Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky » Ostatné plienky

Ostatné plienky

Už ste počuli o bambusových plienkach? Tešia sa čím ďalej tým väčšej obľube. A voliť môžete medzi bambusovou textíliou alebo kompletným prebaľovacím systémom (tzv. AIO = All in One plienkou).

Prečo bambusové plienky?

Používanie bambusových plienok má svoje výhody, jednou z nich je i tá, že bambusová tráva obsahuje prírodnú zložku, ktorá prirodzene zabraňuje napadnutiu rastliny škodcami a chorobami, preto se pri jej pestovaní nepoužívajú žiadne pesticídy, ktoré by potom mohli dráždit jemnú detskú pokožku.

 • Bambusové plienky sú vhodné i pre novorodencov.
 • Sú mnohonásobne mäkkšie, savejšie a jemnejšie než klasické bavlnené plienky.
 • Bambusové vlákno obsahuje prírodnú zložku, ktorá nedovoľuje vzniku bakterií, takže plienky sú odolné voči baktériám a zápachu.
 • Štruktúra vlákna zaisťuje výborné termoregulačné vlastnosti.
 • Bambusové plienky majú až desaťkrát väčšiu životnosť než bavlnené plienky.
 • Tieto plienky sú omnoho zdravšie a ekologickejšie než bežné jednorazové plienky.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Produkty v kategórii

 • UNUO Malá bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  UNUO Malá bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Rozmery plienky: 12 x 30 cm. Hodia sa ako do dievčenskej, tak i do chlapčenskej verzie nohavičkovej plienky a zvýši tak jej savosť. Veľmi malé bábätká vkladacie plienky ešte ani tak nepotrebujú - nutnosť navýšiť savosť vašich plienok časom poznáte sami.  Vkladacia plienka sa hodí do týchto typov plienok nohavičkové plienky viacvrstvé plienky štvorcové plienky vkladacie plienky chobotové plienky SIO systémy (bez upevnenia patentky) Použitý materiál vonkajšia i dotyková vrstva: 80% bambus + 20% polyester (bambusové froté)stredná vrstva (absorpčný materiál): 80% bavlna + 20% polyester (baránok)Plienku perte na 60 °C.

  2,93 € -19% 3,62 €

 • UNUO Vrchné nohavičky PUL s krídelkami neutrálny vzor

  skladom > 5 ks

  Strih je vhodný na všetky typy plienok od štvorcových až po nohavičkové.  Starostlivosť o nohavičky Plienky perte minimálne raz po troch dňoch a to na 60 °C. Znečistené nohavičky skladujte pred vypraním v uzatvorenej nádobe max. 2 dni. Nohavičky nežehlite, nepoužívajte na ne aviváž ani ocot. Nesušte ich v sušičke a nebielte.  Pred prvým použitím vyperte. 

  12,51 €

 • UNUO Veľká bambusová vkladacia plienka do nohavičkovej plienky

  skladom 3 - 5 ks

  Rozmery plienky: 12 x 60 cm. Hodia sa ako do dievčenskej, tak i do chlapčenskej verzie nohavičkovej plienky a zvýši tak jej savosť. Veľmi malé bábätká vkladacie plienky ešte ani tak nepotrebujú - nutnosť navýšiť savosť vašich plienok časom poznáte sami.  Vkladacia plienka sa hodí do týchto typov plienok: nohavičkové plienky viacvrstvé plienky štvorcové plienky vkladacie plienky chobotové plienky SIO systémy (bez upevnenia patentky) Použitý materiál vonkajšia i dotyková vrstva: 80% bambus + 20% polyester (bambusové froté)stredná vrstva (absorpčný materiál): 80% bavlna + 20% polyester (baránok)Plienku perte na 60 °C.

  3,51 € -6% 3,74 €

 • UNUO Vrchné nohavičky PUL neutrálny vzor

  UNUO Vrchné nohavičky PUL neutrálny vzor

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Strih je vhodný na všetky typy plienok od štvorcových až po nohavičkové. Pre detičky od 3 do 12 kg. Starostlivosť o nohavičkyPlienky perte minimálne raz po troch dňoch a to na 60 °C. Znečistené nohavičky skladujte pred vypraním v uzatvorenej nádobe max. 2 dni. Nohavičky nežehlite, nepoužívajte na ne aviváž ani ocot. Nesušte ich v sušičke a nebielte.  Pred prvým použitím vyperte. 

  11,28 €

 • UNUO Flísová separačná plienka chlapčenská

  4 dni

  Vďaka tejto separačnej vrstve má bábätko väčší pocit suchosti v plienke.

  1,31 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam