenie chuti namažte sušienky a piškóty Nutellou, namočte ich v marmeláde, alebo k nim ponúknite zmrzlinu. Vaše deti budú mať ešte väčší gurmánsky zážitok.

Piškóty pre deti od troch rokov

Piškóty pre deti sú pripravované zo zvláštneho druhu cesta, ktorého základ predstavuje pšeničná múka a vajce. Využívajú sa predovšetkým ako výživa pre malé detí od troch rokov. Okrem klasických bielych piškót môžete zakúpiť i piškóty s kakaovou príchuťou, ktoré si deti najviac vychutnajú s lekvárom.

Piškóty dodajú deťom množstvo energie a výborne poslúžia ako lahodný doplnok stravy. Pokiaľ má vaše dieťa alergiu na lepok, môžete mu zakúpiť špeciálne bezlepkové piškóty z kukuričnej alebo ryžovej múky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Neobsahuje

Jednotkové množstvo

 • KÁVOVINY Bezlepkové piškóty 120 g

  skladom > 5 ks

  Zloženie Sladená vaječná melanž, kukuričná múka. 100 g výrobku obsahuje: 7,54 g bielkovín; 77,2 g sacharidov; 4,92 g tuku; energetická hodnota 1623kJ / 387 kcal. Gliadín 0,66 g. Krajina pôvodu: Česká republika.

  0,68 €

 • Kukuřičné křupky s příchutí banánovou 80g

  skladom 1 - 2 ks

  Vyrobeno bez použití přidaného tuku, tyto křupky jsou vynikající náhradou klasických pochoutek. Neobsahují lepek, a jsou proto vhodné i pro malé děti. Jako náhrada za piškoty, pečivo, pochutiny. Křupka je jemná se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem, čajem a pod. Dávkování není omezeno, konzumujte dle chuti. Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Kukuřice pěstovaná podle zásad ekologického zemědělství není hnojena syntetickými hnojivy, ošetřena pesticidy ani geneticky modifikována. (GMO) Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích. Složení Kukuřičná krupice, upravený cukr 20%, voda, kyselina citrónová a aroma. Bez barviv. Celiakie souvisí s nesnášenlivostí lepku, což je bílkovina ve vrchní části obilných zrn. U lidí geneticky zatížených vede k nepřiměřené reakci imunitního systému. U dospělých se nemoc projevuje obvykle průjmy, v atypických formách chudokrevností či postižením jater. V zemi touto nemocí trpí zhruba 40.000 lidí, pro něž je jedinou možností léčby dodržovat přísnou bezlepkovou dietu. Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích. Křupka se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. Možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem ,čajem a pod.

  1,14 €

 • DARVIT Kukuřičné křupky extra skořicové 80 g

  skladom > 5 ks

  Vyrobeno bez použití přidaného tuku, tyto křupky jsou vynikající náhradou klasických pochoutek. Neobsahují lepek, a jsou proto vhodné i pro malé děti. Jako náhrada za piškoty, pečivo, pochutiny. Křupka je jemná se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem, čajem a pod. Dávkování není omezeno, konzumujte dle chuti. Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Kukuřice pěstovaná podle zásad ekologického zemědělství není hnojena syntetickými hnojivy, ošetřena pesticidy ani geneticky modifikována. (GMO) Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích. Složení Kukuřičná krupice, kyselina citrónová, upravený cukr 20%, skořice mletá 2%, voda. Bez barviv. Celiakie souvisí s nesnášenlivostí lepku, což je bílkovina ve vrchní části obilných zrn. U lidí geneticky zatížených vede k nepřiměřené reakci imunitního systému. U dospělých se nemoc projevuje obvykle průjmy, v atypických formách chudokrevností či postižením jater. V zemí touto nemocí trpí zhruba 40.000 lidí, pro něž je jedinou možností léčby dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.

  1,14 €

 • Kukuřično-Jahelné křupky 60g

  skladom > 5 ks

  Vyrobeno bez použití přidaného tuku, tyto křupky jsou vynikající náhradou klasických pochoutek. Neobsahují lepek, a jsou proto vhodné i pro malé děti. Užití Jako náhrada za piškoty, pečivo, pochutiny. Křupka se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. Můžete je podávat s mlékem a pod. Dávkování Dávkování není omezeno, konzumujte dle chuti. Kontraindikace Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Fakta Kukuřice pěstovaná podle zásad ekologického zemědělství není hnojena syntetickými hnojivy, ošetřena pesticidy ani geneticky modifikována. (GMO) Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích. Složení Kukuřičná krupice 80% Jáhly 20%,voda. Bez barviv. Příznaky Celiakie souvisí s nesnášenlivostí lepku, což je bílkovina ve vrchní části obilných zrn. U lidí geneticky zatížených vede k nepřiměřené reakci imunitního systému. U dospělých se nemoc projevuje obvykle průjmy, v atypických formách chudokrevností či postižením jater. V zemí touto nemocí trpí zhruba 40.000 lidí, pro něž je jedinou možností léčby dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.

  1,01 €

 • Kukuřičné křupky s příchutí jogurtu 80g

  skladom 3 - 5 ks

  Vyrobeno bez použití přidaného tuku, tyto křupky jsou vynikající náhradou klasických pochoutek. Neobsahují lepek, a jsou proto vhodné i pro malé děti svou jemnosti a chuti. Jako náhrada za piškoty, pečivo, pochutiny. Křupka se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem, čajem a pod. Dávkování není omezeno, konzumujte dle chuti. Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Kukuřice pěstovaná podle zásad ekologického zemědělství není hnojena syntetickými hnojivy, ošetřena pesticidy ani geneticky modifikována. (GMO) Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích. Složení Kukuřičná krupice, kyselina citrónová, upravený cukr 15%, sušený jogurt 5%, sušené mléko 2%, voda, vanilkové aroma, bez barviv. Příznaky Celiakie souvisí s nesnášenlivostí lepku, což je bílkovina ve vrchní části obilných zrn. U lidí geneticky zatížených vede k nepřiměřené reakci imunitního systému. U dospělých se nemoc projevuje obvykle průjmy, v atypických formách chudokrevností či postižením jater. V zemí touto nemocí trpí zhruba 40.000 lidí, pro něž je jedinou možností léčby dodržovat přísnou bezlepkovou dietu. Křupka se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. Možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem, čajem a pod.

  0,92 €

 • Snack kukuřičný Teddy mrkev a dýně BIO 4x15g

  skladom 1 - 2 ks

  Popis: Kukuřičné snacky s příchutí mrkve a dýně v bio kvalitě vašim dětem rozhodně zachutnají. Můžou si je vzít kamkoliv sebou. Složení: kukuřice 53%, rýžová mouka, slunečnicový olej, dehydrovaná mrkev 5%, dehydrovaná dýně 5%, Obsah: 15gZemě původu: Slovensko

  1,85 €

 • SUNARKA detské sušienky banán med 175 g

  skladom do 24 hodín

  Sušienky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky. Veľkosť a tvar sušienok sú prispôsobené detským ručičkám. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie žuť väčšie kúsky. Výhody výrobku Jemná chuť Vybrané cereálie Vysoká kvalita Vitamín B1 a vápnik Vhodné pre prvé zúbky Sušienky vo výžive dieťaťa Sušienky sú určené deťom od ukončeného 6. mesiaca veku. Môžu byť príjemným spestrením jedálneho lístka dieťaťa. Odporúčame nenechať dieťa počas konzumácie sušienok bez dozoru. 

  1,70 € -23% 2,20 €

 • SUNARKA detské sušienky vanilkové 175 g

  skladom do 24 hodín

  Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky. Veľkosť a tvar sušienok sú prispôsobené detským ručičkám. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie žuť väčšie kúsky. Výhody výrobku Jemná chuť Vybrané cereálie Vysoká kvalita Vitamín B1 a vápnik Vhodné pre prvé zúbky Sušienky vo výžive dieťaťa Sušienky sú určené deťom od ukončeného 6. mesiaca veku. Môžu byť príjemným spestrením jedálneho lístka dieťaťa. Odporúčame nenechať dieťa počas konzumácie sušienok bez dozoru. Potravina na zvláštnu výživu. 

  1,70 € -23% 2,20 €

 • HAMI SAFARI DETSKÉ SUŠIENKY 180G

  HAMI SAFARI DETSKÉ SUŠIENKY 180G

  Akcia

  2 dni

  Obilné chrumkavé sušienky Hami SAFARI poskytujú deťom prirodzený zdroj energie zo 6 druhov obilnín, dôležité vitamíny, vápnik a železo napomáhajúce zdravému rastu a vitalite.Hravý tvar sušienok vo forme zvieratiek je špeciálne prispôsobený do malej detskej ručičky, takže sa deťom dobre drží.Pre svoju lahodnú chuť a ľahkú stráviteľnosť sú sušienky Hami SAFARI ideálne ako doplnok raňajok alebo desiaty. Ich tvar, konzistencia a textúra umožňujú ľahkú rozpustnosť v ústach. Vekové určenie:od ukončeného 6. mesiaca Sušienky Hami SAFARI obsahujú: vitamíny B - sú nevyhnutné pri získavaní energie z živín, pôsobia priaznivo na krvotvorbu, majú vplyv na funkciu nervovej sústavy a na zdravý rast kože a vlasov niacín a kyselinu pantoténovú - sú dôležité pre zdravý rast a tkanivá vápnik - je hlavnou stavebnou zložkou kostí a zubov a nevyhnutný pre zrážanie krvi železo - zaisťuje správnu krvotvorbu a je tiež dôležitou stavebnou zložkou Priemerné zloženie v 100 g výrobku: Energetická hodnota 1765 kJ / 419 kcal Bielkoviny (živočíšne a rastlinné) 11,2 g Sacharidy 68,9 g Tuky 10,9 g Vláknina 3,8 g minerálne látky Sodík 0,35 g Železo 5,9 mg Vápnik 300 mg vitamíny B1 0,48 mg B2 0,6 mg B6 0,57 mg Niacín 5,9 mg NIE Kys. pantoténová 2,1 mg 5 sušienok (10g) 177 kJ / 42 kcal Zloženie: Obilné múky 60% (z pšenice, kukurice, ovsa, jačmeňa, raže a ryža), sacharóza, sušené odtučnené mlieko, rastlinný tuk, kypriace látky (uhličitan sodný, uhličitan amónny), uhličitan vápenatý, jedlá soľ, aróma (vanilín), dextróza , mliečnan železnatý a vitamíny. Náš tip: Sušienky Hami SAFARI odporúčame podávať dieťaťu rozpustené v ovocnom príkrme Hami, dojčenskom mlieku alebo samotné. Detské sušienky Hami SAFARI je možné podávať aj s detským čajom alebo detským ovocným nápojom Hami.

  2,28 €

 • NESTLÉ baby sušienky 180G

  skladom do 24 hodín

  Sušienky sú vhodnou desiatou alebo olovrantom pre vášho drobčeka, ak už ukončil 6. mesiac. Sú obohatené o dôležité vitamíny a minerálne látky potrebné pre správny rast a vývoj organizmu, neobsahujú vajcia. Sú veľmi dobre stráviteľné a majú príjemnú mliečnu chuť. Tvar tyčiniek je možné zaujímavo kombinovať s NESTLÉ Baby sušienkami 360g v tvare medvedíka. Pri žuvaní sušienok sa tiež masírujú ďasná, čo podporuje lepšie prerezávanie malých zúbkov. Tieto sušienky sú vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

  1,89 € -27% 2,60 €

 • SUNARKA detský snack jablkové prstienky 50 g

  skladom do 24 hodín

  Snacky od ukončeného 12. mesiaca vo vysokej kvalite zodpovedajúcej prísnym požiadavkám na detskú výživu detí do 3 rokov. Prstienky s jablčnou príchuťou sú vyrobené zo starostlivo vybranej a vysokokvalitnej kukuričnej a ryžovej múky, sú teda bezlepkové. Výhody výrobku Sú obohatené o významné vitamíny skupiny B, vitamín C a vápnik. Vápnik je pre deti veľmi dôležitý, pretože je potrebný na normálny rast a vývin kostí. Tvar kukuričných prstienkov je prispôsobený malým detským ručičkám, ľahko sa uchopia, a tak sa pri ich konzumácii rozvíjajú aj motorické schopnosti – zručnosť a koordinácia pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Snacky vo výžive dieťaťa Kukurično-ryžové extrudované snacky sú určené deťom od ukončeného 1. roku. Môžu byť príjemným spestrením jedálneho lístka dieťaťa. Odporúčame nenechať dieťa počas konzumácie sušienok bez dozoru. 

  1,06 € -12% 1,20 €

 • NESTLE JUNIOR MASLOVE SUSIENKY 180G

  NESTLE JUNIOR MASLOVE SUSIENKY 180G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Pre deti už od ukončeného 6. mesiaca. + vitamíny a minerálne látky Aj tieto sušienky sú vhodnou desiatou pre vášho drobčeka, ak už ukončil 6. mesiac. Sú obohatené o dôležité vitamíny a minerálne látky potrebné pre správny rast a vývoj organizmu, neobsahujú vajcia. Sú veľmi dobre stráviteľné a majú príjemnú mliečnu chuť. Tvar tyčiniek je možné zaujímavo kombinovať s NESTLÉ Baby sušienky 360g s tvarom medvedíka. Pri žuvaní sušienok sa tiež masírujú ďasná, čo podporuje lepšie prerezávanie malých zúbkov. Tieto sušienky sú vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

  1,89 € -31% 2,75 €

 • SUNARKA detské sušienky písmenkové 150g

  skladom do 24 hodín

  Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrumkanie. Veľkosť a tvar sušienok sú prispôsobené detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí, a tak rozvíja svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Výhody výrobku Vhodné pre prvé zúbky. Opätovne uzatvárateľný obal. Zaujíma Vás zloženie Obilná múka 61,9% (pšenica, ryža, jačmeň, kukurica), cukor, nehydrogenovaný rastlinný olej (palmový), pšeničný škrob, pasterizované mlieko, vajcia, sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (vápnik, fosfor, železo, zinok), med , kypriace látky (uhličitan amónny, uhličitan sodný, fosforečnan sodný), jodizovaná soľ, aróma, vitamíny (B1, B2, B6, B12, kyselina listová, D, K, niacín). Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a sezamu. Obsahuje lepok. Sušienky vo výžive dieťaťa Sušienky sú určené deťom od ukončeného 12. mesiaca veku. Môžu byť príjemným spestrením jedálneho lístka dieťaťa. Odporúčame nenechať dieťa počas konzumácie sušienok bez dozoru. Potravina na zvláštnu výživu. 

  1,70 € -23% 2,20 €

 • MAXÍNEK Kukuřičné křupinky 80 g bez soli

  skladom do 24 hodín

  Kukuřičné křupky Složení: kukuřičná krupice. Může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů (mandle, kešu ořechy), mléka, sóji a celeru. Skladujte v suchu. Chraňte před přímým sluncem. Průměrný obsah ve 100g: energetická hodnota 1600 kJ/383 kcal, tuky 2,9g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,0g, sacharidy 77,9g, z toho cukry 0,5g, vláknina 3,4g, bílkoviny 8,5g, jedlá sůl (NaCl) 0,22g.

  0,72 €

 • Snack kukuřičný Angelina mrkev a jablko BIO 4x15g

  skladom do 24 hodín

  Popis: Kukuřičné snacky s příchutí mrkve a jablka v bio kvalitě vašim dětem rozhodně zachutnají. Můžou si je vzít kamkoliv sebou. Složení: kukuřice 53%, rýžová mouka, slunečnicový olej, dehydrovaná mrkev 5%, dehydrované jablko 5%Obsah: 15gZemě původu: Slovensko

  1,85 €

 • HIPP DETSKÉ KEKSY BIO JABLKOVÉ 150G

  HIPP DETSKÉ KEKSY BIO JABLKOVÉ 150G

  Akcia

  2 dni

  Detské jablkové keksy sú v BIO kvalite, obsahujú celozrnné obilniny a sú vyrobené bez prídavku cukrov. Sú v tvare sloníkov, ktoré sú u detí vďaka svojmu tvaru veľmi obľúbené a zároveň zaručujú zdravé hryzenie. Keksy sa vďaka svojmu tvaru dobre držia - čo je pre malú detskú ruku ideálne. Vaše dieťa sa tak rýchlo naučí keksy držať samé a pod Vaším dohľadom ich aj samostatne konzumovať. od ukončeného 1.roka veku dieťaťa v BIO kvalite obsahujú lepok neobsahujú vajce

  2,76 € -7% 2,97 €

 • BABYBIO piškoty s esenciálním olejem sladkého pomeranče 120 g

  skladom > 5 ks

  Nová receptura pro chutnou svačinku: Piškoty Babybio ochucené esenciálním olejem s příchutí sladkého pomeranče poskytnou vašemu dítěti příležitost k poznávání nové chuti a konzistence. Od ukončeného 8. měsíce K prvnímu ochutnávání pro nejmenší jsou sušenky vhodné v kašovité úpravě smícháním s pokračovacím mlékem. Příprava v misce: Jednu nebo dvě sušenky rozdrobte ve 150 ml teplého či studeného pokračovacího mléka. Po jedné minutě obsah lžící rozmíchejte na kašovitou texturu. Příprava v kojenecké lahvi: Jednu sušenku nadrobte do kojenecké lahve s vlažným pokračovacím mlékem. Po jedné minutě obsah důkladně protřepejte. Pro podávání musí být sušenka zcela rozpuštěna. Od ukončeného 10. měsíce Sušenky jsou tvarem a velikostí uzpůsobeny k přímé konzumaci v období, kdy dítěti začínají růst první zoubky. Pokud vaše dítě splňuje níže uvedené podmínky, může začít sušenky kousat: Má alespoň dva zoubky. Dokáže rozžvýkat kousek rohlíku. Dokáže jíst pokrmy s malými kousky. Dokáže sedět samo v kojenecké židli. Složení pšeničná mouka * třtinový cukr * obilný škrob * celá vejce * řepkový olej esenciální olej ze sladkého pomeranče * prášek do pečiva Vitamin B1 (thiamin) *z ekologického zemědělství pšeničná mouka 30%, třtinový cukr, obilný škrob, vejce 19,8%, řepkový olej, esenciální olej ze sladkého pomeranče, prášek do pečiva, tiamin (vitamín B1) Výrobek obsahuje lepek. Může obsahovat stopy arašídů, sóji, sezamu, mléka a ořechů. Obsah balení: 24 kusů (v jedné krabičce je 6 sáčků po 4 kusech).

  3,17 €

 • HIPP Sušenky Jablečné rýžové oplatky BIO 35 g

  3 dni

  HiPP Jablečné rýžové oplatky jsou vyrobeny z pufované BIO rýže a obsahují navíc ještě BIO jablečnou šťávu. Jsou přirozeně jemné a zároveň mají lahodnou ovocnou příchuť. Jsou lehce stravitelné a zcela bez přídavku cukrů* – jemně sladkou příchuť dodává BIO jablečná šťáva. Malý kulatý tvar je ideální pro dětské ruce – doma stejně jako na cestách. od ukončeného 7. měsíce v BIO kvalitě první dětské sušenky bez obsahu lepku neobsahují vejce

  1,97 €

 • Sunárek /Sunarka dětský snack jahodová srdíčka 50g

  skladom do 24 hodín

  1,06 €

 • HAMI Keksíky 180 g od 6M

  skladom do 24 hodín

  Křupavé sušenky HAMI jsou vyrobené ze 6 druhů obilovin a obsahují vápník, železo a vitamíny skupiny B. Pro svou lahodnou chuť a lehkou stravitelnost jsou ideální jako doplněk snídaně nebo svačinky. Tvarem a velikostí jsou speciálně uzpůsobeny do malých dětských ručiček a v ústech se snadno rozpouští. Díky tvrdší konzistenci jsou dětské sušenky ideální pro období prořezávání prvních zoubků. vyrobeno ze 6 druhů obilovin s vápníkem, železem a vitamíny skupiny B snadno se rozpouští receptura odpovídá požadavkům České pediatrické společnosti neobsahuje konzervační látky ani umělá barviva ideální pro první zoubky Způsob přípravy Pokud dítě ještě není schopno kousat a polykat větší kousky, můžete dítěti podávat sušenky rozpuštěné v ovocném příkrmu Hami nebo v kojeneckém mléku. Nezapomeňte, že sušenky obsahují cukry, a proto by měly být pouze doplňkem vyváženého jídelníčku dítěte. Nepodávejte více než 4 sušenky denně. Jako svačinka je též vhodné ovoce, zelenina nebo jogurt.  

  2,32 €

 • LIFEFOOD Chutě 4 světadílů BIO 100 g

  3 dni

  Mořský salát lze považovat za opravdovou super potravinu. Má výraznou chuť, aroma a obsahuje životně důležité železo, jód, mangan, vitamín B12, chlorofyl i vlákninu. Veškeré tyto živiny se uchovají díky speciálnímu způsobu sušení. Doporučujeme konzumovat samostatně nebo v salátech a polévkách. Pozor, není nutné vařit! Na řasách jsou prováděny pravidelně testy na obsah pesticidů, těžkých kovů a olejů. Výrobek zařazujeme mezi živou stravu a je BIO.

  3,25 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam