Úvodná strana Deti a mamičky Detská výživa Príkrmy Mäsovozeleninové príkrmy

Mäsovozeleninové príkrmy

Vo chvíli, keď vaše dieťatko dovŕši 5. mesiac, môže začať s objavovaním nových chutí. Pokiaľ po vás bábätko so záujmom pokukuje zakaždým, keď jete, môže to byť znamenie, že nastal ten pravý čas začať s prvými mäsovozeleninvými príkrmami.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Mäsovozeleninové príkrmy - detailný popis

Dieťatko vo svojom pol roku potrebuje pre svoj správny rast viac živín a energie, než môže dostať z materského mlieka či umelej dojčenskej výživy. V tomto veku je veľmi dôležité začať u bábätka vytvárať správne stravovacie návyky a zoznamovať ho s novými chuťami, aby si na ne zvyklo. Mäsovozeleninové príkrmy sú tiež ideálnym začiatkom na učenie.

V MojaLekáreň.sk nájdete rozmanitú ponuku mäsovozeleninových príkrmov, ktorá vám pomôže spestriť stravu vášho drobčeka.

Vybrať si môžete na MojaLekáreň.sk mäsovozeleninové príkrmy:

  • v pohári - v tradičnom balení, ktorým je sklenená fľaštička so znova uzatvárateľným twist off uzáverom (bezpečnostný prelis - vákuový znak uprostred viečka) a bezpečnostnou fóliou cez uzáver.
  • praktické kapsičky na cesty - toto balenie v poslednej dobe jednoznačne prevažuje. Balenie je praktické a takýto olovrant je skvelé mať po ruke pri výletoch, v dňoch strávených na ihrisku alebo na cestách.

Doplnkový tovar

Na MojaLekáreň.sk nájdete ďalší sortiment pre bábätká, deti a tehotné ženy napr. odsávačky, monitory, detské plienky, potreby na kŕmenie a pitie detí, hračky pre deti a doplnky.

TIP! Myslíme aj na mamičky! Prezrite si sekciu kozmetika, kde nájdete najrôznejšie hydratujúce krémy a prípravky proti striám (nájdete v sekcii Jazvy, bradavice).

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika