Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » H » HIPP

HIPP

Značka Hipp sa na trhu špecializuje na výrobu potravín pre najmenších. S pokojným svedomím sa dá konštatovať, že čaj, mlieko, kaše alebo iné príkrmy už ochutnalo každé dieťatko. Obľúbená je i kozmetika tejto značky, ktorá je špeciálne vyvinutá na základe špecifických požiadaviek pokožky bábätiek. Poďte sa pozrieť, čo všetko pre vás a vaše dieťa značka Hipp pripravila.

Už od narodenia si môže vaše bábätko pochutnať na kvalitnej mliečnej dojčenskej výžive. S pribúdajúcim vekom mu začnete podávať takisto ovocné príkrmy a kaše. Ako vaše dieťatko porastie, bude si pochutnávať aj na ďalších druhoch príkrmov. Hipp čaj je chutný a zároveň zložením vyvážený instantný nápoj, ktorý vášmu dieťaťa vždy zaženie smäd. S každou porciou výživy Hipp dostane vaše dieťa to správne zloženie látok, ktoré sú dôležité pre jeho ďalší zdravý vývoj.

Kozmetické výrobky boli vyvinuté v spolupráci s detskými lekármi a prešli dôkladným dermatologickým testovaním. To zaručuje, že táto kozmetika je k pokožke vášho dieťaťa citlivá a bude plne rešpektovať jej špecifiká. Pre starostlivosť o bábätko môžete použiť sprchové gély, šampóny na vlasy, krémy i špeciálne vyvinuté vlhčené obrúsky.

Viac informácií

Produktové rady

Cena (Eur)

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam