Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie » Sterilizátory

Sterilizátory

Sterilizátory dojčenských fľašiek zaistia, že fľaška pre vaše dieťatko bude čistá a bez škodlivých baktérií. Vďaka sterilizovaným fľašiam bude vaše bábätko zdravé a nebudú mu hroziť žiadne nepríjemné črevné problémy. Nebezpečné baktérie a iné škodlivé látky sú dnes prítomné skoro všade, a preto je dôležité detské fľašky nechať starostlivo vyčistiť sterilizátorom.

Sterilizátory do mikrovlnnej trúby dokážu sterilizovať vždy niekoľko fliaš naraz. Využívajú výhody parnej sterilizácii, a preto stačí pridať len dostatečné množstvo vody, položiť sterilizátor do mikrovlnky a mikrovlnné teplo zaistí sterilizáciu fliaš za pár minút. Pokiaľ je sterilizátor zavarený, jeho obsah zostáva sterilní a bez baktérií po dobu 24 hodín, preto sa skvele hodí k použitiu na cestách.

Parné elektrické sterilizátory Avent zaujmú svoju priestornosťou – vojde sa do nich až 6 fliaš naraz. Horkovzdušné sterilizátory Avent majú tú výhodu, že za naozaj rekordný čas vysterilizujú veľké množstvo dojčenských fliaš a zničia tak škodlivé baktérie behom chvíle. Vďaka revolučnému parnému princípu sa po úspešnej sterilizácii sami vypnú a zanechajú obsah prístroja sterilný po celý deň, pokiaľ nie je viečko otvorené. Pomocou sterilizátoru Avent môžete sterilizovať dokonca i odsávačku materského mlieka vrátane príslušenstva.

Ohrievače a sterilizátory v jednom

Špeciálne sterilizátory fungujú zároveň ako ohrievač i ako sterilizátor. V tomto prístroji si môžete dojčenské fľaše sterilizovať a potom i ohriať. Takýto sterilizátor ale nie je obmedzený len na ohrievanie fliaš, v prístroji je možné ohrievať i polievky v nádobkách alebo vo zvláštnej mištičke, ktorá býva súčasťou balenia.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • NUK Vrecká na materské mlieko 25 ks

  NUK Vrecká na materské mlieko 25 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Pre úsporu miesta a hygienické skladovanie materského mlieka. Sterilizované na jednorazové použitie. Vrecká sú netečúce vďaka dvojitému zips-zatváraniu a sú vyrobené z veľmi odolného materiálu vhodného na zamrazenie. Výborný doplnok k NUK prsnéj pumpe a ďalším pomôckam na dojčenie.

  7,20 € -19% 8,85 €

 • BAYBY Ohřívač lahví Car/Home

  skladom do 24 hodín

  Napětí a příkon přístroje: 230 V ~ 50 Hz, 300 W Postup při ohřevu Postavte ohřívač lahví na vodorovnou a stabilní plochu. Otevřete sklenici s  dětským příkrmem, odstraňte víčko a  případné nálepky a  umístěte ji do nástavce na ohřívání dětských příkrmů a vložte dovnitř ohřívací vany. K  nalití správného množství vody (viz návod v balení) do vany ohřívače použijte odnímatelnou odměrku nebo nádobu s příslušnou stupnicí.

  45,87 €

 • LADY MILTON 28 TBL

  skladom 3 - 5 ks

  Sterilizačné tablety Milton (28 tab.) Sterilizačné tablety vysterilizujú Váš LadyCup v priebehu 15 minút. Naviac Vám nevzniká žiadne riziko poškodenia LadyCup vyváraním. Milton dezinfekcia sa používa už 30 rokov v nemocniciach a jej antibakteriálna účinnosť proti všetkým mikróbom je klinicky preukázaná. Sterilizačné tablety Milton sú naviac účinnejšie než obyčajné vyváranie, ktoré nezničí všetky zárodky mikróbov.

  3,93 € -2% 4,00 €

 • PHILIPS AVENT Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  skladom 3 - 5 ks

  Jednoduchá sterilizácia doma i na cestách Sterilizuje 4 fľaše Philips AVENT v priebehu 2 minút * Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips AVENT sa vyznačuje ľahkým a kompaktným dizajnom, vďaka ktorému je ideálny pre použitie doma i na cestách. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný až 24 hodín. Praktický pre cestovanie. Vhodný pre väčšinu typov mikrovlnných rúr Sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips AVENT bol navrhnutý pre väčšinu mikrovlnných rúr na trhu. Vďaka svojej malej veľkosti je vhodný pre cestovanie a zaručuje, že máte vždy sterilné fľašu, ak idete na krátky výlet cez noc alebo na dlhšiu dovolenku do zahraničia. Je tiež ideálny ako náhradné sterilizátor do domu starých rodičov. Stačí pridať 200 ml vody. Rozmery:výška: 16,6 cmpriemer: 28 cm Sterilizuje fľaše len za 2 minúty Stačí pridať vodu a fľaše a vložiť do mikrovlnnej rúry na 2 minúty. Presná dĺžka cyklu závisí na výkone mikrovlnnej rúry. Dĺžka sterilizácie podľa výkonu mikrovlnnej rúry 2 minúty - 1100-1850 W 4 minút - 850-1000 W 6 minút - 500-800 W Postranné klipy bezpečne uzavrú veko Sterilizátor do mikrovlnnej rúry má po stranách uzávery pre väčšiu bezpečnosť. Uzávery bezpečne uzavrú veko, takže horúca voda sa pri vyberaní sterilizátora z mikrovlnnej rúry nemôže ľahko vyliať. Bočné uzávery boli navrhnuté tak, aby zostali studené a umožnili vám bezpečnú manipuláciu so sterilizátorom. Prirodzená sterilizácia parou zničí 99,9% škodlivých batérií Sterilizácia chráni vaše dieťa pred zvlášť škodlivými baktériami v čase, keď jeho imunitný systém ešte nie je dosť silný. Sterilizátory Philips AVENT využívajú nemocničné metódu parnej sterilizácie, ktorá je rýchla, jednoduchá, účinná a bez chemických látok. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný po dobu 24 hodín. Sterilné pomôcky sú pripravené vo dne aj v noci. Tento sterilizátor je vyrobený bez použitia materiálov s BPA.

  34,11 € -5% 35,90 €

 • BAYBY Elektrický sterilizátor

  BAYBY Elektrický sterilizátor

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Můžete též sterilizovat 4 kojenecké láhve s příslušenstvím. Speciálně vyvinutá vnitřní konstrukce zabraňuje toku zbytků mléka na topnou desku. Topná deska z nerezové oceli eliminuje vytvoření vodního kamene. Po ukončení sterilizace dojde k automatickému vypnutí.

  36,63 €

 • PHILIPS AVENT Sterilizátor parný elektrický 3 v 1

  skladom do 24 hodín

  Vďaka nastaviteľnej veľkosti zaujme elektrický parný sterilizátor Philips Avent 3 v 1 čo najmenší miesto v kuchyni a pritom sa dokonale prispôsobí predmetom, ktoré chcete sterilizovať, či už ide o niekoľko malých predmetov alebo využijete celú jeho kapacitu. Aké sú sú jeho výhody Nastaviteľná veľkosť umožňuje dokonalé prispôsobenie predmetom, ktoré potrebujete sterilizovať, vysterilizuje až 6 fliaš AVENT 330ml za 6 minút a automaticky sa vypne, intenzívne teplo z horúcej párky zničí počas chvíle škodlivé baktérie, možno sterilizovať odsávačku mat. mlieka vrátane príslušenstva, ak veko nie je otvorené, obsah zostane sterilný po dobu 24 hodín. Čo je súčasťou balenia elektrický parný sterilizátor - 1 kus kliešte - 1 ks Technické parametre rozmery - 290 x 160 x 350 (š x h x v) mm hmotnosť - 1,5 kg

  66,96 € -8% 73,01 €

 • AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  skladom 1 - 2 ks

  Vďaka prispôsobiteľnej veľkosti zaberie elektrický parný sterilizátor Philips AVENT typu 4 v 1 v kuchyni minimálne množstvo priestoru a súčasne sa dokonale hodí pre predmety určené na sterilizáciu – či už je ich len zopár, alebo celá kopa. Obsahuje integrovaný košík do umývačky riadu na bezproblémové prípravné umývanie a moderný displej s indikátormi postupu a vychladnutia. Maximálna flexibilita Vhodný pre fľašky so širokým aj úzkym hrdlom, ako aj pre rôzne odsávačky mlieka a príslušenstvo. Pojme až šesť 330 ml fľašiek. Výnimočná rýchlosť a bezpečnosť Vysterilizuje obsah už za 6 minút a automaticky sa vypne, takže je mimoriadne bezpečný a znižuje spotrebu energie. Účinná sterilizácia Zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov bez použitia chemických prostriedkov. Obsah zostáva sterilný 24 hodín, pokiaľ sa neotvorí vrchnák.

  90,42 €

 • MEDELA Quick Clean - sterilizační sáčky 5ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Sáček je určen ke sterilizaci pouze částí z umělé hmoty, která je odolná proti mikrovlnám. Píst a válec manuálních odsávaček Medela nelze sterilizovat v mikrovlnné troubě. Parní čištění může způsobit změnu barvy součástí nebo zamlžení hadiček, což ale nemá vliv na správnou funkci výrobku. Sáček nevkládejte do konvenční pečicí trouby nebo do grilu pečicí trouby. Řiďte se pokyny návodu Vaší mikrovlnné trouby. Možnosti sterilizace Myčka na nádobí - Myjte v horní přihrádce myčky na nádobí Mikrovlnná trouba - Použijte Medela Quick Clean Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby Parní sterilizátor - Postupujte dle návodu na použití výrobce sterilizátoru Je doporučeno používat pouze dospělou osobou nebo pod jejím dohledem. Veškeré jednotlivé díly uchovejte mimo dosah dětí.

  19,19 €

 • MEDELA Sáčky na zamrazování mateřského mléka 145ml 20ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Speciální materiál, ze kterého jsou sáčky vyrobeny, nepropouští vzduch ani vlhkost a udržuje vysokou kvalitu mateřského mléka. Zatavený lem chrání sáček před protržením. Sáček může být připevněn přímo k odsávačce mateřského mléka Medela. Odsáté mateřské mléko může být skladováno v lednici maximálně po dobu3 dnů, poté musí být zamrazeno. Do zamraženého mateřského mléka již nedolévejte čerstvé. Doba skladování zmrazeného mléka činí maximálně 6 měsíců. Dávkování Sáček je určen pouze najedno použití. Kontraindikace Nejsou popsány. Vedlejší příznaky Nejsou popsány. Fakta Mléko by nemělo být rozmrazováno v mikrovlnné troubě ani nádobě s vařící vodou. Před podáním mléka miminku je nutno sáček jemně protřepat, aby se smíchaly oddělené tuky s mlékem. Sáček je pro skladováni praktičtější než lahvička, neboť zabere méně místa.

  22,40 €

 • NUK KEFA NA FLASE 2V1 1KS

  skladom do 24 hodín

  Praktický ergonomický tvar, jednoduché umývanie všetkých fliaš. Skladujte hygienicky a suché. Zloženie PP-polypropylén. neobsahuje BPA

  4,32 €

 • LANSINOH VRECKA NA MATERSKE ML.25KS

  skladom do 24 hodín

  Mlieko, ktoré odsajete pre svoje dieťa je vzácna tekutina. Spája v sebe najlepšiu možnú výživu s vitamínmi, bielkovinami a imunologickými prípravkami, ktoré pomáhajú pri detskom raste a vývoji a chránia ich pred infekciou. Budete sa chcieť oňho dobre postarať, a preto je veľmi dôležité, ako ho uložiť. Lansinoh sáčky na uskladnenie materského mlieka boli vyrobené špeciálne pre mrazničky, ale môžu sa používať aj na uskladnenie materského mlieka v chladničke. Náš výrobný proces nám umožňuje vyrábať tieto zdravotnícke sáčky bez použitia zmäkčovadiel a teda látky, ktoré by mohli byť škodlivé pre vaše dieťa, nebudú vnikať do vášho materského mlieka. Vlastnosti produktu: nepriesakavé predsterilizované dvojitý uzáver pre bezpečné tesnenie praktický štítok na zapisovanie nad napĺňacou časťou, čo zabraňuje potenciálnemu prepichnutiu vyrobené z potravinársky bezpečného polyetylénu (PE) možnosť uskladniť mlieko až 6 mesiacov opätovne uzatvárateľné balenie pre ľahký prístup a uskladnenie jednoduché nalievanie klinovité dno, ktoré umožňuje rozpínanie 100% bez Bisfenolu-A (BPA)  Použitie odtrhnite bezpečnostný uzáver v hornej časti sáčku a jemne potiahnite dvojité tesniace zipsy od seba nalejte materské mlieko do sáčku (dajte pozor, aby ste ho nepreplnili) a urobte si poznámku o objeme aby ste sa vyhli spáleniu mrazom, je nutné pred zamrazením odstrániť zo sáčku čo najviac vzduchu tak, že nad kvapalinou ho stlačíte medzi prstami a vytlačíte vzduch nad zipsový uzáver utesnite sáčok stlačením dvojitého zipsu (opakujte pre zaistenie bezpečného utesnenia) poznačte si objem a dátum na štítok sáčky môžu byť uložené vo zvislej i vodorovnej polohe v chladničke i mrazničke (ľahšie sa rozmrazujú ak sú uložené vo vodorovnej polohe) Prosím buďte opatrní a manipulujte s Lansinoh sáčkami opatrne pri skladovaní a vyberaní z mrazničky. Napríklad ak sáčok spadne na zem alebo je poškodený akýmkoľvek spôsobom, mohlo by z neho pri rozmrazovaní unikať mlieko.

  10,75 €

 • BAYBY Sterilizátor do mikrovlnné trouby

  skladom do 24 hodín

  2 minuty po dezinfekci jsou sterilizované výrobky vychladnuté. Princip fungování Uzavřený mikrovlnný parní sterilizátor s vodou umístěte do mikrovlnné trouby. Po jejím zapnutí se uvnitř sterilizátoru začne vařit a vypařovat voda. Vytvořená horká pára dezinfikuje komponenty uvnitř.

  17,59 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam