Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Monitory dychu detí

Monitory dychu kontrolujú správne dýchanie vašeho bábätka v dobe, kedy u neho práve nie ste a ochránia vaše deti pred rizikami náhleho zlyhania dychu, dávenia a dusenia. Kontrola dychu dieťaťa je nejdôležitejšia pri chorobe alebo pri častom zvracaní, v prípade ohrozenia upozorní monitor dychu na možné nebezpečenstvo zvučným alarmom.

Jablotron Baby monitor dechu Nanny BM-02

Jablotron Baby monitor dechu Nanny BM-02

Doprava zadarmo

Spolehněte se na Nanny monitor dechu, který pečlivě sleduje dýchání a…

Skladom

114,39 €

114,39

Náhradná doska k monitoru dychu Nanny BM-02D

Náhradná doska k monitoru dychu Nanny BM-02D

Doprava zadarmo

Monitor dychu NANNY - Stráži váš poklad!

Skladom

41,89 €

41,89

Monitory dychu detí - detailný popis

Najspoľahlivejší monitor dychu a pestúnka Nanny Jablotron

Monitor Nanny Jablotron je poctivý český výrobok, ktorý perfektne dohliada na správne fungovanie dychu vašeho bábätka. Vďaka špeciálnej technológii môžete neustále sledovať frekvenciu dychu dieťaťa a predísť tak prípadnému zlyhaniu dychu, dáveniu alebo duseniu. S Nanny Jablotron už sa nemusíte báť, že by sa vašemu bábätku niečo stalo, pretože pri hroziacom nebezpečenstve zlyhania dychu začne hrať hlasný alarm.

Ako monitor dychu funguje?

Pomocou jednoduchej kalibrácie uvediete monitor do chodu a následne umiestnite snímaciu podložku pod matrac, prípadne pod deku. Snímacia podložka sa pripojí k vyhodnocovacej jednotke a vy potom môžete ľahko a rýchlo kontrolovať dych svojho zlatíčka, pretože každý nádych bábätka je signalizovaný bliknutím zelenej kontrolky. Vaše dieťa tak môže kľudne spať a vy sa nemusíte obávať, že by mohlo dôjsť k zástave dychu. V prípade, kedy sa vaše dieťa nenadýchne dlhšie než 20 sekúnd, budete po 5 sekundách upozornení hlasitým alarmom, ktorý sa skutočne nedá prepočuť. Pokiaľ je frekvencia dychu dieťaťa nižšia než 8 nádychov za minútu, rozoznie sa alarm hneť a vy ste okamžite upozornení, že vašemu bábätku hrozí nebezpečenstvo.

Kontrolujte každý pohyb vašeho dieťaťa

V našej ponuke nájdete okrem monitorov dychu tiež pestúnky a videopestúnky, vďaka ktorým môžete kontrolovať každý pohyb a zvuk vašeho zlatíčka. Videopestúnky snímajú obraz pomocou kamier a vďaka špeciálnej technológii môžete sledovat vaše dieťa kedykoľvek. Pestúnky majú veľký dosah a zaisťujú obojsmernú komunikáciu, vďaka čomu môžete vaše dieťatko ukľudniť i na diaľku.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac