Úvodná strana Deti a mamičky Detská výživa Príkrmy Cestovinové, ryžové príkrmy

Cestovinové, ryžové príkrmy

Príkrmy slúžia ako plnohodnotné jedlo pre deti od 4. mesiaca veku. Pre dojčené deti je vhodné zavádzať príkrmy najskôr od ukončeného 6. mesiaca veku. Pre deti na umelom dojčenskom mlieku je možné začať zavádzať príkrmy od ukončeného 4. mesiaca dieťaťa.
 

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Cestovinové, ryžové príkrmy - detailný popis

Po ukončenom štvrtom mesiaci môže začať bábätko dostávať zeleninové príkrmy. Vždy začnite najprv jednodruhovou zeleninou a potom prejdite na kombináciu niekoľkých druhov zeleniny v jednej pohári. Zeleninové príkrmy obsahujú pre telo potrebné vitamíny. Príkrmy podávajte z pohára lyžičkou. Z počiatku je bábätko môže zapíjať materským alebo umelým mliekom. Ideálnym nápojom počas obeda je čaj, ktorý pijú malé deti z učiaceho hrnčeka alebo dojčenské fľaše.

MojaLekáreň.sk ponúka zeleninové príkrmy značiek Aleta, HAMI, HIPP, HOLLE a BABYBIO.

MojaLekáreň.sk ponúka:

  • zeleninové príkrmy s cestovinami - poskytujú deťom zdravú stravu, ktorá presne zodpovedá ich potrebám v tomto veku a obsahujú iba prísne kontrolované suroviny.
  • mäsovozeleninové príkrmy - vhodné pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Chutia a je to rýchlo pripravená večera či obed z vysoko kvalitnej zeleniny a mäsa.

Doplnkový tovar

Na MojaLekáreň.sk nájdete ďalší sortiment pre bábätká, deti a tehotné ženy napr. odsávačky, monitory, detské plienky, potreby na kŕmenie a pitie detí, hračky pre deti a doplnky.

TIP! Po zavedení mäsovo-zeleninových príkrmov sú bábätku postupne podávané ovocné príkrmy.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika