Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie » Dojčenské fľaše

Dojčenské fľaše

Fľaštičky a cumlíky pre bábätká musia byť z tých najkvalitnejších materiálov - práve do takých sa oplatí investovať. Dobré je aj hľadieť na to, ako sa udržujú, pretože musia byť stále čisté.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • PHILIPS AVENT Cumlík Natural - 4 otvory 2 kusy

  skladom 1 - 2 ks

  Cumlík Natural s rýchlym prietokom, 4 otvory, od 6 mesiacov Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka. Nový cumlík Natural zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetného lístka a podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa.

  6,57 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík Classic – 4 otvory 2 kusy

  skladom do 24 hodín

  Cumlík Classic s rýchlym prietokom, 4 otvory, od 6 mesiacov Kvalitné kŕmenie, kvalitný spánok Pomáha upokojiť vaše dieťa, najmä v noci. **S cumlíkom Philips AVENT Classic dieťa reguluje prúd mlieka ako pri dojčení, takže sa neprejedá a nedusí. Jedinečný ventil cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše, čím podporuje zdravé a aktívne kŕmenie a znižuje riziko podráždeného správanie ** a koliky ***. Jednoduché prisatie vďaka jedinečnému ventilu cumlíka Jedinečný ventil cumlíka sa ohýba podľa rytmu kŕmenia dieťaťa. Mlieko tečie iba tou rýchlosťou, akú si vaše dieťa zvolí, takže sa neprejedá a nedusí. Klinicky overený účinok - významne menej podráždeného správanie Spánok a výživa sú nevyhnutné pre zdravie a pohodu vášho dieťaťa. Vykonali sme náhodné klinické skúšky, aby sme zistili, či má tvar dojčenskej fľaše vplyv na správanie dieťaťa. Ukázalo sa, že dojčenská fľaša Philips AVENT Classic výrazne potláča nespokojný správanie o 28 minút denne oproti porovnávacie fľaši (46 min oproti 74 min, p = 0,05). To sa potvrdilo obzvlášť v noci. ** Jedinečný antikolikový systém Jedinečný ventil cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše a nie do bruška dieťaťa. *** K dostaniu cumlíky s rôznymi prietokmi Fľaša Philips AVENT Classic ponúka rôzne prietoky, ktoré držia krok s rastom vášho dieťaťa. Pamätajte na to, že vekové určenie je iba orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Všetky cumlíky sú k dispozícii v balení po dvoch kusoch.

  5,36 € -1% 5,40 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík Classic – hustejšia strava 2 kusy

  skladom do 24 hodín

  Cumlík Classic pre hustejšiu stravu, 1 priesek v tvare Y, od 6 mesiacov Kvalitné kŕmenie, kvalitný spánok Pomáha upokojiť vaše dieťa, najmä v noci. **Cumlík Philips AVENT pre hustejšiu stravu je ideálny pre jedlá s hustejšou konzistenciou, ako sú napríklad cereálie alebo polievky. Jedinečný pružný okraj cumlíka sa ohýba a umožňuje prúdenie vzduchu do fľaše, čím podporuje zdravé a aktívne kŕmenie a znižuje riziko podráždeného správania ** a koliky. *** Jednoduché prisatie vďaka jedinečnému ventilu cumlíka Jedinečný ventil cumlíka sa ohýba podľa rytmu kŕmenia dieťaťa. Mlieko tečie iba tou rýchlosťou, akú si vaše dieťa zvolí, takže sa neprejedá a nedusí. Klinicky overený účinok - významne menej podráždeného správania Spánok a výživa sú nevyhnutné pre zdravie a pohodu vášho dieťaťa. Vykonali sme náhodné klinické skúšky, aby sme zistili, či má tvar dojčenskej fľaše vplyv na správanie dieťaťa. Ukázalo sa, že dojčenská fľaša Philips AVENT Classic výrazne potláča nepokojné správanie o 28 minút denne oproti porovnávacej fľaši (46 min oproti 74 min, p = 0,05). To sa potvrdilo obzvlášť v noci. ** Jedinečný antikolikový systém Jedinečný ventil cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše a nie do bruška dieťaťa. *** K dostaniu cumlíky s rôznymi prietokmi Fľaša Philips AVENT Classic ponúka rôzne prietoky, ktoré držia krok s rastom vášho dieťaťa. Pamätajte na to, že vekové určenie je iba orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Všetky cumlíky sú k dispozícii v balení po dvoch kusoch.

  6,20 €

 • PHILIPS AVENT Kefka na fĺašky a cumlíky

  skladom 1 - 2 ks

  Speciálně zakřivený kartáč a tvarovaná rukojeť umožňují dokonalé vyčištění všech záhybů kojeneckých lahví, dudlík i hubiček. Na rukojeti je speciálně vytvarovaný konec na čistění špatně dostupných míst např. u hubiček.

  7,15 € -2% 7,28 €

 • PHILIPS AVENT Novorodenecká štartovacia sada Natural

  skladom > 5 ks

  Obsah 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (125 ml) s novorodeneckým cumlíkom 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (260 ml) s cumlíkom s pomalým prietokom 1 priehľadné novorodeneckej cumlík (0-6 mesiacov) 1 kefa na fľaše a cumlíky Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylénu). Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  37,87 € -4% 39,50 €

 • MAM Dětská lahev Baby Bottle 4+m 330 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Lahev Baby Bottle je ideálním průvodcem během aktivního dne dítěte. Díky praktickému designu se lahev Baby Bottle dobře drží a snadno plní. Navíc se dětem líbí zářivé barvy. Patentovaná sametová savička Patentovaná sametová savička™ MAM je vyrobená ze sametově jemného silikonu, který je pro dítě na dotek tak známý. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Informace o dodávané barvě Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele.

  5,41 €

 • DETSKA PLASTOVÁ FĽAŠA 160ML-SILIKONOVÁ ULTIVENT ANTI-COLIC MAM

  skladom > 5 ks

  Použitie Tesniace viečko brániace vyliatiu je ideálny pre bežný dynamický deň dieťaťa. Zamatová cumlík TM a fľaša Anti Colik sa navzájom perfektne dopĺňajú. Široké otvory pre ľahké plnenie a čistenie, fľaša stabilne stojí. Dávkovanie Fľaša používajte kedykoľvek, podľa potreby. Kontraindikácie Nie sú uvedené. Vedľajšie príznaky Nie sú uvedené. Fakty Patentovaná zamatová cumlík MAM je zo silikónu s určitým rozdielom-žiadna iná neni na dotyk tak mäkká. Odstrániteľné dno s ventilom je jedinečným vynálezom pre ideálne tok mlieka. Poznámka Dojčenie je pre deti to najlepšie. Vďaka inovačnej fliaš anti-Colik je prechod medzi mamičkou a MAM mimoriadne ľahký. Fľaša Anti-Colik je inovačne vyvinutým výrobkom z dizajnérskeho štúdia MAM. Jej spodný ventil funguje podľa jedinečného proncipu a zaisťuje tak pokojný tok tekutiny. Efekt; Detí sú pri pití z fľaše Anti-Colik pokojné uvoľnené - pretože nepolykají žiadny vzduch. Žiadne fľaše MAM neobsahujú bisfenol A ajsou pre detí bezpečné.

  5,89 € -3% 6,06 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural ružová 260 ml 1 kus

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural ružová 260 ml 1 kus

  Darček

  Darček

  skladom 1 - 2 ks

  Cumlík Natural s pomalým prietokom, 2 otvory Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  10,76 € -2% 11,00 €

 • PHILIPS AVENT Sklenená fľaša Natural 240 ml 1 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Cumlík Natural s pomalým prietokom, 2 otvory Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Sklenená fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Odolná voči teplu Sklenená fľaša Philips AVENT je odolná voči teplu a tepelným šokom. Možno ju teda bezpečne skladovať v chladničke, ohrievať a rovnako je vhodná pre sterilizáciu. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA *. Prvotriedny farmaceutické sklo z Francúzska Recyklovateľné, prvotriedne borokřemičité sklo z Francúzska. Sklenená fľaša Philips AVENT je potlačená organickým atramentom a vyrobená len z pôvodných surovín, čo zaisťuje najvyššiu kvalitu a dokonalú čistotu. Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  16,31 € -3% 16,90 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 260 ml 1 kus

  PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 260 ml 1 kus

  Darček

  Darček

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko - Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše - vyvinuté s viac ako 25 rokmi klinických skúseností, novinka Philips AVENT Natural fľaša je navrhnutá tak, aby mamičky mohli kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. - Prirodzené priľnutie a sacie reakcie - nová fľaša má špeciálne navrhnutý cumlík v tvare prsníka pre prirodzené prisatie, pomáha ľahšie kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Jej prirodzený tvar pomáha dieťaťu naďalej prirodzene pohybovať jazykom a využívať sací reflex ako pri dojčení, dieťa si samo kontroluje tok mlieka, rovnako ako u prirodzeného kojenia - Jedinečné komfortné lístky - inovovaný cumlík obsahuje špeciálne navrhnuté mäkké pohodlné lístky, ktoré zvyšujú flexibilitu a minimalizujú riziko nepřisátí. Kŕmenie je ešte viac prirodzené a pohodlné. - Pokročilý anti-kolíková systém - dvoma ventilmi prechádza vzduch do fľaštičky, nie do bruška dieťaťa, tým je zaistené neprerušované spokojné kŕmenie, klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku

  10,76 € -2% 11,00 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural ružová 125 ml 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Novorodenecký cumlík Natural, 1 otvor Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa.

  8,60 €

 • PHILIPS AVENT Sklenená fľaša Natural 120 ml 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Novorodenecký cumlík Natural, 1 otvor Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Sklenená fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Odolná voči teplu Sklenená fľaša Philips AVENT je odolná voči teplu a tepelným šokom. Možno ju teda bezpečne skladovať v chladničke, ohrievať a rovnako je vhodná pre sterilizáciu. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA *. Prvotriedny farmaceutické sklo z Francúzska Recyklovateľné, prvotriedne borokřemičité sklo z Francúzska. Sklenená fľaša Philips AVENT je potlačená organickým atramentom a vyrobená len z pôvodných surovín, čo zaisťuje najvyššiu kvalitu a dokonalú čistotu. Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  14,64 € -2% 14,95 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 125 m 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Novorodenecký cumlík Natural, 1 otvor Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylénu). Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  8,60 €

 • BABY NOVA Lahev PP 125ml s držákem 46003

  skladom 1 - 2 ks

  Kojenecká láhev BABY-NOVA bez BPA (0 % bisfenolu A) je vyrobena z měkkého polypropylenu (PP). S držákem. Odolná proti oděru, nerozbitná, s uzávěrem a se sosákem ze silikonu.

  3,65 €

 • ZDRAVÁ LAHEV Bike-Hory oranžová 0,7 l

  skladom > 5 ks

  Polypropylen je speciální materiál vyvinutý původně pro lékařské a farmaceutické účely. Jeho hlavní předností je fakt, že nepojímá pachy a zabraňuje tvorbě plísní. Využívá se všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na bezpečnost a ochranu lidského zdraví. Neobsahuje změkčovadla ani bisfenol A. Díky tomu je Zdravá láhev zcela zdravotně nezávadná a vhodná pro každodenní použití. Výhody Zdravé lahve Zabraňuje tvorbě plísní a zápachu. Je vhodná pro všechny typy nápojů až do 100 °C. Obdržela oficiální atest pro použití v mikrovlnné troubě. 100% těsní i sycené nápoje. Má uzamykatelné víčko s OPEN/CLOSE systémem. Snadno se udržuje. Díky širokému plnícímu otvoru se dobře myje, dokonce i v myčce na nádobí. Můžete ji vyvařovat jako kojenecké lahve. Vybíráte ze tří velikostí (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l) a široké nabídky designů. Použijete ji na sport a volný čas, do školy i do zaměstnání. Šetří životní prostředí a má dlouhou životnost. A ještě něco navíc... Při běžném používání je Zdravá lahev velmi odolná a bude vám sloužit několik let. Zkuste ji trochu vylepšit: Termoobal Zdravou lahev proměníte v termosku jednoduše doplněním o neoprenový termoobal - ten navíc lahev chrání před mechanickým poškozením. Víčka a zátky Pro případ ztráty či opotřebení si můžete zakoupit náhradní víčko (obsahuje víčko, zátku a těsnění) nebo náhradní zátku.

  8,40 €

 • BABY NOVA Lahev PP s potiskem 150ml 45001

  skladom 1 - 2 ks

  Je to širokoúhlá lahev s potiskem s antikolikovou savičkou.

  4,92 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural 260 ml 1 ks

  skladom do 24 hodín

  Dudlík Natural s pomalým průtokem, 2 otvory Přirozený Způsob krmení z láhve Dudlík AVENT s designem okvětními lístky.Naše nová lahev zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě i pro vás. Dudlík má inovativní design okvětních lístků a podporuje Přirozené přišít podobné jako u přisát k prsu. Ulehčit tak vašemu dítěti combined krmení z prsu a láhve. Přirozené přišla díky širokému dudlíku ve tvaru prsu Dudlík ve tvaru prsu podporuje Přirozené přijít podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechod mezi kojením a krmením z lahve. Jedinečný příjemný tvar okvětních lístků zajišťuje mimořádně měkký a pružný dudlík Tvar okvětních lístků v dudlíku zvyšuje měkkost a pružnost, aniž by došlo k jeho stisknutí. Vaše dítě bude mít při krmení větší pohodlí a bude spokojenější. Zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem Inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch Proud do láhve a nikoli do Brisk dítěte. Ergonomický tvar pro maximální pohodlí Jedinečný tvar láhve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Kompatibilní s řadou Philips AVENT Nová láhev Philips AVENT Natural je kompatibilní s výrobky řady Philips AVENT s výjimkou lahví Classic a držadla Hrnečku. Lahve Philips AVENT Natural doporučujeme používat pouze s šidítka Philips AVENT Natural. Tato láhev neobsahuje BPA * Nová láhev Philips AVENT Natural je vyrobena z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylenu). Snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i mytí. Láhev má jen Několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

  8,59 €

 • MAM Detská fľaša Anti-Colic od narodenia 260 ml

  skladom do 24 hodín

  Užívanie Dizajnéri MAM navrhli silikónový cumlík, ktorý majú deti inštinktívne rady, pretože je na dotyk tak dôverne známy - vďaka patentovanému zamatovo mäkkému povrchu. Zamatový cumlík a fľaša Anti Colik sa navzájom perfektne dopĺňajú. Preto je prechod od mamičky k MAM úplne jednoduchý.Deti sa s fľašami MAM cítia úplne skvele od prvého dňa. Tesniace viečko brániace vyliatiu je ideálne pre bežný dynamický deň dieťaťa. Patentovaný zamatový cumlík MAM je zo silikónu s určitým rozdielom - žiadny iný nie je na dotyk tak mäkký.Má široké otvory pre ľahké plnenie a čistenie, stabilne stojí. Odstrániteľné dno s ventilom je jedinečným vynálezom pre ideálny tok mlieka. Dávkovanie Fľašu používajte kedykoľvek podľa potreby. Kontraindikácie: Nie sú popísané. Vedľajšie príznaky: Nie sú popísané.

  7,03 € -14% 8,22 €

 • BABY NOVA Speciální kartáč na lahev a dudlík 33132

  skladom do 24 hodín

  Při vyjmutí spodní části držátka velkého kartáče získáme malý praktický kartáček na dudlíky a šikovné kleštičky.

  3,59 €

 • BABY NOVA kartáč na láhev a dudlík 33120

  skladom do 24 hodín

  Ideální pro čištění kojeneckých láhví, dudlíků a jiných kojeneckých pomůcek

  3,17 €

 • Medela Calma fľaštička pre dojčené deti (komplet) 150 ml

  skladom do 24 hodín

  Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom. Rešpektuje rytmus sania, prehĺtania, dýchania i odpočinku. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv aj na dostatočné okysličenie krvi dieťaťa. Špeciálny cumlík zodpovedá tvarom a dĺžkou bradavke, takže umožňuje dieťaťu ľahký prechod od prsníka k fľaštičke a späť. Veľmi jemné silikónové zakončenie cumlíkov umožňujú dieťaťu pohybovať jazykom rovnako ako pri dojčení. Calma je určená predovšetkým pre podávanie materského mlieka, používajte podľa potreby. Jedna veľkosť cumlíkov po celú dobu dojčenia. Jedinečný systém ventilácie odvádza prebytočný vzduch z fľaše a zabraňuje tak nadúvaniu dieťaťa. Pozorovali ste niekedy Vaše dieťa, ako pije z prsníka? Viete, aké úsilie musia vyvinúť, aby sa dostatočne napilo? Pre nás dospelých je príjem potravy automatickou činnosťou. Pre Vaše dieťa predstavuje kŕmenie náročnú kombináciu sania, prehĺtania, dýchania a odpočinku podľa jeho individuálneho rytmu. Dieťa si riadi príjem potravy podľa svojich možností a potrieb. Príroda nám ponúka jedinečný vzor. V snahe o hlbšie pochopenie vzájomného vzťahu matky a dieťaťa pri dojčení a v spojení s odbornými znalosťami bol firmou Medela AG vyvinutý nový spôsob podávania mlieka dojčeným deťom. Čo robí Calm odlišnú od ostatných? Bežné systémy určené pre podávanie mlieka či výživy (fľaša s cumlíkom) vedú dieťa k zmene spôsobu sania. Dieťa si samo nemôže regulovať tok mlieka, býva veľmi rýchlo zahltené, má problémy s pravidelným dýchaním a potrebným odpočinkom. Tento spôsob podávania mlieka nevyžaduje od dieťaťa úsilie, ktoré je potrebné pri saní z prsníka (mlieko z fľaštičky tečie samo). Preto dieťa postupne stráca sací reflex a odmieta piť z prsníka. Z uvedených dôvodov býva dieťa často odstavené od prsníka a dojčenia je bohužiaľ predčasne ukončené. Fľaštička Calma je úplne odlišná, pretože bola navrhnutá predovšetkým pre podávanie materského mlieka dojčeným deťom. Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom. Rešpektuje jeho rytmus sania, prehĺtanie, dýchanie i odpočinku. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv aj na dostatočné okysličenie jeho krvi. Vďaka svojim vlastnostiam sa Calma stáva jedinečnou novinkou na svetovom trhu.

  20,15 €

 • PHILIPS AVENT Kojenecká láhev Classic+ 330 ml 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Dudlík s variabilním průtokem, 1 průsek. Jedinečný tvar kojenecké lahve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje. je vyrobena bez použití BPA* (polypropylen). * Splňuje evropskou směrnici (2011/8/EU)

  8,12 €

 • PHILIPS AVENT Kojenecká láhev Classic+ 125 ml 1 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Dudlík s variabilním průtokem, 1 průsek. Jedinečný tvar kojenecké láhve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje. Je vyrobena bez použití BPA* (polypropylen). * Splňuje evropskou směrnici (2011/8/EU)

  6,17 €

 • PHILIPS AVENT Startovací sada Classic+ 4 x láhev + kartáč + šidítko

  skladom 1 - 2 ks

  Dárková souprava obsahuje 2 x  Láhev 125ml (PP) bez BPA s extra měkkými novorozeneckými dudlíky (1 otvor) 2 x  Láhev 260ml (PP) bez BPA s měkkými dudlíky s pomalý průtokem (2 otvory) Novorozenecké šidítko Kartáč na láhve a dudlíky * Barvy a design šidítek se mohou měnit Láhve vyrobené z měkkého polypropylenu jsou měkké a poloprůhledné a jsou opatřeny unikátní redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování láhve. Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

  34,45 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam