Moje srdcovky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Zubné pasty

Bělící zubní pasty

Bieliace

Zubné pasty - detailný popis

Bielenie zubov je dnes stále populárnejšie činnosť v starostlivosti o dokonalý vzhľad. Veď, kto z nás by nechcel mať zdravé a biele zuby? Na nasledujúcich riadkoch sa dozviete, že na dosiahnutie tohto dokonalého úsmevu nie je nutné podstupovať bielenie laserom. Vybielenie zubov možno pohodlne vykonať v teple domáceho krbu.

Ak hľadáte odpoveď na otázku "Ako vybieliť zuby?", máme pre vás niekoľko možností. Najjednoduchším spôsobom na získanie bielych zubov je používanie bieliacich pást pri bežnom čistení chrupu. Tieto pasty odstraňujú zo zubov škvrny a vracajú im tak pôvodnú farbu. O stupeň vyššie stoja zubné púdre pre domáce bielenie. Tými dosiahnete lepší výsledný efekt ako zubnými pastami, je však vhodné ich používať pre udržanie belosti po absolvovaní niektoré z vyšších foriem bielenia.

Jedným z vhodných riešení je použitie bieliaceho setu. V ňom nájdete tvarovateľný aplikátor, ktorý si vymodelujete presne podľa tvaru vášho chrupu a nanesiete do neho bieliaci gél. Ide o rovnakú metódu bielenia, akú používa aj váš stomatológ. Ďalším stupňom je potom už návšteva zubára a laserové bielenie. Keďže je cena za bielenie laserom pomerne vysoká a konečný výsledok sa v podstate vyrovná vyššie popísanej aplikácii bieliaceho setu, je pre vás bez diskusie najvýhodnejšou voľbou domáce bielenie.

Okrem týchto špeciálne vyvinutých prípravkov je vhodné sa o chrup tiež starať správne vybranou kefkou a používaním kvalitnej ústnej vody. Aj táto starostlivosť má významný vplyv na zachovanie žiarivo bieleho úsmevu.

Cena (Eur)

Forma výrobku
Kombinácia zliav

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam