Úvodná strana Deti a mamičky Starostlivosť o dieťa Odsávačky hlienov

Odsávačky hlienov

Nosné odsávačky hlienov pomáhajú bábätkám uľaviť od nádchy tým, že šetrne odsajú prebytočný nosný sekrét a napomôžu tak k uvoľneniu dutín. Jednou z najväčších výhod detskej odsávačky je jej okamžitý efekt. Bez použitia akýchkoľvek chemických látok a medikamentov vašemu bábätku spoľahlivo uľaví od nádchy a to behom niekoľkých málo sekúnd. V nižšie uvedenom zozname si prehliadnite aké odsávačky máte na výber.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Odsávačky hlienov - detailný popis

Aké druhy detských odsávačiek máte na výber?

  • ručná detská odsávačka - jednoducho stlačte balónik a držte zásobník, odsávačku Nuk priložíte bábätku k nosu a zásobník pustíte, ďalšou variantou je o poznanie efektívnejšia odsávačka, kedy hlieny do zásobníka odsávate ústami skrz hadičku.
  • elektrická odsávačka hlienov - sadu Nosátko je možné pripojiť na vysávač, túto odsávačku doporučujeme skôr pre staršie deti, bábätku by mohol vadiť hluk z vysávača, ďalšou variantou je odsávačka hlienov na batérie LivingLAB, ktorá je omnoho menej hlučná.

TIP! K dezinfekcii a čisteniu nosnej dutiny môžete vyskúšať tiež šetrný roztok morskej vody v mikrospreji Stérimar (nájdete v sekcii Nosné oleje, spreje).

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam