Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie » Ohrievače

Ohrievače

Ohrievače fliaš ľahko a rýchle ohrejú fľaše s mliekom a hodia sa pre všetky typy fliaš. Pomocou ohrievača získate mlieko, sunar alebo jedlo ohriate na ideálnu teplotu priamo k jedlu či pitiu a ušetríte tak mnoho času. Na ohrievačku fliaš môžete odložiť i nedopité mliečko alebo výživu, ktorú zje vaše bábätko neskôr. Veľa mamičiek využíva ohrievačku tiež v noci, kedy má teplé mlieko neustále po ruke.

Všetky ohrievače detských fľaštičiek sa dajú pred použitím jednoducho a rýchlo vyčistiť, tie najlepšie ohrievače dokonca disponujú funkciou sterilizácie fľaše pred použitím. Po vložení fľaše s mliekom ju zahrejú na dostatočnú teplotu, ktorá je pre vaše bábätko úplne ideálna, keďže mlieko nie je ani studené, ani príliš horúce a nehrozí teda spálenie jazýčka vašeho zlatíčka. Niektoré ohrievače fľašu s jej obsahom iba ohrejú na požadovanú teplotu, iné udržujú konštatnú teplotu, dokiaľ ohrievačku nevypnete.

Ohrejte si kojenecké fľaše i v aute

Cestovná ohrievačka pripraví na pitie kojenecké fľaštičky pre vaše dieťatko i v aute. Je vyrobená z robustného materiálu, takže sa hodí i do drsnejších podmienok a pri náhlom páde zo sedačky sa rozhodne nerozbije. Ohrievačka sa jednoducho zapojí do prípojky v aute o 12 V. Okrem fľaštičiek sa do nej vojdú tiež rôzne poháriky a hrnčeky a teda je jej využitie naozaj neobmedzené. Vďaka ohrievaču fliaš v aute bude mať vaše dieťatko teplé mlieko i na cestách a cestovanie v aute sa tak stane pre neho i pre vás bezstresovou záležitosťou.

Digitálne ohrievače – revolúcia v ohrievaní

Novinkou na trhu sú digitálne ohrievače fliaš a detskej stravy. Pomocou pokročilej technológie automaticky vypočítajú dobu potrebnú k ohrevu stravy. Digitálny ohrievač značky Avent funguje na princípe riadenej pary a fľašu s mliekom ohreje za dobu menšiu než 2 minúty. Disponuje tiež prehľadným displejom, na ktorom môžete pozorovať priebeh ohrievania. Digitálny ohrievač sa po dosiahnutí potrebnej teploty sám vypne, takže nedôjde k jeho prehriatiu. Poradí si s mliekom všetkých rôznych počiatočných teplôt i s chladenou i mrazenou stravou.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • LADY MILTON 28 TBL

  skladom 3 - 5 ks

  Sterilizačné tablety Milton (28 tab.) Sterilizačné tablety vysterilizujú Váš LadyCup v priebehu 15 minút. Naviac Vám nevzniká žiadne riziko poškodenia LadyCup vyváraním. Milton dezinfekcia sa používa už 30 rokov v nemocniciach a jej antibakteriálna účinnosť proti všetkým mikróbom je klinicky preukázaná. Sterilizačné tablety Milton sú naviac účinnejšie než obyčajné vyváranie, ktoré nezničí všetky zárodky mikróbov.

  3,93 € -2% 4,00 €

 • PHILIPS AVENT Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  skladom 3 - 5 ks

  Jednoduchá sterilizácia doma i na cestách Sterilizuje 4 fľaše Philips AVENT v priebehu 2 minút * Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips AVENT sa vyznačuje ľahkým a kompaktným dizajnom, vďaka ktorému je ideálny pre použitie doma i na cestách. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný až 24 hodín. Praktický pre cestovanie. Vhodný pre väčšinu typov mikrovlnných rúr Sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips AVENT bol navrhnutý pre väčšinu mikrovlnných rúr na trhu. Vďaka svojej malej veľkosti je vhodný pre cestovanie a zaručuje, že máte vždy sterilné fľašu, ak idete na krátky výlet cez noc alebo na dlhšiu dovolenku do zahraničia. Je tiež ideálny ako náhradné sterilizátor do domu starých rodičov. Stačí pridať 200 ml vody. Rozmery:výška: 16,6 cmpriemer: 28 cm Sterilizuje fľaše len za 2 minúty Stačí pridať vodu a fľaše a vložiť do mikrovlnnej rúry na 2 minúty. Presná dĺžka cyklu závisí na výkone mikrovlnnej rúry. Dĺžka sterilizácie podľa výkonu mikrovlnnej rúry 2 minúty - 1100-1850 W 4 minút - 850-1000 W 6 minút - 500-800 W Postranné klipy bezpečne uzavrú veko Sterilizátor do mikrovlnnej rúry má po stranách uzávery pre väčšiu bezpečnosť. Uzávery bezpečne uzavrú veko, takže horúca voda sa pri vyberaní sterilizátora z mikrovlnnej rúry nemôže ľahko vyliať. Bočné uzávery boli navrhnuté tak, aby zostali studené a umožnili vám bezpečnú manipuláciu so sterilizátorom. Prirodzená sterilizácia parou zničí 99,9% škodlivých batérií Sterilizácia chráni vaše dieťa pred zvlášť škodlivými baktériami v čase, keď jeho imunitný systém ešte nie je dosť silný. Sterilizátory Philips AVENT využívajú nemocničné metódu parnej sterilizácie, ktorá je rýchla, jednoduchá, účinná a bez chemických látok. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný po dobu 24 hodín. Sterilné pomôcky sú pripravené vo dne aj v noci. Tento sterilizátor je vyrobený bez použitia materiálov s BPA.

  34,11 € -5% 35,90 €

 • PHILIPS AVENT Sterilizátor parný elektrický 3 v 1

  skladom do 24 hodín

  Vďaka nastaviteľnej veľkosti zaujme elektrický parný sterilizátor Philips Avent 3 v 1 čo najmenší miesto v kuchyni a pritom sa dokonale prispôsobí predmetom, ktoré chcete sterilizovať, či už ide o niekoľko malých predmetov alebo využijete celú jeho kapacitu. Aké sú sú jeho výhody Nastaviteľná veľkosť umožňuje dokonalé prispôsobenie predmetom, ktoré potrebujete sterilizovať, vysterilizuje až 6 fliaš AVENT 330ml za 6 minút a automaticky sa vypne, intenzívne teplo z horúcej párky zničí počas chvíle škodlivé baktérie, možno sterilizovať odsávačku mat. mlieka vrátane príslušenstva, ak veko nie je otvorené, obsah zostane sterilný po dobu 24 hodín. Čo je súčasťou balenia elektrický parný sterilizátor - 1 kus kliešte - 1 ks Technické parametre rozmery - 290 x 160 x 350 (š x h x v) mm hmotnosť - 1,5 kg

  66,96 € -8% 73,01 €

 • NUK Vrecká na materské mlieko 25 ks

  NUK Vrecká na materské mlieko 25 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Pre úsporu miesta a hygienické skladovanie materského mlieka. Sterilizované na jednorazové použitie. Vrecká sú netečúce vďaka dvojitému zips-zatváraniu a sú vyrobené z veľmi odolného materiálu vhodného na zamrazenie. Výborný doplnok k NUK prsnéj pumpe a ďalším pomôckam na dojčenie.

  7,20 € -19% 8,85 €

 • AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  skladom 1 - 2 ks

  Vďaka prispôsobiteľnej veľkosti zaberie elektrický parný sterilizátor Philips AVENT typu 4 v 1 v kuchyni minimálne množstvo priestoru a súčasne sa dokonale hodí pre predmety určené na sterilizáciu – či už je ich len zopár, alebo celá kopa. Obsahuje integrovaný košík do umývačky riadu na bezproblémové prípravné umývanie a moderný displej s indikátormi postupu a vychladnutia. Maximálna flexibilita Vhodný pre fľašky so širokým aj úzkym hrdlom, ako aj pre rôzne odsávačky mlieka a príslušenstvo. Pojme až šesť 330 ml fľašiek. Výnimočná rýchlosť a bezpečnosť Vysterilizuje obsah už za 6 minút a automaticky sa vypne, takže je mimoriadne bezpečný a znižuje spotrebu energie. Účinná sterilizácia Zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov bez použitia chemických prostriedkov. Obsah zostáva sterilný 24 hodín, pokiaľ sa neotvorí vrchnák.

  90,42 €

 • MEDELA Quick Clean - sterilizační sáčky 5ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Sáček je určen ke sterilizaci pouze částí z umělé hmoty, která je odolná proti mikrovlnám. Píst a válec manuálních odsávaček Medela nelze sterilizovat v mikrovlnné troubě. Parní čištění může způsobit změnu barvy součástí nebo zamlžení hadiček, což ale nemá vliv na správnou funkci výrobku. Sáček nevkládejte do konvenční pečicí trouby nebo do grilu pečicí trouby. Řiďte se pokyny návodu Vaší mikrovlnné trouby. Možnosti sterilizace Myčka na nádobí - Myjte v horní přihrádce myčky na nádobí Mikrovlnná trouba - Použijte Medela Quick Clean Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby Parní sterilizátor - Postupujte dle návodu na použití výrobce sterilizátoru Je doporučeno používat pouze dospělou osobou nebo pod jejím dohledem. Veškeré jednotlivé díly uchovejte mimo dosah dětí.

  19,19 €

 • MEDELA Sáčky na zamrazování mateřského mléka 145ml 20ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Speciální materiál, ze kterého jsou sáčky vyrobeny, nepropouští vzduch ani vlhkost a udržuje vysokou kvalitu mateřského mléka. Zatavený lem chrání sáček před protržením. Sáček může být připevněn přímo k odsávačce mateřského mléka Medela. Odsáté mateřské mléko může být skladováno v lednici maximálně po dobu3 dnů, poté musí být zamrazeno. Do zamraženého mateřského mléka již nedolévejte čerstvé. Doba skladování zmrazeného mléka činí maximálně 6 měsíců. Dávkování Sáček je určen pouze najedno použití. Kontraindikace Nejsou popsány. Vedlejší příznaky Nejsou popsány. Fakta Mléko by nemělo být rozmrazováno v mikrovlnné troubě ani nádobě s vařící vodou. Před podáním mléka miminku je nutno sáček jemně protřepat, aby se smíchaly oddělené tuky s mlékem. Sáček je pro skladováni praktičtější než lahvička, neboť zabere méně místa.

  22,40 €

 • LANSINOH VRECKA NA MATERSKE ML.25KS

  skladom do 24 hodín

  Mlieko, ktoré odsajete pre svoje dieťa je vzácna tekutina. Spája v sebe najlepšiu možnú výživu s vitamínmi, bielkovinami a imunologickými prípravkami, ktoré pomáhajú pri detskom raste a vývoji a chránia ich pred infekciou. Budete sa chcieť oňho dobre postarať, a preto je veľmi dôležité, ako ho uložiť. Lansinoh sáčky na uskladnenie materského mlieka boli vyrobené špeciálne pre mrazničky, ale môžu sa používať aj na uskladnenie materského mlieka v chladničke. Náš výrobný proces nám umožňuje vyrábať tieto zdravotnícke sáčky bez použitia zmäkčovadiel a teda látky, ktoré by mohli byť škodlivé pre vaše dieťa, nebudú vnikať do vášho materského mlieka. Vlastnosti produktu: nepriesakavé predsterilizované dvojitý uzáver pre bezpečné tesnenie praktický štítok na zapisovanie nad napĺňacou časťou, čo zabraňuje potenciálnemu prepichnutiu vyrobené z potravinársky bezpečného polyetylénu (PE) možnosť uskladniť mlieko až 6 mesiacov opätovne uzatvárateľné balenie pre ľahký prístup a uskladnenie jednoduché nalievanie klinovité dno, ktoré umožňuje rozpínanie 100% bez Bisfenolu-A (BPA)  Použitie odtrhnite bezpečnostný uzáver v hornej časti sáčku a jemne potiahnite dvojité tesniace zipsy od seba nalejte materské mlieko do sáčku (dajte pozor, aby ste ho nepreplnili) a urobte si poznámku o objeme aby ste sa vyhli spáleniu mrazom, je nutné pred zamrazením odstrániť zo sáčku čo najviac vzduchu tak, že nad kvapalinou ho stlačíte medzi prstami a vytlačíte vzduch nad zipsový uzáver utesnite sáčok stlačením dvojitého zipsu (opakujte pre zaistenie bezpečného utesnenia) poznačte si objem a dátum na štítok sáčky môžu byť uložené vo zvislej i vodorovnej polohe v chladničke i mrazničke (ľahšie sa rozmrazujú ak sú uložené vo vodorovnej polohe) Prosím buďte opatrní a manipulujte s Lansinoh sáčkami opatrne pri skladovaní a vyberaní z mrazničky. Napríklad ak sáčok spadne na zem alebo je poškodený akýmkoľvek spôsobom, mohlo by z neho pri rozmrazovaní unikať mlieko.

  10,75 €

 • yoomi nabíjačka na ohrievač

  yoomi nabíjačka na ohrievač

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  yoomi systém šetrí čas, je to inovatívny a bezstresový spôsob ako nakŕmiť dieťa, či už doma alebo na cestách. Použitie yoomi nabíjačky (v 750 - 1000 wattovej mikrovlnke):1. zohrievaj 50 - 80 sekúnd v mikrovlnke2. potras 30 sekúnd3. zohrievaj 30 sekúnd v mikrovlnke4. potras 30 sekúnd Po nabití treba nechať ohrievač vychladnúť po dobu 75 minút pri izbovej teplote alebo po dobu 20 minút v studenej vode. funguje s yoomi fľašou a ohrievačom nabije ohrievač na použitie za 2 minúty v mikrovlnnej rúre udržuje ohrievač čistý a zdravotne nezávadný slúži aj ako obal ohrievača na cestách 100% bez obsahu BPA použiteľné od narodenia, (0 m+) Balenie obsahuje: 1x nabíjačka na ohrievač1x návod na použitie

  6,48 € -21% 8,23 €

 • BAYBY Ohřívač lahví Car/Home

  skladom do 24 hodín

  Napětí a příkon přístroje: 230 V ~ 50 Hz, 300 W Postup při ohřevu Postavte ohřívač lahví na vodorovnou a stabilní plochu. Otevřete sklenici s  dětským příkrmem, odstraňte víčko a  případné nálepky a  umístěte ji do nástavce na ohřívání dětských příkrmů a vložte dovnitř ohřívací vany. K  nalití správného množství vody (viz návod v balení) do vany ohřívače použijte odnímatelnou odměrku nebo nádobu s příslušnou stupnicí.

  45,87 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam