Úvodná strana Deti a mamičky Kŕmenie a pitie pre bábätká Sterilizátory

Sterilizátory dojčenských fliaš

Sterilizátory dojčenských fľašiek zaistia, že fľaška pre vaše dieťatko bude čistá a bez škodlivých baktérií. Vďaka sterilizovaným fľašiam bude vaše bábätko zdravé a nebudú mu hroziť žiadne nepríjemné črevné problémy. Nebezpečné baktérie a iné škodlivé látky sú dnes prítomné skoro všade, a preto je dôležité detské fľašky nechať starostlivo vyčistiť sterilizátorom.

 • AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  Akcia Doprava zadarmo

  Vďaka prispôsobiteľnej veľkosti zaberie elektrický parný sterilizátor Philips AVENT typu 4 v 1 v kuchyni minimálne množstvo priestoru.

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  101,85 € 83,49 € -18 %

  83,49
 • PHILIPS AVENT Sterilizátor parný elektrický 3 v 1

  PHILIPS AVENT Sterilizátor parný elektrický 3 v 1

  Akcia Doprava zadarmo

  Mimoriadne rýchly a bezpečný Sterilizátor, ktorý sterilizuje až 6 fliaš AVENT 330 ml za 6 minút a automaticky sa vypne.

  Skladom viac ako 5 kusov

  71,12 € 60,19 € -15 %

  60,19
 • LANSINOH VRECKA NA MATERSKE ML.25KS

  Lansinoh sáčky na uskladnenie materského mlieka boli vyrobené špeciálne pre mrazničky, ale môžu sa používať aj na uskladnenie materského mlieka v chladničke.

  Skladom

  10,39 €

  10,39
 • LADY MILTON 28 TBL

  Sterilizačné tablety vysterilizujú Váš LadyCup v priebehu 15 minút.

  Skladom viac ako 5 kusov

  4,49 €

  4,49
 • BAYBY Ohrievač fliaš Car / Home

  BAYBY Ohrievač fliaš Car / Home

  Doprava zadarmo

  Ste na ceste autom a vaše dieťatko prepadol hlad? Problém vyriešený ... s ohrievačom fliaš do auta to vlastne žiadny problém ani nie je.

  Skladom zajtra

  46,51 €

  46,51
 • BAYBY Elektrický sterilizátor

  Až 6 sterilizovaných fliaš za dobu 9 minút! Navyše jednoduchá obsluha jedným tlačidlom.

  Skladom zajtra

  32,18 €

  32,18
 • BAYBY Ohrievač dojčenských fliaš 3v1

  Keď je bábätko hladné, rýchlosť je na prvom mieste. Bayby ohrievač zaistí rýchle ohriatie pokrmu v priebehu niekoľkých minút a zvládne i sterilizáciu.

  Skladom zajtra

  28,58 €

  28,58
 • MEDELA Quick Clean - sterilizačné sáčky 5ks

  Sterilizačné sáčky do mikrovlnnej rúry. Rýchlo, bezpečne a pohodlne - unikátne riešenie pre sterilizáciu doma. Ideálny pre čistenie fľaštičiek na mlieko, cumlíkov, prsných nástavcov a hadičiek. Nahrádza dlhotrvajúcej sterilizáciu vo vode alebo sterilizátore.

  Skladom zajtra

  20,79 €

  20,79
 • BAYBY Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Rýchla sterilizácia až 6 fliaš alebo fliaš s príslušenstvom do 5 minút.

  Skladom zajtra

  17,84 €

  17,84

Sterilizátory dojčenských fliaš - detailný popis

Sterilizátory do mikrovlnnej trúby dokážu sterilizovať vždy niekoľko fliaš naraz. Využívajú výhody parnej sterilizácii, a preto stačí pridať len dostatečné množstvo vody, položiť sterilizátor do mikrovlnky a mikrovlnné teplo zaistí sterilizáciu fliaš za pár minút. Pokiaľ je sterilizátor zavarený, jeho obsah zostáva sterilní a bez baktérií po dobu 24 hodín, preto sa skvele hodí k použitiu na cestách.

Parné elektrické sterilizátory Avent zaujmú svoju priestornosťou – vojde sa do nich až 6 fliaš naraz. Horkovzdušné sterilizátory Avent majú tú výhodu, že za naozaj rekordný čas vysterilizujú veľké množstvo dojčenských fliaš a zničia tak škodlivé baktérie behom chvíle. Vďaka revolučnému parnému princípu sa po úspešnej sterilizácii sami vypnú a zanechajú obsah prístroja sterilný po celý deň, pokiaľ nie je viečko otvorené. Pomocou sterilizátoru Avent môžete sterilizovať dokonca i odsávačku materského mlieka vrátane príslušenstva.

Ohrievače a sterilizátory v jednom

Špeciálne sterilizátory fungujú zároveň ako ohrievač i ako sterilizátor. V tomto prístroji si môžete dojčenské fľaše sterilizovať a potom i ohriať. Takýto sterilizátor ale nie je obmedzený len na ohrievanie fliaš, v prístroji je možné ohrievať i polievky v nádobkách alebo vo zvláštnej mištičke, ktorá býva súčasťou balenia.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika