Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » H » HOLLE

HOLLE

Značka švajčiarskej bio detskej výživy s 80 ročnou tradíciou Holle je jedna z najtradičnejších značiek detskej výživy v Európe. Založená v Arsheime v roku 1933 ako Holle food AG Albertom Diefenbachom. To bol základ pre značku detskej organickej výživy.

Od samého začiatku značka Holle striktne stavia na princípe prírodnej kvality. Už pred 80 rokmi v Holle nekompromisne odmietli chemické spracovanie a chemické konzervanty. Dnes používajú iba suroviny z biodynamického a organického poľnohospodárstva a čo najjemnejšie ich spracovávajú pre vaše detičky. 
 

Garancia najvyššej možnej kvality výrobkov Holle stojí na týchto základoch: 

  • Na pestovanie všetkých našich surovín nepoužívajú pesticídy alebo chemické hnojivá.

  • Používajú iba biodynamicky alebo organicky vypestované suroviny.

  • Veľmi úzko spolupracujú s farmármi, ktorí pracujú podľa Demeter pravidiel a tým garantujú dlhodobé dodávky vysoko kvalitných surovín.

  • Starajú sa o vstupné suroviny a o spôsob spracovania a prípravy. Toto dosahujú neustále prebiehajúcim systémom kontroly kvality.

  • Každá potravina, ktorú vyprodukujú je počas výroby i skladovania preverovaná, aby sa uistili, že spĺňa najvyššie zákonné, bezpečnostné a výživové požiadavky.

  • Pri každom z výrobkov pre deti je garantované, že neobsahuje geneticky upravené prísady (podľa EU nariadení).

  • Nikdy nepoužívajú umelá sladidlá, farbivá alebo konzervanty a nepridávajú rafinovaný cukor. 

HOLLE

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam