Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky » Detské plienkové nohavičky

Detské plienkové nohavičky

Plienkové nohavičky patria medzi dôležitú súčasť výbavičky pre bábätko. Využijete ich najmä vtedy, pokiaľ nechcete používať klasické jednorazové plienky. 

Detské plienkové nohavičky možete zaobstarať v rôznych variantách:

 • Buď ako vrchné plienkové nohavičky, ktoré sú vhodné pre všetky typy látkových plienok. Tieto vrchné nohavičky chránia pred prípadným pretečením.
 • Zaobstarať si môžete i plienkové nohavičky, do ktorých sa vkladá plienka a vrchné nohavičky už nie sú potrebné.

Plienkové nohavičky sú vyrábané z rôznych príjemných materiálov. Stále obľúbenejšie sú bambusové plienkové nohavičky. My vám ich ponúkame v rôznych farebných prevedeniach. Čo napríklad bambusová nohavičková plienka T-TOMI s obrázkom? 

Používanie plienkových nohavičiek má svoje výhody:

 • pri ich používaní ušetríte, keďže nemusíte stále kupovať nové jednorazové plienky,
 • ide o ekologickejší a šetrnejší spôsob prebaľovania,
 • sú veľmi jemné k citlivej detskej pokožke,
 • môžete si dokúpiť vkladacie plienky, nech už z mikrovlákna alebo z bambusu,
 • vďaka zapínaniu na patentky alebo suchý zips si ľahko regulujete veľkosť plienky, teda ju môže nosiť novorodenec, ale i väčšie dieťatko, sú teda ideálne pre deti rôznej hmotnosti. 
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

 • UNUO Malá bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  UNUO Malá bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Rozmery plienky: 12 x 30 cm. Hodia sa ako do dievčenskej, tak i do chlapčenskej verzie nohavičkovej plienky a zvýši tak jej savosť. Veľmi malé bábätká vkladacie plienky ešte ani tak nepotrebujú - nutnosť navýšiť savosť vašich plienok časom poznáte sami.  Vkladacia plienka sa hodí do týchto typov plienok nohavičkové plienky viacvrstvé plienky štvorcové plienky vkladacie plienky chobotové plienky SIO systémy (bez upevnenia patentky) Použitý materiál vonkajšia i dotyková vrstva: 80% bambus + 20% polyester (bambusové froté)stredná vrstva (absorpčný materiál): 80% bavlna + 20% polyester (baránok)Plienku perte na 60 °C.

  2,93 € -19% 3,62 €

 • T-TOMI Kalhotková plena AIO + 2 bambusové vkládací pleny, modrá - safari

  skladom 3 - 5 ks

  Kalhotková plena All in One je navržena tak, aby byla nejjednodušší kalhotkovou plenou na trhu. Plena je jednovelikostní, padne jak novorozencům tak batolatům a to díky chytrému systému patentek, pro děti od 3 - 15 kg. Součástí pleny jsou 2 vysoce savé vkládací bambusové pleny. Kalhotky mají nepropustnou vrstvu, která zabraňuje protečení.

  15,02 €

 • T-TOMI bambusová kalhotková plena AlO Modrá sova

  skladom 1 - 2 ks

  Tyto pleny jsou vhodné jak pro novorozence tak i pro batolata a to díky jednoduchému systému patentek pomocí kterých se požadovaná velikost snadno nastavuje. Vnitřní strana kalhotkové pleny je vyrobena z jemného bambusového froté příjemného k dětské pokožce. Součástí AIO pleny jsou 2 vysoce savé vkládací 4-vrstvé bambusové pleny. - kapsová jednovelikostní AIO plena - nepropustná vnitřní PUL vrstva zabraňující protečení - vnitřní dotyková vrstva z bambusového froté - součástí jsou 2 vysoce savé vkládací 4-vrstvé bambusové pleny - vnitřní strana se 2 řadami gumiček pro větší těsnost plen - 2 řady patentek pro ještě lepší nastavení velikosti - kvalitní zpracování - moderní design - ekologický a šetrný způsob přebalování - ekonomický způsob přebalování - ŠETŘÍ VAŠI PENĚŽENKU - možnost dokoupení vkládacích plen z mikrovlákna nebo bambusu Bambusové kalhotkové pleny AIO splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  15,25 €

 • HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 8-15 let L/boys/25 - 57 kg/9 ks

  HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 8-15 let L/boys/25 - 57 kg/9 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  PoužitieDetské naťahovacie plienkové nohavičky na noc Dry Nites Pyjama Pants od Huggies. Obliekajú sa ako naozajstná spodná bielizeň, ich používanie je veľmi diskrétne, takže Vaše dieťa sa môže cítiť sebaisto a nie je zahanbene používaním plienok, ktoré sú "pre malé deti". To je dôležité najmä keď je dieťa v spoločnosti svojich kamarátov, napríklad na školskom výlete. Dry Nites Pyjama Pants od Huggies pomôžu udržať pyžamko aj postieľku suchú, a Vám tak ušetria prácu. Naťahovacie plienkové nohavičky nie bežne dostupné v obchodoch, ale môžete si ich zakúpiť v lekárňach alebo výdajniach zdravotníckych potrieb.

  6,59 € -24% 8,64 €

 • UNUO Veľká bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  UNUO Veľká bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Rozmery plienky: 12 x 60 cm. Hodia sa ako do dievčenskej, tak i do chlapčenskej verzie nohavičkovej plienky a zvýši tak jej savosť. Veľmi malé bábätká vkladacie plienky ešte ani tak nepotrebujú - nutnosť navýšiť savosť vašich plienok časom poznáte sami.  Vkladacia plienka sa hodí do týchto typov plienok: nohavičkové plienky viacvrstvé plienky štvorcové plienky vkladacie plienky chobotové plienky SIO systémy (bez upevnenia patentky) Použitý materiál vonkajšia i dotyková vrstva: 80% bambus + 20% polyester (bambusové froté)stredná vrstva (absorpčný materiál): 80% bavlna + 20% polyester (baránok)Plienku perte na 60 °C.

  3,51 € -6% 3,74 €

 • HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 8 - 15 / L / girls / 25 - 57 kg / 9…

  HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 8 - 15 / L / girls / 25 - 57 kg / 9 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Užitie Huggies DryNites vyzerajú ako bežná spodná bielizeň, a preto je ich používanie veľmi diskrétne. Nie sú pod pyžamkom ani pod oblečením vidieť, a tak sa Vaše dieťa ani Vy už nemusíte trápiť. Naťahovacie plienkové nohavičky nie bežne dostupné v obchodoch, ale môžete si ich zakúpiť v lekárňach alebo výdajniach zdravotníckych potrieb.

  6,59 € -24% 8,64 €

 • T-TOMI Plenkové plavky bílá safari velikost M

  T-TOMI Plenkové plavky bílá safari velikost M

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Tyto plavky jsou vhodné jak pro novorozence tak i pro batolata a to díky jednoduchému systému patentek u každé velikosti pomocí kterých se požadovaná velikost snadno nastavuje. Vnitřní strana plenkových plavek je vybavena praktickou síťkou, která zachytí případné "nehody" miminka ve vodě. Velkou výhodou těchto plenkových plavek T-tomi je jejich ekonomická stránka oproti jednorázovým plenkovým plavkám. vnitřní nepropustná vrstva PUL praktická vnitřní síťka postranní patentky pro ještě lepší nastavení velikosti kvalitní zpracování moderní design ekonomický způsob plavání - ŠETŘÍ VAŠI PENĚŽENKU Velikost M 7-10 kg. Plenkové plavky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  8,40 €

 • UNUO Plienky nohavičkové dievčenské

  UNUO Plienky nohavičkové dievčenské

  Výpredaj Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Plienka je strihovo upravená ako pre veľmi malé bábätká, tak pre malých lapajov, ktorí ani chvíľu nepostoja. Do Unuo nohavičiek ponúkame tiež vkladaciu plienku - a to veľkú a malú.  Použitý materiál Smerom k zadočku: 80 % bambus + 20 % polyester (bambusové froté) Stredná vrstva (absorpčný materiál): 80% bavlna + 20% polyester (baránok) Dekoračný materiál  (dojčenecký plyš): 80 % bavlna + 20 % polyester (vonkajšia vrstva) Dekoračný materiál (dizajnový úplet): 95 % bavlna  + 5 % elastan (dizajnové úplety) Viete, ako si poradiť s látkovými plienkami? Plienku môžete vylepšovať štvorcovými plienkami alebo vkladacou.  Vnútorné savé materiály sú vždy rovnaké -  viacgramážny bavlnený baránok s vysokou savosťou a veľmi jemné bambusové froté ako dotyková vrstva. Vonkajší materiál je ladený v rôznych odtieňoch v kombinácii s dizajnovými úpletmi. Na plienkach je zaujímavé inovatívne zapínanie suchých zipsov, ktoré šetrí okolný materiál. Suché zipsy sa dobre zapínajú i odopínajú a prebalenie zvládne babička i rozospatý tato. Nohavičková plienka je iba savým jadrom, aby neprevlhla, je nutné mať vo výbave vonkajšie nohavičky. Rady pre lepšiu životnosť plienky Plienky perte v šetrných, najlepšie ekologických, prípravkoch. Do vnútrajšku plienok používajte separačnú vložku.  Jednotlivých škvŕn sa môžete zbaviť použitím žlčového mydla alebo iného prostriedku na škvrny. Plienky perte najneskôr raz za 2-3 dni (po použití ich však predperte).  Pred prvým použitím vyperte. Informácie k vzorom: Plienky sú rozdelené iba na variantu pre chlapčekov a dievčatká - nie je možné totiž zaručiť stále rovnaké vzory látok. Výrobca ich pravidelne obmieňa. 

  11,03 € -17% 13,22 €

 • HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 4 - 7 / M / boys / 17 - 30 kg / 10 ks

  HUGGIES DRY NITES nohavičky absorbčné 4 - 7 / M / boys / 17 - 30 kg / 10 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Užitie Huggies DryNites vyzerajú ako bežná spodná bielizeň, a preto je ich používanie veľmi diskrétne. Nie sú pod pyžamkom ani pod oblečením vidieť, a tak sa Vaše dieťa ani Vy už nemusíte trápiť. Naťahovacie plienkové nohavičky nie bežne dostupné v obchodoch, ale môžete si ich zakúpiť v lekárňach alebo výdajniach zdravotníckych potrieb.

  6,59 € -24% 8,64 €

 • Kalhotky ortopedické kojenecké vel.č.2 suchý zip

  skladom do 24 hodín

  Popis: Ortopedické kalhotky ze 100% bavlny, mají bílou barvu, zapínání na suchý zip. Velikost: 2 ( 1 – 4 měsíce ) Splňují požadavky stanovené vyhláškou ministerstva zdravotnictví České republiky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Výrobek vlastní atesty.

  2,79 €

 • BAMBO Nature Mini plienkové nohavičky 3 - 6 kg 30 ks

  skladom do 24 hodín

  Detské plienkové nohavičky s priedušným povrchom Air Plus a so suchým zapínaním. Výhody plienkových nohavičiek BAMBO: TOP DRY – vonkajší povrch zaisťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečia. Dvojité jadro so superabsorbentom mení okamžite tekutinu na gél. AIR PLUS – priedušný a mäkký povrch – pre maximálnu ochranu detskej pokožky. Odpružené lepiace časti a mäkké okraje zaisťujú dokonalé priľnutie plienky k telu a umožňujú dieťaťu voľnosť pohybu. Indikátor vlhkosti – zmena zafarbenia signalizuje nutnosť výmeny plienok pri veľkostiach Midi až X-L Plus.

  6,44 €

 • BAMBO Nature Maxi plenkové kalhotky 7 - 18 kg 30 ks

  skladom do 24 hodín

  Dětské plenkové kalhotky Bambo Nature jsou označeny severskou ekologickou značkou Nordic Swan EcoLabel. To znamená následjící: Výrobek neobsahuje nebezpečné chemické látky ani jejich sloučeniny Výrobek je netoxický a hypoalergenní Výrobek je šetrný k životnímu prostředí a výroben při transparentním výrobním procesu Vlastnosti plenkových ekokalhotek Bambo Nature zapínání plenek na suchý zip umožňuje odlepování plenek tak často, jak je potřeba. To zajišťuje aktivní a přitom bezpečný den pro Vaše dítě. Easy Fit – nové flexibilní boční bariéry zajišťují větší pohodlí a volnost pohybu Vašeho dítěte. Žádné elastické gumičky v pase – to zabraňuje podráždění dětské pokožky. Efektivní bariéry minimalizují riziko úniku tekutiny. Super savé jádro zajišťuje vysokou absorpční schopnost a suchý povrch. Bambo Nature jsou jedny z nejsavějších plenek na trhu. Bambo Nature jsou jedny z mála plenek s prodyšným povrchem, která zaručují, že kůže může dýchat a pokožka je udržovaná suchá. Bambo Nature ekoplenky mají indikátor vlhkosti – což je užitečný nástroj, který ukazuje, jak je plenka promočená. Indikátor savosti je modrý text na vnějším povrhu plenky , když plena bude promočená, písmenka se rozostří a rozmažou.

  8,41 €

 • BAMBO Nature Midi plenkové kalhotky 5 - 9 kg 33 ks

  skladom do 24 hodín

  Vlastnosti dětských ekoplen BAMBO Nature: Zapínání na suché zipy Dvojité bariéry proti úniku tekutiny z pleny Super-absorpční jádro s unikátní vrstvou, která odčerpává vlhkost pryč od dětské pokožky, udržuje ji tak suchou i při opakovaném močení Nové flexibilnější bočnice pro větší pohodlí snadnější a volnější pohyb Vašeho miminka Prodyšná vnější vrstva umožňující přístup vzduchu k dětské pokožce, snižuje vlhkost a minimalizuje riziko podráždění pokožky Vašeho dítěte. Zapínání na suchý zip umožňuje otevírání a uzavírání pleny tak často, jak je potřeba. Díky pružným bočnicím s elastinem se mnohonásobně zvyšuje pohodlí a volnost pohybu miminka Efektivní bariéry proti úniku moči Super savé jádro zajistí vysokou absorpční kapacitu a suchý povrch plenky

  8,02 €

 • Kalhotky ortopedické kojenecké vel.č.3 suchý zip.

  skladom do 24 hodín

  Popis: Ortopedické kalhotky ze 100% bavlny, mají bílou barvu, zapínání na suchý zip. Velikost: 3 ( 4 – 12 měsíců ) Splňují požadavky stanovené vyhláškou ministerstva zdravotnictví České republiky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Výrobek vlastní atesty.

  2,79 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam