MojaLekáreň.sk
Hľadať

Batériové zubné kefky

TRUELIFE SonicBrush UV sterilizátor

TRUELIFE SonicBrush UV sterilizátor TRUELIFE SonicBrush UV sterilizátor

UV sterilizátor zubných kefiek ničí 99,9% baktérií, vírusov a je…

Na sklade už iba 3 - 5 kusy

20,29 € 19,99 € -1 %

Batériové zubné kefky

Starajte sa o svoj žiarivý úsmev aj na cestách! Batériové kefky sú najideálnejším riešením pre tých, ktorí často cestujú a nechcú v cudzine bojovať s nekompatibilným typom zásuvky a manuálna zubná kefka je pre nich dávno uzavretá kapitola.

Výhodou batériových kefiek je ich skladnosť, mobilita a dlhá výdrž tužkových batérií, ktoré možno v prípade potreby kúpiť v každej samoobsluhe.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať napríklad značku:

ORAL-B - Čistí zuby lepšie ako obyčajné manuálne zubné kefky. Kompaktná čistiaca hlavica obklopí každý zub zvlášť a preto je ľahké vyčistiť aj tá najhoršia miesta, kde zostáva plak, ako napríklad zadné zuby

Doplnkový sortiment

  • Dobíjacie zubné kefky - Dobíjacie zubné kefky sa stali veľmi obľúbeným pomocníkom ústnej hygieny. Dnešné elektrické kefky na zuby ponúka nielen perfektný a zároveň šetrné čistenie, ale aj rad komfortných funkcií. Dobíjacie zubné kefky vám pomôžu s precíznym vyčistením fixných strojčekov.
  • Klasické kefky - Zubná kefka je spoločník, ktorého asi nie je potrebné nijako zvlášť či zdĺhavo predstavovať. Nezaobídeme sa bez neho, je tu pre nás každé ráno aj večer ako úplná samozrejmosť a na účtenke ide o zanedbateľnú cenovú položku. Väčšina ľudí im napriek tomu nevenuje nijako osobitnú pozornosť.
  • Zubné sprchy - Doprajte svojim zubom niečo viac než len čistenie zubnou kefkou. Vyskúšajte zubné sprchu, ktorá je ideálnym doplnkom pre každodennú ústnu hygienu.
  • Medzizubné kefky - Zdravé a krásne zuby? Obyčajný zubná kefka bohužiaľ nestačí. Medzizubná kefka sa dostane aj do ťažko prístupných miest a dotiahne tak starostlivosť o vaše zuby k dokonalosti.

TIP! Možno si myslíte, že pri čistení zubov dvakrát denne robíte pre svoje zuby maximum. Viete ale, že môžete urobiť ešte viac? Vyskúšajte ústne vody z našej širokej ponuky.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.