Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie » Riady » Hrnčeky

Hrnčeky

Nemusíte sa báť, že sa hrnček či náustok prevrhne a vyleje. Moderné výrobky sa deťom nielen veľmi pohodlne drží, ale ani tekutina z nich netečie.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • ZDRAVÁ FĽAŠA Príšerky 0,5 l

  ZDRAVÁ FĽAŠA Príšerky 0,5 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Praktická nápojová fľaša pre každodenné použitie je vyrobená z polypropylénu, ktorý je špeciálnym materiálom vyvinutým pôvodne pre lekárske a farmaceutické účely. Jeho hlavnou prednosťou je fakt, že neabsorbuje pachy a zabraňuje tvorbe plesní. Využíva sa všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na bezpečnosť a ochranu ľudského zdravia. Neobsahuje zmäkčovadlá ani bisfenol A. Vďaka tomu je Zdravá fľaša úplne zdravotne nezávadná a vhodná pre každodenné použitie. Výhody Zdravej fľaše Zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Je vhodná pre všetky typy nápojov až do 100 ° C. Dostala oficiálny atest pre použitie v mikrovlnnej rúre. 100% tesní aj sýtené nápoje. Má uzamykateľné viečko s OPEN / CLOSE systémom. Ľahko sa udržiava. Vďaka širokému plniacemu otvoru sa dobre umýva, dokonca aj v umývačke riadu. Môžete ju vyvárať ako dojčenské fľaše. Vyberáte z troch veľkostí (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l) a širokej ponuky dizajnov. Použijete ju na šport a voľný čas, do školy aj do zamestnania. Šetrí životné prostredie a má dlhú životnosť. A ešte niečo navyše ... Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude vám slúžiť niekoľko rokov. Skúste ju trochu vylepšiť: Termoobal Zdravú fľašu premeníte v termosku jednoducho doplnením o neoprénový termoobal - ten navyše fľašu chráni pred mechanickým poškodením. Viečka a zátky Pre prípad straty či opotrebenia si môžete zakúpiť náhradné viečko (obsahuje viečko, zátku a tesnenie) alebo náhradná zátku. Ak máte doma viac zdravých fliaš s rovnakým dizajnom, môžete ich jednoducho rôznymi farbami viečok a zátok odlíšiť.

  6,13 € -33% 9,14 €

 • Avent Jedálenská sada pre batoľa 6m+

  Avent Jedálenská sada pre batoľa 6m+

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Ideálna pomôcka pre prvé kŕmenie a desiate. Podporuje deti, aby sa naučili jesť samostatne. Pre deti od 6 mesiacov. Ideálna pomôcka pre prvé kŕmenie a desiate. S touto detskou jedálenský sadou sa stolovanie pre najmenších stane zábavou! Podporuje deti, aby sa naučili jesť samostatne. Tanier a misky s obrázkami rozprávajúcej naučný príbeh. Delený tanier udržuje jedla rozdelená. Strany misky uľahčujú naberanie - ideálne pre samostatné kŕmenie. Detská hlboká lyžička a vidlička napomáhajú predchádzať rozliatiu. Ľahké uchopenie malými ručičkami - ideálne pre samostatné kŕmenie. Protišmykové rukoväte pre jednoduché uchopenie, obsah vďaka proskluzovým rukovätiam nekĺže v miske. Ľahké čistenie, možno umývať v umývačke. Darčeková sada obsahuje: tanier s rozdelenými časťami, veľkú a malú misku, detskú lyžičku a vidličku. S receptárom. Ľahké čistenie, možno umývať v umývačke, vhodné do mikrovlnnej rúry (iba misky a tanierik, nie príbor). neobsahuje BPA. Pre deti od 6 mesiacov.

  25,53 € -6% 27,14 €

 • MAM Lahev Trainer 4+ měsíce 220 ml

  7 dní

  Design nebo funkčnost? Lahev Trainer je obojím. Děti milují jeho zářivé barvy. Rodiče ho milují, protože se na něj mohou spolehnout. To z něj činí ideálního průvodce v aktivním, běžném dni dítěte. S lahví Trainer je přechod od kojení nebo lahve k hrnku tak snadný – díky kombinaci inovativní nevylévací savičky a nevylévacího měkkého pítka.  Funkční tvar Protiskluzová ouška jsou navržená speciálně pro malé dětské ruce a umožňují snadné držení. Široký otvor pro bezpečné plnění a snadné čištění. MAM koncept ventilu  Trainer může být přeměněn na „volně průtokový“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte. Vědecky prokázáno Výrobky MAM byly vyvinuty ve spolupráci s experty ICMRS a jinými odborníky. Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele.

  6,17 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - tesnenie

  ZDRAVÁ FĽAŠA - tesnenie

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Náhradné tesnenie pre prípad opotrebovania pružného tesniaceho "O" krúžku vo viečku fľaše z dôvodu jej dlhodobého používania. Navracia fľaši pôvodnú funkčnosť.

  0,35 € -5% 0,37 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - náhradná zátka oranžová

  ZDRAVÁ FĽAŠA - náhradná zátka oranžová

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Pre prípad, že ostré detské zúbky zdeformujú zátku natoľko, že už nedokáže fľašu spoľahlivo utesniť, nemusíte Zdravú fľašu vyhadzovať, stačí zaobstarať náhradnú zátku. Tip: Zátky sú dostupné v rôznych farbách, a tak nimi môžete odlíšiť rovnaké fľaše súrodencov, kamarátov a kamarátok.

  0,34 € -8% 0,37 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - náhradná zátka fialová

  ZDRAVÁ FĽAŠA - náhradná zátka fialová

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Pre prípad, že ostré detské zúbky zdeformujú zátku natoľko, že už nedokáže fľašu spoľahlivo utesniť, nemusíte Zdravú fľašu vyhadzovať, stačí zaobstarať náhradnú zátku. Tip: Zátky sú dostupné v rôznych farbách, a tak nimi môžete odlíšiť rovnaké fľaše súrodencov, kamarátov a kamarátok.

  0,34 € -15% 0,40 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA Zvieratká 0,5 l

  ZDRAVÁ FĽAŠA Zvieratká 0,5 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Praktická nápojová fľaša pre každodenné použitie Polypropylén je špeciálny materiál vyvinutý pôvodne pre lekárske a farmaceutické účely. Jeho hlavnou prednosťou je fakt, že neabsorbuje pachy a zabraňuje tvorbe plesní. Využíva sa všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na bezpečnosť a ochranu ľudského zdravia. Neobsahuje zmäkčovadlá ani Bisfenol A. Vďaka tomu je Zdravá fľaša úplne zdravotne nezávadná a vhodná pre každodenné použitie. Výhody Zdravej fľaše Zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Je vhodná pre všetky typy nápojov až do 100 °C. Dostala oficiálny atest pre použitie v mikrovlnnej rúre. 100% tesní aj sýtené nápoje. Má uzamykateľné viečko s OPEN/CLOSE systémom. Ľahko sa udržiava. Vďaka širokému plniacemu otvoru sa dobre umýva, dokonca aj v umývačke riadu. Môžete ju vyvárať ako dojčenské fľaše. Vyberáte z troch veľkostí (0,5 l, 0,7 la 1,0 l) a širokej ponuky designov. Použijete ju na šport a voľný čas, do školy i do zamestnania. Šetrí životné prostredie a má dlhú životnosť. A ešte niečo navyše Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude vám slúžiť niekoľko rokov. Skúste ju trochu vylepšiť: Termoobal Zdravú fľašu premeníte v termosku jednoducho doplnením o neoprénový termoobal - ten navyše fľašu chráni pred mechanickým poškodením. Viečka a zátky Pre prípad straty či opotrebenia si môžete zakúpiť náhradné viečko (obsahuje viečko, zátku a tesnenie) alebo náhradná zátku. Ak máte doma viac zdravých fliaš s rovnakým dizajnom, môžete ich jednoducho rôznymi farbami viečok a zátok odlíšiť.

  6,03 € -34% 9,14 €

 • PHILIPS AVENT Dávkovač sušeného mlieka

  PHILIPS AVENT Dávkovač sušeného mlieka

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Dávkovač sušeného mlieka 3 oddelené časti ideálne na cesty Malý praktický dávkovač je vo vnútri rozdelený na 3 oddelené časti. Výrobcovia umelej výživy doporučujú kŕmiť vždy čerstvo pripraveným pokrmom. Nie je vhodné vopred si pripraviť teplý pokrm do fľaštičky a potom ho po dlhú dobu udržovať v termoboxe. Najlepšie je mať pripravenú samotne teplú vodu a pokrm pripraviť priamo na mieste tesne pred kŕmením. K tomu je ideálny malý praktický dávkovač, ktorý je vo vnútry rozdelený na 3 oddelené časti. Pokiaľ potrebujete pripraviť kŕmenie, stačí otvoriť viečko a nasypať vopred odmerané množstvo sušeného mlieka do fľaše alebo sáčku s vodou.

  7,95 € -3% 8,18 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - krytka Floppy zelená

  ZDRAVÁ FĽAŠA - krytka Floppy zelená

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti krytky možnosť umývať v umývačke tvar, ktorý umožní jednoduchú manipuláciu atestovaná pre vyváranie pri 100 ° C počas 5 min vyrobená z unikátneho medicínskeho typu polypropylénu

  1,12 € -22% 1,43 €

 • ZDRAVÁ LAHEV - víčko žluté/zátka oranžová

  ZDRAVÁ LAHEV - víčko žluté/zátka oranžová

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  V případě ztráty nebo opotřebení si pořiďte náhradní víčko - obsahuje víčko, zátku a těsnící „O“ kroužek. Náhradní víčko je dostupné v různých barevných provedeních.

  1,28 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA - krytka Floppy modrá

  ZDRAVÁ FĽAŠA - krytka Floppy modrá

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti krytky možnosť umývať v umývačke tvar, ktorý umožní jednoduchú manipuláciu atestovaná pre vyváranie pri 100 ° C počas 5 min vyrobená z unikátneho medicínskeho typu polypropylénu

  1,12 € -22% 1,43 €

 • MAM Pítko měkké všechny lahve a trainer 2ks od 4 měsíce

  MAM Pítko měkké všechny lahve a trainer 2ks od 4 měsíce

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Pítko jemně masíruje dásně a je ideální při prořezávání zoubků.  MAM koncept ventilu Všechny hrnky mohou být přeměněny na „volně průtokové“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte. Vhodné pro všechny MAM lahve a MAM Trainer.  Informace o dodávané barvě Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele.  

  2,82 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA Jeep 0,7 l

  ZDRAVÁ FĽAŠA Jeep 0,7 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Fľaša je unikátny český výrobok od firmy, ktorá má dvadsaťročnú tradíciu vo výrobe nápojových fliaš pre český i zahraničný trh. Materiál, z ktorého sa fľaša vyrába, je rovnaký ako sa používa pre lekárske a farmaceutické účely. Jedná sa o špeciálne vyvinutý polypropylén bežne používaný pri vnútrotelových aplikáciách na jednotkách intenzívnej starostlivosti a tiež všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia. Neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá a BPA (Bisfenol A). Materiál tejto unikátnej fľaše neabsorbuje pachy a netvoria sa v nej plesne. Zdravá fľaša je tak vhodná pre všetky typy nápojov, je plne recyklovateľná a pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúce životné prostredie. Výhody Zdravej fľaše zabraňuje tvorbe plesní a zápachu, pre nápoje až do 100 ° C, možno ju vyvárať, alebo ohriať nápoj v mikrovlnnej rúre, atest pre vyváranie a mikrovlnnú rúru, 100% utesní aj sýtené nápoje, jednoducho uzamykateľné viečko s OPEN / CLOSE systémom, jednoduchá údržba, široký otvor pre ľahké plnenie a umývanie, vhodná aj do umývačky, šetrí životné prostredie, je plne recyklovateľná A ešte niečo navyše... Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude vám slúžiť niekoľko rokov. Skúste ju trochu vylepšiť: Termoobal Zdravú fľašu premeníte v termosku jednoducho doplnením o neoprénový termoobal - ten navyše fľašu chráni pred mechanickým poškodením. Viečka a zátky Pre prípad straty či opotrebenia si môžete zakúpiť náhradné viečko (obsahuje viečko, zátku a tesnenie) alebo náhradnú zátku. Ak máte doma viac zdravých fliaš s rovnakým dizajnom, môžete ich jednoducho rôznymi farbami viečok a zátok odlíšiť.

  6,66 € -33% 9,87 €

 • PHILIPS AVENT Hrnček so slamkou od 12 mesiacov 260 ml

  PHILIPS AVENT Hrnček so slamkou od 12 mesiacov 260 ml

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Farba ružová/modrá. Neručíme farebné prevedenie. Ochrana proti vytečeniu, dieťa ho môže ľahko používať samo. Hrnček so slamkou Philips AVENT predstavuje ideálne riešenie pitie pre rastúce batoľa. Má ochranu proti vytečeniu, batoľa ho môže ľahko samostatne používať vďaka jedinečnému otočnému viečku a možno ho ľahko rozobrať a vyčistiť. Ochrana proti vytečeniu Mäkké silikónové slamku s integrovaným ventilom proti vyliatiu. Jednoduchá aktivácia Dieťa si viečko samo ľahko otočením otvorí i zavrie. Otočné viečko Otočné viečko udržuje slamku čisté. Možnosť výmeny Úplne zameniteľné s celým radom Philips AVENT. Jednoduché čistenie Hrnček sa skladá z niekoľkých častí pre jednoduché čistenie a zostavenie. Pre pohodlie je možné všetky súčasti umývať v umývačke. Bez BPA Výrobok s 0% BPA

  9,30 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA Morská panna 0,5 l

  ZDRAVÁ FĽAŠA Morská panna 0,5 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Fľaša s morskou pannou je vyrobená z polypropylénu, ktorý je špeciálny materiál vyvinutý pôvodne pre lekárske a farmaceutické účely. Jeho hlavnou prednosťou je fakt, že neabsorbuje pachy a zabraňuje tvorbe plesní. Výhody Zdravej fľaše Zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Je vhodná pre všetky typy nápojov až do 100 ° C. Dostala oficiálny atest pre použitie v mikrovlnnej rúre. 100% tesní aj sýtené nápoje. Má uzamykateľné viečko s OPEN / CLOSE systémom. Ľahko sa udržiava. Vďaka širokému plniacemu otvoru sa dobre umýva, dokonca aj v umývačke riadu. Môžete ju vyvárať ako dojčenské fľaše. Vyberáte z troch veľkostí (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l) a širokej ponuky dizajnov. Použijete ju na šport a voľný čas, do školy i do zamestnania. Šetrí životné prostredie a má dlhú životnosť. A ešte niečo navyše... Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude vám slúžiť niekoľko rokov. Skúste ju trochu vylepšiť: Termoobal Zdravú fľašu premeníte v termosku jednoducho doplnením o neoprénový termoobal - ten navyše fľašu chráni pred mechanickým poškodením. Viečka a zátky Pre prípad straty či opotrebenia si môžete zakúpiť náhradné viečko (obsahuje viečko, zátku a tesnenie) alebo náhradnú zátku. Ak máte doma viac zdravých fliaš s rovnakým dizajnom, môžete ich jednoducho rôznymi farbami viečok a zátok odlíšiť.

  6,03 € -34% 9,14 €

 • MAM ouška 2ks 0+

  MAM ouška 2ks 0+

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Snadné použití Snadno odstranitelné ouška - ouška se usazují na láhev před šroubovací kroužek. Flexibilní použití Ouška mohou být použita na všechny lahve MAM se širokým hrdlem a na láhev na učení. Údržba Před prvním použitím vyvářejte všechny oddělené části ve vodě po dobu 5 minut. To zajisti dostatečnou hygienu. Čistěte před každým použitím. Ouška lze mýt v myčce na nádobí ve vrchní části (max. 65 °C). Nenechávejte žádnou z části hrnečku / lahve na přímém slunečním světle nebo u zdroje tepla, ani ve sterilizačním roztoku déle než je doporučeno, mohlo by dojít k jejich poškození. Ouška mohou být sterilizována vyvářeními 5 minut, parní nebo mikrovlnou sterilizací. Ouška jsou vyrobena ze speciálního plastu, který je hygienicky nezávadný, snadno omyvatelný, jemný a odolný. Vyvarujte se silného tlaku, to by mohlo omezit jejich funkci. Lahve jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě, je nutné nejprve odstranit ouška a nechat láhev/hrneček otevřený. Vždy zkontrolujte teplotu jídla před podáním dítěti. Vy varujte se zranění dítěte a nenechte ho chodit s lahvičkou v puse.

  2,82 €

 • MAM Hrnek Learn to Drink 6+ měsíců 190 ml

  MAM Hrnek Learn to Drink 6+ měsíců 190 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Designéři MAM navrhli a navzájem sladili hrníček MAM na učení tak, že přechod od kojení nebo dětské lahve ke sklenici je snadný. Čilé a zvídavé dítě se může učit samostatnému pití. Hrnek je lehký a uprostřed zakřivený  - děti ho mohou snadno držet. Pítko je měkké a vhodné pro všechny MAM hrnky. Objem pítka 190 ml. MAM patentovaný koncept ventilu Ventil okamžitě uzavře tekutinu uvnitř hrnku, pokud dítě přestane pít. Všechny hrnky mohou být přeměněny na „volně průtokové“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte.  MAM hrnek na učení je nevylévací. Přesto může pár kapek zůstat po pití v pítku. Jestliže zatřesete hrnečkem, může toto malé množství kapat ven, ale ne více. Nenechávejte pítko i ventil na přímém slunečním světle nebou zdroje tepla. Můžeto snížit jejich funkčnost. Jak pítko čistit K zajištění správnému čištění /sterilizování je nutné před mytím hrneček rozložit na všechny části. Pítko a ventil se lépe umyjí, jestliže jsou odděleny. Pro zajíštění hygieny před prvním použitím vyvařte po dobu 5 minut pítko, ventil i hrneček (rozloženy). Čistěte před prvním a každým dalším použitím. Všechny části hrnečku mohou být myty v myčce na nádobí v horní části (do 65°C). Ventil může být upevněn v horní části myčky, ale může se stát, že se objeví malé otvory v jeho konstrukci. Pro sterilizaci můžete použít jednu z metod: parní sterilizaci nebo vyváření ve vodě minimálně 5 minut. Rady pro bezpečí a zdraví Vašeho dítěte Při použití nasycených nápojů nezůstane hrnek nevylévací. Vyvarujte se zranění, nenechávejte dítě chodit s hrnečkem. MAM hrneček je vyroben ze speciálního vysoce kvalitního plastu, který je hygienický a snadno čistitelný. Vyvarujte se silného tlaku na hrnek. Také dávejte velký pozor na okolí ventilu a na jeho držáček. Neuchovávejte nebo nepoužívejte horké nápoje (přes 40°C). Nápoj může být ohříván v mikrovlnné troubě, nejprve ale odstraňte víčko. Po ohřátí obsah promíchejte, aby měl rovnoměrnou teplotu. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Vždy používejte lahvičku pod dohledem dospělé osoby. Zkontrolujte všechny části před každým použitím. Při prvních známkách poškození je vyhoďte. Neustálé a dlouhotrvající sání tekutin může způsobit zubní kaz. Všechny části udržujte mimo dosah dětí. Všechny části jsou použitelné pouze pro tento hrneček. Nepoužívejte abrasivní čistidla např. antibakteriální produkty, silné tablety do myčky. Nepoužívejte hrubé mycí prášky, mohou poškrábat plast. Používejte jen jemné tekuté mycí prášky a saponáty. Návod k použití Pro sestavení vložte pítko do kroužku dokud nezapadne, poté jemně vtlačte ventil do určeného držáčku na vnitřní straně pítka. Kroužek poté těsně zašroubujte na hrneček. Po těsném zašroubování jemně zmáčkněte naplněný hrneček, tak odejde zbytek vzduchu přes picí otvor ven. To pomáhá k nevylévací funkci hrnečku. Leták s důležitými instrukcemi pro použití najdete uvnitř hrnečku. Prosím uchovejte tento leták pro pozdější použití. Produkt splňuje požadavky evropské normy EN 14350. S lékařským výzkumem a technickou inovací. Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázků u produktů je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele.

  5,57 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA Námornícka 0,7 l

  ZDRAVÁ FĽAŠA Námornícka 0,7 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Fľaša je unikátny český výrobok od firmy, ktorá má dvadsaťročnú tradíciu vo výrobe nápojových fliaš pre český i zahraničný trh. Materiál, z ktorého sa fľaša vyrába, je rovnaký ako sa používa pre lekárske a farmaceutické účely. Ide o špeciálne vyvinutý polypropylén bežne používaný pri vnútrotelových aplikáciách na jednotkách intenzívnej starostlivosti a tiež všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia. Materiál tejto unikátnej fľaše neabsorbuje pachy a netvoria sa v nej plesne. Zdravá fľaša je tak vhodná pre všetky typy nápojov, je plne recyklovateľná a pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúce životné prostredie. Výhody Zdravej fľaše zabraňuje tvorbe plesní a zápachu, pre nápoje až do 100 ° C, možno ju vyvárať, alebo ohriať nápoj v mikrovlnnej rúre, atest pre vyváranie a mikrovlnnú rúru, 100% utesní aj sýtené nápoje, jednoducho uzamykateľné viečko s OPEN / CLOSE systémom, jednoduchá údržba, široký otvor pre ľahké plnenie a umývanie, vhodná aj do umývačky, šetrí životné prostredie, je plne recyklovateľná A ešte niečo navyše... Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude vám slúžiť niekoľko rokov. Skúste ju trochu vylepšiť: Termoobal Zdravú fľašu premeníte v termosku jednoducho doplnením o neoprénový termoobal - ten navyše fľašu chráni pred mechanickým poškodením. Viečka a zátky Pre prípad straty či opotrebenia si môžete zakúpiť náhradné viečko (obsahuje viečko, zátku a tesnenie) alebo náhradnú zátku. Ak máte doma viac zdravých fliaš s rovnakým dizajnom, môžete ich jednoducho rôznymi farbami viečok a zátok odlíšiť.

  6,66 € -33% 9,87 €

 • ZDRAVÁ FĽAŠA Cool 0,7 l

  ZDRAVÁ FĽAŠA Cool 0,7 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Unikátna nápojová fľaša pre každodenné použitie pre každého. Je vhodná pre všetky typy nápojov, vďaka špeciálnemu materiálu fľaša neabsorbuje pachy a netvoria sa v nej plesne. Fľaša je originálnym českým výrobkom z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely, neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá ani Bisfenol A. Tento materiál sa využíva napr. pri vnútrotelových aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na bezpečnosť a ochranu ľudského zdravia.  Výhody Zdravej fľaše zabraňuje tvorbe plesní a zápachu pre všetky typy nápojov až do 100 ° C 100% tesní aj sýtené nápoje uzamykateľné viečko s OPEN / CLOSE systémom ľahko sa udržiava široký plniaci otvor pre ľahké umývanie možno umývať aj v umývačke široká ponuka dizajnov v 3 veľkostiach (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l) vhodná pre šport a voľný čas, do školy aj do zamestnania šetrí životné prostredie dlhá životnosť Balenie: ZDRAVÁ FĽAŠA 0,7 l - Cool, 1 ks náhradná zátka Ďalšie informácie Vhodným doplnkom Zdravej fľaše je odolný neoprénový termoobal s vynikajúcimi termoizolačnými vlastnosťami. Okrem iného chráni fľašu pred mechanickým poškodením, pretože sa fľaša pri kontakte s nízkymi teplotami (mráz, resp. ľad) stáva krehkejšia. Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude vám slúžiť niekoľko rokov. Pre prípad náhodného poškodenia viečka si môžete zakúpiť náhradné viečko (obsahuje viečko, zátku a tesnenie) alebo samostatné tesnenie či náhradné zátku. To pre prípad, že ostré detské zúbky zdeformujú zátku natoľko, že už nedokáže fľašu spoľahlivo utesniť. Keď máte doma viac Zdravých fliaš s rovnakým dizajnom, môžete ich jednoducho odlíšiť použitím rôznofarebných viečok alebo zátok.

  6,66 € -33% 9,87 €

 • PHILIPS AVENT Hrnček prvý skutočný 340 ml

  PHILIPS AVENT Hrnček prvý skutočný 340 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Revolučný hrnček pomôže vášmu batoľaťu pri prechode na "dospelý" spôsob pitia, a to bez rozliatia nápoja. Ako funguje? Pery aktivujú jedinečný ventil proti rozliatiu, čo umožní pitie z celého okraja hrnčeka, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Piť sa dá po celom obvode, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Ďalšie výhody Praktická držadlá uľahčujú držanie hrnčeka. Ochranné hygienické viečko udržuje hrnček v čistote.

  11,99 €

 • MAM Ouška Hold My Cup 4+ měsíce

  MAM Ouška Hold My Cup 4+ měsíce

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Ouška Hold my Cup jsou navržena speciálně pro malé dětské ruce. Protiskluzový povrch na vnitřní straně zajišťuje jednoduché držení, ergonomický tvar usnadňuje uchopení a držení  hrnku. Další výhody uošek Lze je jednoduše nasadit, během pití zůstávají na místě a je možné je upravit bez nutnosti odstranění. Ouška jsou vyrobena ze speciálního vysoce kvalitního plastu, který je hygienický, odolný a snadno se čistí. Vhodná pro všechny MAM hrnky. Informace o dodávané barvě Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele.

  2,82 €

 • PHILIPS AVENT Hrneček pro první doušky Premium 200 ml 1 kus

  PHILIPS AVENT Hrneček pro první doušky Premium 200 ml 1 kus

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Kouzelné hrnečky  Avent mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magický“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky mají pokročilou ergonomii se sešikmenou hubičkou, odolnou proti častému okusování. Snadný přechod od lahve k hrnečku. Hrneček s hubičkou pro snadné pití bez rozlití. Hubička s ventilem je vhodná i pro lahve na krmení, takže se ani tam nemusíte obávat rozlití. Měkká držadla pro snadné uchopení. Měkká hubička s těsnicím ventilem. Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!  

  8,41 €

 • PHILIPS AVENT Prvý skutočný hrnček zelený / červený 260 ml

  PHILIPS AVENT Prvý skutočný hrnček zelený / červený 260 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Farba zelená / červená. Neručíme farebné prevedenie. Pre deti od 12 mesiacov Nácvik pitie ako dospelí Ideálne hrnček pre rastúce batoľatá. Revolučná hrnček Philips AVENT pomáha vášmu batoľaťu pri prechode na "dospelý" spôsob pitia, ale bez neporiadku. Pery aktivujú jedinečný ventil proti rozliatiu, takže možno piť z celého okraja hrnčeka, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Jednoduchý prechod na "dospelý" spôsob pitia Piť sa dá po celom obvode, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Jedinečný ventil proti rozliatiu Ventil aktivovaný pery podporuje prechod na dospelácky spôsob pitia. Ideálne pre rastúce batoľatá Ventil s rýchlym prietokom umožňuje bezproblémové pitie. Hygienické viečko Ochranné hygienické viečko udržuje hrnček v čistote. Pre samostatné pitie Držadlá na učenie dieťaťu uľahčujú držanie hrnčeka. Bez BPA Tento hrnček je vyrobený z materiálov bez obsahu BPA.

  10,66 € -7% 11,50 €

 • PHILIPS AVENT Sada náhradních brček a kartáčku

  PHILIPS AVENT Sada náhradních brček a kartáčku

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Sada náhradních silikonových brček a kartáčku k AVENT hrnečku s brčkem 260 ml a 340 ml. Hrnečky 0% BPA s měkkým silikonovým brčkem, odolným proti rozkousání: Otočné víčko udrží čístotu Jednoduché čištění Samovolně neteče Odolné brčko - jednoduchá výměna Snadné čistění, lze sterilizovat a mýt v myčce

  6,26 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam