Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa

Detská výživa

Detská výživa odovzdá vášmu bábätku starostlivo vybrané látky dôležité pre jeho zdravý vývoj. Zdravá výživa pre dieťa zahŕňa všetko potrebné od mliečnych výrobkov pre novorodencov až po príkrmy určené starším deťom. Detská výživa je doménou mnohých uznávaných značiek. Aj to je zárukou, že ich výrobky budú skutočne kvalitné a prospešné. Napokon, presvedčte sa o tom sami.

Dojčenská výživa nahrádza štandardný príjem mlieka u novorodenca už od útleho veku. Tieto výrobky sú svojim zložením veľmi blízke mlieku, obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerálne látky. Ak matka nemôže z akéhokoľvek dôvodu dojčiť, dieťaťu sa aj tak dostane potrebná strava. S pribúdajúcim vekom bude treba naučiť vášho potomka prijímať aj pevnú stravu. K tomu sa výborne hodia mliečne a nemliečne kaše, ktoré tento prechod uľahčia. V určitom štádiu vývoja dieťaťu prestane vyššie uvedený typ stravy postačovať. V tomto okamihu mu môžete ponúknuť niektorý výrobok zo širokej ponuky príkrmov a výživ, ovocných i mäsových. Aj tieto príkrmy a výživy obsahujú ideálne zloženie všetkých pre detský organizmus potrebných látok a prospievajú tak zdravému rastu vášho potomka. Okrem tejto štandardnej stravy sú k dispozícii aj čaje, svojím zložením vhodné aj pre tých najmenších.

Zárukou kvality týchto výrobkov nie je len neustály odborný dohľad a spolupráca s odborníkmi mnohých odborov. Veď sláva značiek ako Sunar, Nestlé, Hipp alebo Hami je sám o sebe dostatočnou zárukou kvality. Aj napriek tejto záruke však podávanie všetkých produktov detskej výživy konzultujte s ošetrujúcim lekárom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky
Určené pre:

Rozbaliť filter

 • BABYBIO kojenecké mléko Croissance 3 25 cl

  skladom > 5 ks

  Výrobek ekologického zemědělství. Složení Částečně odstředěné mléko, voda, maltodextriny, laktóza, nehydrogenovaný rostlinný olej (řepkový, slunečnicový), slunečnicový lecitin, minerální látky: citran sodný, sírany železa, zinku a mědi, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamíny: A, D3, E, K, C, tiamin, riboflavín, niacin, kyselina pantothenová, B6, biotin, kyselina listová, B12 Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

  1,44 €

 • NUTRILON 2 Pronutra balenie 6x800 g

  NUTRILON 2 Pronutra balenie 6x800 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka! Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku? Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Ako začať s dojčenskou výživou ... Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň!

  78,58 € -16% 93,60 €

 • BABYBIO Kozí kojenecké mléko Caprea 2 900 g

  skladom > 5 ks

  13 druhů vitamínů a 13 druhů minerálních látek. Vyvážený obsah esenciálních mastných kyselin. Výrobek ekologického zemědělství. Složení Plnotučné kozí mléko v prášku (37%), kukuřičné maltodextriny, rostlinné oleje (z olejové slunečnice, řepkový, slunečnicový), laktóza, minerální látky (uhličitan vápenatý, chlorid hořečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý), vitamíny (askorbát sodný, acetát retinol, cholekalciferol, nikotinamid, fytomenadion, D-panothenát vápenatý, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin mononitrát, chlorhydrát pyridoxin, riboflavín, kyselina listová, DL-alfa-tokoferol, askorbylpalmitát, D-alfa-tokoferol-acetát), L-Tryptofan, L-Isoleucin. Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

  25,96 €

 • BABYBIO Kozie kojenecké mlieko Caprea 3 900 g

  skladom > 5 ks

  Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje vitamín D, dôležitý pre stavbu kostí, a vyvážené zloženie esenciálnych mastných kyselín. Zloženie Plnotučné kozie mlieko v prášku (37%), kukuričné maltodextríny, rastlinné oleje (z olejovej slnečnice, repkový, slnečnicový), laktóza, minerálne látky (uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý), Vitamíny (askorbát sodný, acetát retinol, cholekalciferol, nikotinamid, fytomenadion, D-panothenát vápenatý, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin mononitrát, chlorhydrát pyridoxin, riboflavín, kyselina listová, DL-alfa-tokoferol, askorbylpalmitát, D-alfa-tokoferol-acetát), L-Tryptofan, L-Isoleucin Pre novorodencov a kojencov predstavuje najlepší spôsob výživy materské mlieko, predovšetkým zastúpením svojich živín a ich kvalitou. Výhradne kojenie je odporúčané do 6 mesiacov veku dieťaťa. Kombinácia materského mlieka a čiastočného prikrmovania z fľaše v prvých týždňoch života dieťaťa  môže mať negatívny vplyv na kojenie a prikrmovanie môže byť obtiažne zmeniteľné spät na plné kojenie. Materské mlieko tiež buduje citový vzťah medzi matkou a dieťaťom a zároveň je tou najekonomickejšou variantou výživy. Ak už nemôže byť bábätko iba kojené, počiatočnú kojeneckú výživu odporúčame užívať iba na radu lekára či nezávislých odborníkov z odboru medicíny, výživy alebo liečiv alebo iných osôb profesionálne sa zaoberajúcich starostlivosťou o kojencov a malé deti. Pre zdravie kojencov je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  25,96 € -7% 28,00 €

 • SWISS Laktobacilky Baby 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Probiotiká sú živé organizmy, ktoré pri podaní v primeranom množstve priaznivo ovplyvňujú zdravotný stav hostiteľa. Pre deti už od narodenia. Vysypávacia kapsula obsahuje minimálne 1 miliardu živých baktérií 5 špecifických kmeňov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v tráviacom trakte zdravého dieťaťa. Napr. následkom užívania antibiotík, zmeny životného prostredia či výživy sa môže narušiť rovnováha medzi priateľskými a patogénnymi baktériami v tráviacom trakte. Dávkovanie Pre deti od narodenia 1 kapsula denne, obsah kapsule vysypať priamo do fľaštičky s vlažnou dojčenskou výživou, prípadne do jedla. Odborne posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou a schválené od narodenia.  Aktívne zložky v 1 kapsule:  Lactobacillus rhamnosus 45%, Bifidobacterium infantis 15%, Bifidobacterium bifidum 10%, Lactobacillus casei 15%, Lactobacillus acidophilus 15%, 1miliarda CFU, inulín (prebiotická vláknina) 36mg Zloženie maltodextrín, fruktooligosacharidy (Inulín), rastlinná kapsula, bakteriálne kultúra, antioxidant (kys. askorbová), protihrudkujúca látka (stearát horečnatý). Môže obsahovať mliečne zložky. Neobsahuje umelé príchute, farbivá, sladidlá, konzervačné látky, lepok ani pšeničné zložky.

  12,42 €

 • BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Mlieko obsahuje LCP, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom skupiny Omega 3. Kojenecké mlieko BIO s obsahom bifidu vyrobené vo Francúzsku z kráv francúzskeho pôvodu, ktoré sú kŕmené travinami alebo organickým krmivom v súlade s platnými predpismi pre biostravu. Preventívna starostlivosť s aplikáciou antibiotík je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu. Pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje režim výroby, ktorý vychádza z používania prírodných hnojív a striedania plodín. Zloženie Demineralizovaná srvátka, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), kukuričné maltodextríny, odstredené mlieko, vaječné fosfolipidy, koncentrované mliečne minerály (vápnik), Minerály: chlorid draselný, chlorid horečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran meďnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferol), niacin, askorbylpalmitát, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotín, riboflavín, vitamín D3, vitamín B12, rybí olej, bifidobakterie (bifidobacterium lactis) 0,05%, inositol, cholin bitartrát, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol

  19,68 €

 • NUTRICIUS Imuníci Hliva ustricová so šípkami pre deti 90 tabliet Výživový doplnok

  NUTRICIUS Imuníci Hliva ustricová so šípkami pre deti 90 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výrobok, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí od 3 rokov. Imuníci sú multivitamíny s hlivou ustricovou a šípkami pre deti vo forme cmúľacích tabliet s príchuťou lesných jahôd. Každá tableta obsahuje 90% Beta-1,3 / 1,6-D glukán izolovaný z hlivy ustricovej, 45% extrakt z plodov Rosa Cania (šípky), vitamíny A, C, E, a Zinok. Balenie vystačí na 3 mesiaca užívania Zloženie Vitamín C 80mg, Beta-glukán 90% 30mg, Extrakt z plodov Rosa Cania 45% 10 mg, vitamín E 6 mg, Zinok 5 mg, vitamín A 400 μg Dávkovanie Pre deti od 3 rokov. 1 tabletu po jedle, rozpustiť v ústach Balenie: 90 tabliet

  11,79 € -18% 14,30 €

 • VIBOVIT Vianočné balenie Farma 50 želé + Abeceda 50 želé + DARČEK… Výživový doplnok

  VIBOVIT Vianočné balenie Farma 50 želé + Abeceda 50 želé + DARČEK Somárik

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vibovit Farma je komplex 11 vitamínov a minerálnych látok vo forme želé s vynikajúcou ovocnou chuťou a v tvare abecedy a zvieratiek. Je odporúčaný hlavne všetkým aktívnym deťom od 3 rokov, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje iba 100% prírodné farbivá. Jeden želé cukrík obsahuje 50% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, niacínu, vitamínu E, zinku, kyseliny pantoténovej, vitamínu A, kyseliny listovej, selénu, biotínu, vitamínu D a vitamínu B12.     Vitamín C podporuje imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje vstrebávanie železa.     Niacín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín E je antioxidant s ochranným účinkom pre organizmus.     Zinok podporuje imunitný systém a pamäťové funkcie, má vplyv na normálne funkcie zraku a kĺbov.     Kyselina pantoténová podporuje duševnú výkonnosť, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín A podporuje imunitný systém, má vplyv na udržanie zdravej kože a normálneho videnia.     Folát (kyselina listová) podporuje imunitný systém, ovplyvňuje krvotvorbu.     Selén podporuje imunitný systém, má ochranné antioxidačné účinky, má vplyv na činnosť a udržanie zdravej štítnej žľazy.     Biotín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, podporuje funkcie kože.     Vitamín D podporuje imunitný systém, má vplyv na správnu reakciu organizmu na zápal, ovplyvňuje vstrebávanie a využitie vápnika na podporu kostí a zubov.     Vitamín B12 má vplyv na tvorbu červených krviniek, energetickú látkovú výmenu a podporuje imunitný systém. zloženie Glukózový sirup, cukor, voda, bravčová želatína, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; koncentrát pomarančovej šťavy, koncentrát šťavy z mrkvy, aróma: jablko, pomaranč, limetka, višňa, malina; farbivá: paprikový extrakt, meďnatý komplex chlorofynů; leštiaca látka: karna-ubský vosk; vitamín C 40,00 mg (kyselina askorbová), niacín 8,00 mg (nikotínamid), vitamín E 6,00 mg (DL-alfa-tokoferyl-acetát), kyselina pantoténová 3,00 mg (D-pantothenan vápenatý), vitamín A 400,00 mikrogramov (retinyl acetát), kyselina listová 100 mikrogramov (kyselina pteroylmonoglutamová), biotín 25,00 mikrogramov (D-biotín), vitamín D 2,50 mikrogramov (cholekalciferol), vitamín B12 1,25 mikrogramov (kyanokobalamín) , zinok 5,00 mg (síran zinočnatý), selén 27,00 mikrogramov (seleničitan sodný). Liek môže obsahovať stopové množstvá vaječných bielkovín. dávkovanie 1-2 želé denne Doplnok stravy.

  11,78 € -26% 16,00 €

 • VIBOVIT Vianočné balenie Dino 50 želé + Abeceda 50 želé + DARČEK… Výživový doplnok

  VIBOVIT Vianočné balenie Dino 50 želé + Abeceda 50 želé + DARČEK Kravička

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vibovit Dino je komplex 11 vitamínov a minerálnych látok vo forme želé s vynikajúcou ovocnou chuťou a v tvare dinosaurov alebo zvieratiek. Je odporúčaný hlavne všetkým aktívnym deťom od 3 rokov, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje iba 100% prírodné farbivá. Jeden želé cukrík obsahuje 50% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, niacínu, vitamínu E, zinku, kyseliny pantoténovej, vitamínu A, kyseliny listovej, selénu, biotínu, vitamínu D a vitamínu B12.     Vitamín C podporuje imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje vstrebávanie železa.     Niacín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín E je antioxidant s ochranným účinkom pre organizmus.     Zinok podporuje imunitný systém a pamäťové funkcie, má vplyv na normálne funkcie zraku a kĺbov.     Kyselina pantoténová podporuje duševnú výkonnosť, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín A podporuje imunitný systém, má vplyv na udržanie zdravej kože a normálneho videnia.     Folát (kyselina listová) podporuje imunitný systém, ovplyvňuje krvotvorbu.     Selén podporuje imunitný systém, má ochranné antioxidačné účinky, má vplyv na činnosť a udržanie zdravej štítnej žľazy.     Biotín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, podporuje funkcie kože.     Vitamín D podporuje imunitný systém, má vplyv na správnu reakciu organizmu na zápal, ovplyvňuje vstrebávanie a využitie vápnika na podporu kostí a zubov.     Vitamín B12 má vplyv na tvorbu červených krviniek, energetickú látkovú výmenu a podporuje imunitný systém. zloženie Glukózový sirup, cukor, voda, bravčová želatína, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; koncentrát pomarančovej šťavy, koncentrát šťavy z mrkvy, aróma: jablko, pomaranč, limetka, višňa, malina; farbivá: paprikový extrakt, meďnatý komplex chlorofynů; leštiaca látka: karna-ubský vosk; vitamín C 40,00 mg (kyselina askorbová), niacín 8,00 mg (nikotínamid), vitamín E 6,00 mg (DL-alfa-tokoferyl-acetát), kyselina pantoténová 3,00 mg (D-pantothenan vápenatý), vitamín A 400,00 mikrogramov (retinyl acetát), kyselina listová 100 mikrogramov (kyselina pteroylmonoglutamová), biotín 25,00 mikrogramov (D-biotín), vitamín D 2,50 mikrogramov (cholekalciferol), vitamín B12 1,25 mikrogramov (kyanokobalamín) , zinok 5,00 mg (síran zinočnatý), selén 27,00 mikrogramov (seleničitan sodný). Liek môže obsahovať stopové množstvá vaječných bielkovín. dávkovanie 1-2 želé denne DARČEK: lampička v tvare kravičky, ktorá na tlesknutie svieti a bučia.

  11,78 € -26% 16,00 €

 • VIBOVIT Vianočné balenie Farma 50 želé + Aqua 50 želé + DARČEK… Výživový doplnok

  VIBOVIT Vianočné balenie Farma 50 želé + Aqua 50 želé + DARČEK Ovečka

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Vibovit je komplex 11 vitamínov a minerálnych látok vo forme želé s vynikajúcou ovocnou chuťou a v tvare morských zvieratiek. Je odporúčaný hlavne všetkým aktívnym deťom od 3 rokov, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje iba 100% prírodné farbivá. Jeden želé cukrík obsahuje 50% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, niacínu, vitamínu E, zinku, kyseliny pantoténovej, vitamínu A, kyseliny listovej, selénu, biotínu, vitamínu D a vitamínu B12.     Vitamín C podporuje imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje vstrebávanie železa.     Niacín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín E je antioxidant s ochranným účinkom pre organizmus.     Zinok podporuje imunitný systém a pamäťové funkcie, má vplyv na normálne funkcie zraku a kĺbov.     Kyselina pantoténová podporuje duševnú výkonnosť, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín A podporuje imunitný systém, má vplyv na udržanie zdravej kože a normálneho videnia.     Folát (kyselina listová) podporuje imunitný systém, ovplyvňuje krvotvorbu.     Selén podporuje imunitný systém, má ochranné antioxidačné účinky, má vplyv na činnosť a udržanie zdravej štítnej žľazy.     Biotín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, podporuje funkcie kože.     Vitamín D podporuje imunitný systém, má vplyv na správnu reakciu organizmu na zápal, ovplyvňuje vstrebávanie a využitie vápnika na podporu kostí a zubov.     Vitamín B12 má vplyv na tvorbu červených krviniek, energetickú látkovú výmenu a podporuje imunitný systém. zloženie Glukózový sirup, cukor, voda, bravčová želatína, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; koncentrát pomarančovej šťavy, koncentrát šťavy z mrkvy, aróma: jablko, pomaranč, limetka, višňa, malina; farbivá: paprikový extrakt, meďnatý komplex chlorofynů; leštiaca látka: karna-ubský vosk; vitamín C 40,00 mg (kyselina askorbová), niacín 8,00 mg (nikotínamid), vitamín E 6,00 mg (DL-alfa-tokoferyl-acetát), kyselina pantoténová 3,00 mg (D-pantothenan vápenatý), vitamín A 400,00 mikrogramov (retinyl acetát), kyselina listová 100 mikrogramov (kyselina pteroylmonoglutamová), biotín 25,00 mikrogramov (D-biotín), vitamín D 2,50 mikrogramov (cholekalciferol), vitamín B12 1,25 mikrogramov (kyanokobalamín) , zinok 5,00 mg (síran zinočnatý), selén 27,00 mikrogramov (seleničitan sodný). Liek môže obsahovať stopové množstvá vaječných bielkovín. dávkovanie 1-2 želé denne DARČEK: lampička v tvare ovečky, ktorá na tlesknutie svieti a bečí

  11,78 € -26% 16,00 €

 • VIBOVIT Vianočné balenie Dino 50 želé + ZOO 50 želé + DARČEK… Výživový doplnok

  VIBOVIT Vianočné balenie Dino 50 želé + ZOO 50 želé + DARČEK Prasiatko

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vibovit Dino je komplex 11 vitamínov a minerálnych látok vo forme želé s vynikajúcou ovocnou chuťou a v tvare morských zvieratiek. Je odporúčaný hlavne všetkým aktívnym deťom od 3 rokov, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje iba 100% prírodné farbivá. Jeden želé cukrík obsahuje 50% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, niacínu, vitamínu E, zinku, kyseliny pantoténovej, vitamínu A, kyseliny listovej, selénu, biotínu, vitamínu D a vitamínu B12.     Vitamín C podporuje imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje vstrebávanie železa.     Niacín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín E je antioxidant s ochranným účinkom pre organizmus.     Zinok podporuje imunitný systém a pamäťové funkcie, má vplyv na normálne funkcie zraku a kĺbov.     Kyselina pantoténová podporuje duševnú výkonnosť, znižuje únavu a vyčerpanie.     Vitamín A podporuje imunitný systém, má vplyv na udržanie zdravej kože a normálneho videnia.     Folát (kyselina listová) podporuje imunitný systém, ovplyvňuje krvotvorbu.     Selén podporuje imunitný systém, má ochranné antioxidačné účinky, má vplyv na činnosť a udržanie zdravej štítnej žľazy.     Biotín má vplyv na energetickú látkovú výmenu, podporuje funkcie kože.     Vitamín D podporuje imunitný systém, má vplyv na správnu reakciu organizmu na zápal, ovplyvňuje vstrebávanie a využitie vápnika na podporu kostí a zubov.     Vitamín B12 má vplyv na tvorbu červených krviniek, energetickú látkovú výmenu a podporuje imunitný systém. zloženie Glukózový sirup, cukor, voda, bravčová želatína, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; koncentrát pomarančovej šťavy, koncentrát šťavy z mrkvy, aróma: jablko, pomaranč, limetka, višňa, malina; farbivá: paprikový extrakt, meďnatý komplex chlorofynů; leštiaca látka: karna-ubský vosk; vitamín C 40,00 mg (kyselina askorbová), niacín 8,00 mg (nikotínamid), vitamín E 6,00 mg (DL-alfa-tokoferyl-acetát), kyselina pantoténová 3,00 mg (D-pantothenan vápenatý), vitamín A 400,00 mikrogramov (retinyl acetát), kyselina listová 100 mikrogramov (kyselina pteroylmonoglutamová), biotín 25,00 mikrogramov (D-biotín), vitamín D 2,50 mikrogramov (cholekalciferol), vitamín B12 1,25 mikrogramov (kyanokobalamín) , zinok 5,00 mg (síran zinočnatý), selén 27,00 mikrogramov (seleničitan sodný). dávkovanie 1-2 želé denne DARČEK: lampička v tvare prasiatka, ktorá svieti a chrochtať na tlesknutia

  11,78 € -26% 16,00 €

 • REVITAL The Simpsons Revital Omega 3 + vitamíny D3 a E 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré poznáme skôr pod súhrnným názvom Omega 3, patria medzi esenciálne látky. Teda také, ktoré sú pre telo nevyhnutné na jeho činnosti, nevie si ich ale samo vytvoriť a musíme mu ich dodávať v potrave. Najznámejším zdrojom Omega 3 mastných kyselín je rybí olej. Skúste však deťom dať lyžičku rybieho tuku. Brrrr! Biopur DHA je rybí olej spracovaný a ochutený tak, že rybia (pa)chuť je úplne potlačená a zostáva len pridaná lahodná chuť ovocia. Deti si ho zamilujú! Účinky obsiahnutých aktivnych látok  Látky obsiahnuté v tomto produkte prispievajú k normálnej mozgovej činnosti*, normálnemu stavu zraku*, normálnej srdcovej činnosti**. Účinky obsiahnutého vitamínu D3 pôsobí na normálny rast a vývin kostí u detí, prispeva k normálnej funkcii imunitného systému. Zloženie produktu Aktívne zložky v 1 kapsule (% Odporúčaná denná dávka): BioPure DHA? obsahuje Omega – 3 nenasýtené 500 mg, mastné kyseliny 150 mg, z toho DHA 119 mg, z toho EPA 31 mg, Vitamín E, 2,5 mg (20,8 %), Vitamín D3 2,5 μg (50 %). * priaznivého účinku sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne** priaznivého účinku sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA denne Odporúčané dávkovanie  Deti od 3 rokov užívajú 1 kapsulu denne. Dospelí a deti od 12 rokov užívajú 2-4 kapsule denne.  60 ochutených žuvacích kapsúl. Nie je určené pro deti do 3 rokov!

  10,57 €

 • Jamieson Omega-3 Kids Gummies želatínové pastilky pre deti 60… Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Aktívné zložky Omega‑3 esenciálne mastné kyseliny DHA‑kyselina dokozahexaénová EPA‑kyselina eikozapentaénová Každá pastilka obsahuje Rybí olej (z tuniaka) 113,5 mg, Omega-3 mastné kyseliny 35 mg (získané z 60 mg čistého molekulárne destilovaného oleja zo sardiniek), Z toho-EPA (Eikozapentaénová kyselina) 5 mg, DHA (Dokozahexaénová kyselina) 25 mg. Ďalej obsahuje: glukózový sirup, sacharóza, želatína (želírujúca látka), kyselina citrónová (zvýrazňovač chutnosti), kyselina mliečna (antioxidant), kyselina fumarová (regulátor kyslosti), príchuť (jahodová, banánová, citrónová, pomarančová), farbivo (džús z čiernej mrkvy, annatto), frakcionovaný kokosový olej, karnaubský vosk; včelí vosk (povlaková látka). Odporučané dávkovanie a skladovanie Deťom od 3 rokov sa odporúčajú 4 pastilky denne po jedle. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 60 želatínových pastiliek.

  9,68 €

 • EP Betaglukan junior koncentrat 250 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Aktívny betaglukán v najúčinnejšej koloidnej forme. Koncentrát obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu v koloidnej forme, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov. Bioaktívny Betaglukán Junior koncentrát obsahuje vysoko aktívny betaglukán v najúčinnejšej koloidnej forme na prípravu nápoja. Priaznivého účinku sa dosiahne pri prívode 3 g beta-glukánov z ovsa, ovsených otrúb, jačmeňa, jačmenných otrúb alebo zo zmesi týchto zdrojov denne. Zloženie betaglukán v aktívnej koloidnej forme, zmes polysacharidov beta-glukánového typu z obilovín (jačmeňa a ovsa), zeleniny a húb, sacharóza, glukóza, fruktóza, kyselina citrónová, citran draselný, citran sodný, fosforečnan vápenatý, aróma, sladidlo: steviolglykozidy, vitamínová zmes (kyselina askorbová, nikotínamid, D-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, tiamín mononitrát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, biotín, kyanokobalamín), oxid horečnatý, stabilizátory: sorban draselný, benzoan sodný; betakarotén. Dávkovanie 1 až 2 krát denne užiť jednu dávku. 1 polievkovú lyžicu, t.j. 10 ml, rozmiešať v minimálne 250 ml vody. Doporučuje sa užívať 2 až 3 mesiace. Pred každým použitím koncentrát pretrepať! Balenie 250 ml. Upozornenie: Nevhodné pre pacientov po transplantácii orgánov počas užívania imunosupresívnych medikamentov. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Minimálna trvanlivosť: viď. na obale Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25C°, uskladňovať mimo dosahu malých detí. Hmotnosť aktívnych betaglukánov v 1 dávke – 10 ml = 200 mg

  9,37 €

 • BABYBIO Lunea 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom 1 - 2 ks

  Výrobek ekologického zemědělství. Počáteční mléčná kojenecká výživa od 0-6 měsíců. Kojenecké mléko BIO s obsahem kukuřičného škrobu vyrobené ve Francii z krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo organickou pící v souladu s platnými předpisy pro biostravu. Preventivní péče s aplikací antibiotik je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí. Pro budoucnost vašeho dítěte preferuje režim výroby, který vychází z používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Složení Demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje (olejový slunečnicový, řepkový, slunečnicový), odstředěné mléko, kukuřičné maltodextriny, kukuřičný škrob, koncentrované mléčné minerály (vápník), slunečnicový lecitin, Minerály: chlorid draselný, chlorid hořečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran mědnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol acetát), niacin, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotin, riboflavin, vitamín D, vitamín B12, cholin bitartrát, inositol, antioxidanty: extrakt bohatý na tokoferol, askorbylpalmitát

  16,32 €

 • NUTRILON 2 Pronutra 800 g

  skladom 3 - 5 ks

  Inšpirované výskumy materského mlieka Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Ako mlieko pomáha dieťatku Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú: k zdravej imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Zaujímajú Vás rady ako začať s dojčenskou výživou Ak začínate s dojčenskou výživou, buďte trpezlivá a venujte vášmu dieťatku dostatok času. Prechod z materského mlieka na mlieko dojčenské je pre dieťatko veľká zmena a počiatočné odmietanie dojčenského mlieka nie je ničím neobvyklým. Aby si vaše dieťatko na túto novinku vo svojom jedálničku zvyklo, je potreba vybrané mlieko skúšať aj dlhšie ako týždeň! * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,37 € -5% 16,16 €

 • NUTRILON 3 Pronutra Vanilla 800 g

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 3 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 12. mesiaca do 24. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 3 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 3 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,37 € -7% 16,49 €

 • NUTRILON 3 Pronutra 800 g

  skladom > 5 ks

  Na základe najnovších odborných poznatkov bolo vyvinuté batoľacie mlieko Nutrilon 3 Pronutra určené pre deti vo veku od ukončeného 12. mesiaca do 24. mesiaca. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Prečo deťom dávať Nutrilon 3 Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu. Vedeli ste, že ako sa vyvíja a rastie vaše dieťa, vyvíja sa aj jeho imunitný systém? Prirodzený spôsob, ako podporiť rozvoj vášho dieťaťa, je podávanie batoľacieho mlieka Nutrilon Pronutra. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 3 prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 - Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu.) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Balenie obsahuje 800 g.

  15,37 € -5% 16,16 €

 • NUTRILON 4 Pronutra Vanilla 800 g

  skladom > 5 ks

  Batoľacie mlieko Nutrilon 4 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat! Vanilková príchuť aj pre deti vo veku od ukončeného 24. mesiaca do 36. mesiaca spôsobí, že vaše dieťa bude piť batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra s obľubou aj v tomto veku. Prečo deťom dávať Nutrilon 4 Pronutra Vášmu dieťatku ste zaistila ten najlepší štart do života, ale aj naďalej ho chcete každodenne podporovať v jeho rozvoji. Vedľa vašej podpory zohráva aj výživa vášho dieťaťa naďalej kľúčovú úlohu pri jeho rozvoji. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra podporujú úspešný rozvoj vášho dieťatka. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu Nutrilon 4 Pronutra prispieva ku zdravé imunite vďaka vitamínom A, C a D k vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám (omega 3 *) napodobňujú funkciu materského mlieka vďaka patentovanej zmesi prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 * Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu. Balenie obsahuje 800 g.

  15,37 € -7% 16,50 €

 • NUTRILON 4 Pronutra 800 g

  skladom > 5 ks

  Nutrilon 4 je vhodnou voľbou batoľacej mliečnej výživy pre Vaše dieťa, pokiaľ už nie je dojčené. Nutrilon obsahuje Immunofortis – unikátnu zmes galakto- (GOS) a fruktooligosacharidov (FOS) vyvinutú podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka, kde tvoria 3. najväčšiu zložku. Oligosacharidy sú prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa. Naša unikátna zmes Immunofortis bola klinicky testovaná vo viac než 30 štúdiách počas 15 rokov. Aj v batoľacom veku odporúčame vypiť min. 500 ml mlieka denne pre zaistenie všetkých potrebných živín Vášho dieťaťa. Nutrilon 4 je prispôsobený výživovým potrebám dieťaťa od dvoch rokov.

  15,37 € -5% 16,16 €

 • WALMARK Darčekové balenie Marťankovia s Imunactivom Mix 50+50… Výživový doplnok

  WALMARK Darčekové balenie Marťankovia s Imunactivom Mix 50+50 cmúľacích tabliet + zdarma Aquabot

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Marťankovia sú komplexom vitamínov a minerálov pre deti vo forme cmúľajúcich tabliet malých Marťankov s ovocnou príchuťou. Každá tableta obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie aktívne látky vo všeobecne doporučovanom množstve, ktoré sú nevyhnutné pre fyziologický rast a vývoj dieťaťa. Účinky hlavných zložiek Vitamín C a Zinok podporujú prirodzenú funkciu imunitného systému. Xylitol dodáva tabletám lahodnú chladivú chuť. zloženie produktu Sladidlá (sorbitol, xylitol, sukralóza), kyselina L-askorbová, nikotínamid, látky protihrudkujúce (kyselina stearová, stearát horečnatý), farbivá (paprikový extrakt - príchuť pomaranč, oxid železitý - príchuť jahoda a tuti fruti), D-alfa-tokoferol acetát , citrát zinočnatý, beta glukán, šípky prášok, D-pantothenát vápenatý, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), aróma tuti fruti, retinyl acetát, pyridoxín hydrochlorid, D-biotín, riboflavín, tiamín mononitrát, aróma pomaranč a jahoda, cholekalciferol, aróma vanilka (príchuť jahoda a tuti fruti), kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný. Marťankovia s Imunactiv obsahujú iba prírodné farbivá, sú bez umelých farbív, bez konzervantov, bez cukru, bez lepku a laktózy. Odporúčané dávkovanie 1 tableta denne po jedle, rozpustiť v ústach. dôležité upozornenie Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Ukladať mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnečným svitom. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby tabliet neovplyvňuje kvalitu lieku. Limitovaná edícia obsahuje originálne Hexbug Aquabot rybičku. Priložená hračka nie je vhodná pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré by mohli byť deťmi prehltnutiu alebo vdýchnutiu. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  9,59 € -38% 15,59 €

 • BABYBIO Lunea 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio LUNEA 2 se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jako součást pestré stravy je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí. Složení Nové složení obsahuje: bio slunečnicový olej. Zahuštěno organickým škrobem Přírodní vitamín E Mléko francouzského původu Neobsahuje palmový olej Snadné otevírání plechovky Sušené odstředěné mléko, kukuřičné maltodextriny, rostlinný za studena lisovaný olej (olejový slunečnicový, řepkový), kukuřičný škrob, laktóza, slunečnicový lecitin, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerály: citrát sodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, hořčík, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, oxid hořečnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, kyselina listová, vitamin A, thiamin, vitamin B6, vitamin K1, biotin, riboflavin, vitamin D3, vitamin B12, BIO strava od kolébky Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

  14,96 € -7% 16,00 €

 • BABYBIO Croissance 3 růstové mléko v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio CROISSANCE (česky růst) se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jelikož v období mezi 10. měsícem a 3 roky má dítě specifické potřeby, pro které je kravské mléko nedostatečné, BABYBIO vyvinulo Babybio Croissance Bio Bifidus z mléka krav francouzského původu. BIO strava od kolébky Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Složení Kukuřičné maltodextriny, sušené odstředěné mléko, rostlinný za studena lisovaný olej (olejový slunečnicový, řepkový), laktóza, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerály: chlorid hořečnatý, citrát sodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, jodid draselný, hořčík, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid draselný, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, vitamin A, riboflavin, vitamin B6, thiamin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, vitamin B 12, bifidobakterie (bifidobacteriumlactis) 0,05% Bifidus Bifidobacterium Probiotika jsou přirozeně přítomna ve střevní flóře kojeného dítěte. Studie ukázaly, že "živé bifidobakterie přítomné v potřebném množství, aby byly aktivní, podporují střevní flóru bohatou na bifidus. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí.

  14,96 € -7% 16,00 €

 • BABYBIO Optima 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

  skladom > 5 ks

  Babybio OPTIMA 2 se podieľa na nutričnej výchove dieťaťa v súlade s poslednými poznatkami v oblasti výživy kojencov. Ako súčasť pestrej stravy je vhodným doplnkom k pokrytiu najdôležitejších nutričných potrieb dieťaťa. Zloženie Nové zloženie obsahuje: bio slnečnicový olej. Bifidus Mlieko francúzskeho pôvodu Prírodní vitamín E Neobsahuje palmový olej Jednoduché otváranie plechovky Kukuričné maltodextríny, sušené odstredené mlieko, rastlinné za studena lisované oleje (olejový slnečnicový, repkový), laktóza, koncentrované mliečne minerály (vápnik), minerály: citronan sodný, chlorid horečnatý, chlorid draselný, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, oxid horečnatý, síran meďnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferol-acetát) niacín, kyselina pantothenová, kyselina listová, vitamín A, thiamín, vitamín B6, vitamín K1, biotín, riboflavín, vitamín D3, vitamín B12, bifidobaktérie (bifidobacteriumlactis) 0,05% Pôvod mlieka Odstredené mlieko BABYBIO pochádza od kráv chovaných vo Francúzsku. Sú kŕmené trávou alebo organickým krmivom v súlade s organickými predpismi, preventívna liečba antibiotikami je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu, a pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje taký režim výroby, ako je používanie prírodných hnojív a striedanie plodín.  Bifidus Bifidobacterium Probiotiká sú prirodzene prítomné v črevnej flóre kojeného dieťaťa. Štúdie ukázali, že ""živé bifidobaktérie prítomné v potrebnom množstve, aby boli aktívne, podporujú črevnú flóru bohatú na bifidus." Výrobok dodáva dieťaťu železo potrebné k vývoju imunitného systému a vápnik k stavbe kostí.

  14,86 € -7% 16,00 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam