Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na močové ústrojenstvo

Doplnky stravy na močové ústrojenstvo

Močové ústrojenstvo je súčasťou vylučujúcej sústavy ľudského organizmu. Ako už názov napovedá, jeho funkciou je odvod odpadných látok z tela. Tieto látky často obsahujú rôzne vírusy, baktérie ale i huby, ktoré sa môžu stať príčinou rôznych ochorení. Preto je vhodné dodržiavať správny pitný režim a správne sa starať o močové ústrojenstvo.

Základným pravidlom je dostatok tekutín. V období vysokých teplôt alebo pokiaľ sa človek viac potí, je ťažké kontrolovať či sú obličky, z ktorých moč odchádza, dostatočne zavodnené. Aby sme nemuseli žiť v neistote a v strese, či pre svoje zdravie robíme naozaj všetko, je vhodné kontrolovať množstvo vypitých tekutín a k tomu užívať tabletky, ktoré nám v starostlivosti o močové cesty pomôžu.

O močové cesty sa ľudia starajú od pradávna

Naše babičky zbierali bylinky na obličky, odporúčali rôzne ovocie a zeleninové extrakty, lúhovali brusnice na močové cesty alebo jedli čerstvé byliny spoločne s cesnakom. Nejde určiť nakoľko boli chutné a účinné. Našťastie v dnešnej dobe je možné vybrať si na Mojalekaren.sk zo širokej ponuky prírodných produktov, ktoré sú vyrábané pod zdravotníckym dohľadom a obsahujú množstvo prospešných látok.

Pre priaznivé pôsobenie na močové cesty vyskúšajte niektoré z prírodných produktov. Sami si vyberte, ktorá forma Vám bude vyhovovať najlepšie. Budú to tabletky, sirup, kvapky alebo tinktúra?

K doplnkom stravy na močové cesty odporúčame bylinné čaje, ktoré môžu napomôcť s detoxikáciou organizmu. V prípade podráždenia pohlavných orgánov je vhodný Canesten krém, ktorý pôsobí proti radu choroboplodných mikroorganizmov, kvasiniek a plesniach.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky
Určené pre:

Rozbaliť filtr

 • Cys-control 30 kapsúl : Výpredaj Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  2 kapsuly Cys-control obsahujú 36 mg proantokyanidínov (PAC). Vres pomáha udržiavať zdravé močové cesty. Zloženie produktu prášok z plodov brusníc (Vaccinium macrocarpon Ait.) – suchý extrakt z kvetov vresu (Calluna vulgaris (L.) Hull) – suchý extrakt z jadierok a šupiek viniča (Vitis vinifera L.) – protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Obal kapsuly - hydroxypropylmetylcelulóza – farbivá: oxid železitý, oxid titaničitý. Doporučené dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne: 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer zapite veľkým pohárom vody. Odporúča sa vypiť aspoň 1,5 litra vody počas dňa. Deti od 3 rokov max. 1 kapsulu denne. Upozornenie k vyrobku Dlhodobé užívanie brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi. V prípade antikoagulačnej liečby látkami antagonizujúcimi účinok vitamínu K kontaktujte ošetrujúceho lekára. Neužívajte v prípade alergie na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

  10,15 €

 • VITA HARMONY Giga Brusnice 7.700 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár. Tabletu prehltnite celú a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  5,06 €

 • SWISS Mega Brusnice 50+10 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Brusnice vo svojej najsilnejšej podobe, komfortné riešenie "1 kapsula denne". Prípravok obsahuje Cran-Max ® - patentovaný koncentrát najvyššej kvality z celých plodov severoamerických brusníc. Čo obsahuje Severoamerická brusnica? Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) má nadštandardne vysoký obsah prírodných látok s fyziologickým účinkom - minerálov, vitamínov, stopových prvkov, organických kyselín, vlákniny, polyfenonlov, flavonoidov ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® unikátne zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s jedinečnou účinnosťou Špeciálna patentovaná výrobná technológia CranMax® zachová všetky účinné zložky zo všetkých častí plodu brusnice (dužiny, jadier, šupky i šťavy) tak, aby zostal čo najpodobnejšie čerstvým brusniciam. Účinok jednotlivých zložiek sa vzájomne posilňuje a výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). 500mg Cran-Max ® obsahuje min. 36mg PAC (proanthokyanidinov). ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý chráni účinné látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie a predĺžený účinok. Zloženie a dávkovanie 1 kapsula obsahuje: koncentrát Cran-Max ® (34: 1) a brusnicový bielkovinový prášok 500 mg. Užívajte 1 kapsulu denne. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov a ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Môžu užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia. Produkt neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky, syntetické farbivá, mliečne a pšeničné výrobky, kvasinky ani cukor. Preparáty z brusníc je vhodné a bezpečné užívať aj s antibiotikami.

  16,31 €

 • VALOSUN Proval epi forte 60 toboliek Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Proval EPI FORTE vďaka originálnej trojnásobnej kombinácii aktívnych látok Triple impact formula priaznivo pôsobí na činnosť prostaty. Zloženie Obsah v dennej dávke (2 kapsuly): Vrbovka malokvětá Epilobium parviflorum (extrakt) - 220 mg Rastlinné steroly (zmes obsahujúca beta-sitosterol, campesterol, stigmasterol, brassicasterol, stigmastanol,ergostanol, campestanol) - 280 mg Vitamín E - 10 mg (83% ODD) Selenizované kvasnice - 20 mg (44 µg Se) (80% ODD) stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka), želatína, oxid titaničitý (farbivo) Dávkovanie 1 až 2 kapsuly denne nalačno, zapiť. Dávka 2 kapsuly denne je odporučené pre mužov s výraznou intenzitou ťažkostí. Účinok sa dostavuje už v prvých 4 týždňoch užívania. Balenie 60 toboliek

  21,23 €

 • SWISS Max Brusnice 108 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® složenie CranMax® z celých plodov brusníc (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy), účinky jednotlivých zložiek sa vzájomne posilujú, výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Obsahuje Vaccinium macrocarpon 250 mg. Užívajte 1-2 tablety denne.

  21,07 €

 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Renol 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie 3x denne 5-7 kvapiek. Uvedené dávkovanie prípravkov je orientačné. Renol je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu. Celý komplex rastlín, energia kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo.

  17,87 € -17% 21,60 €

 • ROSEN PHARMA Cranberry Brusnica FORTE 90 tabliet : VÝPRODEJ exp. 2017-08-31 Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Zloženie 1 tableta obsahuje 500 mg štandardizovaného koncentrovaného výťažku z brusníc. Toto množstvo extraktu zodpovedá minimálne 6 000 mg brusnicovej šťavy. Upozornenie pre diabetikov: tableta obsahuje cca 400 mg glukózy. Dávkovanie 1 až 10 tabliet denne. Tabletu prehltnite a zapite primeraným množstvom tekutiny. Tableta je vyrobená tak, aby sa ľahko hltala, ale zároveň je prisladená glukózou, a preto je možné ju nechať rozplynúť v ústach ako pastilku. Balenie 90 tabliet.

  16,79 € -13% 19,29 €

 • MedPharma Prostata formula tbl. 67 Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Užití Prostata formula je přípravek vhodný pro všechny muže,kteří myslí na své zdraví. Účinné látky Saw Palmetto Dýně Pygeum africanum Lykopen Dávkování 1 tableta 1 x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doporučujeme užívat 2-4 měsíce. Kontraindikace Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro dětí do 3 let.

  7,91 €

 • ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet Výživový doplnok

  ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Urixin obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Synergické pôsobenie ďalej podporujú extrakty zo zlatobyľu, zeleného čaju a pŕhľavy. Aktivné zložky Obsahuje overenú kombináciu vysokokvalitného extraktu z brusníc, biologicky významného monosacharidu manózy a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Zlatobyľ a zelený čaj podporujú zdravie močového mechúra a dolných močových ciest. Pŕhľava podporuje zdravie obličiek. Zloženie v 1 tablete D-manóza 300 mg, Brusnicový extrakt 25:1 (zodpovedá 5000 mg brusníc) 200 mg, Zlatobyľ obyčajná extrakt (Solidago virgaurea) 30 mg, Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) 30 mg, Zelený čaj extrakt10 mg, Lactobacillus acidophilus 5 x 108 CFU. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Užívajte 2 tablety ráno a 1 večer, pri dlhodobom užívaní 1 tabletu denne, užívajte pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  11,53 € -18% 13,98 €

 • SWISS Mini Palma 30 kapslí Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Přípravek určený pro péči o prostatu s obsahem minipalmy (Serenoa repens). Minipalma příznivě působí na reprodukční funkce, při četném nočním močení u mužů a podporuje průtok moči. Plody minipalmy jsou bohaté na obsah zinku. Zinek přispívá k udržení plodnosti, normální hladiny testosteronu v krvi a správné funkci imunitního systému. Plody minipalmy jsou bohaté na obsah zinku. Složení: Serenoa repens (minipalma) -čistý koncentrovaný prášek 500 mg. Dávkování: 1 kapsle 3x za den s jídlem. Pro maximální účinnost používejte min. 3 měsíce.

  5,68 €

 • ENERGY King Kong 30 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  King Kong je širokospektrálny prípravok. Zloženie: Smilax lekársky, hloh jednosemenný, klanopraška čínska, rakytník rešetliakový, lucerna siata, ibištek sudánsky, benedikt lekársky, vachta trojlistá, pestrec mariánsky, kotúč poľný, konopnica žltkastobiela, ženšen, voňatec vajcovitý (Muira-puama), (Dang-šen), sečuánske korenie (Fagara). Dávkovanie: Dospelí 2-7 kvapiek 1-3x denne, deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, inak pol hodiny pred cvičením. Najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. V tehotenstve konzultujte užívanie prípravkov s terapeutom alebo lekárom. Vhodné pre diabetikov. Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v suchu pri teplote 10-25 ° C a chráňte pred mrazom.

  15,60 €

 • SWISS Max brusnice 30+6 tabliet Výživový doplnok

  SWISS Max brusnice 30+6 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Spojenie skvelej chuti a účinnej starostlivosti! Chutné cmúľacie pastilky pre podporu zdravia a správnej funkcie močového ústrojenstva a ústnu hygienu. Účinné látky z brusníc sa okrem starostlivosti o močové cesty môžu prejaviť aj v dutine ústnej. Vhodné pre osoby s problémami pri prehĺtaní tabliet, deti, seniorov. Môžu užívať aj diabetici - sladené sorbitolom a sukralózou. Zloženie mg / tblKanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) 250 mg dávkovanie1-2 pastilky denne nechať rozplynúť v ústach Do produktu neboli pridané žiadne žiadne chemické konzervačné látky, syntetické farbivá, mliečne, pšeničné, sójové produkty, kvasinky ani cukor. Balenie36 tabliet. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 let.Ukládat mimo dosahu detí! Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.Nepřekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  7,77 € -26% 10,47 €

 • CEMIO Brusnice max 10000 mg 30 + 10 tabliet Výživový doplnok

  CEMIO Brusnice max 10000 mg 30 + 10 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Prípravok Brusnice MAX 10 000 mg obsahuje koncentrovaný extrakt z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon). Zloženie Extrakt z brusníc 25:1 (odp. 10 000 mg čerstvých plodov) - 400 mg Extrakt z brusníc, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymethylškrobu), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý). Dávkovanie 1–2 tablety denne. Balenie 30 + 10 tabliet

  4,54 € -44% 8,05 €

 • VIRDE Prostafit Plus 60 tabliet Výživový doplnok

  VIRDE Prostafit Plus 60 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zloženie Serenoa repens (palmetto) extrakt 200 mg, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), inulín (plnidlo), Muira puama extrakt z koreňa (Ptychopetalum olacoides) 50 mg, všehoj lekársky (žen-šen) extrakt z koreňa 40 mg, ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba ) extrakt z listu 30 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka). Dávkovanie 1 tableta za deň Balenie 60 tabliet

  4,46 € -26% 6,05 €

 • SWISS Max brusnice 30+6 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. VÝHODY brusnicových produktov Swiss Natural® Zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s účinnosťou Vzájomný účinok všetkých zložiek sa posilňuje (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy) Výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC) Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Vaccinium macrocarpon 250 mg Dávkovanie: 1-2tbl denne.

  8,45 €

 • NUTRICIUS URO-Manosa 40 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok URO - MANOSA obsahuje 500 mg D - manóza. Pri užívaní prípravku URO - MANOSA sa D -Manosa v nezmenenej forme vylučuje obličkami do moču, kde sa viaže na povrch baktérií Escherichia coli a následne je vylúčená močom z tela von. Escherichia coli je najčastejším pôvodcom infekcie močových ciest. Odporúčané dávkovanie Akútna infekcia močových ciest 1. deň - 2 tablety po 2 - 3 hodinách, 4 tablety na noc 2. deň - 2 tablety po 4 hodinách, 4 tablety na noc 3. deň - 2 tablety ráno, 2 tablety večer Dlhodobé užívanie 4 tablety večer, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dôležité informacie Prípravok je vhodný pre diabetikov a tehotné, v čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ako produkt správne skladovať Prípravok URO - MANOSA skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť Obsah v jednej tablete: D - manóza 500mg. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  7,06 € -3% 7,30 €

 • NUTRICIUS URO-Brusnice 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok URO-BRUSNICE obsahuje v jednej tablete 144 mg 25% brusnicového čo zodpovedá 8600 mg čerstvých plodov brusníc. Brusnice sú bohatým prírodným zdrojom flavonoidných látok. Odporúčané dávkovanie 1 tableta 2krát denne. Dostatočne zapiť tekutinou. Dôležité informácie a skladovanie V čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladovanie Prípravok URO - BRUSNICE skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávať v suchu a temnu.Výrobce neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  5,04 € -9% 5,56 €

 • FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29 Výživový doplnok

  FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok Patentovaný brusnicový extrakt CystiCran® Bezpečný aj pre dlhodobé užívanie Len 1 kapsula denne UroMax® Brusnica obsahuje kanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) vo forme patentovaného extraktu CystiCran®. Tento vysoko koncentrovaný brusnicový extrakt garantuje v každej kapsule obsah látok proanthokyanidinov (skr. PAC) v množstve 36 mg PAC/csp (=denná dávka). Obsahujú veľké množstvo látok s bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, flavonoidov.

  15,70 € -21% 19,80 €

 • Dr Müller Urosept 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Zloženie v 1 kapsuli brusnicová šťava - suchý koncentrát (Obsahuje 7% proantocyanidínov = 21 mg proantocyanidínov v 1 kapsule) - 300 mg Prídavné látky: nosič (sójový olej), želatína, zvlhčujúca látka (glycerol), nosič (čistená voda, kokosový olej), emulgátor (sójový lecitín, palmový olej), farbivá (Carmine, oxid titaničitý, oxid železa červený, Enocianin) Dávkovanie 1 - 2 kapsule denne prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Balenie 60 kapsúl

  9,31 €

 • Cys-control 20 kapsúl Zdravotnícky prostriedok

  Cys-control 20 kapsúl

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Plody brusníc (Vaccinium macrocarpon): prášok (koncentrovaná šťava, hydroxid horečnatý) a extrakt, fosforečnan vápenatý, kukuričný škrob, celulóza, oxid kremičitý, mono a diglyceridy mastných kyselín, stearan horečnatý. Obal kapsuly: hydroxypropylmetyl- celulóza, oxid železitý, oxid titaničitý. Dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 1 vrecko rozpustené v pohári vody alebo 1 kapsuluráno a 1 vrecko alebo 1 kapsulu večer. Balenie obsahuje 20 kapsúl. Upozornenie Cys-control? nenahrádza liečbu antibiotikami. Ak príznaky pretrvávajú aj po 48 hodinách, vyhľadajte lekársku pomoc. Cys-control? vrecká nesmú užívať diabetickí pacienti. V tomto prípade je vhodný Cys-control? kapsuly. Dlhodobý príjem brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi.

  6,38 €

 • Arkokapsle Medvědice lékařská 45 kapslí Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Medvědice je vždy zelený značně rozvětvený keřík podhorských až horských krajů severní polokoule. U nás je vzácná a chráněná. Červené kulaté plody prý s oblibou žerou medvědi, odtud její název. Jednou z hlavních složek medvědice je glykosid arbutin, který se po vstřebání do organizmu štěpí na antisepticky působící hydrochinon. Dále obsahuje třísloviny. Složení: 350mg aktivní části rostliny s minimálním zaručeným obsahem 7% arbutosidu v jedné kapsli. Získáno rozmělněním rostliny za velmi nízké teploty. Dávkování: 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer během jídla, zapít velkou sklenicí vody. Při akutních potížích: 2 kapsle ráno, v poledne a večer během jídla, zapít velkou sklenicí vody.

  9,26 €

 • JANČUV čaj obličkový zlatobyĺ 0,8 g 20 vreciek Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Blahodarne pôsobí pri problémoch s močovým mechúrom a všeobecne pri všetkých druhoch ľadvinových problémov. Účinné látky v obsiahnutých bylinách priaznivo ovplyvňujú funkciu obličiek. Obsahuje pravý zlatobyľ obyčajná. Výhody výrobku Je možné užívanie v každej ročnej dobe. Obsahuje byliny garantovanej kvality. Môžu sa užívať dlhodobo bez vedľajších účinkov. Potrebná dávka je stanovená nálevovým sáčkom. Zloženie čaje Zlatobyľ obyčajná kvet s vňaťou, Praslička roľná vňať, Stavikrv vtáčí vňať, Stavikrv blešník vňať. Odporúčané dávkovanie Jeden nálevové vrecúško dvakrát denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  

  2,83 €

 • FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl Výživový doplnok

  FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Charakteristika UroMax® Brusnica (doplnok stravy) je vyrobený z vysoko koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon) CystiCran® s garantovaným obsahom aktívnych látok proanthokyanidinov (PAC) 36 mg v jednej tobolke. Vďaka tomuto kvalitnému extraktu s vysokým obsahom PAC stačí užívať iba 1 tobolku denne. Je doporučovaný i na dlhodobé užívanie. Koncentrácia 36 mg proanthokyanidinov (PAC) v 1 tobolke Patentovaný extrakt CystiCran® z kanadských brusníc Min. 338 400 mg plodov čerstvých brusníc v 1 tobolke Stačí 1 tobolka denne Vhodný i k dlhodobému užívaniu  Doporučené dávkovanie 1 tobolka denne  Zloženie – aktívne zložky v 1 tobolke brusnicový extrakt CystiCran® 90 mg (odpovedá 36 mg PAC*) * PAC - proanthokyanidiny Celkové zloženie toboliek: maltodextrín, brusnicový extrakt CystiCran® , (obal) želatína , (protihrudkujúca látka) stearan horečnatý , MCT olej Upozornenie: Nie je určený deťom do 3 rokov. Prípravok ukladajte mimo dosah detí! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Chráňte pred teplom a svetlom. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. 

  5,55 € -29% 7,80 €

 • VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml Výživový doplnok

  VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie brusnica, 100% šťava z plodu, manosa 300 mg, echinacea 50 mg v 30 ml šťavy Dávkovanie 2-3 polievkové lyžice (tj. Cca 30-45 ml) za deň. Šťavu možno konzumovať samotnú, alebo ju možno použiť na ochutenie nápoja, čaju, jogurtu a pod. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v tme pri teplote 5 - 25 ° C a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Pred použitím dôkladne pretrepať. Výrobok neobsahuje konzervanty ani arómy. Po otvorení uchovajte v chlade. Šetrne pasterizované.

  4,09 € -25% 5,47 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam