Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na močové ústrojenstvo » Doplnky stravy na problémy s prostatou

Doplnky stravy na problémy s prostatou

Problémy s prostatou postihujú mnoho mužov. Preto je nutné venovať starostlivosť prostate.  V ponuke Mojalekaren.sk nájdete širokú ponuku produktov.

Čo na prostatu?

V skorších dobách sa na podporu funkcií organizmu užívali bylinky. V dnešnej dobe sú často nahradzované doplnkami stravy. Prírodné produkty na prostatu obsahujú rastlinné extrakty a vitamíny, z ktorých je najznámejší selén. Záleží len na Vás,  akú konzistenciu produktu zvolíte a akému konečnému výrobku dáte prednosť. Na našom eshope nájdete:

 • Tablety – Prostalex alebo Prostenal obsahujú rastlinné výťažky, ktoré pôsobia blahodarne na správnu funkciu močového ústrojenstva.
 • Kvapky  - prírodný bylinný preparát v liehovom extrakte.

Aby bola starostlivosť ešte dôkladnejšia, je možné si u náš zakúpiť bylinný čaj Apotheke -Na prostatu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Forma výrobku

Druh balenia

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • ADVANCE Prostalex - prostata 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Prostalex je výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest. Obsahuje komplex prírodných látok, ktorého základom je extrakt SAW PALMETTO. Dále PYGEUM AFRICANUM, URTICA DIOICA a BETA-SITOSTEROL doplňujú zloženie Prostalexu pre maximálny synergický efekt. Aktivné zložky Zdravá prostata - prírodné látky Saw palmetto, Urtica dioica a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu prostaty. Zdravé močové cesty - Saw palmetto a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu močových ciest. Zdravý močový mechúr - Pygeum africanum prispieva k normálnej funkcii a zdraviu močového mechúra. Potencia - Saw palmetto prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému (potencii). Zloženie v 1 kapsuli Saw palmetto (Serenoa extrakt) 150 mg, Pygeum africanum extrakt 5:1 (zodpovedá 250 mg pygea) 50 mg, Urtica dioica 50 mg, Beta-sitosterol 50 mg. Neobsahuje lepok.  Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka 1 kapsula denne, vhodné užívať dlhodobo, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre ženy a deti. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  13,08 € -11% 14,75 €

 • SWISS Prostata 60 kapslí Výživový doplnok

  SWISS Prostata 60 kapslí

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Prípravok určený pre prostatu. Obsahuje kombináciu 4 osvedčených látok. Každá z látok pôsobí iným mechanizmom a vhodne sa dopĺňajú. Zloženie: Serenoa repens (minipalma) - stand.extrakt 80 mg (10: 1, herb. Ekvivalent 800mg); olej z tekvicových semien (vysoký obsah zinku) -125 mg; ľanový olej (vysoký obsah Omega 3 nenasýtených mastných kyselín) 125 mg; Pygeum africanum-stand.extrakt 15 mg Dávkovanie:

  17,18 € -20% 21,60 €

 • VIRDE Prostafit Plus 60 tabliet Výživový doplnok

  VIRDE Prostafit Plus 60 tabliet

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Serenoa repens (palmetto) extrakt 200 mg, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), inulín (plnidlo), Muira puama extrakt z koreňa (Ptychopetalum olacoides) 50 mg, všehoj lekársky (žen-šen) extrakt z koreňa 40 mg, ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba ) extrakt z listu 30 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka). Dávkovanie 1 tableta za deň Balenie 60 tabliet

  4,46 € -26% 6,05 €

 • Golden OK PROSTATA Conprosta 60tbl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Tablety OK Prostat Conprosta sa vyrábajú z čistého peľu typu III-Q, ktorý je kultivovaný neznečistený v súlade so štandardmi GAP z planiny Qin hai Tibet v nadmorskej výške 3 000 metrov. Peľové spóry uchovávame v latentnom stave prostredníctvom regulácie času, vlhkosti a teploty, aby sme tak zachovali hyperreaktivitu samotného peľu. Tento proces používame k výrobe preparátov z prírodného rastlinného peľu. Koncentrovaná zásobáreň živín Rastlinný peľ je známy pre svoj vysoký obsah živín, vrátane rozličných nutričných prvkov: proteíny 20-25 %, nukleové kysliny: 2 %, uhľohydráty: 40-50 %, tuky: 5-10 %, vitamíny, 19-22 druhov aminokyselín, 27 druhov makroprvkov a mikroprvkov, viac ako 80 druhov organizovaných enzýmov. Obsah aminokyselín je osemkrát vyšší ako v prípade hovädzieho mäsa, vajec a syra. Nukleové kyseliny sú v pele obsiahnuté v štvornásobnom množstve, než je tomu u rýb, granátov, fazuli a pečienky. Obsah vitamínov je vyšší než v akomkoľvek ovocí.

  5,12 €

 • Jamieson Prostease™ Saw Palmetto 125 mg na prostatu 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Každá kapsula obsahuje Serenoa plazivá (Serenoa repens, plod) (8:1) extrakt 125 mg, ekvivalent k 1000 mg sušenej rastliny.Ďalej obsahuje: olej z tekvicových semiačok (zvýrazňovač chuti), sójový olej (nosič), želatína (želírujúca látka), glycerol, purifikovaná voda, žltý včelí vosk (stabilizátor), lecitín (zahusťovadlo), oxid titaničitý; meďnato-sodný komplex chlorofylínu (farbivo). Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí 1 kapsula denne najlepšie s jedlom. Poraďte sa z lekárom o užívaní prípravku skôr než ho začnete užívať (aby sa vylúčila diagnóza rakoviny prostaty), alebo ak ťažkosti pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  11,07 €

 • JV KVAPKY - Pro 50 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  J.V. kvapky – PRO - blahodarne pôsobí na potenciu u mužov. Zloženie: Populus tremuloides (Topoľ osikový), Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Epilobium parviflorum (Vŕbovka málokvetá), Solidago virgaurea (Zlatobyľ obyčajná), Asperula odorata (Marinka voňavá). Jedno balenie vystačí na 7-8 týždňov pravidelného užívania.

  8,94 €

 • VitaHarmony ProstUrin při potížích s prostatou tbl.90 Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složka hmot./tbl. %DDD KVERCETIN 250 mg * L-CYSTEIN 200 mg * BETA SITOSTEROL 150 mg * VITAMIN C 30 mg 50 ZINEK (glukonan zinečnatý) 7,5 mg 50 SELEN (seleničitan sodný) 30 µg * VITAMIN D3 10 µg 200 Doporučené dávkování: 1 tableta 1x denně, s jídlem nebo po jídle. Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno ženám a dětem. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

  11,77 €

 • CEMIO RED3 60 tabliet Výživový doplnok

  CEMIO RED3 60 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Receptúra prípravku Cemio RED3® bola vyvinutá v Švajčiarsku.Prostata úzko súvisí s mužskou potenciou a celkovou vitalitou organizmu. Základ produktu preto tvorí trojica unikátnych látok, ktorých účinnosť vhodne rozvíjajú ďalšie bylinné extrakty, ktoré majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužského zdravia. Zložky prípravku sú potom spracované maximálne funkčnými technológiami do finálnej podoby kapsúl. Podľa najnovších poznatkov* sú prostata a potencia dve oblasti, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Je dôležité riešiť obe oblasti. Bolo preukázané, že fungovanie prostaty sa priamo premieta do kvality sexuálneho života každého muža, a to bez ohľadu na vek.Sexuálne zdravie, vrátane správneho psychického stavu (sebavedomie), tak ovplyvňuje celkovú vitalitu. * Medzinárodný výskum v 6 európskych krajinách a USA, 12 815 mužov liečených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia Zloženie Slivka africká 300 mg v jednej kapsule, Maca peruánska 25 mg v jednej kapsule, Sibírsky ženšen 100 mg v jednej kapsule, Ľan siaty 40 mg v jednej kapsule, Kustovnica čínska 10 mg v jednej kapsule, Gumojilm brestový 30 mg v jednej kapsule, Sója fazuľová 50 mg v jednej kapsule Obsah: 60 kapsúl

  15,39 € -25% 20,44 €

 • VALOSUN Proval epi forte 60 toboliek Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Proval EPI FORTE vďaka originálnej trojnásobnej kombinácii aktívnych látok Triple impact formula priaznivo pôsobí na činnosť prostaty. Zloženie Obsah v dennej dávke (2 kapsuly): Vrbovka malokvětá Epilobium parviflorum (extrakt) - 220 mg Rastlinné steroly (zmes obsahujúca beta-sitosterol, campesterol, stigmasterol, brassicasterol, stigmastanol,ergostanol, campestanol) - 280 mg Vitamín E - 10 mg (83% ODD) Selenizované kvasnice - 20 mg (44 µg Se) (80% ODD) stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka), želatína, oxid titaničitý (farbivo) Dávkovanie 1 až 2 kapsuly denne nalačno, zapiť. Dávka 2 kapsuly denne je odporučené pre mužov s výraznou intenzitou ťažkostí. Účinok sa dostavuje už v prvých 4 týždňoch užívania. Balenie 60 toboliek

  21,23 €

 • TEREZIA BrusLinky a bylinky Akut 10 kapsúl Výživový doplnok

  TEREZIA BrusLinky a bylinky Akut 10 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Brusnica obyčajná napomáha močovému pohodliu a podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva. Stavikrv vtáčí znižuje množstvo niektorých baktérií na stenách močových ciest. Zlatobyľ obyčajný zvyšuje fyziologickú odolnosť organizmu v ťažkých podmienkach. Medvedica lekárska podporuje normálnu funkciu močového mechúra. Zloženie 1 kapsula obsahuje: 350 mg zmesi BRUSLINKY BYLINKY  [prášok sušeného extraktu z plodov brusnice (Vaccinium vitis - idaea) 250 mg , extrakt a list medvedice lekárskej (Arctostaphylos uva - ursi) extrakt z listu brusnice stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare) zlatobyľ obyčajný (Solidago virgaurea) D - manóza, škrob Obal kapsule: želatína.  Glutén (mg/kg) < 5,0. Účinná látka v 1 kapsuli % RVH* Extrakt z plodov brusnice 250 mg** Proanthokyanidíny (PAC) 37,5 mg** *referenčná výživová hodnota **referenčná výživová hodnota nie je stanovena Odporúčané dávkovanie 1 kapsula denne pred jedlom. Kapsula sa prehĺta celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Vhodné pre bezgluténovú diétu.

  6,13 € -50% 12,14 €

 • WALMARK Prostenal Forte 90 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Nový Prostenal FORTE je kombináciou Zinku a PERFECT KOMPLEXU, ktorý obsahuje rastlinné extrakty Saw palmetta a Žihľavy dvojdomej. Tieto rastlinné extrakty priaznivo ovplyvňujú mužské zdravie. Štandardizovaný extrakt Saw palmetta je odporúčaný ako zdroj mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú prostatu a podporujú správny prúd moči.  Ďalšie účinky aktívnych zložiek Žihľava dvojdomá podporuje vylučovaciu funkciu ladvín a napomáha udržiavať správnu funkciu močového ústrojenstva. Zinok je minerál, ktorý je pre mužov veľmi dôležitý. Prispieva totiž k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a vďaka tomu má blahodárny vplyv na mužskú plodnosť. Zaujíma Vás zloženie 1 tableta obsahuje Saw palmetto extrakt (sitosteroly 5 %)  320,0 mg, Žiahľava dvojdomá extrakt 5:1 (ekviv. 1200 mg)  240,0 mg, Zinok  10,0 mg, látky protihrudkujúce: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý; žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt z koreňa, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropyl methylcelulóza, stearát horečnatý; oxid zinočnatý, svetlicový koncentrát, triglyceridy, farbivá: oxid titaničitý, riboflavin, indigotin, brilantná modrá; zvlhčujúca látka: glycerin Odporúčané dávkovanie 1 tableta denne, najlepšie po jedle, zapiť tekutinou. Je odporúčané dlhodobé užívanie.

  19,25 €

 • HERBEX Vrbovka malokvetá 20x3 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Účinné látky Vrbovka málokvetá Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať.

  1,70 €

 • WALMARK Prostenal Forte 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Prostenal FORTE je kombináciou Zinku a PERFECT KOMPLEXU, ktorý obsahuje rastlinné extrakty Saw palmetta a Žihľavy dvojdomej. Tieto rastlinné extrakty priaznivo ovplyvňujú mužské zdravie. Účinky aktívnych zložiek Štandardizovaný extrakt Saw palmetta je odporúčaný ako zdroj mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú prostatu a podporujú správny prúd moči.  Žihľava dvojdomá podporuje vylučovaciu funkciu ľadvín a napomáhá udržiavať správnu funkciu močového ústrojenstva. Zinok je minerál, ktorý je pre mužov veľmi dôležitý. Prispieva totiž k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a vďaka tomu má blahodárny vplyv na mužskú plodnosť.  Zloženie Saw palmetto 320,0 mg, protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý; žihľava dvojdomá 240,0 mg (Urtica dioica) extrakt z koreňa, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropyl methylcelulóza, stearát horečnatý; oxid zinočnatý, zinok 10,0 mg, svetlicový koncentrát, triglyceridy, farbivá: oxid titaničitý, riboflavín, indigotín, brilantná modrá; zvlhčujúca látka: glycerín. Odporúčané dávkovanie 1 tableta denne, najlepšie po jedle, zapiť tekutinou. Je odporúčané užívať prípravok dlhodobo. Pozitívne účinky môžu byť pozorované už po 3-6 týždňoch. Balenie obsahuje 60 tabliet.

  14,23 €

 • APOTHEKE VŔBOVKA MALOKVETÁ ČAJ 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Čaj priaznivo ovplyvňuje funkciu prostaty, obličiek a močových ciest. Zloženie: Vrbovka malokvetá - vňať (Herba epilobiae). Dávkovanie: 2 až 3 šálky za deň. Balenie: 20 x 1.5 g

  1,41 € -12% 1,60 €

 • UROCONT Noprostal 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Složení: 1 tobolka obsahuje: Serenoae extractum 310 mg (extrakt z plodů Serenoa repens - palmy trpasličí) Tocoferolum aceticum 10 mg (vitamín E), 100% DDD. Tobolka dále obsahuje: změkčovadlo glycerol, sorbitol, želatinový obal. Charakteristika: Serenoa repens je malá palma s tmavými plody v podobě bobulí. Ty obsahují olej bohatý na fytosteroly a mastné kyseliny. Bobule palmy používali prvotně indiáni Severní Ameriky, odkud rostlina pochází. Dávkování: pro dospělé 1 x denně 1 tobolka spolknout, zapít vodou. Příznivý účinek se při dodržení dávkování plně projeví po několika dnech. S vysazením účinek odeznívá. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Balení: 30 tobolek Skladování: Tobolky uchovávejte v suchu, při teplotě 15-25˚C, chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí!

  9,78 €

 • APOTHEKE ČAJ PROSTATA A MOČOVÉ CESTY 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Určenie pre potravinový doplnok Choroby močových ciest, obličiek a prostaty Spôsob použitia 1 nálevové vrecúško sa zaleje 2,5 dl vriacej vody a nechá sa 8 minút v prikrytej nádobe vylúhovať. Čaj sa pije 2-4x za deň.

  1,39 €

 • Jamieson Lykopén 10000 μg 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Každá tableta obsahuje Lykopén 10 mg, Paradajkový koncentrát 100 mg (Lycopersicon esculentum, plod). Ďalej obsahuje: celulóza (nosič ), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), rozpustná celulóza. Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí – 1 tableta denne, najlepšie s jedlom. Jednotlivé tablety sa môžu farebne odlišovať Ide o prirodzený jav následkom obsahu zložiek z prírodných zdrojov. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 60 tabliet.

  9,82 €

 • MedPharma Prostata formula tbl. 67 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Užití Prostata formula je přípravek vhodný pro všechny muže,kteří myslí na své zdraví. Účinné látky Saw Palmetto Dýně Pygeum africanum Lykopen Dávkování 1 tableta 1 x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doporučujeme užívat 2-4 měsíce. Kontraindikace Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro dětí do 3 let.

  7,91 €

 • HERBEX Vrbovka málokvetá 50 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Je uvedené, že droga vykazuje účinky protizápalové a proti tvorbe zápalových výpotkov, má významný protimikróbnu účinok. Tiež bol opísaný prospešný účinok pri terapii nezhubného nádoru prostaty vrátane ochranného pôsobenia. Droga je užívaná aj pri ťažkostiach zažívacieho traktu aj poškodenie sliznice úst. Býva používaný aj pri krvácaní konečníku, či menštruačných problémoch. Vodný extrakt je odporúčaný pre hojenie vonkajších poranení. Dávkovanie Sušená vňať 2 g vo forme nálevu (150 ml vriacej vody zaliať dávku drogy a po 10 minútach scediť) trikrát denne. Účinné látky Vrbovka málokvetá Používa sa vňať a koreň. Vňať sa zbiera ešte pred květnutím (neskoro zberaná vňať vrbovky je nevhodná na použitie). Fakty Vrbovka málokvetá patrí do skupiny bylín, ktoré pôsobia hormonálne. Veľmi pomáha vyrovnávať energiou celého tela a podporuje činnosť vylučovacích orgánov. Je právom považovaná za mužskú bylinu. Vrbovka málokvetá je trvalka drobného vzrastu, kvety sú bledo fialové a máji v júni až septembri. Významné obsahové látky: Flavonoidy v závislosti od druhu s prevahou myricitrín alebo guajaverinu, steroidy najmä b-sitosterol, triesloviny.

  1,61 €

 • SANAMED Fertilan 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  FERTILAN obsahuje celý rad látok, podporujúcich tvorbu a kvalitu spermií, napríklad L-karnitín, L-arginín, materskú kašičku, extrakt z koreňa ženšenu, selén, zinok, kyselinu listovú, a ďalšie. Pod ich vplyvom dochádza nielen k zvýšeniu počtu spermií, ale aj k zlepšeniu ich pohyblivosti a zvýšenie percenta morfologicky správne tvarovaných spermií, teda bez deformít, ktoré môžu aj pri ich vysokej koncentrácii počatie takisto znemožniť. Prípravok FERTILAN patrí svojim zložením k najkomplexnejším. Zloženie 125 mg L-arginin, 125 mg L-karnitin, 83 mg materská kašička, 50 mg maca extrakt – 400 mg čistej hmotnosti, 6 mg vitamín C, 30 mg extrakt z koreňa ženšenu – 225 mg čistej hmotnosti, 6 mg vitamín E, 5 mg koenzým Q10, 5 mg zinok, 1,5 mg mangan, 750 µg meď, 0,7 mg vitamín B6, 100 µg kyselina listová, 27,5 µg selén, 1,25 µg vitamin B12. Dávkovanie 2 kapsule denne. Balenie 60 kapsúl.

  22,29 €

 • ONAPHARM Fytoprost duo 90 tobolek Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  FYTOPROST DUO je jedinečná kombinace dvou přírodních látek: Saw Palmetto (320 mg)- dávka odpovídající dnešním standardům a umožňující dávkování jednou denně Resveratrol (25 mg)- použitá dávka odpovídá 8 lahvím francouzského červeného vína Dávkování: 1 tobolka denně Balení: 30 a 90 tobolek.

  20,50 €

 • TOPVET Vrbovka 60 kapsúl Výživový doplnok

  TOPVET Vrbovka 60 kapsúl

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Obsah:   1 kapsula   Denná dávka 1 - 2 kapsuly % DDD Denná odporúčaná dávka Vrbovka štandardizovaný extrakt 100 mg 100 - 200 mg Nie je stanovené Vitamín C 100 mg 100 - 200 mg 125 -250% DDD Mikrokryštalická celulóza 200 mg 200 - 400 mg Nie je stanovené Zloženie: želatínová kapsula, vrbovka štandardizovaný extrakt, vitamín C, mikrokryštalická celulóza Odporúčané dávkovanie: 1-2 x denne 1 kapsula, neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušiť na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov.

  6,14 € -29% 8,70 €

 • Profertil 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Odporúčané dávkovanie: Denne 2 kapsuly ráno pred jedlom. Minimálna doba užívania sú 3 mesiace. 2 kapsule denne zapiť malým množstvom tekutiny pred jedlom alebo s jedlom.

  47,08 €

 • PM Elixír na prostatu 60 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Obsahové látky v 1 tabletě (900,0 mg) extrakty (výtažky z bylin): Celík zlatobýl (60 mg), Vrbovka malokvětá (60 mg), Saw Palmetto (60 mg), Kopřiva dvoudomá (30 mg), Pygeum Africanum (15 mg), Maral kořen (15 mg), Propolis (standardizovaný) (10 mg). Pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý (rostlinný). Energetická hodnota v 1 tbl.: 1,5 kJ = 0,36 kcal ve 100 g:168,4 kJ= 40,0 kcal Upozornění:Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen k používaní jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určen pro těhotné ženy, kojící matky a děti. Obsahuje včelí produkt. Dávkování:1 tabletu ráno a 1 tabletu večer zapít sklenicí vody. Doporučujeme užívat dlouhodobě.

  8,82 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam