Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Alternatívna medicína

Alternatívna medicína

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Cordyceps CS-4 500 mg 90 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Obsah polysacharidov v extrakte MycoMedica Cordyceps CS-4 je minimálne 20% (200mg/g). Odporúčané dávkovanie 1-2 kapsuly denne (2-3 mesiace v roku), max. 3-4 kapsuly denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom či praktikom čínskej medicíny), užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým čajom. Upozornenie Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rady kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom. Obsah balenia 90 kapsúl á 500mg extraktu.

  22,15 € -11% 24,96 €

 • Kittlova masť 155 ml Zentrichova apatyka - Parma Kozmetický prípravok

  skladom > 5 ks

  Vďaka povestiam o zázračnom liečení čarodejníka Kittla, ktoré v ústnom podaní a neskôr v písomnej podobe zaznamenali kronikári, sa nám do dnešných dní dochovali informácie o severočeskom Faustovi - doktorovi Kittlovi. Veľkého ohlasu a uznania sa dostalo jeho "zázračné masti", nami pomenovanej na jeho počesť Univerzálna Kittlova masť. Za zachovanie receptu vďačíme krádeži. Vnuk ukradol svojmu strýkovi "čarovný" plášť a našiel v ňom ceduľku s tajuplným záznamom. V presvedčení, že objavil zaklínaciu formulu, ktorá mu umožní lietať na čarovnom plášti, sa s ňou vybral do Žitavy za tamojším katom, ktorý mu prezradil, že je to predpis na akúsi masť. Podľa dochovaných záznamov masť pôsobila na všetko, čo bolo za príčinené chorou krvou a jedmi v tele. Preložené do dnešnej reči to znamená, že"Kittlovka" je účinná na bolesti kĺbov, svalov, šliach, reumatizmus, artrózu a na kožné problémy: ekzémy, lupienky, akné, plesne. Zloženie: včelí vosk, rastlinný olej, síra, gáfor, terpentínový olej.Gáfor obsiahnutý v masti je podľa tibetských traktátov nazývaný "kráľom liečivých prostriedkov", znižuje teplo a vyťahuje zastaraný žiar z tela. Tibetskí lámovia využívajú gáfrovú vôňu na odstránenie necitlivosti a podráždenosti. V Kittlovej masti používame výhradne prírodný gáfor, ktorý si uchováva svoju liečivú energiu. Síra má tú schopnosť, že napomáha k obnove kĺbového maziva. Pôsobením cez pokožku sa síra dostane do všetkých častí tela, kde môže svoje vynikajúce účinky plne ukázať. Tú skutočnosť, že prejde celým telom sme si overili pri aplikácii masti napr. na nohách. U niektorých ľudí došlo k černaniu šperkov zo zlata alebo striebra. Vedľajším, no o to príjemnejším efektom pôsobenia "Kittlovky" je, že mnohým používateľom masti sa prestali tvoriť lupiny, hoci masť aplikovali na boľavé kĺby. Recept na masť je starý 360 rokov a nie je náhoda, že sa dochoval až do dnešných dní. Záznam o masti severočeského Fausta končí: "Probatum est  - Jest to vyskúšané"

  7,70 €

 • VIPROSAL B masážny prípravok 50 g Kozmetický prípravok

  skladom > 5 ks

  Špeciálna masť s hadím jedom Viprosal sa tradične používa pri bolestiach chrbtice, kĺbov a neuralgiách.Viprosal naprosto ojedinelým spôsobom dokáže uvoľniť tenziu, uľaviť pri namoženinách, otlakoch, zatuhlosti. Hlavnou zložkou je jed zmije obyčajnej, ktorý zvyšuje priepustnosť kapilár a ovplyvňuje zrážanlivosť krvi. Po aplikovaní Viprosalu sa zvyšuje cirkulácia krvi v mieste postihnutia a zároveň sa aktivujú obranné mechanizmy organizmu, ktoré umožnia odplaviť nežiadúce látky a oblasť sa veľmi prehreje. Viprosal obsahuje protidráždivé zložky a pôsobí ako analgetikum - znižuje bolesť a jeho zložka terpentínový olej má antiseptické dezinfekčné účinky. Zloženie: hlavnou zložkou je jed zmije obyčajnej, ďalej gáfor a terpentín. Aplikácia: Podľa veľkosti postihnutej oblasti Viprosal nanášajte v menších množstvách 5 až 10g (1 až dve čajové lyžičky) na bolestivú oblasť a vmasírujte do pokožky podľa intenzity bolesti 1-2x denne do zmiznutia bolesti. Dĺžka ošetrovania záleží na povahe a závažnosti ochorenia.

  5,28 € -5% 5,58 €

 • BetaGlukan BIOcell 90 kapsúl Výživový doplnok

  BetaGlukan BIOcell 90 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  MycoMedica BetaGlukan Biocell dosahuje vďaka špeciálnym postupom vysokú čistotu, až 76%. Vďaka tomu dokáže zabrať už 2 hodiny od podania. Pridaná Acerola (najsilnejší prírodný zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnosť betaglukánu. Vo svete sa často pri závažnejších ochoreniach podávajú spoločne extrakty medicinálnych húb spolu s čistými betaglukánmi pre zosilnenie účinku. Pracujú synergicky a bez vedľajších negatívnych príznakov. Zloženie v jednej kapsule:320mg ß-1,3 / 1,6 D-glukánu a 40mg extraktu Aceroly. DávkovaniePri problémoch: 2-3 kapsle denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom či praktikom čínskej medicíny)m pri normálnom používaní: 1 kapsula denne (2-3 mesiace v roku), kapsuly užívajte nalačno (min.20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým čajom. Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Balenie90 kapsúl á 360 mg.

  9,56 € -22% 12,26 €

 • Mumio čisté á 2g 30 tabliet Výživový doplnok

  Mumio čisté á 2g 30 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Z chemického hľadiska je Mumio prírodná zmes organických a anorganických látok, ktorá sa skladá z 26 stopových prvkov, 10 oxidov kovov, aminokyselín, steroidov, fosfolipidov, rady vitamínov, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych látok. Viac o tablietách Mumio očistené od prímesí má čiernu farbu, na povrchu je lesklé, svojou konzistenciou sa podobá asfaltu. Takmer okamžite sa rozpúšťa telesným teplom (na dlani), má výrazne horkú chuť a charakteristickú zvláštnu vôňu. Veľmi ľahko sa rozpúšťa vo vode, ale v liehu sa nerozpustí. Jemný sediment by mal byť po rozpustení minimálny. Odporúčané dávkovanie Na 30kg hmotnosti 1 tableta. Odporúčá sa Mumio vždy rozpustiť v teplom nápoji, najlepšie v čaji (teplom, nie horúcom) a dosladiť medom. Kombinácia mumia a medu je v Rusku veľmi obľúbená a účinná. Kontraindikácie nie sú známe, mumio sa neodporúča ľuďom s ľadvinovými kameňmi.

  6,08 € -31% 8,75 €

 • Zelený jíl tbl. 56 Zentrichova apatyka Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Dávkování Tablety užívejte 3 x denně 2 tablety 15 minut před jídlem. Kontraindikace Není vhdoné pro děti,těhotné a kojící ženy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Fakta Regenerační čistící kůru je vhodné absolvovat 1-2 x ročně, nejlépe na jaře a na podzim při změně ročního období. Zelený jíl aktivovaný ve vodě čistí trubky od úst přes celý trávící trakt až dolů.

  5,63 €

 • Leskokôrka lesklá Taiwan TCM - prášková plodnica 180 kapslí Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Neobsahuje umelé prísady ani konzervačné látky. Chuť prášku je prirodzene horká, neskôr sladkastá. Kapsuly sú alginátové (bez želatíny). Plodnice leskokôrky lesklej sú tuhé. Konzumovať je možné iba v práškovej, tekutej, alebo tabletkovej forme. Tekutá forma zahŕňa čaj a extrakt. Leskokôrka lesklá Taiwan TCM je k dispozícii vo forme prášku uzavretého v kapsuliach. Tie sa užívajú priamo a zapíjajú sa vlažnou vodou. Prášok však možno konzumovať aj bez kapsulí - jeho horká chuť je príjemná, ak si na ňu zvykneme. Robí sa to tak, že kapsulu otvoríme, prášok vysypeme do pohára vlažnej vody a rozmiešame lyžičkou. Získame nápoj, ktorého horkosť sa podobá horkosti kávy.   Hmotnosť kapsuly 420 mg +/- 5%.

  35,25 €

 • MYCOMEDICA MycoComplex 90 želatinových kapslí Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  MycoComplex je vyvážená kombinace medicnálních hub Cordyceps, Reishi, Agaricus a Shiitake. Je doplněná Acerolou, která obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C. Vhodná je pro celkové doplnění sil a podporu přirozené obranyschopnosti. Použité čtyři houby působí ve směsi synergicky, jejich účinek se tak násobí. Účinky jednotivých složek Reishi - přirozená obranyschopnost – imunitní systém, normální funkce oběhové soustavy, normální hladina cholesterolu v krvi Agaricus - přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Složení v 1 tabletě 80mg čistého extraktu Cordyceps CS-4, 80mg čistého extraktu Reishi, 80mg čistého extraktu Agaricus, 80mg čistého extraktu Shiitake, 80mg čistého extraktu Acerola . Doporučené dávkování 3–6 kapslí denně, doporučuje se užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat. Je možno snížit na 1–3 kapsle denně (2–3 měsíce v roce). Kapse užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Obsah balení 90 kapslí á 400 mg účinných složek.

  14,44 €

 • Epam Tibetské bylinné očišťující tobolky tbl.100 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Dávkování: 3 x denně 2 tablety před jídlem po dobu 14 dnů. Poté 14 dní přestávka. Složení: anýz, ženšen, pelyněk, hřebíček, řebříček

  8,17 €

 • Zelený jíl sypký 170 g Zentrichova apatyka - Parma Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Zelený jíl aktivovaný ve vodě čistí " trubky "od úst přes celý trávící trakt až dolů.

  6,95 €

 • Everest-Ayurveda RAKTAPRASH Krev & játra 200 g bylinného džemu Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  4,84 €

 • Everest-Ayurveda ARTHAVAPRASH Vitalita & žena 200 g bylinného džemu Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  4,84 €

 • Everest-Ayurveda ALOCHAKA Oči & zrakové funkce 100 g sypaného čaje Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda MANJISHTA Obranyschopnost & posílení imunity 100 g… Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda KANTAKARI Zuby & dásně 100 g sypaného čaje Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda SHUKRAPRASH Vitalita & muž 200 g bylinného džemu Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  4,84 €

 • Everest-Ayurveda AMALAKI natural Imunita & žaludek 100 g sušeného ovoce Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  2,26 €

 • Everest-Ayurveda PACHAKA Odvykání & abstinence 100 g sypaného čaje Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda JATAMANSI Psychická relaxace & duševní rovnováha 100 g… Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda SHALARI Močový metabolismus & klouby 100 g sypaného čaje Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda CHYAWANPRASH Zdraví & imunita 300 g bylinného džemu Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  6,14 €

 • Everest-Ayurveda AMALAKI citronová tráva Imunita & revitalizace 100 g… Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  2,26 €

 • Everest-Ayurveda ABHAYA Krevní oběh & pružnost cév 100 g sypaného čaje Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  3,65 €

 • Everest-Ayurveda ASHOKA Klimakterium & hormonální rovnováha 100 g sypaného… Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  3,65 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam