Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Potreby pre starostlivosť o dieťa » Dojčenské váhy

Dojčenské váhy

Majte hmotnosť svojho novorodeného dieťaťa pod kontrolou. Dojčenské váhy patria medzi praktických pomocníkov v starostlivosti o rast bábätka.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Dojčenské váhy - detailný popis

Sledovanie telesnej hmotnosti novorodenca môže včas upozorniť na nejaké problémy. Aby sa predišlo planým poplachom, je dobré riadiť sa údajmi v stanovených tabuľkách. Tabuľka určuje aká by mala byť váha a výška podľa veku dieťaťa. Samozrejme čísla sú orientačné, všetko je individuálne.

Akú váhu vybrať?

Ponuka dojčenských váh je značne pestrá. Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na tvar a veľkosť váhy a tiež na užitočné funkcie, ktoré niektoré váhy ponúkajú.

  • Dojčenská váha by mala byť ergonomicky tvarovaná, s protisklzovou úpravou povrchu. Vďaka tomu zaistíte väčšiu bezpečnosť pri vážení bábätka.
  • Maximálna nosnosť váhy bývy 20 kg, avšak niekedy je to o niečo menej, preto sa pri výbere vhodnej váhy zamerajte i na tento parameter.
  • Ďalším pomerne významným parametrom u dojčenských váh je presnosť váženia. Niektoré váhy ukazujú hmotnosť s presnosťou na gramy, iné na dekagramy. Preto zvážte, aké presné údaje od váhy budete požadovať.
  • Váženie dieťaťa nemusí byť niekedy jednoduché. Preto niektoré dojčenské váhy ponúkajú skvelú funkciu, ktorá zabezpečí zváženie bábätka i keď nie je v kľude a hýbe sa.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam