Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Starostlivosť o dieťa » Odsávačky hlienov

Odsávačky hlienov

Nosné odsávačky hlienov pomáhajú bábätkám uľaviť od nádchy tým, že šetrne odsajú prebytočný nosný sekrét a napomôžu tak k uvoľneniu dutín. Jednou z najväčších výhod detskej odsávačky je jej okamžitý efekt. Bez použitia akýchkoľvek chemických látok a medikamentov vašemu bábätku spoľahlivo uľaví od nádchy a to behom niekoľkých málo sekúnd. V nižšie uvedenom zozname si prehliadnite aké odsávačky máte na výber.

Aké druhy detských odsávačiek máte na výber?

 • ručná detská odsávačka - jednoducho stlačte balónik a držte zásobník, odsávačku Nuk priložíte bábätku k nosu a zásobník pustíte, ďalšou variantou je o poznanie efektívnejšia odsávačka, kedy hlieny do zásobníka odsávate ústami skrz hadičku.
 • elektrická odsávačka hlienov - sadu Nosátko je možné pripojiť na vysávač, túto odsávačku doporučujeme skôr pre staršie deti, bábätku by mohol vadiť hluk z vysávača, ďalšou variantou je odsávačka hlienov na batérie LivingLAB, ktorá je omnoho menej hlučná.

TIP! K dezinfekcii a čisteniu nosnej dutiny môžete vyskúšať tiež šetrný roztok morskej vody v mikrospreji Stérimar (nájdete v sekcii Nosné oleje, spreje).

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Elektronická odsávačka hlienov LIVINGLAB

  skladom > 5 ks

  Je ihneď pripravená na použitie, je vždy po ruke a využijete ju aj pri cestovaní. Vlastnosti a výhody Rýchlo a účinne odsáva. Padne dobre do ruky, vhodná aj na cestovanie. Bezpečná a tichá prevádzka. Vodotesná, jednoduché čistenie. Pohodlné používanie. 3 elastické nástavce. Súčasťou je púzdro. Batérie nie sú súčasťou dodávky. Je nutné sa naučiť správne odsávať. Technika odsávania je iná než pri hadičkovej odsávačke či odsávačke na vysávač. Preto nie je možné porovnávať účinnosť odsávačky na základe rovnakej techniky odsávania ako pri odsávačke na vysávač. Pri batériovej odsávačke je nutné nasadiť odsávačku tesne okolo nosíka a druhú nosnú dierku upchať, tak aby sa v nosíku vytvoril podtlak. Potom je nutné chvíľku počkať a potom je už hlien odsatý. Pre zvýšenie účinku je možné dať dieťatku fľašku s pitím, aby bolo dosiahnuté zatvorenie mäkkého podnebia, ktoré ešte napomáha k odsatiu.

  50,78 €

 • Baby-Vac 2 Ergonomic Arianna odsávačka s čistiacou kefkou

  skladom

  Detská odsávačka hlienov pripojiteľná na vysávač, veľmi účinne odsaje aj takzvanú zadné nádchu z nosných dutín a nosohltanu. Je rozoberateľná a preto veľmi ľahko čistiteľná. Použitie je veľmi jednoduché, rýchle a bez námahy. Baby-Vac 2 Ergonomic - bezpečná Je nerozbitná, pretože je celá vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, neobsahuje žiadne sklenené časti, je netoxická. Má široký hladký nadstavec, ktorá sa nedá zaviesť hlboko do nosa a tým poškodiť sliznicu. Využíva kontinuálne saciu silu vysávača, ktorú svojim tvarom utlmí na potrebnú mieru. Prečo je nutné odsávať nosovej hlien Nádcha predstavuje pre dojčatá veľmi nepríjemné ochorenie. Malé dieťa nie je schopné dýchať ústami, upchatý noštek znemožňuje dojčenia a rušia pokojný spánok. V nose nahromadené hlieny navyše predstavujú živnú pôdu pre množenie baktérií, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie ochorenia ako je napríklad zápal stredného ucha. Preto je potrebné pravidelné a dôkladné odsávanie, ktoré týmto ťažkostiam pomáha predchádzať. Certifikácia výrobku a technické informácie Odsávačka hlienov je certifikovaná ako zdravotnícka pomôcka s označením CE 0123, testovaná inštitútom TÜV Je pripojiteľná na akýkoľvek domáci vysávač s výkonom do 1800 W.

