Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na močové ústrojenstvo

Doplnky stravy na močové ústrojenstvo

Močové ústrojenstvo je súčasťou vylučujúcej sústavy ľudského organizmu. Ako už názov napovedá, jeho funkciou je odvod odpadných látok z tela. Tieto látky často obsahujú rôzne vírusy, baktérie ale i huby, ktoré sa môžu stať príčinou rôznych ochorení. Preto je vhodné dodržiavať správny pitný režim a správne sa starať o močové ústrojenstvo.

Základným pravidlom je dostatok tekutín. V období vysokých teplôt alebo pokiaľ sa človek viac potí, je ťažké kontrolovať či sú obličky, z ktorých moč odchádza, dostatočne zavodnené. Aby sme nemuseli žiť v neistote a v strese, či pre svoje zdravie robíme naozaj všetko, je vhodné kontrolovať množstvo vypitých tekutín a k tomu užívať tabletky, ktoré nám v starostlivosti o močové cesty pomôžu.

O močové cesty sa ľudia starajú od pradávna

Naše babičky zbierali bylinky na obličky, odporúčali rôzne ovocie a zeleninové extrakty, lúhovali brusnice na močové cesty alebo jedli čerstvé byliny spoločne s cesnakom. Nejde určiť nakoľko boli chutné a účinné. Našťastie v dnešnej dobe je možné vybrať si na Mojalekaren.sk zo širokej ponuky prírodných produktov, ktoré sú vyrábané pod zdravotníckym dohľadom a obsahujú množstvo prospešných látok.

Pre priaznivé pôsobenie na močové cesty vyskúšajte niektoré z prírodných produktov. Sami si vyberte, ktorá forma Vám bude vyhovovať najlepšie. Budú to tabletky, sirup, kvapky alebo tinktúra?

K doplnkom stravy na močové cesty odporúčame bylinné čaje, ktoré môžu napomôcť s detoxikáciou organizmu. V prípade podráždenia pohlavných orgánov je vhodný Canesten krém, ktorý pôsobí proti radu choroboplodných mikroorganizmov, kvasiniek a plesniach.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Druh balenia

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

 • VITA HARMONY Giga Brusnice 7.700 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár. Tabletu prehltnite celú a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  5,06 €

 • SWISS Mega Brusnice 50+10 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Brusnice vo svojej najsilnejšej podobe, komfortné riešenie "1 kapsula denne". Prípravok obsahuje Cran-Max ® - patentovaný koncentrát najvyššej kvality z celých plodov severoamerických brusníc. Čo obsahuje Severoamerická brusnica? Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) má nadštandardne vysoký obsah prírodných látok s fyziologickým účinkom - minerálov, vitamínov, stopových prvkov, organických kyselín, vlákniny, polyfenonlov, flavonoidov ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® unikátne zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s jedinečnou účinnosťou Špeciálna patentovaná výrobná technológia CranMax® zachová všetky účinné zložky zo všetkých častí plodu brusnice (dužiny, jadier, šupky i šťavy) tak, aby zostal čo najpodobnejšie čerstvým brusniciam. Účinok jednotlivých zložiek sa vzájomne posilňuje a výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). 500mg Cran-Max ® obsahuje min. 36mg PAC (proanthokyanidinov). ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý chráni účinné látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie a predĺžený účinok. Zloženie a dávkovanie 1 kapsula obsahuje: koncentrát Cran-Max ® (34: 1) a brusnicový bielkovinový prášok 500 mg. Užívajte 1 kapsulu denne. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov a ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Môžu užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia. Produkt neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky, syntetické farbivá, mliečne a pšeničné výrobky, kvasinky ani cukor. Preparáty z brusníc je vhodné a bezpečné užívať aj s antibiotikami.

  16,31 €

 • SWISS Max Brusnice 108 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® složenie CranMax® z celých plodov brusníc (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy), účinky jednotlivých zložiek sa vzájomne posilujú, výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Obsahuje Vaccinium macrocarpon 250 mg. Užívajte 1-2 tablety denne.

  21,07 €

 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Renol 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie 3x denne 5-7 kvapiek. Uvedené dávkovanie prípravkov je orientačné. Renol je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu. Celý komplex rastlín, energia kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo.

  17,87 € -17% 21,60 €

 • ROSEN PHARMA Cranberry Brusnica FORTE 90 tabliet : VÝPRODEJ exp. 2017-08-31 Výživový doplnok

  ROSEN PHARMA Cranberry Brusnica FORTE 90 tabliet : VÝPRODEJ exp. 2017-08-31

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie 1 tableta obsahuje 500 mg štandardizovaného koncentrovaného výťažku z brusníc. Toto množstvo extraktu zodpovedá minimálne 6 000 mg brusnicovej šťavy. Upozornenie pre diabetikov: tableta obsahuje cca 400 mg glukózy. Dávkovanie 1 až 10 tabliet denne. Tabletu prehltnite a zapite primeraným množstvom tekutiny. Tableta je vyrobená tak, aby sa ľahko hltala, ale zároveň je prisladená glukózou, a preto je možné ju nechať rozplynúť v ústach ako pastilku. Balenie 90 tabliet.

  11,87 € -38% 19,29 €

 • ADVANCE Prostalex - prostata 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prostalex je výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest. Obsahuje komplex prírodných látok, ktorého základom je extrakt SAW PALMETTO. Dále PYGEUM AFRICANUM, URTICA DIOICA a BETA-SITOSTEROL doplňujú zloženie Prostalexu pre maximálny synergický efekt. Aktivné zložky Zdravá prostata - prírodné látky Saw palmetto, Urtica dioica a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu prostaty. Zdravé močové cesty - Saw palmetto a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu močových ciest. Zdravý močový mechúr - Pygeum africanum prispieva k normálnej funkcii a zdraviu močového mechúra. Potencia - Saw palmetto prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému (potencii). Zloženie v 1 kapsuli Saw palmetto (Serenoa extrakt) 150 mg, Pygeum africanum extrakt 5:1 (zodpovedá 250 mg pygea) 50 mg, Urtica dioica 50 mg, Beta-sitosterol 50 mg. Neobsahuje lepok.  Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka 1 kapsula denne, vhodné užívať dlhodobo, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre ženy a deti. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  13,08 € -11% 14,75 €

 • ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Urixin obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Synergické pôsobenie ďalej podporujú extrakty zo zlatobyľu, zeleného čaju a pŕhľavy. Aktivné zložky Obsahuje overenú kombináciu vysokokvalitného extraktu z brusníc, biologicky významného monosacharidu manózy a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Zlatobyľ a zelený čaj podporujú zdravie močového mechúra a dolných močových ciest. Pŕhľava podporuje zdravie obličiek. Zloženie v 1 tablete D-manóza 300 mg, Brusnicový extrakt 25:1 (zodpovedá 5000 mg brusníc) 200 mg, Zlatobyľ obyčajná extrakt (Solidago virgaurea) 30 mg, Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) 30 mg, Zelený čaj extrakt10 mg, Lactobacillus acidophilus 5 x 108 CFU. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Užívajte 2 tablety ráno a 1 večer, pri dlhodobom užívaní 1 tabletu denne, užívajte pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  11,53 € -18% 13,98 €

 • SWISS Prostata 60 kapslí Výživový doplnok

  SWISS Prostata 60 kapslí

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Prípravok určený pre prostatu. Obsahuje kombináciu 4 osvedčených látok. Každá z látok pôsobí iným mechanizmom a vhodne sa dopĺňajú. Zloženie: Serenoa repens (minipalma) - stand.extrakt 80 mg (10: 1, herb. Ekvivalent 800mg); olej z tekvicových semien (vysoký obsah zinku) -125 mg; ľanový olej (vysoký obsah Omega 3 nenasýtených mastných kyselín) 125 mg; Pygeum africanum-stand.extrakt 15 mg Dávkovanie:

  17,18 € -20% 21,60 €

 • ENERGY King Kong 30 ml Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  King Kong je širokospektrálny prípravok. Zloženie: Smilax lekársky, hloh jednosemenný, klanopraška čínska, rakytník rešetliakový, lucerna siata, ibištek sudánsky, benedikt lekársky, vachta trojlistá, pestrec mariánsky, kotúč poľný, konopnica žltkastobiela, ženšen, voňatec vajcovitý (Muira-puama), (Dang-šen), sečuánske korenie (Fagara). Dávkovanie: Dospelí 2-7 kvapiek 1-3x denne, deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, inak pol hodiny pred cvičením. Najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. V tehotenstve konzultujte užívanie prípravkov s terapeutom alebo lekárom. Vhodné pre diabetikov. Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v suchu pri teplote 10-25 ° C a chráňte pred mrazom.

  15,60 €

 • LIFTEA Bylinky na odvodnenie FORTE 30 toboliek Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Účinné látky - byliny s diuretickými účinkami: jalovec - prekrvuje, zlepšuje látkovú výmenu, žihľava - protireumatický a protizápalový prostriedok,  petržlen - pôsobí proti nadúvaniu, znižuje krvný tlak,  biotín kyselina listová - napomáha prenosu kyslíku v krvi,  breza - odvádza moč a žlč, posilňuje obličky, čistí krv Presné zloženie v 1 tobolke Extrakt z jalovca 14 mg, extrakt zo žihľavy dvojdomej 10 mg, extrakt z petržlenu 10 mg, extrakt z brezy bielej 10 mg, kyselina listová 0,2 mg, biotín 0,05 mg. Dávkovanie 1-2 tobolky denne zapite tekutinou.  

  4,67 € -6% 4,99 €

 • GS Triurin 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  GS Triurin je špeciálny prípravok, ktorý prináša veľmi účinnú pomoc pre močové cesty. Obsahuje mimoriadnu kombináciu extraktov zo štyroch bylín – brusníc, žihľavy, medvedice lekárskej a echinacey, ktorá blahodarne pôsobí hneď v troch úrovniach: celkovo upokojuje, čistí a navyše podporuje obranyschopnosť organizmu. Žihľava a medvedica lekárska priaznivo pôsobia na sliznice podráždených močových ciest, upokojujú a tiež podporujú tvorbu moču a odplavovanie škodlivých baktérií z močového ústrojenstva. Echinacea podporuje imunitu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu v boji proti škodlivým mikroorganizmom. Výhody prípravku Prípravok GS Triurin obsahuje komplex aktívnych látok, ktorý rýchlo pôsobí na močové ústrojenstvo trojitým účinkom účinná a komplexná starostlivosť o močové cesty, rýchly nástup účinku, kombinácia extraktov zo 4 bylín, trojitý účinok v starostlivosti o močové cesty - upokojuje, čistí a posilňuje imunitu, vysoké koncentrácie účinných látok, vysoká farmaceutická kvalita.               Ako sa aktívne starať o zdravie močových ciest? Používajte bavlnenú spodnú bielizeň. Pravidelne vyprázdňujte močový mechúr, nezadržujte moč po dlhú dobu, vymočte sa po pohlavnom styku. Nadmerné umývanie intímnych partií tela narúša prirodzené prostredie, preto používajte iba šetrné umývacie prostriedky. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Zloženie        Extrakt z brusníc (25:1), extrakt zo žihľavy (4:1), extrakt z listu medvedice lekárskej (10 % arbutínu), extrakt z koreňa Echinacea purpurea (4:1), objemové činidlá (fosforečnan vápenatý, celulóza, sodná soľ karboxycelulózy), protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), polevové činidlá (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivo (E171).     Odporúčané dávkovanie     Pri dlhodobej starostlivosti o močové cesty 1 tableta denne. V prípade potreby možno krátkodobo užívať 2–4 tablety denne.           Venujte pozornosť                               Nie je určené pre deti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.  

  6,91 € -10% 7,70 €

 • VIRDE Prostafit Plus 60 tabliet Výživový doplnok

  VIRDE Prostafit Plus 60 tabliet

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie Serenoa repens (palmetto) extrakt 200 mg, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), inulín (plnidlo), Muira puama extrakt z koreňa (Ptychopetalum olacoides) 50 mg, všehoj lekársky (žen-šen) extrakt z koreňa 40 mg, ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba ) extrakt z listu 30 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka). Dávkovanie 1 tableta za deň Balenie 60 tabliet

  4,46 € -26% 6,05 €

 • SWISS Max brusnice 30+6 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. VÝHODY brusnicových produktov Swiss Natural® Zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s účinnosťou Vzájomný účinok všetkých zložiek sa posilňuje (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy) Výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC) Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Vaccinium macrocarpon 250 mg Dávkovanie: 1-2tbl denne.

  8,45 €

 • URIVAC cps.30 Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Dávkování: 1 kapsula denne, najlepšie nalačno po dobu 10 dní, potom 20 dní vynechať a opäť užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní, následne opäť 20 dní vynechať a opäť užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní. Zloženie: 1 kapsula obsahuje 5 mg aktívnej substancie, pripravenej lyofilizáciou inaktivovaných mikroorganizmov: Klebsiella pneumoniae lysatum cryodessicatum, Pseudomonas aeruginosa lysatum cryodessicatum, Enterococcus faecalis lysatum cryodessicatum, Escherichia coli lysatum cryodessicatum, Proteus mirabilis lysatum cryodessicatum, Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum. Pomocné látky: oxid kremičitý, laktóza, zemiakový škrob

  16,69 €

 • NUTRICIUS URO-Manosa 40 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok URO - MANOSA obsahuje 500 mg D - manóza. Pri užívaní prípravku URO - MANOSA sa D -Manosa v nezmenenej forme vylučuje obličkami do moču, kde sa viaže na povrch baktérií Escherichia coli a následne je vylúčená močom z tela von. Escherichia coli je najčastejším pôvodcom infekcie močových ciest. Odporúčané dávkovanie Akútna infekcia močových ciest 1. deň - 2 tablety po 2 - 3 hodinách, 4 tablety na noc 2. deň - 2 tablety po 4 hodinách, 4 tablety na noc 3. deň - 2 tablety ráno, 2 tablety večer Dlhodobé užívanie 4 tablety večer, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dôležité informacie Prípravok je vhodný pre diabetikov a tehotné, v čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ako produkt správne skladovať Prípravok URO - MANOSA skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť Obsah v jednej tablete: D - manóza 500mg. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  7,06 € -3% 7,30 €

 • NUTRICIUS URO-Brusnice 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Prípravok URO-BRUSNICE obsahuje v jednej tablete 144 mg 25% brusnicového čo zodpovedá 8600 mg čerstvých plodov brusníc. Brusnice sú bohatým prírodným zdrojom flavonoidných látok. Odporúčané dávkovanie 1 tableta 2krát denne. Dostatočne zapiť tekutinou. Dôležité informácie a skladovanie V čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladovanie Prípravok URO - BRUSNICE skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávať v suchu a temnu.Výrobce neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  5,04 € -9% 5,56 €

 • FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29 Výživový doplnok

  FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Výživový doplnok Patentovaný brusnicový extrakt CystiCran® Bezpečný aj pre dlhodobé užívanie Len 1 kapsula denne UroMax® Brusnica obsahuje kanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) vo forme patentovaného extraktu CystiCran®. Tento vysoko koncentrovaný brusnicový extrakt garantuje v každej kapsule obsah látok proanthokyanidinov (skr. PAC) v množstve 36 mg PAC/csp (=denná dávka). Obsahujú veľké množstvo látok s bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, flavonoidov.

  15,70 € -21% 19,80 €

 • Cys-control 20 kapsúl Zdravotnícky prostriedok

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Plody brusníc (Vaccinium macrocarpon): prášok (koncentrovaná šťava, hydroxid horečnatý) a extrakt, fosforečnan vápenatý, kukuričný škrob, celulóza, oxid kremičitý, mono a diglyceridy mastných kyselín, stearan horečnatý. Obal kapsuly: hydroxypropylmetyl- celulóza, oxid železitý, oxid titaničitý. Dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 1 vrecko rozpustené v pohári vody alebo 1 kapsuluráno a 1 vrecko alebo 1 kapsulu večer. Balenie obsahuje 20 kapsúl. Upozornenie Cys-control? nenahrádza liečbu antibiotikami. Ak príznaky pretrvávajú aj po 48 hodinách, vyhľadajte lekársku pomoc. Cys-control? vrecká nesmú užívať diabetickí pacienti. V tomto prípade je vhodný Cys-control? kapsuly. Dlhodobý príjem brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi.

  6,38 €

 • FAVEA Elagika 30 tabliet Výživový doplnok

  FAVEA Elagika 30 tabliet

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Elagika Brusinka obsahuje mikronizovaný extrakt z brusinky a kolostrum. Extrakt z brusinky obsahuje proantokyanidiny (PAC) a organické kyseliny – především kyselinu elagovou. Tyto látky omezují přilnutí bakterií na sliznice a umožňují jejich efektivní vyplavení. Kolostrum (mlezivo) obsahuje vysoké množství protilátek. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Složení v 1 tabletě Aktivní látky - extrakt z brusinky - 400 mg, bovinní kolostrum - 100 mg, vitamin C (askorbát sodný) - 40 mg (50 % *DDD), přídatné látky hydroxypropylmethylcelulosa a mikrokrystalická celulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), potahovací látky hydroxypropylmethylcelulosa, polydextroza, polyethylenglykol, mastek, kukuřičný škrob, uhličitan vápenatý, oxid železitý, candurin. (*DDD - doporučená denní dávka) Doporučené dávkování 1 tableta 1 - 2x denně po jídle.

  7,03 € -27% 9,60 €

 • Golden OK PROSTATA Conprosta 60tbl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Tablety OK Prostat Conprosta sa vyrábajú z čistého peľu typu III-Q, ktorý je kultivovaný neznečistený v súlade so štandardmi GAP z planiny Qin hai Tibet v nadmorskej výške 3 000 metrov. Peľové spóry uchovávame v latentnom stave prostredníctvom regulácie času, vlhkosti a teploty, aby sme tak zachovali hyperreaktivitu samotného peľu. Tento proces používame k výrobe preparátov z prírodného rastlinného peľu. Koncentrovaná zásobáreň živín Rastlinný peľ je známy pre svoj vysoký obsah živín, vrátane rozličných nutričných prvkov: proteíny 20-25 %, nukleové kysliny: 2 %, uhľohydráty: 40-50 %, tuky: 5-10 %, vitamíny, 19-22 druhov aminokyselín, 27 druhov makroprvkov a mikroprvkov, viac ako 80 druhov organizovaných enzýmov. Obsah aminokyselín je osemkrát vyšší ako v prípade hovädzieho mäsa, vajec a syra. Nukleové kyseliny sú v pele obsiahnuté v štvornásobnom množstve, než je tomu u rýb, granátov, fazuli a pečienky. Obsah vitamínov je vyšší než v akomkoľvek ovocí.

  5,12 €

 • JANČUV čaj obličkový zlatobyĺ 0,8 g 20 vreciek Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Blahodarne pôsobí pri problémoch s močovým mechúrom a všeobecne pri všetkých druhoch ľadvinových problémov. Účinné látky v obsiahnutých bylinách priaznivo ovplyvňujú funkciu obličiek. Obsahuje pravý zlatobyľ obyčajná. Výhody výrobku Je možné užívanie v každej ročnej dobe. Obsahuje byliny garantovanej kvality. Môžu sa užívať dlhodobo bez vedľajších účinkov. Potrebná dávka je stanovená nálevovým sáčkom. Zloženie čaje Zlatobyľ obyčajná kvet s vňaťou, Praslička roľná vňať, Stavikrv vtáčí vňať, Stavikrv blešník vňať. Odporúčané dávkovanie Jeden nálevové vrecúško dvakrát denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  

  2,83 €

 • Jamieson Prostease™ Saw Palmetto 125 mg na prostatu 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Každá kapsula obsahuje Serenoa plazivá (Serenoa repens, plod) (8:1) extrakt 125 mg, ekvivalent k 1000 mg sušenej rastliny.Ďalej obsahuje: olej z tekvicových semiačok (zvýrazňovač chuti), sójový olej (nosič), želatína (želírujúca látka), glycerol, purifikovaná voda, žltý včelí vosk (stabilizátor), lecitín (zahusťovadlo), oxid titaničitý; meďnato-sodný komplex chlorofylínu (farbivo). Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí 1 kapsula denne najlepšie s jedlom. Poraďte sa z lekárom o užívaní prípravku skôr než ho začnete užívať (aby sa vylúčila diagnóza rakoviny prostaty), alebo ak ťažkosti pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  11,07 €

 • FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika UroMax® Brusnica (doplnok stravy) je vyrobený z vysoko koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon) CystiCran® s garantovaným obsahom aktívnych látok proanthokyanidinov (PAC) 36 mg v jednej tobolke. Vďaka tomuto kvalitnému extraktu s vysokým obsahom PAC stačí užívať iba 1 tobolku denne. Je doporučovaný i na dlhodobé užívanie. Koncentrácia 36 mg proanthokyanidinov (PAC) v 1 tobolke Patentovaný extrakt CystiCran® z kanadských brusníc Min. 338 400 mg plodov čerstvých brusníc v 1 tobolke Stačí 1 tobolka denne Vhodný i k dlhodobému užívaniu  Doporučené dávkovanie 1 tobolka denne  Zloženie – aktívne zložky v 1 tobolke brusnicový extrakt CystiCran® 90 mg (odpovedá 36 mg PAC*) * PAC - proanthokyanidiny Celkové zloženie toboliek: maltodextrín, brusnicový extrakt CystiCran® , (obal) želatína , (protihrudkujúca látka) stearan horečnatý , MCT olej Upozornenie: Nie je určený deťom do 3 rokov. Prípravok ukladajte mimo dosah detí! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Chráňte pred teplom a svetlom. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. 

  5,55 € -29% 7,80 €

 • VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml Výživový doplnok

  VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie brusnica, 100% šťava z plodu, manosa 300 mg, echinacea 50 mg v 30 ml šťavy Dávkovanie 2-3 polievkové lyžice (tj. Cca 30-45 ml) za deň. Šťavu možno konzumovať samotnú, alebo ju možno použiť na ochutenie nápoja, čaju, jogurtu a pod. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v tme pri teplote 5 - 25 ° C a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Pred použitím dôkladne pretrepať. Výrobok neobsahuje konzervanty ani arómy. Po otvorení uchovajte v chlade. Šetrne pasterizované.

  4,09 € -25% 5,47 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam