Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie detí » Sterilizátory dojčenských fliaš

Sterilizátory dojčenských fliaš

Sterilizátory dojčenských fľašiek zaistia, že fľaška pre vaše dieťatko bude čistá a bez škodlivých baktérií. Vďaka sterilizovaným fľašiam bude vaše bábätko zdravé a nebudú mu hroziť žiadne nepríjemné črevné problémy. Nebezpečné baktérie a iné škodlivé látky sú dnes prítomné skoro všade, a preto je dôležité detské fľašky nechať starostlivo vyčistiť sterilizátorom.

Sterilizátory do mikrovlnnej trúby dokážu sterilizovať vždy niekoľko fliaš naraz. Využívajú výhody parnej sterilizácii, a preto stačí pridať len dostatečné množstvo vody, položiť sterilizátor do mikrovlnky a mikrovlnné teplo zaistí sterilizáciu fliaš za pár minút. Pokiaľ je sterilizátor zavarený, jeho obsah zostáva sterilní a bez baktérií po dobu 24 hodín, preto sa skvele hodí k použitiu na cestách.

Parné elektrické sterilizátory Avent zaujmú svoju priestornosťou – vojde sa do nich až 6 fliaš naraz. Horkovzdušné sterilizátory Avent majú tú výhodu, že za naozaj rekordný čas vysterilizujú veľké množstvo dojčenských fliaš a zničia tak škodlivé baktérie behom chvíle. Vďaka revolučnému parnému princípu sa po úspešnej sterilizácii sami vypnú a zanechajú obsah prístroja sterilný po celý deň, pokiaľ nie je viečko otvorené. Pomocou sterilizátoru Avent môžete sterilizovať dokonca i odsávačku materského mlieka vrátane príslušenstva.

Ohrievače a sterilizátory v jednom

Špeciálne sterilizátory fungujú zároveň ako ohrievač i ako sterilizátor. V tomto prístroji si môžete dojčenské fľaše sterilizovať a potom i ohriať. Takýto sterilizátor ale nie je obmedzený len na ohrievanie fliaš, v prístroji je možné ohrievať i polievky v nádobkách alebo vo zvláštnej mištičke, ktorá býva súčasťou balenia.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • BAYBY Ohrievač fliaš Car / Home

  Skladom do 24 hodín

  Ste na ceste autom a vaše dieťatko prepadol hlad? Problém vyriešený ... s ohrievačom fliaš do auta to vlastne žiadny problém ani nie je.

  47,76 €

  47,76
 • PHILIPS AVENT Sterilizátor parný elektrický 3 v 1

  Skladom

  Mimoriadne rýchly a bezpečný Sterilizátor, ktorý sterilizuje až 6 fliaš AVENT 330 ml za 6 minút a automaticky sa vypne.

  66,96 € -8% 73,01 €

  66,96
 • PHILIPS AVENT Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Skladom 1 - 2 ks

  Ľahký, kompaktný dizajn parného sterilizátora do mikrovlnnej rúry Philips AVENT je dokonale vhodný pre použitie doma i na cestách.

  32,40 € -10% 35,90 €

  32,40
 • MEDELA Quick Clean - sterilizačné sáčky 5ks

  Skladom

  Sterilizačné sáčky do mikrovlnnej rúry. Rýchlo, bezpečne a pohodlne - unikátne riešenie pre sterilizáciu doma. Ideálny pre čistenie fľaštičiek na mlieko, cumlíkov, prsných nástavcov a hadičiek. Nahrádza dlhotrvajúcej sterilizáciu vo vode alebo sterilizátore.

  19,19 €

  19,19
 • LANSINOH VRECKA NA MATERSKE ML.25KS

  Skladom

  Lansinoh sáčky na uskladnenie materského mlieka boli vyrobené špeciálne pre mrazničky, ale môžu sa používať aj na uskladnenie materského mlieka v chladničke.

  11,66 €

  11,66
 • NUK KEFA NA FLASE 2V1 1KS

  Skladom

  Kefa na umývanie dojčenských a detských fliaš. S malým kefkou na umývanie cumlíkov.

  4,39 €

  4,39
 • BAYBY Elektrický sterilizátor

  Skladom do 24 hodín

  Až 6 sterilizovaných fliaš za dobu 9 minút! Navyše jednoduchá obsluha jedným tlačidlom.

  31,73 €

  31,73
 • BAYBY Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Skladom do 24 hodín

  Rýchla sterilizácia až 6 fliaš alebo fliaš s príslušenstvom do 5 minút.

  18,32 €

  18,32
 • LADY MILTON 28 TBL

  Do 3 dní

  Sterilizačné tablety vysterilizujú Váš LadyCup v priebehu 15 minút.

  4,79 €

  4,79

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam