Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Dojčenské váhy

Majte hmotnosť svojho novorodeného dieťaťa pod kontrolou. Dojčenské váhy patria medzi praktických pomocníkov v starostlivosti o rast bábätka.

BAYBY BSB 4050 Detská váha 2v1

BAYBY BSB 4050 Detská váha 2v1

Doprava zadarmo

Váha pre presné váženie detí, umožňuje ako váženie dojčiat, tak detí…

Momentálne nedostupné

Dojčenské váhy - detailný popis

Sledovanie telesnej hmotnosti novorodenca môže včas upozorniť na nejaké problémy. Aby sa predišlo planým poplachom, je dobré riadiť sa údajmi v stanovených tabuľkách. Tabuľka určuje aká by mala byť váha a výška podľa veku dieťaťa. Samozrejme čísla sú orientačné, všetko je individuálne.

Akú váhu vybrať?

Ponuka dojčenských váh je značne pestrá. Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na tvar a veľkosť váhy a tiež na užitočné funkcie, ktoré niektoré váhy ponúkajú.

  • Dojčenská váha by mala byť ergonomicky tvarovaná, s protisklzovou úpravou povrchu. Vďaka tomu zaistíte väčšiu bezpečnosť pri vážení bábätka.
  • Maximálna nosnosť váhy bývy 20 kg, avšak niekedy je to o niečo menej, preto sa pri výbere vhodnej váhy zamerajte i na tento parameter.
  • Ďalším pomerne významným parametrom u dojčenských váh je presnosť váženia. Niektoré váhy ukazujú hmotnosť s presnosťou na gramy, iné na dekagramy. Preto zvážte, aké presné údaje od váhy budete požadovať.
  • Váženie dieťaťa nemusí byť niekedy jednoduché. Preto niektoré dojčenské váhy ponúkajú skvelú funkciu, ktorá zabezpečí zváženie bábätka i keď nie je v kľude a hýbe sa.
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.