  11,11 € -14% 12,90 €

 • Nosátko Odsávačka nosných hlienov sada

  skladom 1 - 2 ks

  Odsávačka nosných hlienov pripojiteľná k domácemu vysávaču. Prečo je dôležité odstraňovanie nosných hlienov? Dojčatá už od prvého okamihu života dýchajú nosom, a preto im neodstránený hlien môže už hneď na začiatku spôsobiť ťažkosti pri príjme potravy. Ak sa infikovaný hlien neodstráni, môže dôjsť k vzniku zápalu čeľustnej dutiny, stredného ucha alebo aj nosných mandlí. Infikovaný hlien sa môže dostať do všetkých častí dýchacích ciest - do priedušnice, priedušiek - prehltnutý hlien zasa môže bábätkám spôsobiť žalúdočný katar, a tým pádom bolesti brucha, zvracanie a hnačky. Vo vážnejších prípadoch môže opuch nosovej sliznice vyvolať aj upchanie Eustachovej trubice. To vysvetľuje, že neskôr vznikajúce poruchy sluchu sú vlastne komplikáciami banálne začínajúceho prechladnutia. Pravidelným čistením nosového priechodu sa možno takýmto komplikáciám a problémom vyhnúť. Prečo práve odsávačka Nosátko? Pretože sa zakladá na najúčinnejšej vysávacej technológii. Pretože jej konštrukcia je ideálna pre bábätká. Pretože nosový hlien odstraňuje permanentným podtlakom 0,02 barov, bez ohľadu na nastavený stupeň intenzity satia vysávača. Pretože účinne a rýchlo odstraňuje hlien z nosnej dutiny. Pretože sa môže použiť ako pre bábätká, tak aj pre dospelých. Pretože ju možno rozobrať na kusy a tým pádom veľmi ľahko čistiť a sterilizovať. Rady pre použitie nosnej odsávačky Nosátko Počas odsávania hlienu je vhodné smerovať špičkou nástavca na stranu a dolu, pretože z dôvodu gravitácie sa hlieny sústreďujú na dne dutiny. Sacia sila hlien účinne a rýchlo odstraňuje a nespôsobuje žiadne poškodenie sliznice nosa ani lebečnej dutiny. Dlhoročné skúsenosti potvrdzujú, že použitie odsávačky niekoľkokrát denne napomáha procesu vyčisťovania a uvoľňovania priechodu nosového, čo umožní Vášmu bábätku nerušené pitie aj spanie.

  11,24 €

 • NOSÁTKO ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU Registrovaný liečivy prípravok

  skladom

  Užitie Nosátko-odsávačka nosných hlienov je určená na odsatie hlienov pri nádcheu dojčiat a malých detí, ktoré nevedia smrkať. Možno odsávať ručne alebo pripojiť na vysávač, a tak dosiahnuť potrebného podtlaku.

  9,74 € -7% 10,50 €

 • QUIXX baby nosné kvapky 10 ml Zdravotnícky prostriedok

  QUIXX baby nosné kvapky 10 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  QUIXX® baby - každodenná starostlivosť o nos od prvého dňa života QUIXX® baby je izotonický roztok morskej vody v praktickej stlačiteľné fľaštičke (koncentrácie solí 0,9%). QUIXX® baby je špeciálne vyvinutý pre každodennú prirodzenú starostlivosť o citlivé nosy novorodencov a nemluvniat. QUIXX baby sa používa Pre každodennú prirodzenú starostlivosť, čistenie a zvlhčovanie nosových ciest Pri upchatom nosa prispieva k odstráneniu hlienu Pre odstránenie chrást a hlienu z nosových dutín K úľave pri suchej, podráždenej či boľavé nosovú sliznicu Ako podporný prostriedok pri predchádzaní nosovým príznakom bežných nachladnutí a ušným, nosovým a krčnom infekciám Ako podporná liečba pri upchatom nosa alebo nádche v dôsledku prechladnutia alebo chrípky

  4,18 € -33% 6,21 €

 • BABY NOVA nosní odsávačka 33305

  skladom

  K odsávání sekretu z nosní dutiny kojenců a batolat.

  2,66 €

 • Odsávačka hlienov pre kojencov OH 0

  skladom

  K odsávanie sekrétu z nosnej dutiny dojčiat a batoliat. Nepostrádateľný pomocník každej mamičky dojčatá alebo batoľaťa. Nádcha predstavuje pre dojčatá veľmi nepríjemné ochorenie. Malé dieťa nie je schopné dýchať ústami, upchatý noštek znemožňuje dojčenia a rušia pokojný spánok. V nose nahromadené hlieny navyše predstavujú živnú pôdu pre množenie baktérií, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie ochorenia ako je napríklad zápal stredného ucha. Preto je nevyhnutné pravidelné a dôkladné odsávanie, ktoré týmto problémom pomáha predchádzať. Odsávačka sa skladá z transparentnej nádobky s viečkom a obsahom 20 ml, hadičky so zaobleným koncom a hadičky s náustkom. Popis: transparentné nádobka s viečkom - 20 ml hadička PVC 3,0 / 4,2 mm - odsávacie - ukončená náustkom hadička PVC 3,0 / 4,2 mm - zavádzacie - zaoblený koniec Výrobok je vyrobený zo špeciálneho nelámavého plastu. Odsaté hlieny sa zachytia v priehľadnej banke z hladkého, ľahko umývateľného plastu. Otvor nástavca sa nezanáša a celú odsávačku možno vyčistiť veľmi ľahko opláchnutím horúcou vodou. Nedochádza ku kontaktu s matkinými ústami, podstatne sa znižuje riziko vzájomnej infekcie.

  1,65 € -13% 1,89 €

 • ODSÁVAČKA KOJ. ARIANNA NÁHRADNÝ DIEL KONCOVKA INOVOVANÁ

  skladom

  Nástavec je navrhnutý tak, že ju nemožno zaviesť hlboko do nosa, ako je to u bežných odsávačiek a tiež nedochádza k poraneniu sliznice. Výrobok je naviac vyrobený zo špeciálneho nelámavého plastu. Všetky súčasti sú bezpečné a ani pri neobratné manipulácii nemôže dôjsť k zraneniu.

  1,52 €

 • Baby-Vac 2 Ergonomic Čisticí kartáček odsávačky

  skladom

  Čisticí kartáček pro dětskou odsávačku Baby-Vac 2 Ergonomic a Arianna Baby-Vac Použití: Viz návod k dětské odsávačce.

  1,46 €

 • NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV SET (PLAST+KEFKA) Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Nosová odsávačka z umelej hmoty: Pripojiteľná k vysávaču Prečo je dôležité odstraňovanie nosových hlienov? Dojčatá, už od prvého okamihu života dýchajú nosom a preto neodstránený nosový hlien môže už hneď na začiatku spôsobiť ťažkosti pri príjme potravy. Ak sa infikovaný hlien neodstráni, môže dôjsť k vzniku zápalu čeľustnej dutiny, stredného ucha alebo aj nosnej mandle. Infikovaný hlien sa môže dostať do všetkých častí dýchacích ciest - do priedušnice, priedušiek - prehltnutie hlien zasa môže dojčatá spôsobiť žalúdočné katar a tým pádom bolesti brucha, zvracanie a hnačky. Vo vážnejších prípadoch môže opuchliny sliznice nosovej tiež vyvolať upchatie Eustachovej trubice. To vysvetľuje, že neskôr vznikajúce poruchy sluchu sú vlastne komplikáciami banálne začínajúceho prechladnutia. Pravidelným čistením priechodu nosového sa možno takýmto komplikáciám a problémom vyhnúť. Prečo práve odsávačka Nosatko? Pretože sa zakladá na najúčinnejšej vysávacej technológii. Pretože jej konštrukcia je ideálna pre bábätká. Pretože nosný hlien odstraňuje permanentným podtlakom 0,02 barov, bez ohľadu na nastavený stupeň intenzity satia vysávača. Pretože účinne a rýchlo odstraňuje hlien z nosnej dutiny. Pretože sa môže použiť ako pre bábätká, tak aj pre dospelých. Pretože ju možno rozobrať na kusy a tým pádom veľmi ľahko čistiť a sterilizovať. Rady pre použitie nosovej odsávačky Nosatko Počas odsávanie hlienu sa odporúča smerovať špičkou nástavca na stranu a dolu, pretože z dôvodu gravitácie sa hlieny zhromažďujú na dne dutiny. Sacia sila hlien účinne a rýchlo odstraňuje a nespôsobuje žiadne poškodenie sliznice nosa ani lebečnej dutiny. Dlhoročné skúsenosti potvrdzujú, že použitie odsávačky niekoľkokrát denne len napomáha procesu vyčišťovania a uvoľňovanie priechodu nosového, čo umožní Vášmu bábätku nerušené pitie aj spanie.

  10,57 €

 • NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV ZO SKLA Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Na uvoľnenie horných dýchacích ciest odsatím hlienov u malých detí, ktorésamy nevedia smrkať. Odsávať možno ručne alebo pripojením na vysávač, a tak sa docieli potrebného podtlaku. Užívanie Podľa potreby niekoľkokrát denne tak, aby dýchacie cesty zostali voľné a nedošlo k neskorším komplikáciám.

  9,89 €

 • NOSÁTKO odsávačka sklo 1ks

  skladom do 24 hodín

  K uvolnění horních dýchacích cest odsátím hlenů u malých dětí, které samy neumějí smrkat. Odsávat lze ručně a nebo připojením na vysavač, a tak se docílí potřebného podtlaku. Užívání Dle potřeby několikrát denně tak, aby dýchací cesty zůstaly volné a nedošlo k pozdním komplikacím.

  10,37 €

 • NUK ODSÁVAČKA HLIENOV 1KS

  skladom do 24 hodín

  Pomôcka pre vaše bábätko pri rýmě.Odsávačka má bezpečnostné koncovku pre šetrné čistenie upchatého nosu. Balení obsahuje náhradné koncovku. Určené pre deti od 0-3let. Nosová odsávačka na odsávanie sekrétu z nosnej dutiny dojčiat a batoliat.

  3,93 € -10% 4,36 €

 • MAR Kids izotonický nosový sprej 30 ml

  skladom do 24 hodín

  Nosový izotonický sprej Mar kids s morskou vodou, dexpantenolom a kyselinou hyalurónovou, ktorá znižuje opuch a tlmí výtok z nosa, zmierňuje pocit pálenia sliznice nosa, urýchľuje hojenie, udržuje sliznicu hydratovanú. Vhodný aj na každodenné zvlhčenie nosovej sliznice a nosovú hygienu a prevenciu infekcie horných dýchacích ciest.  Izotonický roztok(0,9% rotok NaCl)  pomáha udržiavať rovnováhu a nespôsobuje vysušovanie. Každé balenie nosového spreja obsahuje sterilnú morskú vodu bez nežiadúcich účinkov, ktorá nosovú sliznicu zvlhčuje a čistí, uvoľňuje v nej hlieny čím zabraňuje hromadeniu baktérií. Nosový sprej Mar je zvlášť nenahraditeľný pre dojčiatka, batoliatka a ich maminy. Pomáha uvoľniť noštek, umožní odsávanie soplíkov, ktoré je alfou i omegou rýchleho a úspešného prekonania dojčenskej nádchy. U detí, ktoré nevedia ešte fúkať z nosa sa odporúča použiť Mar kids pri každom použití odsávačky. Pre deti od 6 mesiacov a dospelých

  4,98 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam