MojaLekáreň.sk
Hľadať

Dochucovadlá

Detský mliečny cukor s prebiotikom je pre dojčatá a malé deti ideálnym sladidlom vo všetkých prípadoch, kedy je potrebné dochutiť čaj alebo doma pripravované príkrmy obilné alebo ovocné.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Dochucovadlá - detailný popis

Detský tráviaci systém je ideálne nastavený na trávenie mliečneho cukru, ide prakticky o jediný cukor materského mlieka.

Tráviaci systém dieťaťa je ideálne nastavený na trávenie laktózy (mliečneho cukru). Ide totiž prakticky o jediný cukor materského mlieka, ktorý sa na rozdiel od ostatných cukrov štiepi až v tenkom čreve činnosťou črevnej mikroflóry. BIO mliečny cukor je navyše obohatený o prebiotickú vlákninu (inulín), ktorá slúži ako výživa pre probiotické baktérie v črevách.

Doplňkový sortiment

  • Ovocné príkrmy - Ovocné výživy sú na dennom jedálničku našich najmenších. Ovocné výživy pre dojčatá a malé deti obsahujú hlavne ovocie. Výber druhu ovocia je len na vás, potom už stačí vybrať variant s cukrom a bez cukru.
  • Sušienky a piškóty - Sušienky a piškóty nemusia byť len nutné sladké zlo pre vašu postavu a pre vaše deti. Pokiaľ ich jete s rozumom, dodávajú vám vyváženú porciu živín a energie a deti i vy môžete spokojne fungovať celý deň. Navyše bývajú často krát bohaté na vlákninu, takže podporujú dobré trávenie.
  • Čaje pre deti -  Najväčšia výhoda čaju spočíva v tom, že nikoho “nediskriminuje”. Mladí, starí, muži, ženy, tehotné i dojčiace matky a deti si môžu vychutnať svoj vlastný čaj. 
  • Mlieka pre deti - Kvalitné detské mlieko úplne nahradí výživu pre bábätko v období odstavovania alebo vo chvíli, kedy mamička nemôže z akéhokoľvek dôvodu dojčiť.

TIP! Vaše bábätko už začína skutočne objavovať svet a najviac ho zaujíma čo ono sa to tou lyžičkami vlastne jej. Doprajte mu jeho prvý príkrm plný vitamínov, minerálov aj vhodných výživových látok.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.