MojaLekáreň.sk

Batériové zubné kefky ORAL-B

ORAL-B Stages Power DB4K Detská batériová kefka

ORAL-B Stages Power DB4K Detská batériová kefka ORAL-B Stages Power DB4K Detská batériová kefka

Detská batériová zubná kefka so zmenšenou hlavou je ideálna pre…

Na sklade viac ako 5 kusov

11,09 € 10,59 € -5 %

Batériové zubné kefky ORAL-B

Starajte sa o svoj žiarivý úsmev aj na cestách! Batériové kefky sú ideálnym riešením pre tých, ktorí často cestujú, nechcú v cudzine bojovať s nekompatibilným typom zásuvky a manuálna zubná kefka je pre nich dávno uzavretá kapitola.

Výhodou batériových kefiek je ich skladnosť, mobilita a dlhá výdrž tužkových batérií, ktoré je možné v prípade potreby kúpiť na každom rohu.

Z ponuky na MojaLekáreň.sk môžete vyskúšať napríklad značku:

Oral-B – Tieto kefky čistia zuby lepšie ako obyčajné manuálne zubné kefky. Kompaktná čistiaca hlavica obklopí každý zub zvlášť, a preto je ľahké vyčistiť aj tie najhoršie dostupné miesta, v ktorých zostáva povlak. Práve tie sú totiž rizikové z hľadiska tvorby zubného kazu.

Doplnkový sortiment

  • Dobíjacie zubné kefky – Tieto zubné kefky sa stali veľmi obľúbeným pomocníkom ústnej hygieny. Dnešné elektrické kefky na zuby ponúkajú nielen perfektné a zároveň šetrné čistenie, ale aj množstvo komfortných funkcií. Dobíjacie zubné kefky vám pomôžu s precíznym vyčistením fixných strojčekov.
  • Klasické kefky -– Zubná kefka je spoločník, ktorého nie je potrebné nijako zvlášť či zdĺhavo predstavovať. Bez kefky sa jednoducho nezaobídete. Je tu pre vás každé ráno a večer ako úplná samozrejmosť a v rozpočte ide o zanedbateľnú cenovú položku. Väčšina ľudí im ale napriek tomu nevenuje nijak osobitnú pozornosť.
  • Zubné sprchy – Doprajte svojim zubom niečo viac než len čistenie zubnou kefkou. Vyskúšajte zubnú sprchu, ktorá je ideálnym doplnkom pre každodennú ústnu hygienu.
  • Medzizubné kefky – Zdravé a krásne zuby? Obyčajná zubná kefka bohužiaľ nestačí. Medzizubná kefka sa dostane aj do ťažko prístupných miest a dotiahne tak starostlivosť o vaše zuby k dokonalosti.

TIP! Možno si myslíte, že pri čistení zubov dvakrát denne robíte pre svoje zuby maximum. Viete ale, že môžete urobiť ešte viac? Vyskúšajte ústne vody z našej širokej ponuky.

Kategóriu Batériové zubné kefky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.