MojaLekáreň.sk

Dochucovadlá

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Dochucovadlá

Detský mliečny cukor s prebiotikom je pre dojčatá a malé deti ideálnym sladidlom vo všetkých prípadoch, kedy je potrebné dochutiť čaj alebo doma pripravované príkrmy obilné alebo ovocné.

Detský tráviaci systém je ideálne nastavený na trávenie mliečneho cukru, ide prakticky o jediný cukor materského mlieka.

Tráviaci systém dieťaťa je ideálne nastavený na trávenie laktózy (mliečneho cukru). Ide totiž prakticky o jediný cukor materského mlieka, ktorý sa na rozdiel od ostatných cukrov štiepi až v tenkom čreve činnosťou črevnej mikroflóry. BIO mliečny cukor je navyše obohatený o prebiotickú vlákninu (inulín), ktorá slúži ako výživa pre probiotické baktérie v črevách.

Doplňkový sortiment

  • Ovocné príkrmy - Ovocné výživy sú na dennom jedálničku našich najmenších. Ovocné výživy pre dojčatá a malé deti obsahujú hlavne ovocie. Výber druhu ovocia je len na vás, potom už stačí vybrať variant s cukrom a bez cukru.
  • Sušienky a piškóty - Sušienky a piškóty nemusia byť len nutné sladké zlo pre vašu postavu a pre vaše deti. Pokiaľ ich jete s rozumom, dodávajú vám vyváženú porciu živín a energie a deti i vy môžete spokojne fungovať celý deň. Navyše bývajú často krát bohaté na vlákninu, takže podporujú dobré trávenie.
  • Čaje pre deti -  Najväčšia výhoda čaju spočíva v tom, že nikoho “nediskriminuje”. Mladí, starí, muži, ženy, tehotné i dojčiace matky a deti si môžu vychutnať svoj vlastný čaj. 
  • Mlieka pre deti - Kvalitné detské mlieko úplne nahradí výživu pre bábätko v období odstavovania alebo vo chvíli, kedy mamička nemôže z akéhokoľvek dôvodu dojčiť.

TIP! Vaše bábätko už začína skutočne objavovať svet a najviac ho zaujíma čo ono sa to tou lyžičkami vlastne jej. Doprajte mu jeho prvý príkrm plný vitamínov, minerálov aj vhodných výživových látok.

Kategóriu Dochucovadlá nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.