Podrobné informácie

Horčík prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, podporuje psychickú činnosť.

Informácie o produkte

Výrobca: VIRDE SPOL. S R. O.
Značka: VIRDE
Kód výrobku: 328381
Kód EAN: 8594062352440
Držiteľ rozhodnutia: VIRDE SPOL. S R. O.

Horčík priaznivo pôsobí na tvorbu bielkovín, pomáha udržiavať normálny stav kostí a zubov, podieľa sa na činnosti svalov, podporuje energetický metabolizmus.

Účinky ďalších zložiek

  • Vitamín B1 priaznivo ovplyvňuje činnosť nervovej sústavy, podieľa sa na udržiavaní normálnej činnosti srdca.
  • Vitamín B2 podporuje činnosť nervovej sústavy, prispieva k udržaniu normálnych červených krviniek, normálneho zraku i pokožky.
  • Vitamín B6 sa podieľa na funkciu imunitného a nervového systému, na reguláciu hormonálnej aktivity a spolu s vitamínom B12 na normálnej tvorbe červených krviniek.
  • Vitamín B12 podporuje imunitný systém, energetický metabolizmus a psychickú činnosť, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Zloženie výrobku

horčík (oxid horečnatý) 375mg (100% ODD*), mikrokryštalická celulóza, kukuričná vláknina, stearát horečnatý, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúce látky), vitamínB2 (riboflavín) 1,4mg (100% ODD), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 1,4mg (100 %ODD), vitamínB1(tiamín hydrochlorid) 1,1mg (100% ODD), vitamín B12 (kyanokobalamín) 2,5mikrogramov (100% ODD) v 1 tablete. *Odporúčaná denná dávka

Odporúčané dávkovanie

1 tableta za deň. Pri vyšších nárokoch na horčík (stresové situácie, tehotenstvo, dojčenie, vysoká fyzická záťaž) možno dávku zvýšiť na 2-3 tablety za deň. Odporúča sa tabletu prehltnúť a zapiť mliekom alebo čajom.

Recenzie

Recenzie produktu VIRDE Magnesium Forte 30 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu VIRDE Magnesium Forte 30 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie