Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na trávenie

Doplnky stravy na trávenie

Pri problémoch s trávením je potrebné dohliadnuť na dostatočný prísun vitamínov, minerálov a látok, ktoré napomôžu posilniť imunitu organizmu a harmonizovať činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • CHAGANELA Extrakt zo sibírskej čagy 100 g Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Čaga je vysoko cenená huba s povzbudzujúcimi účinkami, rastie na živých brezách, uchováva jej živiny a následne ich odovzdáva nám konzumentom. O antioxidantoch Ak chceme žiť dlho a zdravo, je pre nás dôležité užívať čo najviac antioxidantov. Chaganela extrakt obsahuje veľké množstvo týchto látok, ktoré pôsobia ako prevencia proti starnutiu a chorobám. Ako starneme, klesá počet zdravých buniek v našom tele a tak potrebujeme antioxidanty pre ich obnovu. Chaganelu oceníte v týchto prípadoch Pre normálny stav trávenia a vylučovania. Napomáha k normálnej funkcii srdca a krvného obehu. Pre zdravý vzhľad pokožky. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému. Zloženie 100% koncentrovaný extrakt zo sibírskej čagy Odporúčané dávkovanie Pri prevencii (pre podporu a uchovanie zdravia): 1 gram (2 kapsule) denne. Pri závažnejších problémoch: 2 gramy (4 kapsule) denne. Rozdeľte do 2 denných dávok. V prípade pocitu oslabenia či v náročnom období užívajte iba 1 gram (2 kapsule) Chaganela extraktu denne. Dávku môžete znížiť alebo zvýšiť na 5 gramov (10 kapsúl) čagy denne, v takom prípade ju vždy rozdeľte do niekoľkých denných dávok. Vždy záleží na celkovom stave a konštitúcii príjemcu. Odporúčame užívať aj niekoľko mesiacov po skončení konvenčnej liečby a ďalej ako prevenciu. Ak vám robí problém užívanie čagy pred jedlom, môžete ju užívať aj po jedle. Dôležité informácie Nepoužívajte, ak aplikujete lieky na zníženie imunity (po transplantácii orgánov). V tomto prípade môže podporujúca imunitná schopnosť čagy neutralizovať túto liečbu. Čaga môže zvýšiť riziko hypoglykémie (tj. príliš nízka hladina cukru v krvi) a to u ľudí, ktorí sú na ňu citliví a ktorí užívajú antidiabetiká. Príznaky hypoglykémie sú tras, hlad, zmätenosť, závraty, pocit slabosti, úzkosť a ťažkosti s rozprávaním. Neužívajte, ak ste alergický na huby.

  62,45 €

 • VALOSUN Biopron9 PREMIUM Box 10x10 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Obsahuje 9 kmeňov vitálnych mikroorganizmov vo vysokej dennej dávke 20 miliárd. Zloženie Obsah v dennej dávke (2 tobolky): Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus - 20 x 109 CFU Fruktooligosacharidy - 240 mg želatína, oxid titaničitý (farbivo) Dávkovanie 1 tobolka 1-2x denne počas jedla. Balenie 10 x 10 kapsúl

  46,64 €

 • DAOSIN Pro zvláštní lékařské účely 60 tobolek Výživový doplnok

  skladom

  DAOSIN je unikátní potravina pro zvláštní lékařské účely. DAOSIN je určen k dietnímu postupu při nesnášenlivosti potravin spojené s intolerancí způsobenou histaminem. Užití kapslí DAOSIN těsně před jídlem zvýší hladinu enzymu DAO v tenkém střevě. Dávkování Užijte jednu tobolku dvakrát denně těsně před hlavním jídlem a zapijte malým množstvím vody. Balení 60 tobolek.

  44,91 €

 • PROBIOLACT 12x10 tablet Výživový doplnok

  skladom

  Složení v 1 tabletě Aktivní látky probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm - 20 mg), vitamín C (askorbát sodný) - 50 mg (62,5 % *DDD), přídatné látky fruktooligosacharidy (plnidlo - prebiotikum), hydroxypropylmethylcelulosa a mikrokrystalická celulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), složení tobolky hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, barvivo - oxid titaničitý. (*DDD - doporučená denní dávka) Doporučené dávkování 1 tobolka 1 - 2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

  44,37 €

 • VALOSUN Biopron FORTE Box 10x10 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Výživový doplnok Biopron Forte je vhodný pro dospělé a děti již od 6. měsíců. Zloženie Obsah v denní dávce (2 tobolky): Saccharomyces boulardii Lactobacillus acidophilus Lactobacillus rhamnosus - 10 x 109 CFU Fruktooligosacharidy - 80 mg Inulin - 50 mg želatina, oxid titaničitý (barvivo) Dávkovanie Deti od 6 mesiacov do 3 rokov užívajú vysypaný obsah 1 tobolky denne spolu s jedlom alebo nápojom. Dospelí a deti od 3 rokov: 1 kapsula 1-2x denne pri jedle. Balenie 10 x 10 kapsúl

  44,29 €

 • XL-S MEDICAL Direct 90 vrecúšok Registrovaný liečivy prípravok

  XL-S MEDICAL Direct 90 vrecúšok

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  XL-S Medical DIRECT obsahuje aktívnu zložku Litramine®, tj. patentovaný komplex vlákniny rastlinného pôvodu. Tento komplex: viaže až 27% tukov z prijatej potravy znižuje chuť do jedla a túžbu po sladkostiach zlepšuje funkciu tráviacej sústavy XL-S Medical DIRECT navyše: znižuje hladinu cholesterolu v krvi znižuje riziko vzniku metabolického syndrómu vďaka prírodnému zloženiu nemá nežiaduce vedľajšie účinky Nová unikátna a jednoduchá forma užívania: bez prehĺtania tabliet bez nutnosti zapíjať vodou SPÔSOB UŽÍVANIA: Užívajte 3x denne 1 vrecúško ihneď po jedle, bez nutnosti zapíjať tekutinou. Ak jedlo vynecháte, užite aj tak 1 vrecúško. Pri užívaní XL-S Medical odporúčame zaistiť počas dňa dostatočný príjem tekutín. Prípravok XL-S Medical je vynikajúci prostriedok na prevenciu ďalšieho nárastu hmotnosti. Môžete ho teda užívať kedykoľvek po konzumácii kaloricky bohatého jedla.Pred užitím lieku si prečítajte písomnú informáciu.

  48,55 € -21% 61,41 €

 • IMUNOTOP Symbiotics colostrum plus 120 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Dávkovanie Dospelí 1 - 3 kapsuly 2x za deň nalačno. Zapiť cca 2 dcl vody. Deti 1 - 3 kapsuly za deň. Zloženie Hovädzie kolostrum 100% 480 mg v jednej kapsule. Kolostrum je bielkovina, ktorú produkujú mliečne žľazy cicavcov krátko pred a prvé dni po pôrode. Obsahuje rastové a imunitné faktory. Účinné látky: Hovädzie kolostrum, imunoglobulín, Laktoferin.

  40,22 €

 • XL-S MEDICAL 180 tabliet Registrovaný liečivy prípravok

  XL-S MEDICAL 180 tabliet

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  XLt-S Medical Redukovanie chuti do jedla je bohatý na potravinové vlákniny, ktoré majú medzi prírodnými vlákninami najväčšiu schopnosť napučiavať a vytvárať veľké objemy aj najvyššiu viskozitu. Svoju pôvodnú veľkosť môžu zväčšiť až 50-krát. Každá tableta obsahuje "Redusure" - prírodný komplex pre reguláciu chuti do jedla. Odporúčané dávkovanie Odporúčajú sa 2 - 3 kapsule, 2x - 3x denne vždy s tekutinou 30 minút pred každým hlavným jedlom, starostlivo si prečítajte písomnú informáciu. Venujte pozornosť neprekračujte množstvo 9 kapsúl denne neodporúča sa deťom do 12 rokov neužívajte počas tehotenstva a dojčenia, ani pokiaľ máte BMI nižší ako 18,5.

  23,91 € -46% 44,28 €

 • DietLAX 72 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  DietLax obsahuje fit kombináciu (vitamín C a horčík) s prebiotickou rozpustnou vlákninou (GOS *), ktorá dokáže podporiť správnu priechodnosť čriev. *Galakto-oligosacharidy sú odolné proti hydrolýze v tráviacom trakte a prechádzajú do hrubého čreva, kde zlepšujú črevné prostredie. Prípady, kedy sa stretávame s problémami trávenia sedavé zamestnani hormonálna antikoncepcia nedostatok pohybu konzumácia malého množstva tekutín príliš mäsa a bielkovín v strave Odporúčané dávkovanie Užívajte 3 tablety počas dňa, vždy počas jedla. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Neužívajte za sebou dlhšie ako 5 dní. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozdrviť a rozmiešať do tekutiny na pitie. Nie je určené deťom do 3 rokov.

  32,24 € -6% 34,12 €

 • Unilakt 600g so škoricou s riasou chlorella a probiotickou… Výživový doplnok

  skladom

  Vlákninové tablety s riasou Chlorella a probiotickými baktériami, obohatené vitamínom C a škoricou. Unilakt obsahuje vysoké percento jablčnej vlákniny, pektínov, vitamín C a živé probiotické baktérie Enterococcus faecium. Najvýznamnejšou zložkou v Unilaktu je riasa Chlorella, (tiež sa jej hovorí zelené krvinky), ktorá zastupuje v Unilaktu multivitamín, dodáva prírodný beta karotén, rastlinné bielkoviny a vďaka CGF (Chlorella rastový faktor). Balenie :150 g obsahujúce cca 225 tabliet - plast 300 g obsahujúce cca 450 tabliet - plast 600 g obsahujúce cca 900 tabliet - sklo

  35,20 €

 • NATURALIS Spirulina 250 g Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Konzumace V případě, že jste spirulinu ještě nikdy nekonzumovali, doporučujeme dodržovat prvních 15 dní dávkování uvedené níže. Od 15. dne se doporučuje konzumovat 21-24 tablet spiruliny denně. Dětem od 3 let je doporučováno konzumovat poloviční dávkování. Tablety zapijte vodou nebo šťávou z mladého ječmene. Tip: Rozemelte spirulinu a posypte jí Váš zeleninový salát.1. – 3. den1 Ráno2 Poledne1 Večer4. – 7. den2 Ráno2 Poledne2 Večer8. – 10. den3 Ráno4 Poledne3 Večer11. – 12. den5 Ráno6 Poledne5 Večer13. – 14. den7 Ráno7 Poledne7 Večer15. den a dále8 Ráno7 Poledne8 Večer Nutriční hodnoty Vitamíny a minerály ve 100 gVitamín A 37,6 mg, Vitamín B-12 50 μg, Vápník 560 mg, Sodík 0 g, Železo 47,6 mg Nutriční hodnoty ve 100 gBílkoviny 70 g

  30,46 €

 • TEREZIA B17 Apricarc marhuľový olej 150+30 kapsúl ZADARMO Výživový doplnok

  TEREZIA B17 Apricarc marhuľový olej 150+30 kapsúl ZADARMO

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Základnou zložkou B17 Apricarc sú mleté sušené marhuľové jadrá obsahujúce významný vitamín B17 (nazýva sa tiež laetril alebo amygdalín). Ďalšou zložkou je hliva ustricovitá a reishi- zdraviu prospešné huby s významnými betaglukány. Účinky aktivnych zložiek Marhuľové jadrá: zdroj vitamínu B17. Hliva ustricová: doplňuje telu potrebné látky. Reishi: napomáha pôsobiť na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Rakytník rešetliakový: najprirodzenejší zdroj vitamínu C a ďalších látok. Čo je Vitamin B17? Vitamín B17 je obchodný názov pre látku vo svete známu pod názvom laetril. Laetril obsahuje okrem iného aj molekulu látky zvanú amygdalín. Amygdalín môžeme nájsť vo viac ako 1200 rastlinách, predovšetkým však v jadrách marhúľ a horkých mandlí. Ďalším zdrojom sú aj jadrá z rôznych druhov ovocia ako jablká, hrušky, čerešne, slivky, pomaranče, ale nájdeme ho aj v černiciach, malinách alebo tiež strukovinách. Zloženie 1 kapsula obsahuje 400 mg zmesi B17 Apricarc (prášok marhuľového jadra, prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakového, prášok lyofilizovaného reishi, prášok hlivy ustricovitej a oleja z marhuľových jadier bez prímesí). Obal kapsule: želatína. Aktívne látky B17 - laetril, enzýmy, fenoly, chitín, lektíny, polysacharidy (betaglukány), proteíny, steroly, triterpény. Dávkovanie Užívajte 1-2 kapsule 2x denne pred jedlom po dobu 1-3 mesiacov. Kapsule sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Balenie obsahuje 150 + 30 kapsúl.

  30,28 € -21% 38,22 €

 • FAVEA Chlorella JUMBO XXL 600 tablet Výživový doplnok

  skladom

  Doplněk stravy obsahuje sušenou a mikronizovanou biomasu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa a řasu Spirulina. Řasa Chlorella pozitivně ovlivňuje růst prospěšné střevní mikroflóry a napomáháudržovat normální střevní funkce. Složení v 1 tabletě Aktivní látky Chlorella pyrenoidosa - 200 mg, přídatné látky stearan hořečnatý (látka protispékavá). Doporučené dávkování 4 tablety 2x denně při jídle.

  26,92 €

 • Parasic 2x60 tabliet Výživový doplnok

  Parasic 2x60 tabliet

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Extrakt listových púčikov orecha kráľovského prispieva k prirodzenej obrane tela proti externým agentom (biologicky aktívnym působkům) a k normálnej funkcii črevného traktu. Extrakt koreňa omanu pravého prispieva k normálnemu trávenie. Extrakt koreňa kurkumy pomáha udržiavať zdravú pečeň najmä kontrolou zápalových reakcií v tele. Horčík prispieva k elektrolytickej rovnováhe tela a k normálnej činnosti nervovej sústavy. Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Kompletné zloženie Koreň omanu pravého (Inula helenium, extrakt), plnidlo (mikrokryštalická celulóza), horčík (oxid horečnatý), listové puky orecha kráľovského (Juglans regia, extrakt), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), zložená zložka-poťah tablety (hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec, oxid titaničitý, oxid železitý, polyvinylpyrrolidon), selén (kvasnice obohatené selénom), humínové kyseliny (humát draselný), kurkumín, semená černušky siatej (Nigella sativa extrakt). Odporúčané dávkovanie 2 tablety večer pred jedlom zapite väčším množstvom tekutiny. Ďalšie dôležité informácie Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 3 rokov veku. Liek je určený pre dospelých nad 18 rokov a nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

  29,65 € -25% 39,47 €

 • ČERVEX SWISS cps 1x30 ks Výživový doplnok

  skladom

  Výživový doplnok s obsahom extraktov z: orecha kráľovského, kurkumy dlhej, cesnaku kuchynského, paliny pravej, papáje a ďumbiera lekárskeho. Viac na adcc.sk

  27,74 €

 • DietLAX 108 tabliet + DARČEK Výživový doplnok

  DietLAX 108 tabliet + DARČEK

  Výpredaj Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  DietLax obsahuje fit kombináciu (vitamín C a horčík) s prebiotickou rozpustnou vlákninou (GOS *), ktorá dokáže podporiť správnu priechodnosť čriev. *Galakto-oligosacharidy sú odolné proti hydrolýze v tráviacom trakte a prechádzajú do hrubého čreva, kde zlepšujú črevné prostredie. Prípady, kedy sa stretávame s problémami trávenia sedavé zamestnani hormonálna antikoncepcia nedostatok pohybu konzumácia malého množstva tekutín príliš mäsa a bielkovín v strave Odporúčané dávkovanie Užívajte 3 tablety počas dňa, vždy počas jedla. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Neužívajte za sebou dlhšie ako 5 dní. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozdrviť a rozmiešať do tekutiny na pitie. Nie je určené deťom do 3 rokov. V balení získate osvedčený jedálniček na 21 dní pre úpravu trávenia a pre možnosť úbytku váhy.

  38,26 € -23% 49,74 €

 • Mladý Jačmeň 250g Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Odporúčané dávkovanie:Odporúčaná denná dávka pre dospelú osobu: 1 – 2 x denne 1 vrchovatá čajová lyžička (2 g)Odporúčaná denná dávka pre deti od 3 do 15 let: 1 x denne 1 gram Prášok pridajte do šťavy alebo len do vody. Pre lepšie vstrebávanie vypite nalačno.

  26,22 €

 • ParatizEX 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Základom unikátneho zloženia je prémiová 100% bylinná formulácia – kombinácia špeciálne vybraných rastlín so silným detoxikačným účinkom na ľudský organizmus Obsiahnutý vrcholák pomáha udržať tráviaci trakt bez parazitov, navyše je dôležitý pre správne trávenie a zažívanie. Výťažok z plodov papáje obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Uľahčuje tak trávenie bielkovín a má negatívny dopad na vývoj parazitov ako sú červy. Orech kráľovský prispieva k obrane organizmu proti externým vplyvom. Extrakt z koreňa kurkumy prispieva k normálnej funkcii pečene a podporuje trávenie. ParatizEX obsahuje tiež extrakt zo špeciálne pestovaného cesnaku, vďaka ktorému má i znateľný antimikrobiálny účinok. Zloženie prípravku v 1 kapsuli Orech kráľovský (Juglans regia) – extrakt plod 150,0 mg, Kurkuma dlhá (Curcuma longa) – extrakt kurkumín 100,0 mg, Cesnak (Allium sativum) – extrakt alicín 50,0 mg, Lapacho červené (Paul d´Arco, Tabebuia impetiginosa) – extrakt kôra 50,0 mg, Papája obyčajná (Carica papaya) – extrakt plod 50,0 mg, Palina pravá (Artemisia absinthium) – extrakt kvet 50,0 mg, Vrcholák (Terminalia chebula) – extrakt plod 50,0 mg, Klinčekovec voňavý (Caryophyllus aromaticus) – extrakt púčik 30,0 mg, Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) – extrakt list 30,0 mg Dávkovanie a spôsob užívania dospelí: 2 kapsule denne, deti od 3 do 15 rokov: 1 kapsula denne po jedle Kapsulu zapite tekutinou. Pre zaistenie maximálnej efektívnosti preparátu je nutné prípravok užívať minimálne 30 dní, v ktorých je nutné okrem lariev a dospelých parazitov zachytiť i štádium vývoja parazitov z vajíčok do lariev. Dalšie dôležité informácie Extrakty účinných látok sú plnené do špeciálnych kapsulí s enterosolventnou úpravou, čo zaisťuje to, že sa účinné látky uvoľňujú presne tam, kde majú a to v tenkom čreve. Kapsule preto nie je možné vysypávať, ale je nutné ich užívať vždy celé.

  19,10 € -10% 21,22 €

 • CLINEX Wurm-Ex 20 toboliek Výživový doplnok

  CLINEX Wurm-Ex 20 toboliek

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Doplnok stravy, ktorý pracuje na báze humínových kyselín, ktoré sú schopné viazať organické a anorganické zlúčeniny biologického pôvodu. Spolu s ďalšími účinnými látkami prispieva k prirodzenej obrane tela pred parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu. Svojim širokospektrálnym pôsobením silne ovplyvňuje a prerušuje biologický cyklus nežiaducich organizmov. Účinky aktívnych zložiek Extrakt listových púčikov orecha kráľovského prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi a na normálnu funkciu črevného traktu, normálnej činnosti obličiek. Je vhodným antioxidantom, udržiava normálny hHladina lipidov v krvi - metabolizmus lipidov. Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku) má pozitívny vplyv na normálnu trávenie, činnosť pečene, normálny stav kĺbov. Vitamín B2 prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky, zraku, červených krviniek energetickému metabolizmu ďalej prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, metabolizmu železa a na ochranu buniek pred oxidatívnym stresom. Kyselina pantoténová prispieva k normálnej mentálnej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Mechanizmus účinku Prípravok Wurm-Ex pracuje na báze humínových látok v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania. Humínové látky sa veľmi významne podieľajú na celkovej detoxikácii organizmu. Humínové látky sú cenené pre svoju schopnosť viazať voľné radikály a ťažké kovy (olovo, kadmium, ortuť) vo forme chelátov, ktoré sa z tela vylúči. Svojím pôsobením ovplyvňujú životaschopnosť nežiaducich organizmov v tele cicavcov. Doporučené dávkovanie Užívajte 1 kapsulu večer, hodinu pred ľahkým jedlom počas 10 dní. V prípade, že vaša telesná hmotnosť prekračuje 70 kilogramov, užívajte 2 kapsuly 10 dní. Pri hmotnosti nad 100 kg doporučujeme po 14 dňoch detoxikácii zopakovať. Tablety zapite dostatočným množstvom vody. Detoxikáciu a odčervenie odporúčame vykonávať 1-2x ročne. Zloženie v 1 kapsule 50 mg Orech kráľovský (Juglans regia, vodný extrakt z listových púčikov), 30 mg Humát draselný, 10 mg Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku), 6 mg Kyselina pantoténová (vitamín B5, D-pantotenát vápenatý ) 1.4 mg Vitamín B2 (riboflavín). Dôležité informácie Wurm-ex nemá kontraindikácie na liečivá. Nie je vhodné detoxikáciu a odčervenie vykonávať pri pečeňových a žlčníkových problémoch, v tehotenstve a ďalej pri poruchách zrážanlivosti krvi alebo pri problémoch s počatím. Môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. V prípade zvýšeného pozorovaní mŕtvych tiel červov či ich časti v stolici odporúčame kontaktovať lekára a žiadať komplexné vyšetrenie na helmintov. Môže sa jednať predovšetkým o odolné druhy kmeňa Platyhelmintes a nematódy.

  25,06 € -8% 27,29 €

 • LIFEFOOD Chlorella BIO 180 g Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Jedno-buněčná zelená řasa, skládající se až z 60% z vysoce kvalitního rostlinného proteinu, obsahuje mnoho esenciálních vitamínů, minerálů a stopy základních a druhotných rostlinných substancí. Zvláště cenná je pro svůj vysoký obsah rostlinného proteinu (až 60%). Tělo dokáže lépe využít proteiny rostlinné než ty živočišné, neboť rostlinné proteiny jsou menší a méně složité. Chlorela řasa obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin i mnoho neesenciálních aminokyselin. Tělo si nemůže samo vyrábět esenciální aminokyseliny a proto tyto musí být obsaženy ve stravě. Chlorela neobsahuje pouze vitamíny a minerály, ale také různá rostlinná barviva, např. chlorofyl – zelené barvivo v rostlinách. Po sklizni je Chlorella filtrována, očištěna a ihned sušena. Její vysoká kvalita je udržována a zajištěna stálou kontrolou. Složení 100% sladkovodní řasa Chlorella Pyrenoidosa Z kontrolovaného ekologického pěstitelství (neobsahuje žádná pojiva ani jiné přídavné látky) Země původu: ostrov Hainan v Jihočínském moři Doporučené dávkování 2 tablety 3x denně před nebo s jídlem s dostatečným množstvím vody nebo čerstvých šťáv Doporučená denní dávka (3g) obsahuje %DDD: energie 13kcal/56 kJ, protein 1,7g, tuky 0,21g, sacharidy 0,6g, vitamín A 1029 IU 39%, thiamin B1 48mcg 3,4%, Riboflavin (B2) 153mcg 9,6%, vitamín B6 39mcg 2%, vitamín B12 5,1mcg 510%, vitamín C 0,57mg 1%, vitamín E 0,279 2,8%, betakaroten 6,69mg, chlorofyl 113mg, vápník 8,25mg 1%, železo 3,24mg 23%, hořčík 6,48mg 2,2%, fosfor 26mg 3,2%

  25,27 €

 • DAOSIN Pro zvláštní lékařské účely 30 tobolek Výživový doplnok

  skladom

  DAOSIN je unikátní potravina pro zvláštní lékařské účely. DAOSIN je určen k dietnímu postupu při nesnášenlivosti potravin spojené s intolerancí způsobenou histaminem. Užití kapslí DAOSIN těsně před jídlem zvýší hladinu enzymu DAO v tenkém střevě. Dávkování Užijte jednu tobolku dvakrát denně těsně před hlavním jídlem a zapijte malým množstvím vody. Balení 30 tobolek.

  24,67 €

 • BIOGAIA ProTectis kvapky tuba 10 ml Výživový doplnok

  skladom

  Takmer všetky deti majú čas od času zažívacie problémy (prdíky, nafúknuté bruško, kŕče). Jednou z príčin býva nedostatok správnych baktérií v ich zažívacom systéme. Kvapky BioGaia ProTectis (doplnok stravy) pomáhajú udržať detské bruško v rovnováhe. Zloženie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis), slnečnicový olej, olej so stredne dlhými reťazcami triglyceridov. Balenie obsahuje biely vlhkosť stabilizujúci prúžok v tvare vidličky, ktorý slúži k predĺženiu doby použiteľnosti. Bol schválený na priamy kontakt s potravinami a nie je určený ku konzumácii.  Dávkovanie Kvapky je možné podávať deťom od prvého mesiaca života a to v dávke 5 kvapiek denne. Pred užitím dobre pretrepte. Forma podávania tohto doplnku stravy závisí na individuálnej potrebe dieťaťa. Ďalšie dôležité informácieUchovávajte pri teplote do 25 °C, mimo dosah a dohľad detí. Otvorenú fľaštičku spotrebujte počas 3 mesiacov. Balenie obsahuje 10 ml.

  23,95 €

 • TEREZIA Hliva ustricová + lactobacily + vitamín C 180 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Podporuje správne fungovanie organizmu a dopĺňa potrebné látky, ktoré chýbajú v bežnej strave. Priaznivo pôsobí počas rekonvalescencie, na získanie vitality a energie, podporuje správne zažívanie a zdravú črevnú mikroflóru. Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) - je drevokazná huba, ktorá je bohatým zdrojom celej rady prírodných látok. Obsahuje dôležité proteíny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, rad minerálnych látok a predovšetkým β-1,3-D glukány. Vitamín C - podporuje funkciu imunitného a nervového systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Zloženie v 1 kapsuli 330 mg zmesi hliva ustricovitá + probiotiká + vitamín C (hliva ustricovitá (Pleurotus ostreatus, prášok), vitamín C (kyselina askorbová), šípky (Rosa laevigata, sušený extrakt), probiotiká (Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum), prebiotikum - inulín, vitamín K (fylochinon)). Dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 2x denne pred jedlom po dobu 3-6 mesiacov. Kapsule sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Balenie 180 kapsúl

  23,81 € -12% 27,01 €

 • BIOGAIA ProTectis kvapky - pohárik 10 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Takmer všetky deti majú čas od času zažívacie problémy (prdíky, nafúknuté bruško, kŕče). Jednou z príčin býva nedostatok správnych baktérií v ich zažívacom systéme. Kvapky BioGaia Protectis (výživový doplnok) môžu napomôcť udržať detské bruško v rovnováhe. Zloženie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis), slnečnicový olej, olej so stredne dlhými reťazcami triglyceridov a oxid kremičitý (protihrudkujúca látka). Dávkovanie Možno podávať deťom od prvého mesiaca života, a to v dávke 5 kvapiek denne. Pred užitím dobre pretrepte. Forma podávania tohto výživového doplnku závisí na individuálnej potrebe dieťaťa.  Ďalšie dôležité informácie Uchovávajte pri teplote do 25 °C, mimo dosahu a dohľadu detí. Otvorenú fľaštičku spotrebujte počas 3 mesiacov. Balenie obsahuje 10 ml.

  23,03 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam