Úvodná strana Zdravie a lieky Výživové doplnky Alternatívne výživové doplnky Ajurvédske výživové doplnky

Ajurvédske výživové doplnky

Ajurvédske doplnky stravy sú bylinné koncentráty, ktoré sa líšia výraznejším účinkom oproti bežným bylinným zmesiam. Ajurvéda má svoj pôvod v Indii a je známa po celé stáročia. Je založená na presvedčení, že telo, myseľ a duch musí byť v rovnováhe. Využíva bylinky, ktoré napomáhajú udržiavať naše fyzické a duševné zdravie. Ajurvédske bylinné zmesi a čaje vychádzajú z energie bylín, ktoré podporujú naše telesné prejavy. Ajurvédske bylinky sú silne účinné a zmesi bylín sú zostavené tak, aby sa spoločne starali o naše zdravie.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Ajurvédske výživové doplnky - detailný popis

Ajurvédska medicína je rozhodne jednou z tých, ktorá hľadá a rieši príčiny chorôb. Podmienkou je ctiť prírodu, rešpektovať prírodné zákonitosti a zároveň jedinečnú individualitu. Kladie dôraz na vhodnú stravu, umiernenosť v životospráve, pracuje s bylinami, jej súčasťou sú procedúry, ako sú masáže alebo aromaterapia, ale aj joga a meditácie.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: EVEREST AYURVEDANOBILIS TILIA 

Široký výber ajurvédskych doplnkov stravy nájdete na MojaLekáreň.sk:

  • Sypané - Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistné bylinné kôry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždenné pauzu po spotrebovaní každého balenia.
  • Tinktúry - Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody.
  • Sirup  

TIP: Nezabúdajte na podporu rastu, objemu a kvalitu vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť!

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika